Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Forum > Muzyka
Temat: Eminem
Dodane: 02.09.2014 22:07 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
Silk ti jest naprawdę gość z Polski? Bo jeśli tak, to ja nie mam pytań. [facepalm] Kolejny koleś który się ośmieszył w internecie. Kolejny koleś chce sławy i kasy od Youtuba? Ktoś powie że to dla żartu , ale na litość boską niech on się nie ośmiesza. Kolejny idol gimbusów. :(

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 04.09.2014 21:16 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
hlkpl napisał/a:
Silk ti jest naprawdę gość z Polski? Bo jeśli tak, to ja nie mam pytań. [facepalm] Kolejny koleś który się ośmieszył w internecie. Kolejny koleś chce sławy i kasy od Youtuba? Ktoś powie że to dla żartu , ale na litość boską niech on się nie ośmiesza. Kolejny idol gimbusów. :(

W, gdzie tu ośmieszanie?
Gość w necie jest długo, zanim wymyślono określenie "gimbus".

Zadyma, przecież gość w utworze zawarł, że mowa o tempie rapowania, technicznie Eminema prześcignął.
"Bogiem " to on się może nazwać jeśli chodzi o popularność, chociaż nie jeden równie dobry się znajdzie...

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 04.09.2014 23:24 /
Prolol121 - Profil - user - 0% - 5
W którym miejscu technicznie prześcignął Eminema? Widzisz ile rodzajów flow Eminem użył w 1 tracku?? Shady wydał 8 albumów mnóstwo tracków, ma wpływ na masy ludzi i ty śmiesz twierdzić że koleś prześcinął Eminema bo rapuje szybiej i w kilku językach? Może spójżmy na półkę z nagrodami Silka i Shadego.

Apropo Marshall sam nigdy nie nazwał się najszybciej rapujcym raperem...
(PS. właśnie został wpisany do księgi rekordów ginesa właśnie za RAP GOD jako singiel w ktorym zarapował 1620 słów w 6min)

Co do Silka jeśli traktujemy to humorystycznie jest miło i fajnie.. bo traktować ten track serio to chyba trzeba być niepoważnym. Rap to nie szybkość tylko punche, flow, dykcja, przekaz pusty szybki tekst nic nie daje.

Ps. Rap god było freestylem napisanie tego tracku zajeło Eminemowi 6min. Pooglądaj wywiady.

Southpaw <- Facebook

-
Dodane: 05.09.2014 19:15 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Prolol121 napisał/a:
W którym miejscu technicznie prześcignął Eminema? Widzisz ile rodzajów flow Eminem użył w 1 tracku?? Shady wydał 8 albumów mnóstwo tracków, ma wpływ na masy ludzi i ty śmiesz twierdzić że koleś prześcinął Eminema bo rapuje szybiej i w kilku językach? Może spójżmy na półkę z nagrodami Silka i Shadego.

Apropo Marshall sam nigdy nie nazwał się najszybciej rapujcym raperem...
(PS. właśnie został wpisany do księgi rekordów ginesa właśnie za RAP GOD jako singiel w ktorym zarapował 1620 słów w 6min)

Co do Silka jeśli traktujemy to humorystycznie jest miło i fajnie.. bo traktować ten track serio to chyba trzeba być niepoważnym. Rap to nie szybkość tylko punche, flow, dykcja, przekaz pusty szybki tekst nic nie daje.

Ps. Rap god było freestylem napisanie tego tracku zajeło Eminemowi 6min. Pooglądaj wywiady.

Southpaw <- Facebook

No widzisz, dostał się do księgi rekordów Guinessa, chociaż ewidentnie szybciej rapuje taki sobie Silk.

Wpływ na ludzi, ble ble, to jest właśnie popularność, wiesz?

Z resztą, nie mam ochoty dyskutować na ten temat.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 11.09.2014 18:55 /
m4ster - Profil - user - 10% - 224
OMG, dawno nie było mnie na forum. Zaglądam a tu szok. To, że było o nim trochę na Ślizgu zrozumiałem, w końcu forum hip-hopowe. To, że całe fb było tym zawalone też rozumiem. Ludzie sie jarajo. Jednak tutaj się tego nie spodziewałem. I jeszcze KaKa twierdzący, że Silk jest lepszy od Eminema i "miażdży" go techniką. Zaskoczę cię, ale nie miażdży. Technika to nie tylko wypluwanie słów z prędkością kałasznikowa.

Jeśli chodzi o bycie "Bogiem" to ja osobiście nie nazwałbym tak żadnego rapera. Oczywiście można mówić, że Em powinien lub nie nadać sobie taki tytuł. Inną kwestią jest to, że jeśli już miałoby się wybrać kogoś takiego to nie widziałbym innego kandydata mogącego z nim rywalizować. To białas, który wszedł w świat czarnych i zrobił totalny rozpier*ol. Nikt wcześniej tego nie zrobił (co prawda Beastie Boys tworzyli już wcześniej, jednak oni działali na pograniczu gatunku, bawili sie formą, mieszali gatunki, tego nie nazwałbym nawet przetarciem szlaków). Oczywiście ja nadal twierdzę, że nie ma kogoś takiego jak Bóg rapu. Przenosząc to na Polskie realia kiedyś dwaj raperzy (w mojej opinii jedni z najlepszych jeśli chodzi o PL rap ever) wspomnieli o tym.
Jimson nawinął:
"Bowiem tak łatwo ogłosić się Bogiem
Jednym słowem, potem opaść wzdłuż bloku okien"

Natomiast Laikike1:
SKURWYSYNU BÓG JUŻ BYŁ NA BLOKACH.. I SIĘ NIE SPRAWDZIŁ

Oczywiście wielu nie skumało linijek i do dziś w komentarzach na youtube są opinie, że to dissy na Magika, choć to nie jest prawda i każdy kto przesłucha całych numerów i choć trochę pomyśli zrozumie o co chodzi.

Wracając do kwestii MC Silka: Nie, nie jest on lepszy od Eminema. Wątpię by sam tak uważał. Jedyne co wiemy to, że nawinął szybciej tekst jego utworu. I co? Eminem powinien teraz nawinąć to jeszcze szybciej by pokazać swoją wyższość? To jest śmieszne. On nie musi nic udowadniać, z resztą Silk nie jest nawet wyróżniającym sie raperem w Polsce (może poza szybkością). Ba, jego teksty są słabe, składa je też na niskim poziomie. Wielu średniaków z undergroundu jest od niego sporo lepsza. Z resztą to nie pierwsza akcja w której Silk zaczepia znanego amerykańskiego rapera. Tylko pierwsza na taką skalę. Kiedyś nawijał o Busta Rhymes'ie (chyba, to ten raper, który kiedyś słynął z "szybkiego flow" tak?). Silk ma na koncie wydaną legalnie płytę, która przeszła bez echa w środowisku hip-hopowym, ba była wręcz niezauważona, a wyszła już po tych filmikach, w których prześcigał się z innym gościem kto szybciej potrafi nawijać (i ubijać pianę czy coś). Akcja z Busta chyba też była mniej więcej w tym czasie (nie chce mi się sprawdzać). Więc albo MC Silk szuka rozgłosu albo przygotowuje sobie grunt pod nową płytę. Najprawdopodobniej oba warianty są prawidłowe.

Wyszła z tego rozprawka ale tak już jest jak wejdzie się tutaj raz na miesiąc. Reasumując: osobiście nie nazwałbym nikogo mianem RAP GOD, jednak jeśli miałbym dokonać wyboru nie widziałbym innego kandydata niż Eminem. MC Silk nie jest lepszy od Ema, nie jest nawet dobrym raperem na tle polskiej pożal się boże "sceny rapowej".

-
Dodane: 19.10.2018 23:34 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
O boshe :o , ależ dyskusje się toczyły w tym temacie kilka lat temu.

Ten bóg rapsów dla niektórych wypuścił niedawno nowy krążek.

Promują go kawałki "Fall" oraz "Venom". Pierwszy kawałek taki sobie, drugi natomiast całkiem niezły.

Poza tym chłopaki w amerykańskiej telewizji mają rozmach. https://www.youtu...dCyEBdUSTE

-
Dodane: 20.10.2018 16:15 /
monkiii - Profil - user - 0% - 12
"Fall" takie sobie? Chyba nie przestudiowałeś tekstu lub zwracasz uwagę tylko na bit. "Fall" to piękne pociski do tych którzy najgłośniej krzyczeli po "Revival" i to na takim poziomie lirycznym, że aż nie wiem do czego to porównać.
"Venom" ma bardzo specyficzny refren ale mi to leży również niesamowicie.
Najgorsze kawałki na płycie to "Nice/Good Guy" i według mnie "Steeping Stone" ale sam kawałek to niesamowita opowieść o D12 i po prostu nie pasuje mi tu za bardzo stylistyka piosenki.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy