Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Dodane: 10.10.2010 08:54 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14855
Witam serdecznie!
Temat, w którym będziemy poruszać kwestię zapowiedzi, przedstawianych przez wydawnictwo, opinie, pochwały, zażalenia. Na co czekacie, jakie pytania was nurtują, oraz co wam się podoba, a co nie.

-
Dodane: 10.10.2010 08:57 - Edytowane przez Kamcio69 /
Kamcio69 - Profil - user - 10% - 107
To ja się chętnie wypowiem.

Zdecydowanie czekam na nowy tom Naruto, lecz w JPF'ie z czasem nie jest za dobrze. To chyba moje jedyne zastrzeżenie, bo innych mang (na razie) nie czytam. Może się zdecyduję, gdy zaciekawi mnie jakieś anime.

-
Dodane: 10.10.2010 10:17 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6226
Na co czekam? Na One Piece. :d Jedni się cieszą, inni nie. xD Jak przeczytam te 19 tomów FMA na mojej półce to nadrobię zaległości i kupię kolejne. Z Bleacha zrezygnowałem. To tyle w tej kwestii. :p

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 10.10.2010 10:18 /
Sango - Profil - user - 70% - 2431
Czekam na one piece...może kupie jak wyjdzie next tom naruto ale wątpię w każdym bądź razie na one piece :d

-
Dodane: 10.10.2010 10:23 /
Czekam na one piece...może kupie jak wyjdzie next tom naruto ale wątpię w każdym bądź razie na one piece :d

Ja z powodu OP zrezygnowałem z Bleacha, gdyż nie wyrobił bym finansowo. :p Poza tym widząc co się dzieje obecnie w mandze, nie byłem zbytnio zachęcony. I tak kupuję FMA, więc dwa tytuły kupowane regularnie wystarczą.

-
Dodane: 10.10.2010 16:20 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13870
Tydzień października za nami a jak na razie cisza. Wychodzi na to, ze teraz pojawi się 1 tytuł na tydzień xDD

Ja mozna powiedzieć czekam na OP chociaż od razu jak wyjdzie go nie kupię bo z funduszami ciężko zwłaszcza, ze ukaże się on w okolicach Stycznia a ja będę miał wtedy sporo wydatków.

-
Dodane: 13.10.2010 18:45 /
To jest właśnie ta ich furtka, nie dadzą dokładnej daty, tylko miesiąc w przybliżeniu.. A już mamy 13 i mowy ani szeptów nawet niema o najbliższych tytułach, pewnie znowu na koniec miesiąca wyjdą z nowościami jak ostatnio [yyy] Po co im ten FB skoro nawet aktualek nie dają, na czym praca stoi, o ile naprawdę nie stoi -.-

-
Dodane: 13.10.2010 20:21 - Edytowane przez Bociak /
To jest właśnie ta ich furtka, nie dadzą dokładnej daty, tylko miesiąc w przybliżeniu.. A już mamy 13 i mowy ani szeptów nawet niema o najbliższych tytułach, pewnie znowu na koniec miesiąca wyjdą z nowościami jak ostatnio [yyy] Po co im ten FB skoro nawet aktualek nie dają, na czym praca stoi, o ile naprawdę nie stoi -.-

U nich to wszystko do góry nogami. Nie mają na stronie głównej żadnej wzmianki o One Piece, więc na dobrą sprawę ci którzy nie mają Facebooka czy nie wchodzą na ich forum mogą dowiedzieć się dopiero o tym w czasie premiery. xDD A reszta? Widać po staremu...

-
Dodane: 14.10.2010 16:13 - Edytowane przez by_black /
Już dzisiaj wysyłamy pre-ordery z "Ouranem" #6!
Jeżeli jeszcze nie zamówiłeś swojego egzemplarza to nie zwlekaj!
www.jpf.com.pl

No proszę, teraz tylko czekać na resztę.

-
Dodane: 21.10.2010 14:14 /
Oni ich nie aktualizują, ponadto ostatnio chyba zapomnieli o istnieniu swojej oficjalnej witryny, bo tam nic nie jest aktualizowane.

Wiadomość doklejona:
No i właśnie przyszedł mi email z informacją o wydaniu 47 tomu "Naruto" :d No już nie mogę się doczekać listonosza :d

-
Dodane: 21.10.2010 14:19 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3151
Ja również nie mogę doczekać się nowego tomu naruto w skrzynce :d . Myślę, że najpóźniej poniedziałek-wtorek paczka powinna dojść. Szkoda tylko, że nie jest to już tom 48, bo wyprzedzilibyśmy choć na krótką chwilę wydarzenia z anime.

-
Dodane: 21.10.2010 15:00 /
O dziwo nie ma żadnej wzmianki w zapowiedziach na grudzień o One Piece.Przecież ma być wydawany od grudnia a w tabelce zapowiedziami w grudniu nic nie ma o OP.Na stronie również nic o tym nie piszę.Przecież nie każdy ma Facebooka,a o ni tam dają reklamę i jeśli oni dalej tak będą robić to cienko może być z nimi :p

Prędzej zostanę księdzem niż cokolwiek dowiemy się z głównej strony JPF. Czy to tak trudno zaktualizować listę w zapowiedziach czy napisać coś na stronie głównej?
Widocznie tak. [yyy]

-
Dodane: 21.10.2010 15:10 - Edytowane przez olek_mi /
Jeżeli faktycznie wydadzą OP, lub będą znali mniej więcej możliwą datę jego opublikowania to napiszą o tym na FB. Trochę to wygląda jakby grali czytelnikom na nerwach, ale na razie pewnie nie jest jeszcze wszystko ustalone na 100% i nie chcą nam robić wielkich nadziei.

-
Dodane: 21.10.2010 16:47 /
Jakby to była nieprawda, to ciężko by się było wygrzebać z tego bagna, na FB zapodali "rozkładówką", a poza tym o tym już chyba wszędzie było słychać (tylko nie na ich stronie). Czekamy na grudzień.

Okazali by się... brakuje mi słów. Na takie igranie z czytelnikami nawet oni nie mogą sobie pozwolić, bo jak wiemy i tak ich działania pozostawiają wiele do życzenia.

-
Dodane: 25.12.2010 22:30 /
Też mnie korci, żeby zapoznać się z tym tytułem. Zważywszy, że naczytałem się tylu pochlebnych o nim opinii. Cena optymalna jak na ilość stron (600). Na razie się wstrzymuję z decyzją o zakupie, poczekam na więcej zdań od osób zaznajomionych z tą mangą ;) .

-
Dodane: 29.12.2010 16:43 /
malpex - Profil - user - 90% - 4369
Ja narazie musze zacząć zbierać gotówkę i potem bede mógł się zastanowić nad nowym tytułem, ale z tego co widziałem to nic specjalnie mnie nie zainteresowało także teraz możecie mi coś polecić :d

-
Dodane: 01.01.2011 17:46 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2668
Słyszałem, słyszałem, że JPF planuje wydać "Pluto", kyaaa! Kapitalna manga, przeczytałem po angielsku oraz pierwszy tom po niemiecku... jeżeli JPF ją wyda to cena nie gra roli :d . Co do OP to hm... miałem kupić, ale najpierw zakupiłem sobie wszystkie tomy Naruto i Hellsinga. No i jak na razie nie ma zapowiedzi na rok 2011, a mnie bardzo ciekawi [wesoly] .

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 19.01.2011 20:02 /
Lady_phoebe - Profil - user - 10% - 191
HEHE ;D jesli JPF wyda "Pluto" to sama chętnie kupie ^^
słyszalam o tej mandze od kumpla ;) mówił ze tez czyał po ANGLICKU xD

Pozdro ;*

-
Dodane: 20.01.2011 16:50 /
Oprócz nieoczekiwanie dzisiaj wydanego bleacha, dostaliśmy od jpfu niespodziankę w postaci planu zapowiedzi. Wszystko kreuje się w różowych kolorach.. Szkoda tylko, że wyjdzie tylko 1 tom Naruto aż do maja.

-
Dodane: 20.01.2011 17:39 /
No co poradzisz [yyy] Ale wydaje mi się że to chyba dlatego, że jeszcze cena jest wyższa niż przewidują :p

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy