Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. I Przygotowania ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 08.06.2017 13:39 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4457
Stenbar napisał/a:
To teraz ja mam pytanie, bardzo ważne, myślę, że każdy fan DB chciałby poznać na nie odpowiedź: Gdzie swędziało Vegetę gdy przemieniał się w Ozaru? [wesoly]

Proste.

W ogonie [wesoly]

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 08.06.2017 13:47 - Edytowane przez harven /
#harven - Profil - user - 0% - 52
Stenbar napisał/a:
To teraz ja mam pytanie, bardzo ważne, myślę, że każdy fan DB chciałby poznać na nie odpowiedź: Gdzie swędziało Vegetę gdy przemieniał się w Ozaru? [wesoly]

Mysle, ze tam mozemy szukac odpowiedzi:
https://i.ytimg.c...efault.jpg

-
Dodane: 12.06.2017 15:47 /
#janusz15 - Profil - user - 10% - 122
Czy jeśli Zamasu i Gowasu zdolali przeniesc sie w czasie 1000 lat do przodu to znaczy ze ich wszechswiat nie zostanie zniszczony po turnieju?

-
Dodane: 20.06.2017 13:22 - Edytowane przez scouser /
#scouser - Profil - user - 0% - 18
I tak i nie. Równie dobrze, mogli przenieść się 1000 lat do przodu w linii czasowej, gdzie takowego turnieju nie było, lub po prostu stało się tak, że żaden wszechświat nie zniknął.
Poza tym... 1000 lat, to szmat czasu. Wszystko się może wydarzyć.
Ja bym do takich pierdół nie przywiązywał wagi. To umowne.

Wiadomość doklejona:
Pytanie odnośnie obrażeń jakie otrzymuje Goku.
Black przebija go na wylot w miejscu gdzie każdy człowiek, podejrzewam że Sayanie też mają serce. Goku tylko troszkę się grymasi, trzyma za pierś, a potem walczy dalej.
Jak to możliwe? Rozumiem, że w Super nie ma krwi, ale organów wewnętrznych też nie ma?
Pamiętam, że kiedyś kiedyś z 16 lat temu oglądałem odcinek gdzie Goku został postrzelony właśnie w pierś i wszyscy zamarli, a sam Goku leżał jak martwy. Uratowała go wtedy jedna ze smoczych kul. Więc jak widać ma serce. Kolejny dowód to to, że Future Goku zmarł na atak serca.

Czy ujarzmiając Boską moc nie można go zabić w taki sposób czy o co chodzi?

https://youtu.be/...Gg?t=1m42s - wideo ze sceną, o która mi chodzi.

-
Dodane: 20.06.2017 13:56 - Edytowane przez Bartek30 /
#scouser
Tylko że Goku w serce nie dostał tylko o wiele niżej.
Mam nadzieję że wyjaśniłem problem :p
No chyba że ludzie mają serce lekko wyżej od pasa...

-
Dodane: 20.06.2017 14:00 /
#Ruqer - Profil - user - 60% - 1927
scouser napisał/a:
Wiadomość doklejona:
Pytanie odnośnie obrażeń jakie otrzymuje Goku.
Black przebija go na wylot w miejscu gdzie każdy człowiek, podejrzewam że Sayanie też mają serce. Goku tylko troszkę się grymasi, trzyma za pierś, a potem walczy dalej.
Jak to możliwe? Rozumiem, że w Super nie ma krwi, ale organów wewnętrznych też nie ma?

Dodaj to tego, że w Beerus sadze dostał praktycznie identyczne obrażenia i... się wyleczył. Teraz tego nie zrobił, jak, dlaczego, po co? :o

-
Dodane: 20.06.2017 14:20 - Edytowane przez scouser /
#scouser - Profil - user - 0% - 18
Nie chce wchodzić w medyczną dywagację gdzie jest serce, bo mało kto wie, że jest bliżej mostka niż lewej strony, ale to często powtarzany bit. Ostrze nie wbija się bezpośrednio w serce, ale myślę, że w te okolice więc jest to zamierzony zabieg jakoby chciał Black trafić go właśnie tam, a nie np w brzuch. No właśnie, God go wyleczył w walce w Beerusem. Czy God = nie masz serca ?

@down
jak dla mnie to właśnie o takie rzeczy powinno się czepiać, nie o to że ktoś ma SSJ Rage i o boże co to jest czy inne spiny o takie rzeczy.

-
Dodane: 20.06.2017 14:30 - Edytowane przez Bartek30 /
Dobra nie ma się już o co czepiać?
W ostatnim turnieju w classic DB Goku miał wielką dziurę na klacie koło ręki i dalej walczył, a to ostrze to był pikuś w porównaniu do tej dziury, także jest ok.

-
Dodane: 20.06.2017 15:37 /
#Bobers25 - Profil - user - 10% - 223
Przypominam że trzy odcinki wcześniej Vegeta został przebity ostrzem okolicy brzucha i praktycznie umarł a za trzy odcinki Goku z dziura w sercu lata i się podnieca walka xD DBS kocham tą twoją logikę xD

-
Dodane: 20.06.2017 15:48 - Edytowane przez Bartek30 /
Bobers25 napisał/a:
Przypominam że trzy odcinki wcześniej Vegeta został przebity ostrzem okolicy brzucha i praktycznie umarł a za trzy odcinki Goku z dziura w sercu lata i się podnieca walka xD DBS kocham tą twoją logikę xD

Ale naucz się czytać wcześniejsze wpisy, GOKU NIE DOSTAŁ W SERCE więc kolejna błędna pretensja z waszej strony, także to przykład szukania dziur w całym widzisz to teraz? :p

-
Dodane: 20.06.2017 15:52 - Edytowane przez Bobers25 /
#Bobers25 - Profil - user - 10% - 223
Lol xD logiczne xD vegeta tylko przebicie mieczem i pada jak szmata, prawie umiera a Goku z dziura w piersi jak pięść se lata xD matko co za bullshit :d nie chce mi się nawet odpisywać jak niektórzy uważają to za fajne tak samo jak family galick guna czy ssj rage :d widzę że super jest tak konsekwentne że odcinek wcześniej mała dziurka Vegeta ginie prawie potem olbrzymia dziura a Goku klepie się jakby nic mu nie było :d xD nawet jak to durne brzmi a wyglądało jeszcze śmieszniej patrząc na te dwie sytuację w przedziale 3 czy tam 5 odc xD

-
Dodane: 20.06.2017 16:33 /
#Bobers25
[facepalm] [facepalm]
Brak mi słów... jeśli to z DBS to dla ciebie bullshit i OGROMNA DZIURA, to zobacz sobie to:
https://www.youtu...u4ajNgiOmY

I on z takim czymś walczył dalej, a wy macie pretensje o te stosunkową małą dziurę w porównaniu z tą, no i co?
Walicie jakieś smutny i się czepiacie totalnie bez sensu, kiedy wcześniej bywało gorzej, a dalej się bił.

Także w DBS jest wszystko ok w porównaniu do tego co było wcześniej.

-
Dodane: 20.06.2017 20:11 /
#DoozleAnime - Profil - user - 10% - 205
Bobers25 napisał/a:
Lol xD logiczne xD vegeta tylko przebicie mieczem i pada jak szmata, prawie umiera

O ile dobrze pamiętam to Vegeta z tą dziurą zdołał jeszcze wystrzelić Final Flasha i uratować życie Goku i Trunksowi. Goku natomiast ostro się wkurzył po tym jak usłyszał co zrobiono z jego rodziną i z dziurą w okolicach serca (nie bezpośrednio w serce tylko obok - to już jest niemała różnica) zaatakował Blacka po czym... padł od jego ataku. Naprawdę - DBS ma dużo dziur fabularnych, ale w tym przypadku nie było to naciągane. Ta szarża Goku tak naprawdę trwała może z 2 minuty.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy