Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. I Przygotowania ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 18.04.2017 18:14 /
#iglo13 - Profil - user - 40% - 599
BetJr napisał/a:
#iglo13

Bzdury pokazujesz . Wróć do zdjęcia Godlo 24 . Faktycznie w Zetce sięga Piccolu do pasa ( bez włosów ) .
A w Super ma nawet daleko do tego , czego Piccolo nie ma :d [ninja] . A nawet jest jeszcze niższy .

tylko ze zdjecie godło24 to był rysuneczek promujący serie. Ja dałem zywy przykład z DBZ ze krillin do wysokich(połowa Piccolo HEHE) nigdy nie należał. Chudego go strasze rysowali przez 60 odcinków, to też ma wpływ na jego odbiór

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 24.04.2017 01:19 - Edytowane przez DragonN321 /
#DragonN321 - Profil - user - 40% - 607
KaKa napisał/a:
#DragonN321

Sprawdź wzrost Kuririna. Wyznacza się go ilością głów. Kuririn w S jest o głowę niższy niż był w Z.

A Ty sprawdź wzrost Buu. W Z wydaje się od innych znacznie większy. W Super już tak się nie wyróżnia wielkością na tle innych.

-
Dodane: 24.04.2017 09:28 /
#KaKa - Profil - user - max% - 13432
#DragonN321

Policz wzrost w przeliczeniu na głowy, bo tak się to liczy w rysunku i nie sprzeczaj się o gówno. Rysują niższego Kuririna.

-
Dodane: 25.04.2017 01:39 /
#manfres - Profil - user - 0% - 1
Witam mam pytanie odnoście Bardocka . W internecie czesto gdzieś widuje urywki z jakiegoś odcinka lub tp. Bardocka w jakiejś masce i moje pytanie to o co właśnie z tym chodzi ?
Dzięki z góry za odpowiedzi :)

-
Dodane: 25.04.2017 01:41 /
#Hassan - Profil - user - 10% - 135
To chyba była jakaś fanowska produkcja, albo gra, gdzie głównym przeciwnikiem był Bardock w masce i siłą dorównywał Gogecie SSJ4, ale mogę się mylić

Fanów Gothica zapraszam do powieści:
http://maniacyfan...gspot.com/

Makankosappo ~~~~~~~~~
-
Dodane: 25.04.2017 09:52 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4457
manfres napisał/a:
Witam mam pytanie odnoście Bardocka . W internecie czesto gdzieś widuje urywki z jakiegoś odcinka lub tp. Bardocka w jakiejś masce i moje pytanie to o co właśnie z tym chodzi ?

To z gry w Japonii: DB Heroes.

-
Dodane: 25.04.2017 17:56 /
#DoozleAnime - Profil - user - 10% - 205
Bartek30 napisał/a:
manfres napisał/a:

Nie tylko. Bardock w masce występuje też w DB Xenoverse 2

-
Dodane: 25.04.2017 20:03 /
#breakingmirai - Profil - user - 10% - 120
DoozleAnime napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
manfres napisał/a:

Nie tylko. Bardock w masce występuje też w DB Xenoverse 2

Uściślając, powstał na potrzeby gry Dragon Ball Online.

Black Goku? Znam tylko kogoś o imieniu Goku Black.
Kakarot? To chyba jakieś nieporozumienie. Kakarotto się kłania.
Vegito? Wait... what? KakaroTTO + VEGEta = VEGETTO, learn the difference, goddammit!

-
Dodane: 25.04.2017 20:28 /
#DoozleAnime

O to ciekawe, nie wiedziałem, pewnie dlatego że w to nie gram :d

Ciekawe co jeszcze sobie zapożyczyli z DB Heroes.

-
Dodane: 26.04.2017 12:07 /
#SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 742
Jeśli to prawda to rozwiewa to wątpliwości dlaczego Goku się cały czas przemienia Blue podczas walk z tymi pachłami

https://www.youtu...kaNxCIRatA

-
Dodane: 26.04.2017 13:40 /
#breakingmirai - Profil - user - 10% - 120
SirPsychoSexy napisał/a:
Jeśli to prawda to rozwiewa to wątpliwości dlaczego Goku się cały czas przemienia Blue podczas walk z tymi pachłami

Ciekawe. Jednakże, dopóki to samo nie zostanie powiedziane w anime/mandze lub przez Akirę Toriyamę w wywiadzie, to co mówi ten gość pozostanie jedynie teorią.

Jak na razie, powiedziane było tylko tyle, że Blue to perfekcyjne opanowanie Ki. Reszta to tylko i wyłącznie czysta spekulacja, czyli wciąż fanowska teoria.

Czyli... zostajemy przy tym, że Toei ma wszystko w dupie. xD

Black Goku? Znam tylko kogoś o imieniu Goku Black.
Kakarot? To chyba jakieś nieporozumienie. Kakarotto się kłania.
Vegito? Wait... what? KakaroTTO + VEGEta = VEGETTO, learn the difference, goddammit!

-
Dodane: 26.04.2017 14:10 /
#Paweldb - Profil - user - 0% - 70
Ciekawe że Beruusowi śniło się że Goku umrze, już raz śnił mu się Sayanin God i się sprawdziło. Wydaje mi się że Goku się podłoży bo to dziwne żeby walczył o swój wszechświat a inne niech sobie znikną. W końcu musi być jakaś dramaturgia a nie tylko wykopywanie po jednym z ringu.

-
Dodane: 26.04.2017 18:17 - Edytowane przez Luthor /
#Luthor - Profil - user - 0% - 19
SirPsychoSexy napisał/a:

Szczerze, to mega ciekawe wideo wygrzebałeś. Dla mnie to ma sens i naprawdę wszystko jest ładnie wyjaśnione. Tym bardziej, że większość ludzi mówi, że Goku po prostu się powstrzymuje w walkach ze słabszymi, a wyjaśnienia z filmu właśnie to potwierdzają. Skoro może manipulować swoim KI w jakim stopniu chce będąc na przemianie Blue, to przez takie włączanie transformacji w walce z chociażby Krilanem jest w stanie go po prostu nie zabić.

Paweldb napisał/a:
Ciekawe że Beruusowi śniło się że Goku umrze, już raz śnił mu się Sayanin God i się sprawdziło. Wydaje mi się że Goku się podłoży bo to dziwne żeby walczył o swój wszechświat a inne niech sobie znikną. W końcu musi być jakaś dramaturgia a nie tylko wykopywanie po jednym z ringu.

To było bardziej coś w stylu "fałszywego podkręcenia emocji", bo po przerywniku widzimy scenę, w której statek wraz z Goku i C17 zostaje wysadzony, a potem Beerus się budzi. Więc wątpię, by była to przepowiednia.

-
Dodane: 26.04.2017 21:45 /
Takie o to pytanie:
Czy wiadomo ile mniej więcej odcinków ma mieć teraz Dragon Ball Super? Na początku słyszałam, że ma to być od 80 do około 100 odcinków, ale to już raczej nieaktualne, chyba że saga turnieju wrzechświatów miałaby być ostatnią w serii.

-
Dodane: 26.04.2017 22:02 /
#tyruty - Profil - user - 10% - 150
BuuNaPrezydenta napisał/a:
Takie o to pytanie:
Czy wiadomo ile mniej więcej odcinków ma mieć teraz Dragon Ball Super? Na początku słyszałam, że ma to być od 80 do około 100 odcinków, ale to już raczej nieaktualne, chyba że saga turnieju wrzechświatów miałaby być ostatnią w serii.

Jakiś czas temu słyszałem, że ma być ostatnią, ale ktoś tutaj może ma aktualniejsze informacje z sensowniejszych niż moje źródeł. Dlatego podpisuję się pod pytaniem.

-
Dodane: 26.04.2017 22:51 /
BuuNaPrezydenta napisał/a:
Takie o to pytanie:

Nie wiadomo ile ma mieć odcinków.

Wszystko zależy od Akiry.

-
Dodane: 31.05.2017 00:51 - Edytowane przez zyygaa /
#zyygaa - Profil - user - 0% - 2
Cześć, mam pytanko małe, ma ktoś może do pobrania paczkę wszystkich odc. DB Super? od 1 do 92 odc? Bo nie mogę nigdzie znaleźć, z góry dzięki za odpowiedź :) :p

@Edit: z lektorem jak co

-
Dodane: 31.05.2017 12:02 /
#iglo13 - Profil - user - 40% - 599
zyygaa napisał/a:
Cześć, mam pytanko małe, ma ktoś może do pobrania paczkę wszystkich odc. DB Super? od 1 do 92 odc? Bo nie mogę nigdzie znaleźć, z góry dzięki za odpowiedź :) :p

do głowy przychodzi mi coś takiego

http://www.grupa-...all-super/

ale po pierwsze to i tak jest podzielone na mniejsze paczki
po drugie lektor jest produkcji fanowskiej wiec nawet nie wiem czy wszystkie odcinki doczekały sie wersji z lektorem, paczki z lektorem to ci gwarantuje nie znajdziesz

-
Dodane: 31.05.2017 18:55 /
#zyygaa - Profil - user - 0% - 2
iglo13 napisał/a:
zyygaa napisał/a:

do głowy przychodzi mi coś takiego

http://www.grupa-...all-super/

ale po pierwsze to i tak jest podzielone na mniejsze paczki
po drugie lektor jest produkcji fanowskiej wiec nawet nie wiem czy wszystkie odcinki doczekały sie wersji z lektorem, paczki z lektorem to ci gwarantuje nie znajdziesz

ok wielkie dzięki :d

-
Dodane: 08.06.2017 13:32 /
#Stenbar - Profil - user - 50% - 1170
To teraz ja mam pytanie, bardzo ważne, myślę, że każdy fan DB chciałby poznać na nie odpowiedź: Gdzie swędziało Vegetę gdy przemieniał się w Ozaru? [wesoly]

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy