Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Szczęśliwa paczka

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 13.03.2018 16:40 /
Binek7 - Profil - user - 0% - 16
Umba napisał/a:
Wisch czy Goku ultra instynkt?
Beerus czy Goku ultra instynkt?
Kto będzie silniejszy ?
Wydaje mi się że to trudne pytanie.

Whirus będzie silniejszy :)

Jakiś argument?

-
Dodane: 13.03.2018 19:40 /
RKO90 - Profil - user - 0% - 27
zalezy jak sobie wymysli toei ;D

-
Dodane: 13.03.2018 22:02 /
Alfaro - Profil - user - 20% - 302
Binek7 napisał/a:
Umba napisał/a:
Kto będzie silniejszy ?

Jakiś argument?

Wiedza i doświadczenie liczone w miliardach lat.

----- Podpis --------------------
"We are the Borg, resistance is futile"
-
Dodane: 14.03.2018 18:32 - Edytowane przez Binek7 /
Powiem jedno najgorsze jest to że wisch ani razu nie pokazał chociaż odrobinę swoich prawdziwych możliwości...

I teraz pytanie czy na forum jest miejsce na pochwalenie się swoim teledyskiem z dbs ???

-
Dodane: 14.03.2018 20:30 - Edytowane przez Alfaro /
Binek7 napisał/a:
I teraz pytanie czy na forum jest miejsce na pochwalenie się swoim teledyskiem z dbs ???

Przeanalizowałem wszystkie działy forum i tylko 2 pasują do tego pytania. Niegodny temu Hydepark i pasujący dział Dragonball. Polecam Ci więc to drugie i załóż odrębny wątek. No to dawaj z tym teledyskiem :-)

-
Dodane: 15.03.2018 16:54 - Edytowane przez Binek7 /
Alfaro napisał/a:

Przeanalizowałem wszystkie działy forum i tylko 2 pasują do tego pytania. Niegodny temu Hydepark i pasujący dział Dragonball. Polecam Ci więc to drugie i załóż odrębny wątek. No to dawaj z tym teledyskiem :-)

No to daje oczywiście to mój pierwszy :d

Więc prośba o like :d

--------------------------------------------------------------

Chce założyć temat: Od 20 postów

Chcałem wysłać wiadomość prywatną ale...

Opcja prywatnych wiadomoćci dostępna dla aktywnych użytkowników. Kontakt z administracją znajdziesz pod adresem: kontakt.dbpolska@gmail.com .

--------------------------------------------------------------

Chciałem się wam pochwalić co stworzyłem z odc DBS

O to co mi wyszło:

https://www.youtu...jRo-OPCR7A

Myzyka: Nirvana - smells like teen spirit
Odc. 129 DBS

Prosze o komentarz like jak uważasz że zasługuje i suba z dzwoneczkiem żeby być na bieżąco.

-
Dodane: 15.03.2018 20:06 /
Umba - Profil - user - 0% - 13
Binek7 napisał/a:
Umba napisał/a:
Kto będzie silniejszy ?

Jakiś argument?

Moc Beerusa + doświadczenie i potencjał (czy to dobre słowo?) Whisa.
Taki ultra opanowany Beerus :)

-
Dodane: 16.03.2018 09:25 /
Fuzion - Profil - user - 10% - 222
Alfaro napisał/a:
Fuzion napisał/a:
dbgoku napisał/a:
... Czy wszyscy aniołowie to dzieci kapłana? Tego nie wiadomo bo nie było o tym mowy, tylko o tym że Whis to syn, a Vados to siostra Whisa. Zresztą, ta gruba Anioł co jest przy Bogu Geene nie wygląda jak córka kapłana ;D

W mandze Whis zwraca się do jednego aniołów per "bracie" więc można uznać, że wszyscy aniiołowie to jedna rodzina.

Dzisiaj czarny mówi drugiemu czarnemu: “bracie“. A brat zakonnik to też rodzony brat nas wszystkich?

No ale DyBy nie bawi się w murzynów i religie, tylko jest prostą bajeczką i jak ktoś kogoś nazywa bratem to tym bratem jest, żeś dowalił na prawdę

-
Dodane: 16.03.2018 09:42 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2401
Ja mam pytanie. DBS się kończy w świecie pustki nie zazębiając się z Zetką. 2 ostatnie odcinki Z są zatem niekanoniczne, można je ominąć oglądając serie?

-
Dodane: 16.03.2018 09:57 /
Binek7 napisał/a:

O to co mi wyszło:

Odc. 129 DBS

Prosze o komentarz like jak uważasz że zasługuje i suba z dzwoneczkiem żeby być na bieżąco.

Muza pasuje, dobry skład najlepszych scen. Będzie kiedyś służyć jako przypomnienie sobie turnieju. Dobra robota ;)

-
Dodane: 16.03.2018 13:43 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 390
Seneka
Polecam omijać 131 odcinków DBSuper. Potem polecam kanoniczne DBGT, które animował i kolorował sam Akira Toriyama, a pomagali mu jego edytorzy (części zrobione przez nich nie są jednak kanoniczne). Ciekawostka - muzyka do GT również została skomponowana przez Akirę Toriyamę, więc jest kanoniczna.

-
Dodane: 16.03.2018 15:55 /
Alfaro napisał/a:
Binek7 napisał/a:

O to co mi wyszło:

Odc. 129 DBS

Muza pasuje, dobry skład najlepszych scen. Będzie kiedyś służyć jako przypomnienie sobie turnieju. Dobra robota ;)

Fajnie jakby był odrębny temacik na pochwalenie się ja niestety nie mogę założyć :/ ...

-
Dodane: 20.03.2018 20:18 /
adamex91 - Profil - user - 0% - 2
a co do poprzednich postów o aniołach i bogach zniszczenia - jestem w sumie na 127 odcinku, ale tak patrze, ze na trybunach oprocz beerusa i tego klauna siedzi jeszcze inny bog zniszczenia, i przypomnijcie jak to jest mozliwe skoro zostaly 2 wszechswiaty?

-
Dodane: 20.03.2018 20:49 /
actind - Profil - user - 0% - 73
adamex91 napisał/a:
a co do poprzednich postów o aniołach i bogach zniszczenia - jestem w sumie na 127 odcinku, ale tak patrze, ze na trybunach oprocz beerusa i tego klauna siedzi jeszcze inny bog zniszczenia, i przypomnijcie jak to jest mozliwe skoro zostaly 2 wszechswiaty?

Nie wszystkie wrzechświaty biorą udział w turnieju.

-
Dodane: 20.03.2018 20:57 /
adamex91 - Profil - user - 0% - 2
actind napisał/a:

Nie wszystkie wrzechświaty biorą udział w turnieju.

a dobra, myslalem ze tych niebioracych udzialu nawet na trubynach nie ma

-
Dodane: 21.03.2018 00:24 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
breakingmirai napisał/a:
Seneka
Polecam omijać 131 odcinków DBSuper. Potem polecam kanoniczne DBGT, które animował i kolorował sam Akira Toriyama, a pomagali mu jego edytorzy (części zrobione przez nich nie są jednak kanoniczne). Ciekawostka - muzyka do GT również została skomponowana przez Akirę Toriyamę, więc jest kanoniczna.

Polecasz omijać a pewnie sam obejrzysz, pewnie odcinka DBS'u nie pominąłeś "z ciekawości" to się nazywa bycie Hipokrytą, a do tego jeszcze wypisujesz jakieś bzdury o GT ;p

-
Dodane: 21.03.2018 00:28 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 390
Siwas
Bzdury o GT? Co Ty nie powiesz? Ktoś tu wyraźnie się nie zna na żartach. Zluzuj majty, kolego.

-
Dodane: 21.03.2018 00:33 - Edytowane przez Siwas /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
breakingmirai napisał/a:
Siwas
Bzdury o GT? Co Ty nie powiesz? Ktoś tu wyraźnie się nie zna na żartach. Zluzuj majty, kolego.

Ja cały czas jestem zluzowany, ale już mi się nie chce "tyle" czytać o "GT", widzisz jakieś kontynuacje i nawiązania do GT po za grą Dragonball Hero ?(Niebawem więcej filmików z SSJ4 znajdziesz w tej grze niż w GT ;D). Wyjdzie coś spod tego szyldu/alternatywy to z chęcią sobie popisze o tym, pewnie po 131 odcinku ktoś zrobi porównanie obiektywne obu serii i w końcu byndzie spokój ;p

-
Dodane: 29.03.2018 00:26 /
Sined92 - Profil - user - 10% - 144
Serdecznie witam w ten wiosenno-zimowy wieczór.

ZNA KTOŚ DATY WYDANIA MANG DRAGON BALL SUPER W POLSCE?

-
Dodane: 10.04.2018 22:12 /
Dunio - Profil - user - 0% - 7
Witam, jestem w połowie DB Kai, później chcę jeszcze obejrzeć Super i GT. I co po tym? Są jakieś specjalne odcinki czy kinówki które warto obejrzeć? Czy już po obejrzeniu GT i Super nic nie ma?

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy