Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Dodane: 06.04.2010 20:47 - Edytowane przez by_black /
Johnny96 - Profil - user - 0% - 57
Witam!
Założyłem ten temat aby osoby posiadające konsole firmy nintendo mogły wymieniać spostrzeżenie :)

To może ja zacznę posiadam 4 konsole tej zacnej firmy:
1.Czarno biały stary Gameboy
2.Nintendo Dual-Screen
3.Nintendo Dual-Screen i (Spalony ostatni nieszczęśliwy wypadek :( )
4.Oraz Nintendo Wii

Proszę również mówić jaki wy macie sprzęt i wymieniać się poglądami ;)

Zapraszam do dyskusji !

-
Dodane: 06.04.2010 20:55 /
HEROSPOL - Profil - user - 0% - 56
Hmm z Nintendo to mam tylko starego SNESa xD. Grałem kilkukrotnie na Gacku jednak wolałem się zaopatrzyćw ps2 jak dla mnie wiecej gier. Na nintendo DS też grałem ale kupiłem psp. Jednak mam słabość do SONY ^^ Jeżeli chodzi o wii to nie przepadam za machaniem przed ekranem ale w Zeldę bym se pograł. Pozdro

-
Dodane: 06.04.2010 20:59 /
Przyznam ci rację że psp jest fajne ale według mnie na NDS jest więcej fajnych gier :) Oczywiście mam tu między innymi na myśli Dragon Ball'a ;p

-
Dodane: 06.04.2010 21:02 /
HEROSPOL - Profil - user - 0% - 56
No NDS ma mnóstwo popierdułek które wciągają na maxa. Jednak podczas wyjazdów chcąc się odprężyć włączam sobie kinówki DB na sporym ekranie psp i jest super. Poza tym seria Shin Bodukai nie jest wcale zła można sobie pograć, ale rzeczywiście na NDS znalazł bym więcej tytułów M&A.

-
Dodane: 06.04.2010 22:18 /
Cyrus - Profil - user - 80% - 3550
Ja mam NDS Lite i do tego Acarda z 4 GB kartą pamięci :d Grę DB Origins przeszedłem od A do Z zdobywając wszystkie figurki ;] To samo z DBZ SSW 2, przeszedłem wszystkie misje i odblokowałem wszystko co się da... powiem szczerze, że ostatnia misja w tej grze jest zabójczo trudna... Trochę się przy niej namęczyłem.
Teraz gram aktualnie w Dragon Ball Z: Attack of the Sayians i jestem gdzieś w połowie dopiero (misje ze zbieraniem kul). Giera pod względem graficznym (szczególnie ataków specjalnych) mnie powaliła :d
Czekam także z niecierpliwością na DB Origins 2 która jak na razie jest chyba tylko po japońsku :p
Do tego grałem w pokemony Platinum, które już są tylko na NDS i zamierzam także pograć w któreś z nowszych (Heart Gold lub Soul Silver).

Słyszał ktoś newsa, że Nintendo zamierza wypuścić konsole która pozwoli na grę w gry 3D :d ? Ja gdzieś o tym czytałem... wyobrażam sobie koszty takiej konsoli, jak za nówkę NDS Lite trzeba zabulić z 500-600 zł, a za Wii koło 700-800zł :d

-
Dodane: 07.04.2010 14:56 /
Tak co do 3DS to to będzie już nowa generacja konsol która ma ponoć posiadać 3D bez okularów. No widz że nie tylko na tym forum większość ludzi lubi firmę Sony :)

-
Dodane: 07.04.2010 15:09 - Edytowane przez Marcin00 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2668
Zapomniałeś dodać najnowsze cacko Nintendo :p Kolejna aktualka DSiXl jest wyposażony w większe ekrany 4.2 cale... ogólnie to wszystko jest ulepszone. Jednak głównym atutem NDS jest ilość gier i tak zwana gra "interaktywna", a nie tylko wciskanie guzików ;) Zassałem sobie akurat Packaman'a na NDS i powiem wyrąbiste xD

----- Podpis --------------------
Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 07.04.2010 15:26 /
No bo na tym polega cała esencja Nintendo :) Ich gry nie służą tylko do bycia pro graczem jak PS3 ale mają bawić :)

-
Dodane: 07.04.2010 15:59 /
klik34 - Profil - user - 0% - 6
Haa Nintendo ! moja ulubiona firma faktem jest ze teraz to juz nic nie posiadam.Ale mialem NESa (^_^ I love it) dlatego sobie chce kupic Pegasusa mam kilka cartow :d . Posiadalem takze GBC i SNESa. W Nintendo lubie to ze ich gry sa nawet po tylu latach niezle zeby nie powiedziec ze wspaniale :] Mario czy Contra to cos pieknego i dobrze robi na imprezach.

-
Dodane: 07.04.2010 16:01 /
Cyrus - Profil - user - 80% - 3550
O tym DSiXL to już dość stary news. Widziałem porównania ze zwykłym DSi i prezentuje się całkiem nieźle :d Taki duży ekran w zupełności wystarczy na oglądanie filmów, chociaż ja nawet na to nie narzekam na swoim DS Lite :p
Co do gier to nie wiem czemu, ale gry na NDS mają to do siebie, że trzeba je koniecznie całe przejść, ze wszystkimi ukrytymi sekretami :d Do tego możliwość grania w sieci sprawia, że jeszcze bardziej możemy cieszyć się grą ;]

-
Dodane: 07.04.2010 16:54 /
zadyma - Profil - user - 60% - 1690
Posiadam Game Boya Color i jestem z niego niezmiernie dumny, konsola taka stara i taka tania (kupiłem w komisie za 30 zł kilka lat temu) jest w stanie zapewnić mi wiele godzin rozrywki, gdy kiedyś pożyczyłem od kolegi pokemon Gold to potrafiłem stracić baterie alkaliczne w dwa dni tak na nim młóciłem.Mam do niego zestaw akcesorii kupiony za 7 zł na allegro i dwie gry.Przeraża mnie widok że gry na niego można dostać za 10 zł na allegro, jedno jest pewne nigdy go nie sprzedam a będę w niego inwestował(ostatnio zamówiłem 14 gier wśród których będą moje ukochane poki.Game boy znowu wróci do łask).

-
Dodane: 07.04.2010 17:16 /
Mój drogi GameBoy nie musi wracać do łask ponieważ według mnie on cały czas jest na szczycie tak samo jak inne konsole Nintendo :)

Mi niestety tak jak pisałem w pierwszym poście zepsuł się DSi prawdopodobnie spalił :(

Ale zawsze pozostaje mój NDS classic [serce]

I chyba zabiorę się za niedługo za pokemon heart gold/soul silver :)

-
Dodane: 07.04.2010 18:28 /
Blade - Profil - user - 70% - 2884
Gry na nitendo są super! Posiadałem niestety kiedyś jedynie pegazusa,do tej pory gdzieś jeszcze na strychu mam tą konsolę, lecz niestety gdzieś zginęły mi kartridże. Ale za to lubię sobie często odpalić emulator i pograć sobie w gry które były wydawane na tą wiekową konsolę, gdyż są one ponadczasowe, podobnie jak w gry na GBC, szczególnie o tematyce z anime w które również często grywałem.

-
Dodane: 07.04.2010 18:48 /
Widzę, że wielu z was posiada lub posiadało pegazusa :) No cóż ja pochodzę z młodszego pokolenia i nigdy nie miałem pegazusa co nie zmienia faktu że wiele razy na nim grałem :) I nie spodziewałem się aż tak wielkiego odzewu w tym temacie jestem pozytywnie zaskoczony że na tej stronie jest tak wielu konsolowców :)

-
Dodane: 09.04.2010 18:50 - Edytowane przez Marcin00 /
Cyrus napisał/a:
O tym DSiXL to już dość stary news. Widziałem porównania ze zwykłym DSi i prezentuje się całkiem nieźle :d [...]

Wiem, wiem stary news, ale wcześniej mi to umknęło... jednak mam nową wiadomość :d :d Nintendo wydało nową "kieszonkową" konsolkę w grafice 3D, tak dobrze napisałem w 3D, na razie nazwy nie ma ale alternatywna to "Nintendo Ds 2". Trzymajcie fotkę tego cacka
- http://gizmodo.co...4191_o.jpg

Wiadomość doklejona:
PSP może się teraz schować xD przy tym to PSP wygląda jak małe "gówienko" Co tyczy się 3D to chodzi tutaj o to:
- http://www.youtub...WYgM1RGixM
Filmik bardzo ładnie pokazuje jak to wygląda

-
Dodane: 09.04.2010 18:52 /
Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc 3D, dla mnie tu wygląda jak nowy DS coś jak było z PS2 i PS3 po prostu nowa lepsza konsola, na screenie nie widać żadnych okularów do obrazu 3D czy czegoś takiego.

-
Dodane: 09.04.2010 18:55 - Edytowane przez Marcin00 /
Już wyjaśniłem :p szukałem tego filmiku ;) Po prostu cudo.. chyba jak wyjdzie sprzedam dwa DS'y, aby kupić to cacko :d
- http://www.youtub...WYgM1RGixM
Masz jeszcze raz i dla reszty...

-
Dodane: 09.04.2010 18:55 - Edytowane przez Johnny96 /
Marcin niestety muszę cię zaniepokoić ten news który podałeś również jest przestarzały ;) Po pierwsza Nintendo nie wydało a wyda nową konsolkę która wyświetlać ma 3D ale więcej na temat nowej konsoli podadzą na tegorocznych targach E3.

A tutaj proszę link do niusa który o tym mówi http://www.skizo....,5651.html

A ten screen który podałeś jest to tylko jakiś FanArt :)

-
Dodane: 09.04.2010 18:59 - Edytowane przez zadyma /
Według mnie to konsola z twojego zdjęcia różni się od tej z filmiku.Ta na filmiku to zwykła DS i ten filmik to według mnie jakiś fake.Zwykły filmik a ziomek odpowiednio rusza konsolą.

aha i PSP przerasta DS pod kilkoma względami ale to chyba nie o tym ten temat, right? :p

-
Dodane: 09.04.2010 19:01 - Edytowane przez Marcin00 /
Nie, nie co tyczy się tego nowego DS to jest to nowa konsolka z wbudowaną grafą 3D i to jest chyba wersja Professional, czy coś bo w sumie nic więcej Nintendo nie zdradziło :(

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy