Ważna informacja News: Konkurs: Poszukiwacze Smoczych Kul!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 09.03.2010 22:51 - Edytowane przez by_black /
#alfaomega - Profil - user - 0% - 72
Tutaj możecie porozmawiać ze sobą o różnych zagadnieniach na dowolny temat dragon ball/z/gt/kai. Nie przyjmuję do wiadomości, że w jakichś postach pokażą się wulgaryzmy [zly] . Ale jeżeli macie pytania to wypisujcie je na tym temacie :)

-
Dodane: 11.03.2010 15:33 /
#rockbaby - Profil - user - 0% - 22
ej, szukałam soundtracków do filmów, np do Broly'ego. muzyka jest tam świetna, ale nijak nie mogę jej ściągnąć. chciałam spróbować przez emula, ale nigdzie nie mogę znalężć spisu piosenek. jedynie w Cooler's Revenge i w Lord Slug jest spis... co mam zrobić żeby znaleźć resztę supergenialnych piosenek?

-
Dodane: 12.03.2010 18:48 /
Ja przeraszam ale niewiem poczekajmy na innych może oni znają odpowiedzi na to pytanie.

PS.Poszukaj na goglach acha z formułuj odpowidnie pytanie :(

-
Dodane: 12.03.2010 18:55 /
#Kayleigh90 - Profil - user - 70% - 2189
rockbaby napisał/a:
ej, szukałam soundtracków do filmów, np do Broly'ego. muzyka jest tam świetna, ale nijak nie mogę jej ściągnąć. chciałam spróbować przez emula, ale nigdzie nie mogę znalężć spisu piosenek. jedynie w Cooler's Revenge i w Lord Slug jest spis... co mam zrobić żeby znaleźć resztę supergenialnych piosenek?

Zależy jeszcze o jaką wersję pytasz. Bo jeśli o japońską, to odsyłam do tego tematu: http://dbpolska.n...297/page/6 - swego czasu z resztą tam były linki do płytek z utworami.

-
Dodane: 15.03.2010 21:32 - Edytowane przez Kayleigh90 /
#xena139 - Profil - user - 0% - 1
a ja chciałbym sie dowiedzieć, w którym odcinku/filmie son goku zmienia się w ssj4? :)
[wesoly]

-
Dodane: 15.03.2010 21:36 /
#Kayleigh90 - Profil - user - 70% - 2189
xena139 napisał/a:
a ja chciałbym sie dowiedzieć, w którym odcinku/filmie son goku zmienia się w ssj4? :)
[wesoly]

Gdzieś w okolicach 30 odcinka DBGT.

-
Dodane: 16.03.2010 20:52 /
#rockbaby - Profil - user - 0% - 22
xena139 napisał/a:
[wesoly]

w 35 oczywiście

i dzięki wszystkim. nie wiem, czy znajdę tam to, czego szukam, bo szukam Disturbed, Breaking Point, Gravity Pool itp. ale zobaczę

-
Dodane: 17.03.2010 22:17 - Edytowane przez qrasser /
#qrasser - Profil - user - 0% - 26
może ktoś mi powiedzieć który to odcinek ?

youtube.com/watch#!v=nMsCx1I4frg&feature=related

szukam, szukam i nie mogę znaleźć tego

-
Dodane: 17.03.2010 22:35 /
#DP550 - Profil - user - 0% - 4
A kogo wy lubicie najbardziej ze wszystkich części Dragon Ball?
Moim zdaniem najlepszym saiyanem jest Gohan moze nie pod wzgledem mocy ale jest super.Gdyby Czi Czi nie namawila go do nauki a zamiast nauki by trenował to moim zdaniem to on by wymiatał a nie Goku. Jakie jest wasze zdanie?

-
Dodane: 18.03.2010 09:32 - Edytowane przez parabola /
#parabola - Profil - user - 0% - 10
Witam, jestem nowa.
Wyszukajka niewiele dała, a ja potrzebuję jakiejś strony, gdzie można oglądać DBZ z napisami, mogą być po angielsku. Zależy mi też na tym, żeby to nie było megavideo, bo z powodu dzielonego IP oglądać tam cokolwiek mogę tylko w niedzielę o drugiej rano. Chcę młodszej siostrze pokazać starą dobrą klasykę, ale mi wybrzydza na lektora i duby. I proszę mnie nie odsyłać do DB Kai, ma paskudną kreskę jak moim skromnym zdaniem zmarnowany w porównaniu do mangi Shippuuden :)
DP, ja lubię Tenshinhana, nie powiem dlaczego ;)

-
Dodane: 27.03.2010 13:42 - Edytowane przez alfaomega /
Witaj ja jestem już tu od jakiegoś czasu powiem tylko tyle że te odcinki możesz obrać ze strefy plików na tej stronie acha na kreskowka.pl też są odcinki wszystkie z lektorem

Wiadomość doklejona:
DP550 napisał/a:
Moim zdaniem najlepszym saiyanem jest Gohan moze nie pod wzgledem mocy ale jest super.Gdyby Czi Czi nie namawila go do nauki a zamiast nauki by trenował to moim zdaniem to on by wymiatał a nie Goku. Jakie jest wasze zdanie?

A moim zdanie zawsze bedzie wymiatał songoku songohan nawet jagby trenował to wydaje mi sie że on osiągnął by tylko stan mega wojownika

-
Dodane: 27.03.2010 13:56 /
#Ibuki_Suika - Profil - user - 80% - 3744
A ja to bym apelował że z tym tematem trzeba zrobić porządek. Pytacie się gdzie można oglądać odcinki - jest odpowiedni do tego temat. Pytacie się jaka jest ulubiona postać - jest do tego temat. Pytacie się o wersje odcinków - również istnieje temat. Chcecie znać nutki - czytaj wyżej. To tylko moje zdanie,jednakże myślę że w tym temacie jakieś herezje są wyprawiane.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 27.03.2010 13:58 /
#Matex - Profil - user - 10% - 170
Zacznijmy od tego że Son Goku jest w 100% Saiyanem, walka to jego żywioł, Gohan był w połowie człowiekiem i nie ciągnęło go do walki czy trenowania tak jak ojca, więc nigdy nie mógłby być lepszy od Goku. Nasz Goku miał w sobie to coś czego Gohanowi brakuje.

Parabola, poszukaj serwisów gdzie są zamieszczane wszelkie bajki, kreskówki itp.
nie podam linka bo nie chce robić reklamy, ale wujek google wie jak ci pomóc :d

-
Dodane: 27.03.2010 21:02 - Edytowane przez parabola /
Heh, nie jestem aż tak niedoświadczona, zdaję sobie sprawę, jaką zmorą są nowo przybyli z podobnymi pytaniami, ale ja nawet pytałam osobiście mi znanych nołlajfów o wiedzy absolutnej na temat anime- i dupa. Miałam nadzieję, że to jakaś wiedza tajemna, którą będzie się dało podzielić, jakaś ruska czy chińska strona, jeśli nie ma czegoś takiego, to nie ma problemu, pozostaje tylko żal... Proszę mnie nie wspomagać góglami i kreskóweczkami, (na stronie też tych rawów niedużo), bo szukałam bez wytchnienia :) Co do "odpowiedniego tematu", taki powinien być chyba przyklejony, bo za pomocą wyszukiwarki nic nie da się znaleźć. Chociaż na tym silniku forów to chyba niemożliwe...

-
Dodane: 27.03.2010 21:55 /
#Kitana - Profil - user - 0% - 81
do parabola:

Hej no niestety będziesz chyba musiała się zadowolić wersją RTL7, które większość stron oferuje. Też kiedyś szukałam z napisami.Do wyboru było RTL7,albo napisy angielskie.

PzDr i miłego wieczoru :)

-
Dodane: 30.03.2010 08:05 /
Angielskie? Gdzie? Gustuję nawet bardziej niż w polskich, tylko na stronach z takim uploadem jest zazwyczaj tylko kilkadziesiąt odcinków (a ja już kończę Cell saga)

-
Dodane: 30.03.2010 11:00 /
#by_black - Profil - systemadmin - max% - 14904
Wiesz, ja akurat znalazłem wszystkie serie DB w oryginalnej Japońskiej wersji, zgrywane przez jakiegoś Japończyka i wystawione na typowo japońskim trackerze, załapałem się na koniec seedowania, więc kilka tygodni później seedów nie było. Jeżeli chodzi o to jak się tam znalazłem? Google wyszukiwanie i język japoński Dragon Ball Raw i heja po krzaczkach :p

Damn right!
-
Dodane: 04.04.2010 17:12 /
#maxor666 - Profil - user - 0% - 18
DP550 napisał/a:

Hmm oglondalem na youtube filmiki z jego SSJ i bardzo mi sie podobały. I mam pytanko małe bo z serią Dragon Ball zapoznałem sie niedawno i ile miał transów ogolnie Gohan? Nie oglondałem DBZ wiec wiecie hehe

-
Dodane: 04.04.2010 17:19 /
#Marcin00 - Profil - user - 70% - 2693
maxor666 napisał/a:
Hmm oglondalem na youtube filmiki z jego SSJ i bardzo mi sie podobały. I mam pytanko małe bo z serią Dragon Ball zapoznałem sie niedawno i ile miał transów ogolnie Gohan? Nie oglondałem DBZ wiec wiecie hehe

Gohan miał 2 "transformacje", w Super Saiya-jin (S.S.) oraz Super Saiya-jin 2 (S.S. 2)... nie liczę "power up" tzw. "Mystic" (wymysł fanów) który uzyskał po treningu Rou Kaio-Shin'a.

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 04.04.2010 23:30 /
#MidulGT - Profil - user - 40% - 626
Witam chciał bym się dowiedzieć czy Filmy o dragon ball'u
nakręcił ten sam reżyser co np. Dragon Ball Z ?
bo głowię się z tym od tygodnia

Wiadomość doklejona:
a moją ulubioną postacią jest Veggeta, ponieważ Veggeta bez przemiany w ssj jest silniejszy od Goku

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy