Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Szczęśliwa paczka

Polecamy

Dodane: 12.04.2010 16:35 /
zadyma - Profil - user - 60% - 1690
Jak mogłem zapomnieć o serii gier z adwokatem,no muszę przyznać że ta gra i pewnie nie ona jedna zmusza gracza do myślenia,no muszę wam przyznać że gry na DS to nie tylko platformówki dla dzieci i gry dla zboczeńców przy użyciu tego touchscreena.Macie tam jeszcze pare ambitnych tytułów. ;)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.04.2010 16:55 /
Johnny96 - Profil - user - 0% - 57
Na PSP tej jest wiele ciekawych tytułów. Niestety mając PS2 nieopłacalne dla mnie jest kupowanie tej konsolki gdyż wiele gier to nic innego jak odgrzane kotlety z konsoli stacjonarnej. Ale wciąż marzę o fuzji gier NDS z bebechami PSP ;)

-
Dodane: 12.04.2010 18:33 - Edytowane przez Szyzy /
Szyzy - Profil - user - 0% - 78
Johnny96 Nds z bebechami PSP to będzie Nintendo 3DS. Znaczy się nie będą to bebechy PSP tylko jak już to bardziej GameCuba :d
P.S Heh dzięki Cyrusowi odkryłem jaką zarąbistą grą jest Dragon Ball: Attack of the Sayians :d

-
Dodane: 12.04.2010 19:35 /
Wiem wiem :) Ale i tak PSP znowu pewnie wyda kolejną konsolkę która prześcignie swoimi możliwościami NDS ;\ Noi To Nintendo które jako jedyny producent konsol na nich zarabia [placze]

-
Dodane: 12.04.2010 19:42 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2667
Nie wiem czy wiecie ale wydali dość dawno nową konsolkę PSP :p tylko że ona w Polsce się nie przyjęła :d ponieważ gry można było kupować przez internet ;) a media markt i reszta właśnie z gier się utrzymywali :p

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 12.04.2010 19:53 /
Nie przyjęła się również w Polsce pewnie dlatego że uniemożliwili granie na pirackich grach a w naszym kraju mało kogo stać na zakup nowej gry ;) A tak poza tym to 1000zł za konsolkę niedługo po dniu premiery to trochę dużo :)

-
Dodane: 12.04.2010 20:39 /
Obrażasz mnie mówiąc" nie wiem czy wiecie" ;) wiemy, a konsola ta sprzedała się źle na całym świecie głównie dla tego że nie ma miejsca na UMD czyli płytki z grami do PSP, w grę wchodziła tylko dystrybucja drogą internetową,a tego to my nie lubimy.Co do przeróbki PSP GO to wystarczy poczekać jeszcze trochę i będzie o ile już nie jest.

-
Dodane: 12.04.2010 20:43 /
No nie powiedziałbym że tak szybko to wykombinują. I jestem prawie pewien, że jeszcze jej nie przerobili. Sony robi po prostu dobre zabezpieczenia nie to co Nintendo którego każda konsola tydzień po premierze jest już przerobiona na wszystkie strony świata ;)

-
Dodane: 13.04.2010 09:28 /
Zostało już stworzone Custom Firmware do PSP GO, na którym można już grać w gry z GBA, a to już nielicha sprawa, pozostaje tylko czekać na program który pozwoli uruchamiać gry ISO/CSO, a ten już niedługo pewnie się pojawi.

-
Dodane: 13.04.2010 15:14 /
Cyrus - Profil - user - 80% - 3550
#Johnny96 nie ma to jak chwalić się zabezpieczeniami przez które wy nie możecie grać :d Tak PSP pod tym względem jest świetne. Ja im życzę jeszcze lepszych zabezpieczeń żeby nie dało się ich złamać to będziecie szczęśliwi tak jak #Johnny96 co nie. Chłopaku, masz powód do dumy ;]
Ja się cieszę, ze można w NDS pograć na piratach bo nie byłoby mnie stać na gry ^^

-
Dodane: 13.04.2010 15:28 /
Zazwyczaj jest tak że te zabezpieczenia są aby nie piracić gier, bo to się nazywa po prostu złodziejstwem,i mimo że nie zostaniesz za to ukarany to jednak względy moralne zostają, a ty się ładnie odwdzięczasz swojej konsolce.Kupujesz ją, chwalisz itp.a potem kradniesz gry.

-
Dodane: 13.04.2010 17:02 /
Cyrus napisał/a:
#Johnny96 nie ma to jak chwalić się zabezpieczeniami przez które wy nie możecie grać :d Tak PSP pod tym względem jest świetne. Ja im życzę jeszcze lepszych zabezpieczeń żeby nie dało się ich złamać to będziecie szczęśliwi tak jak #Johnny96 co nie. Chłopaku, masz powód do dumy ;]
Ja się cieszę, ze można w NDS pograć na piratach bo nie byłoby mnie stać na gry ^^

Nie rozumiem twojej wypowiedzi ja tylko wspomniałem że Sony robi dobre zabezpieczenia. A tak w ogóle to jestem fanbojem Nintendo :)

-
Dodane: 13.04.2010 17:55 /
zadyma napisał/a:
Zazwyczaj jest tak że te zabezpieczenia są aby nie piracić gier, bo to się nazywa po prostu złodziejstwem,i mimo że nie zostaniesz za to ukarany to jednak względy moralne zostają, a ty się ładnie odwdzięczasz swojej konsolce.Kupujesz ją, chwalisz itp.a potem kradniesz gry.

Wiesz jak to się nazywa? Hipokryzja :) Bo powiedz mi, że nie grasz na kompie czy na PSP w pirackie gierki, nie ściągasz pirackiego oprogramowania? Ja przynajmniej jestem szczery. To, że gram w pirackie gry to znaczy, że nie mam prawa się wypowiadać dobrze o konsoli Nintendo :p ?

#Johnny96 ja to odebrałem jakby fani PSP byli z tego dumni :d Dobre zabezpieczenia to nic dobrego dla graczy xD

-
Dodane: 13.04.2010 17:58 /
Ale ja nie mówiłem, że to dobrze dla graczy ;) Chodziło mi tylko oto, że jednak sony góruje w zabezpieczeniach konsol.

-
Dodane: 13.04.2010 18:20 /
Hehe spoko, to niech sobie górują :d Przynajmniej w czymś są lepsi od Nintendo, pomijając możliwości graficzne, bo by było że znowu ujmuję PSP i szerzę nieprawdę :d

-
Dodane: 13.04.2010 20:30 /
Co do mojej rzekomej hipokryzji.Jeśli ja lubię konsolę to nie piracę na nią gier,Tak jest u mnie z PS2 nie mam na nią piratów bo w pewnym względzie szanuję te konsolę i kupuje oryginały.Co do piracenia na PC, to owszem piracę bo ten rynek nie ma dla mnie znaczenia

-
Dodane: 13.04.2010 21:06 /
Pamiętaj, że piracenie to piracenie ;) Nie ma podziału na to dobre i złe. Bo ja jestem zły bo piracę gry na moja ulubioną konsolę, a ty nie czujesz, że robisz źle bo piracisz gry na kompa, którym się nie przejmujesz. W takim wypadku nie powinniśmy sobie tego wyrzucać bo zalatuje hipokryzją.

-
Dodane: 14.04.2010 14:41 /
Mam takiego małego newsa zapowiedziana została kolejna wersja pokemonów prawdopodobnie na DS's :) Wydane zostaną w dwóch wersjach black i white :)

-
Dodane: 14.04.2010 16:46 /
ja nie mówię że jestem dobrym piratem a ty złym piratem czy coś w ten deseń, tylko że ty sam zabijasz swoją własną konsolkę.Ale się z tobą zgodzę że nie ma podziału na dobro i zło.
Co do newsa, to te nowe wersje mnie nie ciekawią bo nie mają nic nowego w porównaniu z Redami czy Goldami, to są tylko dogrzewane kotlety z nowymi pokami.Ale jak chcą ludzie płacić za to pieniądze to ja im nie bronie

-
Dodane: 14.04.2010 17:33 /
Więcej ludzi niż ci się wydaje kupi nowe poki :) Każdy jeden chińczyk pewnie poleci w dniu premiery do sklepu ale i też wielu ludzi z całego świata.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy