Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 11.08.2017 16:48 /
kartelis - Profil - user - 0% - 59
nie ciekawiło was nigdy jak by wyglądał cell po wciągnięciu najpierw 18 a póżniej 17 ja jestem ciekaw jak by wyglądał

-
Dodane: 11.08.2017 17:13 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5395
kartelis napisał/a:
nie ciekawiło was nigdy jak by wyglądał cell po wciągnięciu najpierw 18 a póżniej 17 ja jestem ciekaw jak by wyglądał

Wyglądał by zapewne jak Cell forma 2 :)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 20.08.2017 15:45 /
ujfry - Profil - user - 0% - 1
Cześć ludziska,
Orientujecie się może czy gdzieś dostanę tę grafikę ale oczywiście w doskonałej jakości i bez tych różnych napisów?
http://ifotos.pl/...
Byłoby na prawdę super, mega mi się podoba i chcę sobie na tapetę ustawić :)
Pozdrawiam

-
Dodane: 20.08.2017 17:01 /
sebek030189 - Profil - user - 20% - 256
Bartek30 napisał/a:
#Bobers25
[facepalm] [facepalm]
Brak mi słów... jeśli to z DBS to dla ciebie bullshit i OGROMNA DZIURA, to zobacz sobie to:
https://www.youtu...u4ajNgiOmY

I on z takim czymś walczył dalej, a wy macie pretensje o te stosunkową małą dziurę w porównaniu z tą, no i co?
Walicie jakieś smutny i się czepiacie totalnie bez sensu, kiedy wcześniej bywało gorzej, a dalej się bił.

Także w DBS jest wszystko ok w porównaniu do tego co było wcześniej.

czytaj ze zrozumieniem koles mówi o tym ze w super byle przebicie mieczem wyeliminowało Vegeta a nie powinno a nie odwrotnie;] myslcie troche...

-
Dodane: 21.08.2017 20:50 - Edytowane przez Bezim /
Bezim - Profil - user - 0% - 1
ujfry napisał/a:
Cześć ludziska,
Orientujecie się może czy gdzieś dostanę tę grafikę ale oczywiście w doskonałej jakości i bez tych różnych napisów?
Pozdrawiam

Mogę ogarnąć Ci taką grafikę...

-
Dodane: 21.08.2017 21:37 /
odwieczny - Profil - user - 0% - 17
ujfry napisał/a:
Cześć ludziska,
Pozdrawiam

https://postimg.o...ndr13baxf/

-
Dodane: 30.09.2017 13:38 /
daredzki - Profil - user - 0% - 5
A ja mam pytanko, jak wiemy, cała akcja DBS ma się toczyć w trakcie 10 lat pomiędzy pokonaniem Majin Buu i ostatnimi wydarzeniami z Zetki, mam takie pytanie bo się troszkę pogubiłem, a mianowicie mamy już ponad 100 odcinków za sobą, i pytanie brzmi w którym momencie już jest akcja? narrator w 1 odcinku Super opowiedział w skrócie o walce z Buu itd, i że od tamtej pory mineło ok pół roku i widzimy Goku na polu. Potem między innymi saga Freezy gdzie od momentu jego ożywienia - on odbywa 4 miesięczny trening. Czyli powiedzmy mija ok. rok, potem są wydarzenia z turniejem między 6 i 7 wrzechświatem, następnie Black Goku i Zamasu, teraz ten turniej z tym bogiem wszystkiego, Jirenem itd. W którym momencie tych 10 lat już jest akcja?? w sumie też trochę na tej podstawie można przypuszczać ile zostało do końca serii i ile może się jeszcze wydarzyć.

-
Dodane: 30.09.2017 16:04 - Edytowane przez Bartek30 /
#daredzki
Wiemy że Toyotaro już przygotowuje mangę do łączenia z końcówką Zetki.

Ale ile dokładnie lat minęło?
Tego ci nie powiem, nie śledziłem tych lat za bardzo ale strzelam że zostało już mniej niż 5 lat do turnieju z uubem, a pewnie zostało już o wiele mniej.

-
Dodane: 30.09.2017 18:42 /
Fuzion - Profil - user - 10% - 216
bra urodziła się 780, a EOZ miało miejsce w 784 więc aktualnie zostały nam 4 lata do końca

-
Dodane: 30.09.2017 19:03 /
mateo883 - Profil - user - 0% - 4
Witam. Poszukuję gry DB Xenoverse 2 na PS 4 w edycji kolekcjonerskiej. Kupię nową jak i używaną. Jeżeli ktoś chce sprzedać lub zna osobę, która posiada taką wersję na sprzedaż proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

-
Dodane: 04.10.2017 11:14 /
Sinbad369 - Profil - user - 0% - 2
Witam serdecznie otóż mam do was pytanie. Czy wiecie może ile milimetrów szerokości ma pierścień czasu z dragon ball super. Jeśli to możliwe chciałbym prosić o pomoc znalezieniu do kupienia takiego pierścienia oczywiście bez sybolu nieskończonośći tylko z takim kształtem itp.

-
Dodane: 04.10.2017 11:31 /
AllenSkyes - Profil - user - 0% - 11
Sinbad369 napisał/a:
Witam serdecznie otóż mam do was pytanie. Czy wiecie może ile milimetrów szerokości ma pierścień czasu z dragon ball super. Jeśli to możliwe chciałbym prosić o pomoc znalezieniu do kupienia takiego pierścienia oczywiście bez sybolu nieskończonośći tylko z takim kształtem itp.

Chodzi Ci o takie coś?
https://pl.aliexp...56569.html

-
Dodane: 04.10.2017 11:39 /
Sinbad369 - Profil - user - 0% - 2
Prawie tylko nie wygląda identycznie. Powinienem wyglądać jak ten tylko bez symbolu nieskończoności i chciałbym kupić za cenę 100 zł bo ten co pokaże kosztuje 400 zł.
https://cdn.shopi...1477397525

-
Dodane: 11.10.2017 00:09 /
Huunreh - Profil - user - 0% - 14
Cześć Wam. Mam takie pytanie, może i głupie, ale czemu nie zapytać. Można gdzieś obejrzeć/ściągnąć film Dragon Ball Z: The Real 4-D at Super Tenkaichi Budokai co to pojawia się w nim Broly God? Tak pytam bo szukałem i nic z tego. Może ktoś ma jakiś dostęp.

-
Dodane: 11.10.2017 01:25 - Edytowane przez SirPsychoSexy /
SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 822
Huunreh napisał/a:
Cześć Wam. Mam takie pytanie, może i głupie, ale czemu nie zapytać. Można gdzieś obejrzeć/ściągnąć film Dragon Ball Z: The Real 4-D at Super Tenkaichi Budokai co to pojawia się w nim Broly God? Tak pytam bo szukałem i nic z tego. Może ktoś ma jakiś dostęp.

Tego się nie da nigdzie pobrać. To był pokaz tylko w specjalnych do tego kinach. 4D to zupełnie co innego niż 3D i te badziewne okularki które ci dają przy wejściu.

-
Dodane: 11.10.2017 02:01 /
Huunreh - Profil - user - 0% - 14
SirPsychoSexy napisał/a:
Huunreh napisał/a:

Tego się nie da nigdzie pobrać. To był pokaz tylko w specjalnych do tego kinach. 4D to zupełnie co innego niż 3D i te badziewne okularki które ci dają przy wejściu.

Szkoda. Bo na trailerach nawet fajnie to wygląda. No cóż. Dzięki za szybką odpowiedź.

-
Dodane: 12.10.2017 13:22 /
MN777 - Profil - user - 0% - 19
wiem,że GT dla wielu nie istnieje i nie jest kanoniczne, nie ważne. Pytanie brzmi - czy można porównywać moce np SSJ4 do Blue? Czy np Bebi Vegeta dałby radę Buu? jak to widzicie?

-
Dodane: 12.10.2017 15:43 - Edytowane przez Bartek30 /
MN777 napisał/a:
wiem,że GT dla wielu nie istnieje i nie jest kanoniczne, nie ważne. Pytanie brzmi - czy można porównywać moce np SSJ4 do Blue? Czy np Bebi Vegeta dałby radę Buu? jak to widzicie?

Pewnie jakoś można te moce porównać, ale nie wiem jak.
Ale teoretycznie SSJ4 z GT nie ma podejścia do SSJB kaiokena.

Bebi Vegeta dałby radę Buu, ale równie dobrze Buu by mógł wygrać wchłaniając go.

-
Dodane: 12.10.2017 16:36 /
scouser - Profil - user - 10% - 127
tak na prawdę wystarczy wymasterować mafubę oraz hakai i iść na podbój świata.
jeśli ktoś jest za mocny do wymazania, to pieczętujesz, a potem znikasz samą buteleczkę czy w co tam zapieczętujesz. Sidra pokazał, że można zniknąć całe miasto, więc czemu nie buteleczkę.
równie dobrze, możnaby Jirena spróbować zapieczętować albo chociaż wywalić go tym poza ring, no ale przecież to DB.
więc wg mnie to nie ma sensu by porównywać antagonistów. porównajcie sb walkę na namek, wtedy frieza wyglądał na istnego tytana, wszystko co było możliwe to przeżył.
teraz walą się z boską mocą, ultra instynktami itd. z perspektywy czasu tamten Frieza był na strzała.

-
Dodane: 12.10.2017 16:38 /
Sined92 - Profil - user - 10% - 141
przepraszam, że się tak wtrące - czemu na turnieju nie ma Monaki?

nie kojarzę w ogole aby temat ten był poruszony

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy