Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 12.10.2017 18:03 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5008
Sined92 napisał/a:
przepraszam, że się tak wtrące - czemu na turnieju nie ma Monaki?

nie kojarzę w ogole aby temat ten był poruszony

A po co na turnieju ktoś o sile słabszej niż Mr.Satan? :d

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.10.2017 22:20 /
Fuzion - Profil - user - 10% - 154
Jemu chodzi o to, że Goku dalej myśli, że Monaka jest najsilniejszy w U7

Była scenka przed turniejem gdzie Goku chciał zwerbować Monakę do teamu, ale Beerus powiedział, że źle się czuje i nie może uczestniczyć

-
Dodane: 12.10.2017 22:29 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1762
Sined92 napisał/a:
przepraszam, że się tak wtrące - czemu na turnieju nie ma Monaki?

nie kojarzę w ogole aby temat ten był poruszony

Goku chciał wziąć Monake to z tego co pamiętam berus powiedział że jest chory albo nie ma czasu coś w tym stylu.

-
Dodane: 13.10.2017 09:12 /
MN777 - Profil - user - 0% - 17
Czy Dragon Ball Heroes to tylko gra? jest wiele animacji walk na yt z dziwnymi postaciami typu Mira, Towa, Demigra i wiele innych. Xicor itp. Skąd się tego tyle nabrało? :)
czy kusząc się o porównywanie mocy tych postaci, gdzie można je uplasować? czy Mira jest mocniejszy np od Hita lub Jirena? a Demigra?

-
Dodane: 13.10.2017 09:51 /
MN777 napisał/a:
Czy Dragon Ball Heroes to tylko gra? jest wiele animacji walk na yt z dziwnymi postaciami typu Mira, Towa, Demigra i wiele innych. Xicor itp. Skąd się tego tyle nabrało? :)
czy kusząc się o porównywanie mocy tych postaci, gdzie można je uplasować? czy Mira jest mocniejszy np od Hita lub Jirena? a Demigra?

To tylko gra, i postacie z tej gry nie mają żadnego wpływu na DBS.

-
Dodane: 13.10.2017 09:56 /
Bartek30 napisał/a:
MN777 napisał/a:

To tylko gra, i postacie z tej gry nie mają żadnego wpływu na DBS.

nie myślałeś może o tym, że któraś z tych postaci zostanie ukazana w dbs? może będzie jeszcze jakaś saga z demonami innych wszechświatów

-
Dodane: 13.10.2017 10:04 - Edytowane przez Bartek30 /
#Fuzion
Fakt dalej tak myśli, chyba że wkręca :p

#MN777
nie myślałeś może o tym, że któraś z tych postaci zostanie ukazana w dbs? może będzie jeszcze jakaś saga z demonami innych wszechświatów

Nie, bo gdyby tak miało być, to już dawno by to zrobili, a tak to filmy z gier nie mają nic wspólnego z DBS.

-
Dodane: 13.10.2017 10:06 /
Bartek30 napisał/a:
#Fuzion
Fakt dalej tak myśli, chyba że wkręca :p

#MN777

Nie, bo gdyby tak miało być, to już dawno by to zrobili, a tak to filmy z gier nie mają nic wspólnego z DBS.

szkoda, w sumie mogłoby być ciekawie. Myślisz, że po tej sadze jest koniec dbs?

-
Dodane: 13.10.2017 11:26 - Edytowane przez Bartek30 /
#MN777
No mogłoby to być ciekawe, ale oni nie chcą mieszać fabuły z gier do DBS, bo to jednak tylko gra :p

Sądzę że to jeszcze nie koniec, według tego co znalazłem w internecie, Toyotaro mówił że DBS jeszcze dłuuugo się nie skończy, a było to gdzieś pod koniec sagi Blacka, więc wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że to nie będzie koniec :)
Ale nigdy nie ma tej 100% pewności, dajmy na to jest 99% szans e to jeszcze nie koniec.

-
Dodane: 13.10.2017 11:29 /
jestem ciekawy co jeszcze mogą wymyślić za wrogów. Trudno sobie wyobrazić mocniejsze postaci niż teraz

-
Dodane: 13.10.2017 16:46 /
redi87 - Profil - user - 50% - 1414
MN777 napisał/a:
jestem ciekawy co jeszcze mogą wymyślić za wrogów. Trudno sobie wyobrazić mocniejsze postaci niż teraz

Dla goku moc Raditza też była niewyobrażalna i patrz jak się pozmieniało :-P.

-
Dodane: 13.10.2017 17:44 /
redi87 napisał/a:
MN777 napisał/a:

Innymi słowy, zawsze znajdzie się ktoś silniejszy :d

-
Dodane: 13.10.2017 21:43 /
Tixii - Profil - user - 0% - 10
Bartek30 napisał/a:
redi87 napisał/a:
MN777 napisał/a:

Innymi słowy, zawsze znajdzie się ktoś silniejszy :d

Zawsze znajdzie się ktoś silniejszy, ale krajobraz bitwy pewnie będzie taki sam. Tylko w pojedynku Beerusa z Goku był jakiś progres.

-
Dodane: 29.10.2017 21:44 /
Dunio - Profil - user - 0% - 5
Gdzie znajdę najlepszą jakość DB do ściągnięcia? Najlepiej tak jak jest na dbpolska z lektorem tym. Na dbpolska jest SD i słaba jakość.

Wiadomość doklejona:
Nie mogłem edytować, jednak zrezygnowałem ze ściągnia. Będę oglądał online. Teraz tylko pytanie gdzie oglądanie online DB, DB Kai czy Super? Na openload nie wiem czemu, ale powoli mi się ładuje. A internet mam szybki jak pierun.

-
Dodane: 29.10.2017 23:51 /
mimickxd - Profil - user - 0% - 29
O ile silniejszy jest Blue od Red i dlaczego Beerus jest silniejszy od Blue. Red potrafił Beerusowi choć troszkę namącić, przynajmniej nie przegrywał z automatu jak SSJ3. Wedle tego, God + Kaioken x20 powinien ownić Beerusa.

-
Dodane: 30.10.2017 08:48 /
mimickxd napisał/a:
O ile silniejszy jest Blue od Red i dlaczego Beerus jest silniejszy od Blue. Red potrafił Beerusowi choć troszkę namącić, przynajmniej nie przegrywał z automatu jak SSJ3. Wedle tego, God + Kaioken x20 powinien ownić Beerusa.

Blue to opanowana forma boska, Red był w powijakach, Goku się uczył stosować moc. Zauważ, że jak goku walczył w formie red z beerusem nad Ziemią to wszechświat drżał. Dlatego, że moc była wyzwalana. Blue jest opanowana. Poza tym Beerus dawał fory. Dlatego sam blue nie da mu rady. Z kaiokenem ciekawe jakby to wyglądało,pewnie beerus trochę by się napocił, ale na pewno jest mocniejszy.

-
Dodane: 30.10.2017 09:24 /
scouser - Profil - user - 10% - 109
God - opanowana boska Ki
Blue - opanowana boska Ki na SSJ

Nie myślcie zero-jedynkowo. Każdy może nie dawać z siebie 100%, to tak trudno pojąć?

-
Dodane: 30.10.2017 10:20 /
mimickxd - Profil - user - 0% - 29
scouser napisał/a:
God - opanowana boska Ki
Blue - opanowana boska Ki na SSJ

Nie myślcie zero-jedynkowo. Każdy może nie dawać z siebie 100%, to tak trudno pojąć?

DBS oglądam nie z odcinka na odcinek, za dużo nieścisłości, stąd pytania.
Natomiast o ile pojąwszy, o tyle wytknę błąd argumentacji, z tego co pamiętam, ów nieopanowany God wymusił na Beerusie ponad połowę mocy (nigdzie nie napisałem 100% :p ). Skoro Blue jest opanowany, to najpewniej nie jest to wzrost rzędu +10%. Czy też sugerujecie, że tak naprawdę Red=Blue?
I jak na to nie spojrzę, jeśli Blue>=Red>=50% Beerusa, to Kaioken x20 powinien go wciągnąć na śniadanie :d . To tak jak z Friezą.
Goku 3kk, Kaioken x20 60kk, Frieza (sic!) 50% też 60kk i trochę dostał bęcki, a trochę sobie nic z tego nie robił. Ale zmieniwszy Kaioken x20 na SSJ (czyli mnożnik x50, raptem "2,5x" więcej), i Frieza wiadomo jako skończył.
A teraz myślę o Red >= Beerus 50%. Czyli Red Kaioken x20 >= Beerus 1000% :d ?

-
Dodane: 30.10.2017 13:57 /
Gokufight - Profil - user - 20% - 307
W Dragon Ball Super Vegeta nie dostał ss God tylko Blue. I zauważyłem pewną rzecz w Dbz nie dostał ss3 a w GT dostał ss4 z pomocą Bulmy ale dostał ss4. Czyżby dostawał co drugą transformację?

-
Dodane: 30.10.2017 15:39 /
scouser - Profil - user - 10% - 109
#mimickxd - Odpiszę opierając się o anime, pierwsza walka z Beerusem na Godzie wyglądała tak, a nie inaczej, bo Goku dopiero kilka chwil miał taką moc, stąd to jego przytłuczenie możliwościami, potem stopniowo opanowywali boską Ki, stąd mamy pojawienie się Goda na Turnieju Mocy.
Skoro God to Boska Ki, a Blue to Boska Ki to SSJ, to usuwając wszędzie słowa boska Ki, wyjdzie, że Basic jest słabszy od SSJ. Zgodzisz się z tym?

Tłumaczyłem już, ale wytłumaczę raz jeszcze. Kaioken nie mnoży obecnej siły razy to ile krzykniemy, tylko mnoży bazową moc wojownika.

Więc przedstawmy to liczbowo. (Całkowicie z dupy liczby, nie przywiązuj do nich wagi)

Basic - 1
Kaioken - zależy jaki mnożnik
SSJ - 10 i zróbmy tak, że SSJ 2 i 3 to odpowiednio 20 i 30.
SSJG - 50
SSJB - 100

No i liczymy ile wynosi siła Goku na SSJB Kaioken x20

100+(1x20)=100+20=120 - siła Goku na SSB Kaioken x20

A teraz wzór jakim liczy większość na tym forum.

100+(100x20)=100+2000=2100 - siła Goku wg forumowiczów.

Podkreśle jeszcze raz najważniejsze rzeczy z mojej wypowiedzi.
Kaioken mnoży podstawową siłę wojownika, to że Beerus powiedział, że walczył na 50% czy na 23% czy na 69% to nic nie znaczy, bo równie dobrze mógł walczyć na 5%. Poza tym, czy Beerus nie może także rosnąć w siłę? I na koniec - liczby, którymi się posłużyłem mają na celu jedynie zobrazowanie tego, jak działają mnożniki i jak wpływają na energie. Gdzieś tam padały mnożniki ile daję SSJ ile SSJ2 itd. Ale to tylko i wyłącznie dla wyjaśnienia jak działa KKx20.

_____________________________________________________________________________________________

#Gokufight - Skoro DBGT nie jest do końca kanoniczne, to myślę, że nie ma co się nad tym rozwodzić, poza tym został zboostowany przez Bulme promieniami.

A co do Vegety SSJ3. To wg mnie to po prostu zabieg stylistyczny, wyobraź sobie Vegete w długich włosach. No wygląda koszmarnie, zgodzisz się ze mną? Tak samo wygląda sytuacja z SSJG, po prostu design Vegety nie byłby dobry.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy