Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Czy Gohan mógłby się zmnienić w SS3?
Dodane: 27.01.2014 17:38 /
miyamoto1 - Profil - user - 0% - 99
KaKa napisał/a:
#miyamoto1

Pierwsza sprawa, nie dałoby to lepszego wyniku niż omdlenie po zostaniu pobitym, bo to czy ktoś przez rok jest w śpiączce, czy przez dzień nie ma różnicy, bo po prostu dochodzi do siebie po zasłabnięciu. Woda dodała mu siły, a o tym, iż Saiyńskie ciało ma takie właściwości nie wiedział chyba jeszcze nawet autor..

Czas nie ma znaczenia, nadmieniłem tylko w tej sytuacji. No to tu już wchodzimy na zasady gdybania czy autor wiedział czy nie, z zasady to scenariusz powstaje najpierw a dopiero później się zabiera za rysowanie a z tego co się dowiedziałem to przy rozpoczynaniu współpracy z JUMP Toriyama miał już linie fabularną prawie do końca namek ale to już jego trzeba by było pytać. Ja osobiście wole podejście, że jak juz rozkminiać coś to trzymać sie całości niż fragmentów.

-
Dodane: 27.01.2014 17:42 /
KaKa - Profil - user - max% - 13652
#miyamoto1

Podobno Vegeta nie miał być ważny na Namek, wiec i o ciele byśmy nie wiedzieli.

Nie ma co przypisywać różnych dziwnych rzeczy piciu świętej wody. Wypił ją i dostał od niej moc, to wszystko..

----- Podpis --------------------
Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 27.01.2014 19:19 /
miyamoto1 - Profil - user - 0% - 99
KaKa napisał/a:
#miyamoto1

Podobno Vegeta nie miał być ważny na Namek, wiec i o ciele byśmy nie wiedzieli.

Nie ma co przypisywać różnych dziwnych rzeczy piciu świętej wody. Wypił ją i dostał od niej moc, to wszystko..

Nie tyle co nie miał być ważny ale miało go w ogóle nie być :p czytałem wywiad z Ryo Horikawa i mówił w nim, ze miał zakontraktowane 2 tygodnie jako Vegeta ale w mandze postać tak się spodobała, że Toriyama zmienił troche scenariusz i zamiast usmiercić Vegete zrobił z niego jedna z głównych postaci. O właściwościach Saiyan mieliśmy się dowiedzieć w retrospekcji :p

-
Dodane: 31.05.2017 20:44 /
#miyamoto1

Może i to byłoby ciekawe rozwiązanie (retrospekcje opisujące Saiyan), ale cóż, trzeba się ciszyć, że Vegeta został w mandze, bo to ciekawsza postać niż Krillin.

-
Dodane: 11.06.2017 21:43 /
kilblack - Profil - user - 0% - 42
Myślę,że mógłby tak samo jak Vegeta ale mi się ta przemiana nie bardzo podoba najlepsza jest SSJ2!!!

-
Dodane: 11.06.2017 21:52 /
dbzmaver - Profil - user - 0% - 28
Król zaświatów podpowiedział to i owo Goku, że przy pomocy ssj2 koncentrując energię w mięśniach jest w stanie to zrobić. Więc zapewne każdy ssj2 w miarę utalentowany może przemienić się w ssj3, tylko to kosztuje mnóstwo energii. Zatem trzeba mieć spore zapasy KI. Bynajmniej tak było według serialu DBZ, a nie żadnej mangi.

Ale nie myśl, że ktoś tu będzie często korzystał z SSJ3. To kosztuje mnóstwo pracy, rysowanie i animowanie tej przemiany, żeby jako tako wyglądało.

-
Dodane: 02.12.2018 21:47 /
#dbzmaver

Wcale nie kosztuje to wiele więcej pracy niż SSJ2, bo to tylko parę chwil na na rysowanie włosów. Idąc twoim tokiem myślenia to niedługo wszyscy umrą nie trzeba będzie rysować xD

Wiadomość doklejona:
Jak tam, coś się zmieniło w tym temacie po db super? Nie wiem bo nie jestem na bieżąco. Lecimy nie śpimy. Temat ważny nawet po latach.

-
Dodane: 02.12.2018 23:23 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 30% - 439
Nic sie nie zmienilo. O ile dobrze pamietaam Gohan na turnieju mocy nawet nie uzywal ssj1.

Teraz uzywa tylko pozomu mystic, ktory w anime dragon balla super zostal potraktowany jako transformacja(zmienia mu sie tylko ulozenie wlosow wygladzie, i tak mozna odroznic normalnego gohana od mystic XD). Nie wiadomo jak po turneieju mocy, troche czasu juz minelo, mozliwe, ze znowu zapomnial ssj2 i poziom mystic.

-
Dodane: 07.12.2018 05:56 /
redi87 - Profil - user - 50% - 1469
Karotte

Z tego co pamiętam to Gohan obiecał sobie, że już nigdy nie zaniedba tak treningu. Po dbs wiadomo tylko, że jego poziom jest dużo wyższy niż w dbz. Szczególnie widać to w mandze.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy