Ważna informacja News: Artbook Dragon Ball w Polsce? To możliwe!!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 08.06.2017 13:47 - Edytowane przez harven /
#harven - Profil - user - 0% - 53
Stenbar napisał/a:
To teraz ja mam pytanie, bardzo ważne, myślę, że każdy fan DB chciałby poznać na nie odpowiedź: Gdzie swędziało Vegetę gdy przemieniał się w Ozaru? [wesoly]

Mysle, ze tam mozemy szukac odpowiedzi:
https://i.ytimg.c...efault.jpg

-
Dodane: 12.06.2017 15:47 /
#janusz15 - Profil - user - 10% - 126
Czy jeśli Zamasu i Gowasu zdolali przeniesc sie w czasie 1000 lat do przodu to znaczy ze ich wszechswiat nie zostanie zniszczony po turnieju?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 20.06.2017 13:22 - Edytowane przez scouser /
#scouser - Profil - user - 0% - 94
I tak i nie. Równie dobrze, mogli przenieść się 1000 lat do przodu w linii czasowej, gdzie takowego turnieju nie było, lub po prostu stało się tak, że żaden wszechświat nie zniknął.
Poza tym... 1000 lat, to szmat czasu. Wszystko się może wydarzyć.
Ja bym do takich pierdół nie przywiązywał wagi. To umowne.

Wiadomość doklejona:
Pytanie odnośnie obrażeń jakie otrzymuje Goku.
Black przebija go na wylot w miejscu gdzie każdy człowiek, podejrzewam że Sayanie też mają serce. Goku tylko troszkę się grymasi, trzyma za pierś, a potem walczy dalej.
Jak to możliwe? Rozumiem, że w Super nie ma krwi, ale organów wewnętrznych też nie ma?
Pamiętam, że kiedyś kiedyś z 16 lat temu oglądałem odcinek gdzie Goku został postrzelony właśnie w pierś i wszyscy zamarli, a sam Goku leżał jak martwy. Uratowała go wtedy jedna ze smoczych kul. Więc jak widać ma serce. Kolejny dowód to to, że Future Goku zmarł na atak serca.

Czy ujarzmiając Boską moc nie można go zabić w taki sposób czy o co chodzi?

https://youtu.be/...Gg?t=1m42s - wideo ze sceną, o która mi chodzi.

-
Dodane: 20.06.2017 13:56 - Edytowane przez Bartek30 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4795
#scouser
Tylko że Goku w serce nie dostał tylko o wiele niżej.
Mam nadzieję że wyjaśniłem problem :p
No chyba że ludzie mają serce lekko wyżej od pasa...

-
Dodane: 20.06.2017 14:00 /
#Ruqer - Profil - user - 70% - 2208
scouser napisał/a:
Wiadomość doklejona:
Pytanie odnośnie obrażeń jakie otrzymuje Goku.
Black przebija go na wylot w miejscu gdzie każdy człowiek, podejrzewam że Sayanie też mają serce. Goku tylko troszkę się grymasi, trzyma za pierś, a potem walczy dalej.
Jak to możliwe? Rozumiem, że w Super nie ma krwi, ale organów wewnętrznych też nie ma?

Dodaj to tego, że w Beerus sadze dostał praktycznie identyczne obrażenia i... się wyleczył. Teraz tego nie zrobił, jak, dlaczego, po co? :o

-
Dodane: 20.06.2017 14:20 - Edytowane przez scouser /
#scouser - Profil - user - 0% - 94
Nie chce wchodzić w medyczną dywagację gdzie jest serce, bo mało kto wie, że jest bliżej mostka niż lewej strony, ale to często powtarzany bit. Ostrze nie wbija się bezpośrednio w serce, ale myślę, że w te okolice więc jest to zamierzony zabieg jakoby chciał Black trafić go właśnie tam, a nie np w brzuch. No właśnie, God go wyleczył w walce w Beerusem. Czy God = nie masz serca ?

@down
jak dla mnie to właśnie o takie rzeczy powinno się czepiać, nie o to że ktoś ma SSJ Rage i o boże co to jest czy inne spiny o takie rzeczy.

-
Dodane: 20.06.2017 14:30 - Edytowane przez Bartek30 /
Dobra nie ma się już o co czepiać?
W ostatnim turnieju w classic DB Goku miał wielką dziurę na klacie koło ręki i dalej walczył, a to ostrze to był pikuś w porównaniu do tej dziury, także jest ok.

-
Dodane: 20.06.2017 15:37 /
#Bobers25 - Profil - user - 30% - 423
Przypominam że trzy odcinki wcześniej Vegeta został przebity ostrzem okolicy brzucha i praktycznie umarł a za trzy odcinki Goku z dziura w sercu lata i się podnieca walka xD DBS kocham tą twoją logikę xD

-
Dodane: 20.06.2017 15:48 - Edytowane przez Bartek30 /
Bobers25 napisał/a:
Przypominam że trzy odcinki wcześniej Vegeta został przebity ostrzem okolicy brzucha i praktycznie umarł a za trzy odcinki Goku z dziura w sercu lata i się podnieca walka xD DBS kocham tą twoją logikę xD

Ale naucz się czytać wcześniejsze wpisy, GOKU NIE DOSTAŁ W SERCE więc kolejna błędna pretensja z waszej strony, także to przykład szukania dziur w całym widzisz to teraz? :p

-
Dodane: 20.06.2017 15:52 - Edytowane przez Bobers25 /
#Bobers25 - Profil - user - 30% - 423
Lol xD logiczne xD vegeta tylko przebicie mieczem i pada jak szmata, prawie umiera a Goku z dziura w piersi jak pięść se lata xD matko co za bullshit :d nie chce mi się nawet odpisywać jak niektórzy uważają to za fajne tak samo jak family galick guna czy ssj rage :d widzę że super jest tak konsekwentne że odcinek wcześniej mała dziurka Vegeta ginie prawie potem olbrzymia dziura a Goku klepie się jakby nic mu nie było :d xD nawet jak to durne brzmi a wyglądało jeszcze śmieszniej patrząc na te dwie sytuację w przedziale 3 czy tam 5 odc xD

-
Dodane: 20.06.2017 16:33 /
#Bobers25
[facepalm] [facepalm]
Brak mi słów... jeśli to z DBS to dla ciebie bullshit i OGROMNA DZIURA, to zobacz sobie to:
https://www.youtu...u4ajNgiOmY

I on z takim czymś walczył dalej, a wy macie pretensje o te stosunkową małą dziurę w porównaniu z tą, no i co?
Walicie jakieś smutny i się czepiacie totalnie bez sensu, kiedy wcześniej bywało gorzej, a dalej się bił.

Także w DBS jest wszystko ok w porównaniu do tego co było wcześniej.

-
Dodane: 20.06.2017 20:11 /
#DoozleAnime - Profil - user - 20% - 315
Bobers25 napisał/a:
Lol xD logiczne xD vegeta tylko przebicie mieczem i pada jak szmata, prawie umiera

O ile dobrze pamiętam to Vegeta z tą dziurą zdołał jeszcze wystrzelić Final Flasha i uratować życie Goku i Trunksowi. Goku natomiast ostro się wkurzył po tym jak usłyszał co zrobiono z jego rodziną i z dziurą w okolicach serca (nie bezpośrednio w serce tylko obok - to już jest niemała różnica) zaatakował Blacka po czym... padł od jego ataku. Naprawdę - DBS ma dużo dziur fabularnych, ale w tym przypadku nie było to naciągane. Ta szarża Goku tak naprawdę trwała może z 2 minuty.

-
Dodane: 02.07.2017 17:34 /
#zlotykojot - Profil - user - 0% - 42
Witam. Mam wiele pytań odnośnie DB. Proszę o odpowiedzi :)
Ekipa z którego Universum w turnieju mocy DBS wg Was jest najsztywniejsza?
Kto w DB stworzył wszechświaty oraz życie? Czy jest to Zeno? Czy nie wydaje się on Wam zbyt tępy i infantylny na wykreowanie takowego przedsięwzięcia?
Ile kosztuje wyprodukowanie jednego odcinka DBS?
Ile wynoszą miesięczne przychody z anime DBS producenta?
Czy kid buu byłby w stanie wchłonąć Boga zniszczenia i tym samym przejąć jego moce?

-
Dodane: 04.07.2017 11:02 - Edytowane przez rambler1 /
#rambler1 - Profil - user - 20% - 281
Hello. Jedna rzecz mnie zawsze nurtowała. Goku po walce z Cellem poddał się. Wtedy wyznaczył Gohana, który powiedział że ani Goku ani Cell nie dali z siebie wszystkiego. Goku powiedział mu, że walczył na 100%. Jak wy to widzicie? Goku walczył na maxa czy jednak wstrzymywał się trochę?

Jednak jeszcze jedno pytanko. Gohan w walce z Cellem na SSJ jeszcze był silniejszy od Goku lub Vegety czy może jednak słabszy był od nich?

Post przeniesiony ze względów regulaminowych do tematu: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi

-
Dodane: 04.07.2017 11:02 /
#m4ciejlukasik - Profil - user - 0% - 44
Z tego co mi wiadomo, to Gohan na SSJ był silniejszy od Goku i Vegety, ale bał się walczyć dlatego nie poznaliśmy pełnego potencjału.
Wydaje mi się, że Goku walczył na maxa - po co miałby się wstrzymywać ?

Post przeniesiony ze względów regulaminowych do tematu: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi

-
Dodane: 04.07.2017 11:02 /
#zgrywus90 - Profil - user - 0% - 24
rambler1 napisał/a:
Hello. Jedna rzecz mnie zawsze nurtowała. Goku po walce z Cellem poddał się. Wtedy wyznaczył Gohana, który powiedział że ani Goku ani Cell nie dali z siebie wszystkiego. Goku powiedział mu, że walczył na 100%. Jak wy to widzicie? Goku walczył na maxa czy jednak wstrzymywał się trochę?

Jednak jeszcze jedno pytanko. Gohan w walce z Cellem na SSJ jeszcze był silniejszy od Goku lub Vegety czy może jednak słabszy był od nich?

Trzeba obejrzeć uważnie :) Wszystkie pytania jakie zadajesz mają wyjaśnienie w anime. Ale abyś nie musiał kolejny raz odświeżać serii (choć polecam :d ) to wyjaśnię:
Gohan tylko pomyślał, że ani Goku ani Cell nie dali z siebie wszystkiego. Gdy to powiedział to nawet Picollo się zdziwił i zapytał "Naprawdę tak pomyślałeś?". Chodziło o to, że Gohan podczas treningu z Goku opanował do tego stopnia poziom SSJ, że był ponad nimi, choć o tym nie wiedział. Cały czas myślał, że to Goku {(jego ojciec) jest ponad nim. Dlatego własnie uważał, że Goku się wstrzymywał, że nie pokazał wszystkiego. Być może w komnacie Goku w ten sposób motywował Gohana, np mówiąc mu podczas walki na 100% mocy przykładowo takie coś: Gohan to jest zaledwie 40% mojej mocy. I gohan to załapał, sądząc, że ojciec ma pokłady mocy, których on jeszcze nie poznał. A prawdą jest to, że znał pełną moc Goku. Dlatego też to zdziwienie Picollo, który doskonale wiedział, że zarówno Goku, jak i Cell dali z siebie wszystko.
Goku wiedział, że Gohan ma większy potencjał niż on i wystarczy go porządnie rozzłościć aby ten potencjał wydobyć i uruchomić ukrytą moc. Jako ojciec nie był w stanie zmusić syna do tego poziomu złości.

Myśle, że wyjaśniłem odpowiednio :) pozdrawiam

-
Dodane: 04.07.2017 22:58 /
#zlotykojot - Profil - user - 0% - 42
Moim zdaniem wyglada to tak:
Gohan ssj < Goku ssj
Gohan ssj2 > Goku ssj
Gohan ssj2 < Goku ssj2
Chore, ze Gohan osiagnal ssj2 szybciej niz lepiej wytrenowany Goku.

Wiadomość doklejona:
Nie wiem czy ten osobny post z pytaniami to dobry pomysl??? Np moje pytania zniknely w gaszczu pytan i nikt na nie nie odpowiada. Duzo spamu. Nie lepsze osobne tematy ????

-
Dodane: 08.07.2017 09:46 /
#BetJr - Profil - user - 0% - 58
No to ja się postaram zadowolić Cię moimi odpowiedziami :)

Najsztywniejsza ekipa , to pewnie 11. z obrońcami sprawiedliwości... , wiadomo , misyjni
Z Zenkiem na pewno masz racje , więc pewnie ma kogoś mądrzejszego . Może nawet kapłana [skrzywiony]
Na sprawy ekonomiczne nie mam wiedzy :p
A jak chodzi o Buuu ,. to pewnie musiałby trafić na boga ,. który byłby tak rozkojarzony jak Goku [wesoly]

-
Dodane: 08.07.2017 10:11 /
#palladyn12 - Profil - user - 0% - 2
Ile puntkow mocy ma Goku w Postaci Super Sayain Blue + Kaioken?
Prosze o szybka odpowiedz :d
:d :d :d

-
Dodane: 08.07.2017 11:08 - Edytowane przez breakingmirai /
#breakingmirai - Profil - user - 10% - 170
palladyn12 napisał/a:
Ile puntkow mocy ma Goku w Postaci Super Sayain Blue + Kaioken?
Prosze o szybka odpowiedz :d
:d :d :d

IT'S OVER 9000!!

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy