Ważna informacja Konkurs: Wygraj KOSZULKĘ z Światkoszulek.net

Polecamy

ostatnie newsy
  • 1. Adik1990 - 0
  • 1. Bulma 3310 - 0
  • 1. Darknes - 0
  • 1. gothic012 - 0
  • 1. Ibuki_Suika - 0
  • 1. KaKa - 0
  • -- -- --
  • Pełny ranking

Turnieje


Anoyo ichi Budōkai - Turniej zaświatów zorganizowany ku czci Kita no Kaiō, który stracił życie po autodestrukcji Seru na jego małej planecie. W turnieju każdy z Kaiō wystawił swoich czterech najlepszych wojowników. Turniejowi patronował sam Dai Kaiō, który też obiecał, że zwycięzca turnieju uzyska prawo do korepetycji pod jego okiem. W finale Son Gokū zmierzył się z Paikūhan'em, którego pokonał lecz Dai Kaiō stwierdził, iż obaj dotknęli sklepienia co oznacza dyskwalifikacje obu wojowników.
Seru Budōkai (Cell Game) - Najbardziej widowiskowy, a zarazem najbardziej krwawy turniej. Gdy Seru osiągnął formę doskonałą, postanowił zabawić się kosztem ludzkości. Ogłasił publicznie w telewizji, iż organizuje turniej walk na styl znanego wszystkim Tenka'ichi Budōkai. Jego arogancja i pewność siebie były na tyle duże, iż pozwolił walczyć ze sobą każdemu ochotnikowi. W regulaminowej walce z Seru zmierzyło się trzech wojowników.
Tenka'ichi Budōkai - Najsłynniejszy i największy na świecie turniej sztuk walk. Rozgrywany był od niepamiętnych czasów lecz pierwszym bliżej przedstawionym turniejem był XXI, w którym pierwszy raz brał udział Son Gokū, Kamesennin widząc w nim zwycięzce turnieju, postanawia pod postacią Jacki'ego Chun'a wygrać turniej, tak aby mały Son Gokū, pod wpływem zwycięstwa nie spoczął na laurach. Następny turniej XXII zakończył się porażką Son Gokū z Tenshinhan'em, który wygrał dzięki przychylności szczęścia, jednak podczas XXIII turnieju Son Gokū odnosi zwycięstwo, pokonując w walce finałowej Pikkoro Junia, który przybył pomścić ojca. Kilka lat później zasady turnieju uległy zmianie. Z racji coraz większej ilości uczestników zwiększono ilość z ośmiu wyłonionych wojowników podczas eliminacji do szesnastu oraz wprowadzono turniej juniorów. Większość turniejów wygrywał Mr. Satan, który podczas nie obecności Son Gokū zdobył tytuł najsilniejszego człowieka pod słońcem. Po ponownym pojawieniu się Son Gokū oraz reszty bohaterów, Mr. Satan postanowił oddawać im nagrodę pieniężną w zamian za zachowanie przy sobie tytułu. Ostatnim ukazanym turniejem był turniej XXX, w którym udział w walce finałowej brali Son Gokū Junia oraz Bejīta Junia, zwycięzcy turnieju nie ujawniono.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy