Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 10.04.2018 22:24 /
breakingmirai - Profil - user - 30% - 418
Dunio
Lista wszystkich kinówek + filmy live action (których nie polecam, ale są na liście, więc...):
http://www.kanzen...com/movie/

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 17.04.2018 12:34 /
remi91 - Profil - user - 0% - 2
Witam forumowiczów :) Poszukuję oryginalny kadr zdjęcia poniżej. Chcę zrobić taki tatuaż a z kadru będzie dużo łatwiej zrobić odbitke. Może istnieje taki kadr bądź podobny... To mega ciężkie zadanie ale może ktoś coś. Z góry dziękuję. Poniżej link do foto:
https://www.insta...tobDjlXw9/

-
Dodane: 17.04.2018 19:11 /
Oryginalnego kadru nie znalazłem. Myślę, że nie był wzorowany na konkretnej scenie z anime. Znalazłem za to Vegetę w bardzo podobnej pozie:

https://i.imgur.c...9Run.png?1

-
Dodane: 17.04.2018 19:26 /
Adik - Profil - user - 20% - 386
remi91 napisał/a:
Witam forumowiczów :) Poszukuję oryginalny kadr zdjęcia poniżej. Chcę zrobić taki tatuaż a z kadru będzie dużo łatwiej zrobić odbitke. Może istnieje taki kadr bądź podobny... To mega ciężkie zadanie ale może ktoś coś. Z góry dziękuję. Poniżej link do foto:
Czegoś identycznego raczej nie ma, bądź jest gdzieś głęboko na jednym z serwisów dla fan artów, ale tutaj masz coś w ten deseń: https://pbs.twimg...AAEj9o.jpg

-
Dodane: 17.04.2018 21:26 /
abcdefghij - Profil - user - 0% - 36
remi91 napisał/a:

https://www.youtu...BqtBtOAC7w

Spróbuj z 0:41, jest wyraz twarzy i ułożenie dłoni. Kulę energii niech artysta zaimprowizuje. [ninja]

To ja, ten sam, od tylu lat, sam.
-
Dodane: 18.04.2018 12:31 - Edytowane przez remi91 /
remi91 - Profil - user - 0% - 2
Dziękuję za odpowiedzi i propozycje! Po 5 h szukania znalazłem niemal identyczny wzór z wyjątkiem twarzy. Spróbuję jeszcze wykopać oryginał sceny o ile takowa jest. Załączam link do wykopalisk:

https://www.wizya...vil-awoken

https://www.wizya...the-prince

-
Dodane: 18.04.2018 15:40 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1199
Przynieś mu kilka zdjęć jako referencje. I tak zrobi projekt przed braniem się za dłuto i tak. Ale lepiej przemyśl czy chcesz z Bejjitą na łapie paradować do końca życia.

tak czy siak, powodzenia. Artysta na bank da radę.

-
Dodane: 22.05.2018 23:18 /
banshee - Profil - user - 0% - 3
witam wczoraj wystartowala now gra dragon ball legend jednak nie moge jej pobrac ze sklepu play pisze ze moje urzadzenie nie jest zgodne z ta wersja moj tel to huawei ALE - L21 mozna to jakos obejsc? :( ((

-
Dodane: 18.07.2018 15:10 /
rafgie - Profil - user - 0% - 1
cześć wam :) ma ktoś może linki do wszystkich odcinków DB super ? catshare np. w wersji z napisami ? pozdrawiam

-
Dodane: 31.07.2018 23:38 /
Hesher - Profil - user - 0% - 36
W dziale multimedia pod odtwarzaczem odcinka masz przycisk "Pobierz (HD)". Dla jakości Full HD alternatywą jest jeszcze grupa-mirai, ale linku nie podam ze względu na regulamin.

-
Dodane: 03.08.2018 23:46 /
mjetekk - Profil - user - 0% - 76
Co się stało z działem "Premiery", gdzie były komentowane najnowsze rozdziały mangi i odcinki anime DB?

-
Dodane: 04.08.2018 00:11 /
johnnny1989 - Profil - user - 0% - 2
Czy znajdę gdzieś mange super od 1 rozdziału (online) w języku polskim? Dodam że kupiłem 3 tomy mangi w języku niemieckim (mieszkam w niemczech od jakiegoś czasu) niestety mój niemiecki nie jest na takim poziomie by zrozumieć poszczególne rozmowy a chciałbym je sobie dosłownie przetłumaczyć by trochę doszkolic język, a niektóre wyrazy, zwroty czasem trudno skleić że słownikiem . Z góry dziękuję

-
Dodane: 04.08.2018 01:36 /
kryst87 - Profil - user - 10% - 154
johnnny1989 napisał/a:
Czy znajdę gdzieś mange super od 1 rozdziału (online) w języku polskim? Dodam że kupiłem 3 tomy mangi w języku niemieckim (mieszkam w niemczech od jakiegoś czasu) niestety mój niemiecki nie jest na takim poziomie by zrozumieć poszczególne rozmowy a chciałbym je sobie dosłownie przetłumaczyć by trochę doszkolic język, a niektóre wyrazy, zwroty czasem trudno skleić że słownikiem . Z góry dziękuję

Obawiam się, że w internecie żadnej nie znajdziesz. Odkąd wyszło oficjalne tłumaczenie nie spotkałem się w internecie z jakimś fanowskim. Możesz spróbować na mangastream z angielską wersją lub w ostateczności zaopatrzyć się w wersję polską. Polecałbym angielską wersję, bo język jest dość prosty i z jakimiś podstawami angielskiego i translatorem dasz radę wszystko ogarnąć. Przy okazji oprócz ćwiczenia niemieckiego odświeżyłbyś angielski ;)

-
Dodane: 04.08.2018 03:22 - Edytowane przez breakingmirai /
mjetekk napisał/a:
Co się stało z działem "Premiery", gdzie były komentowane najnowsze rozdziały mangi i odcinki anime DB?

Przyszło złe Toei i zła Shueisha i zakazane zostało wypowiadanie się na temat DB nie-Super.
Ostał się jeno temat z ogólnymi opiniami.
W temacie o opiniach DB nie-Super zostało to dokładniej opisanie przez jednego członka administracji.

-
Dodane: 13.08.2018 00:23 /
XxxKALExxX - Profil - user - 0% - 8
Witajcie!

[size=20px]Mam jedno pytanie: czy Kale podczas ToP osiągnęła lssj czy tylko coś podobnego? Bo mi się wydaje że to drugie, a na poprzednim forum ludzie nie byli pewni [/size]

Wiadomość doklejona:
XxxKALExxX napisał/a:
Witajcie!

[size=20px]Mam jedno pytanie: czy Kale podczas ToP osiągnęła lssj czy tylko coś podobnego? Bo mi się wydaje że to drugie, a na poprzednim forum ludzie nie byli pewni [/size]

Hmm... size mi nie wyszedł... wybaczcie :p

-
Dodane: 13.08.2018 10:19 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5619
XxxKALExxX napisał/a:
Witajcie!

Wiadomość doklejona:
XxxKALExxX napisał/a:
Witajcie!

Hmm... size mi nie wyszedł... wybaczcie :p

Witaj!

Nie jest to LSSJ, ale coś "podobnego"
Bodajże nazwane jest to Berserk SSJ, tą samą transformacje co Kale będzie miał oczywiście Broly w nowym filmie i nie jest to żadne LSSJ.

-
Dodane: 13.08.2018 11:30 /
Saturnine - Profil - user - 10% - 129
Forma Kale zdecydowanie była wzorowana w 100% na LSSj Broly'ego, ale nie wiemy jak głęboko idą podobieństwa. Czy jest to faktycznie "legendarna" postać, czy tylko mutacja itd. Ponadto Kale rozwinęła formę w inny sposób, niż Broly - uzyskując nad nią kontrolę, mając z powrotem tęczówki itd. Oprócz tego włosy Kale były naturalnie zielone, a Broly'ego (w filmie 8) były żółte z zielonkawym odcieniem, który pod koniec filmu zupełnie zniknął- był prawdopodobnie pozostającym efektem korony Paragusa, której używał do kontrolowania Broly'ego. Ale w różnych grach i innych rzeczach zieloność koloru włosów Broly'ego była coraz bardziej wzmagana, stąd naturalny zielony kolor u Kale.

-
Dodane: 13.08.2018 13:25 - Edytowane przez Bobers25 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 837
XxxKALExxX tak, Kale osiagnela LSSJ o czym mówili w anime. Nawet użyli tej samej nazwy w odniesieniu do Kale czyli Densetsu no Sūpā Saiya-jin (czyli legendarny ssj jak w przypadku Brollyego) a berserk ssj itp są to nazwy alternatywne. Czyli jeśli powiesz że Kale osiągnęła Berserk SSJ a potem że Legendarnego Super Sayianina to oznacza ten sam poziom. Co do nowego Brollyego to nie wiadomo. Jeśli jest to reebot to znaczy że będzie Legendarnym Super Sayianinem bo reebot opowiada o tej samej postacii tylko troszkę w inny sposób więc na 99% będzie on legendarnym super sayianinem tylko jego historia będzie zmieniona :) .

-
Dodane: 13.08.2018 17:36 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5619
Bobers25
Nie prawda, nie powiedzieli w anime że to legendarny super sayian, tylko że wygląda jakby była TYM legendarnym.
( o którym kiedyś wspominał vegeta i wyszło na to że to SSJ )

W DBS nie ma legendarnych super sayianów, być może będzie nim Broly, ale póki co wygląda ze jest to to samo co u Kale.
Jedyny legendarny poziom był tylko i wyłącznie w starych filmach kinowych z Brolim.
Tylko się inspirowali wyglądem z tych kinówek do postaci Kale i jej przemiany.

-
Dodane: 13.08.2018 18:31 - Edytowane przez Siwas /
Siwas - Profil - user - 50% - 1195
Bartek30 napisał/a:
Bobers25
Nie prawda, nie powiedzieli w anime że to legendarny super sayian, tylko że wygląda jakby była TYM legendarnym.
( o którym kiedyś wspominał vegeta i wyszło na to że to SSJ )

W DBS nie ma legendarnych super sayianów, być może będzie nim Broly, ale póki co wygląda ze jest to to samo co u Kale.
Jedyny legendarny poziom był tylko i wyłącznie w starych filmach kinowych z Brolim.
Tylko się inspirowali wyglądem z tych kinówek do postaci Kale i jej przemiany.

Vegeta tylko wspomniał na temat poziomu Kale, że to może prawdziwa moc/forma Saiyan.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy