Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 20.08.2018 23:44 /
Wasiak - Profil - user - 20% - 303
Czy ktoś z Was wie gdzie znaleźć pełną wersję tego utworu?
https://m.youtube..._N9aDIAjmM
Z góry dziękuję za pomoc ;)

-
Dodane: 20.08.2018 23:47 /
breakingmirai - Profil - user - 30% - 411
Wasiak
Yeah! Break! Care! Break!
https://www.youtu...-pIVNLZA8o

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 21.08.2018 05:53 /
Saturnine - Profil - user - 10% - 123
DoozleAnime napisał/a:

W ogóle to wszystko jest tak zagmatwane, jak większość rozwiązań fabularnych w Superce. Najgorszym chyba jest MUL, w którym powinno się być nietykalnym, a zrobiono z tego zwykłego boosta ala SSJ.

W DB nie ma absolutów, nie ma czegoś takiego jak ktoś nietylakny choćby nie wiem co. Przecież Whis np ma opanowany Ultra Instynkt do perfekcji, a nie ukrywa, że jego ojciec jest od niego znacznie silniejszy. To, że ciało samo unika ciosów bez konieczności myślenia na pewno ten proces przyśpiesza, ale nie czyni go nieskończenie szybkim :p

-
Dodane: 21.08.2018 06:57 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5600
Saturnine
Wydaje mi się że istnieje ktoś nietykalny w świecie DB a jest nim zeno, nikt mu nie podskoczy, bo wymazanie.

-
Dodane: 21.08.2018 07:38 /
Saturnine - Profil - user - 10% - 123
Bartek30 napisał/a:
Saturnine
Wydaje mi się że istnieje ktoś nietykalny w świecie DB a jest nim zeno, nikt mu nie podskoczy, bo wymazanie.

Aaaa no to ta, póki co jego autorytet jest absolutny. Zobaczymy, czy tak zostanie na zawsze :p

-
Dodane: 21.08.2018 22:22 - Edytowane przez by_black /
ucash - Profil - user - 0% - 2
Witam!
Mam pytanie odnośnie oglądania kolejnych części Dragon Ball'a.
Bo oglądam na takiej stronce Treść usunięta to anime i lecę na niej od początku czyli Dragon ball i potem Dragon ball z(własnie go obejrzałem), ale w 288 odcinku Dragon ball z taki jeden widz pisze żeby nie oglądać kolejnych odcinków ddz tylko od razu przejść do dds bo w tych odcinkach rzeczy nie będą miały sensu przez pewien czas w dds. No więc moje pytanie brzmi mniej więcej w których odcinkach w dds to się dzieje. Jakby co to mi spojlery nie przeszkadzają. Treść usunięta tu jest link do strony z odcinkiem i komentarzem tego widza(nwm czy trzeba sie zalogować by zobaczyć komentarze,ale jak trzeba to zajmie to na serio 30sekund).Chce to wiedzieć tak z ciekawości co z tym jest i dlaczego :d .Jak coś jest nie zrozumiałe to pytajcie bo na pewno to tak napisałem,że nikt nie zrozumiał.Przepraszam za chaotyczny opis.

Edit: Linki do plików z serwisów zewnętrznych (i stron pokrewnych) są na forum niedozwolone. - by_black

-
Dodane: 21.08.2018 22:33 - Edytowane przez Bartek30 /
ucash
Witaj.

Przede wszystkim nie dds czy ddz, tylko DBZ albo DBS.

I chodzi tylko oto że końcówka DBZ dzieje się po akcji z DBS, więc zaraz po pokonaniu Buu włącz sobie DBS, a potem obejrzyj końcowe epki DBZ, i tyle jeśli chcesz to oglądać ultra chronologicznie.

-
Dodane: 22.08.2018 10:36 /
ucash - Profil - user - 0% - 2
Bartek30
Przepraszam za pomyłki w pisowni :d .Tak tylko jeszcze zapytam,w którym momencie DBS obejrzeć sobie te 3 odcinki?

-
Dodane: 22.08.2018 13:32 /
ucash napisał/a:
Bartek30
Przepraszam za pomyłki w pisowni :d .Tak tylko jeszcze zapytam,w którym momencie DBS obejrzeć sobie te 3 odcinki?

No po DBS.

-
Dodane: 28.08.2018 16:53 /
BetJr - Profil - user - 0% - 64
zanim złamiecie ten portal swoimi kłótniami, to ile turniejów wygrał Jackie Chun ? Bo cała reszta tematu, jest do wyrzucenia

-
Dodane: 30.08.2018 17:44 /
MutenRoshi - Profil - user - 0% - 57
ile turniejów wygrał Jackie Chun ?

Jako Jackie Chun wygrał jeden. To był 21 turniej.

-
Dodane: 30.08.2018 22:53 /
ferdek979 - Profil - user - 0% - 4
Witam, nadrabiam Dragon Ball Ale chciałbym jak najszybciej przejść do zetki, poszperałem w necie i znalazłem listę w której opisane jest które odcinki to fillery. Stąd moje pytanie czy owe odcinki faktycznie można pominąć czy stracę coś istotnego ?
Filler Episodes:
29-33, 42, 45, 79-83, 127-132, 149-153
Canon Episodes:
1-28, 34-41, 43-44, 46-78, 84-126, 133-148

-
Dodane: 08.09.2018 21:25 /
misiek1331 - Profil - user - 0% - 1
Witam... bardzo serdecznie jako swiezak na forum.
Mam nadzieje ze ktos z Was mi pomoze. Bylem ostatnio na terenie belgii i tam bardzo popuralne sa wyprzedaze garazowe tzw targi rupieci. Mnostwo ludzi mnostwo przedmiotow. U jednego z nich zauwazylem przy grach na DS-a taka mala ksiazeczke... popatrzylem i bez zastanowienia mowie ze biore. przy okazji bralem jeszcze pare gier odniego i wylicytowalem te ksiazeczke w cenie razem z grami, a gosciu mowil ze i tak nie wie co to jest i ze po japonsku i ze mu miejsce zajmuje, mianowicie byla to kolekcja japonskich kart z dragon ballem. Mam nadzieje ze ktos z Was spotkal sie juz z czyms podobnym i powie mi moze jaka historie maja te karty. czy byly one do grania, kolekjonowania, czy do czegos innego?...

Podaje link na, ktorych znajduja sie zdjecia owych kart

http://kartydb.cb...

-
Dodane: 10.09.2018 06:17 /
redi87 - Profil - user - 50% - 1463
misiek1331

Są to raczej po prostu karty kolekcjonerskie takie jak były u nas kiedyś w Chio chips. Podobne karty można znaleźć w google.

-
Dodane: 16.09.2018 14:08 /
xJustMex - Profil - user - 0% - 1
Witam,
Miałbym pewną sprawę do Was drodzy forumowicze.
Otóż zastanawiałem się nad kupnem Kolekcji Dragon Ball'a w wersji BluRay i natrafiłem na coś takiego:
https://www.olx.p...vskFY.html
Czy ktoś wie skąd pochodzi/jaka firma to wydała i czy jest to oryginalne, pełnoprawne wydanie Dragon Ball'a? Może to jakiś bootleg, lub wersja fanowska nagrana po prostu na płyty bluray z nadrukowanymi grafikami na pudełkach?
Prosiłbym o pomoc w rozpoznaniu, gdyż nie wiem czy zainwestować.
Swoją drogą: Co myślicie o cenie? Warto, czy można znaleźć gdzieś lepiej/taniej?
Zastanawiam się też, czy nie lepiej poczekać na wersję w 4K i czy w ogóle kiedyś wyjdzie.
Co o tym wszystkim myślicie?
Czekam na Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam
Pytałem sprzedawcę odnośnie tej kolekcji, ale nie udzielił jeszcze żadnej odpowiedzi.

-
Dodane: 16.09.2018 15:13 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2546
xJustMex
Wygląda jak bardzo dobrze zrobiona samoróbka. Dragon Ball super ledwo co wyszło, a co dopiero z licencjonowanymi polskimi napisami.

Wygląda ciekawie, całkiem fajna sprawa, tylko, że nir wiadomo jakiej faktycznie jakości są odcinki i kto zrobił napisy czy odcinki lecą w ciągu czy jest jakieś menu z wyborem odcinka/sceny itd. Jest pewne ryzyko. :p

-
Dodane: 17.09.2018 00:23 - Edytowane przez breakingmirai /
breakingmirai - Profil - user - 30% - 411
Samoróbka jak nic. Rendery, które można znaleźć na internecie zostały użyte do stworzenia grafik, a jeśli wychodzą nowe boxy, to TOEI się fatyguje i tworzy zupełnie nowe ilustracje. Nie wspominając już o boxie z Goku Blackiem, za ilustrację którego odpowiada Salvamakoto - fan tworzący fanarty między innymi o DBSuper imitując starą, dobrą kreskę Z.
Tutaj sama ilustracja https://images8.a...712466.png

Wygląda to ciekawie, ale to nie jest wydanie oficjalne, zwłaszcza z polskimi napisani, które oficjalnie nie zostały wydane NIGDZIE, a samo Super pojawi się w polskiej telewizji dopiero za jakiś czas.

Osobiście nie wydawałbym na to pieniędzy. Nie wiadomo, jak to wszystko działa, jak wspominał wcześniej Ruqer. Za dużo niewiadomych.

-
Dodane: 20.09.2018 16:28 /
kasiarafal - Profil - user - 0% - 1
Witam, piszę z takim zapytaniem.

Dawno temu wiem, że na tej stronie można było pobrać odcinki Dragon Balla + dalsze części. Chciałeś od nowa pobrać o obejrzeć, ale nie widzę nigdzie takiej możliwości.

Usunięto możliwości pobierania czy ja nie mogę tego znależć?

-
Dodane: 21.09.2018 10:41 /
BetJr - Profil - user - 0% - 64
Wchodzisz w Multimedia i wybór należy do Ciebie...
Dla podbicia liczby literek: kiedy wychodzi 3 tom Super po Polsku ?

-
Dodane: 21.09.2018 12:26 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14702
BetJr napisał/a:
Dla podbicia liczby literek: kiedy wychodzi 3 tom Super po Polsku ?
Premiera 26 września, tom #4 17 grudnia.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy