Ważna informacja News: J.P.F: DB Super #1 - polskie wydanie ...

Polecamy

Dodane: 10.10.2010 08:55 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14815
Czyli temat o nowościach związanych z wydawnictwem J.P.F., nowe tytuły, propozycje, aktualki oraz rozważania nad tematem wydawniczym.

-
Dodane: 07.03.2011 11:48 /
Dzisiaj został wydany ósmy tom mangi "Bleach", jestem niezmiernie ciekaw jak się prezentuje, mimo że jest trochę opóźnienia, to nie jest tak źle jak w wypadku siódmego tomu :)

-
Dodane: 29.03.2011 17:42 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13514
Udało się ! xD Miał być w pierwszej połowie każdego miesiąca ale jest w drugiej i to na samiutkim końcu ale jednak dali radę wydać jeden tytuł Marcowy - "One Piece" Tom 3. Przez kwiecień pewnie wydadzą zaległości z Marca bo wiadomo, święta będą to będzie przerwa w robocie.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 29.03.2011 18:00 /
Pepe - Profil - user - 80% - 3734
Hmm tak z ciekawości zajrzałem sobie na jpf i na koncie mam napisane że One Piece 3 tom zrealizowano w statusie, a mangi ni widu ni słychu [yyy] .

-
Dodane: 29.03.2011 18:35 /
One Piece zdołali wydać, ale jak widać "Naruto" wciąż brak, wydaje mi się że "One Piece" wydawnictwo dlatego chce szybko wydawać, bo się zarzekło jakoby miał być to miesięcznik.

-
Dodane: 29.03.2011 19:01 /
Bleach to w ogóle marnie wychodzi, osobiście jestem zdania, że osoby w moim wieku, raczej nie doczekają szybkiego wyrównania tytułów takich jak "Bleach" czy "One Piece". Chodzi mi o to, że jeżeli dojdą do momentu, który obecnie jest już w Japonii, to ja już pewnie będę koło 30? Szkoda trochę, dlatego sam byłem za mangami takimi jak "Soul Eater" czy "D.Gray-Man", a nawet "Claymore".

-
Dodane: 29.03.2011 20:03 /
Pepe - Profil - user - 80% - 3734
Chodzi mi o to, że jeżeli dojdą do momentu, który obecnie jest już w Japonii, to ja już pewnie będę koło 30?

Jak to? Jakby Łan Pis był wydawany 1 tom na miesiąc to dojście do obecnego tomu zajęło by 58 miesięcy, a to jest prawie 5 lat jeśli mnie kalkulator nie myli xD

-
Dodane: 29.03.2011 20:08 /
No to będę miał 27 lat, wiele się nie pomyliłem, w tym wieku to pewnie będę miał już potomstwo xD No i takie realia mają cieszyć? [placze]

-
Dodane: 29.03.2011 23:27 /
Wydają One Pieca bo tomy są tanie jak barszcz xDD FMA ? Ostatnie tomy wyszły w 2010 bodajże to im się jakoś za specjalnie nie pali z wydawaniem :p Podobnie z Naruto, czemu z miesięcznika zrobili najpierw dwu a teraz trzy miesięcznik (a i tak go nie wydali w ciągu tych 3 miechów xD) ? Bo nowe tomy są droższe :p Tylko Blicza by mogli przyśpieszyć, ale wiadomo One Piece jest teraz priorytetem. Ogólnie JPF to nieźli spryciarze xD

-
Dodane: 31.03.2011 16:44 - Edytowane przez Marcin00 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2664
Ja jeszcze nie dostałem nowego tomu One Piece'a! [yyy] . Kurier gdzieś wsiąkł, bracik zamówił dzień później jak wyszedł tom, koszulkę i dzisiaj ją dostał, a ja nie dostałem swojej paczki [placze] . Czekam jeszcze na nowy tom Naruto to mogę zamówić następne tomy :p .

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 31.03.2011 16:44 /
Taa i przez te 5 lat Oda zrobi ile tomów ? z 10 ? Zanim będziemy "na bieżąco" to przeleci 6 lat a nawet więcej.

-
Dodane: 31.03.2011 21:10 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6172
Tom kupię sobie później. Z resztą dłuugoo będziemy je nabywać. Może moje prawnuki zdąrzą do bitwy na Marineford. xDDD By mnie zadowolić wystarczy wydawanie ich regularnie, nie oczekuje przecież wiele.

-
Dodane: 18.08.2011 00:46 /
Wydali Blicza. Niby szczęśliwa nowina, druga nowina, że FMA w tym tygodniu pójdzie do druku, ale jedno mnie strasznie zastanawia, dlaczego tak zwlekają z Heatem :| Powinni tą mangę już zakończyć, w Japonii zakończyła się w 2004 roku więc chyba o kasę tutaj nie chodzi tak jak w przypadku nowszych tomów Naruto. Może za małe zainteresowanie jest ? Ja bym chętnie kupił, w końcu to seinen wiec może byc dobry :d Ale musiałbym najpierw znaleźć kilka stówek na ulicy xD

-
Dodane: 06.02.2013 12:10 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Otóż parę minut temu JPF zaprezentował nam wersję roboczą okładki "7 Miliardów Igieł" http://sphotos-h....6225_n.jpg

Jak się wam podoba? Mnie bardzo i tę mega mangę raczej kupię ;)

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 06.02.2013 12:27 /
Ładnie przerobili tytuł. Sądziłem, że dodając polski troszkę to mogą zepsuć ale jednak się udało, komponuje się na prawdę fajnie. Dobrze, że im to poleciłem :d

-
Dodane: 06.02.2013 12:31 - Edytowane przez Samael /
No mnie też [serce] a 2 mega tomy to niedużo :) (tylko 80 zł xD ) Hahaha już byś chciał aby to była twoja zasługa [xd]

A tak wgl to w GYO mogli by zmienić "Nadciągająca ohyda" na coś innego np "Odór śmierci" z tego co pamiętam była dyskusja w tej sprawie. Z resztą zobaczymy czy zmienili czy nie

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 06.02.2013 12:36 /
Ostatnio ciągle coś robią jak im podpowiem xDD Napisałem im w sprawie Naruto, jak to będzie jak dogonimy Japonię. Czy cykl się zmieni na 3 czy na 4 miesięczny to od razu walnęli ankietę i napisali, że Naruto przejdzie w 3-4 miesięczny cykl xDD

A 2 dni temu im napisałem o okładce, dali od razu przykładowe strony... w komentach do właśnie tej okładki dopisałem jeszcze, że to musi być okładką pierwszego tomu, padło kilka lajków i włala mamy okładeczkę [wesoly]

-
Dodane: 06.02.2013 12:45 /
No przypisujesz Sb zasługi xD A może masz jakiś wpływ na nich ;) jeśli tak to niech zmienią tę "Nadciągającą Ohydę" [placze]

-
Dodane: 06.02.2013 12:57 /
daniel122 napisał/a:
No przypisujesz Sb zasługi xD A może masz jakiś wpływ na nich ;) jeśli tak to niech zmienią tę "Nadciągającą Ohydę" [placze]
Jakoś się musze dowartościować xDDDD
Mi tam to nie przeszkadza bo... ta manga na prawdę jest ohydna, zapachu nie czujesz, ale obrazki obrzydzają momentami :d

-
Dodane: 08.02.2013 10:06 - Edytowane przez Samael /
A co czujesz się niedowartościowany? xD

A mi trochę tak :| owszem jest ohydna jak na Ito przystało [serce] ale bohaterowie czują smród :/ no ale mniejsza z tym. Ważne że GYO zostaje wydane :3

Wiadomość doklejona:
Tytułem który zastąpi naruto będzie Fairy Tail. Kurde sam już nie wiem :| w sumie to się cieszę tylko martwi mnie to gdzie ja to wszystko pomieszczę (kolejny długi szonen) [placze]

na razie z Gantza rezygnujemy na rzecz krótszych serii, ale na niego tez przyjdzie czas

Przyjdzie czas ale kiedy? za 2, 5 czy 10 lat :/ ech... no nic pozostaje tylko czekać

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy