Ważna informacja News: J.P.F: DB Super #1 - polskie wydanie ...

Polecamy

Dodane: 19.01.2012 12:51 /
by_Milo - Profil - user - 0% - 57
Mam pytanie od nośnie Bleach'a. Wie może ktoś kiedy wyjdzie 15 tom? Bo już ponad miesiąc upłynął, a nadal nic nie słychać aby się pojawił.

-
Dodane: 19.01.2012 12:57 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13514
by_Milo napisał/a:
Mam pytanie od nośnie Bleach'a. Wie może ktoś kiedy wyjdzie 15 tom? Bo już ponad miesiąc upłynął, a nadal nic nie słychać aby się pojawił.
Prawdopodobnie w Lutym. Tak samo FMA.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 24.02.2012 13:45 - Edytowane przez NoClan /
NoClan - Profil - user - 40% - 993
Hecate napisał:

Jest nam bardzo przykro, ale niestety opóźni się wydanie tytułów grudniowych (zostaną wydane w styczniu):
-One Piece #9
-Ouran #10
-Bleach #15

W styczniu zostanie wydane, ale dokładnie nie wiadomo tak samo jak o Ouranie :d

Wiadomość doklejona:
Jednak w lutym :) sorry :d . Nowy tomik Bleach, już wydany, jest w matrasie :) . Jutro jade kupić :) . A tak pytanie na dzisiaj przed moim zakupem. Czy wszystko ładnie przetłumaczone ? :) .

-
Dodane: 26.02.2012 21:23 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3151
Nie mogę się doczekać zapowiedzi po FMA. Zapewne któryś z nowych tytułów, to będzie jedna z propozycji przedstawionych we wcześniejszej ankiecie. Zacieram ręce i mam nadzieję, że jpf nie zawiedzie. Tak samo jak nie zawiedzie w tym roku z regularnością bleacha i op.

-
Dodane: 14.03.2012 00:26 /
by_black napisał/a:
Osobiście zacznę od nowego Naruto #47, już go obcykałem i nawet wypada bardzo dobrze, gdyby nie męczący zwrot "ten teges", moim zdaniem jest go tam za dużo.
Naruto musi tak mówić, on ma taki sam tik jak Kushina, tylko, że Ona lubiła powtarzać "Tam teges" :p

53 Tomik przeczytany :d Ładny, wszystko pięknie, błędów żadnych poza dziwnym zdaniem o ciąży trwającej 10 miesięcy xD

Imho ekranizacja tego w anime była bardzo dobrze zrobiona, dynamiczna, przy odpowiednich momentach spowolnienie dali. Bez zbędnego przeciągania. Tomik jak i również wersja animowana bardzo dobre.

btw Niby wszystkie tomy mam nowe prosto od wydawnictwa ale ten taki świeżutki ma w ogóle inny specyficzny zapach, dosłownie go wciągałem jak jakiś ćpun xDD

-
Dodane: 23.07.2012 11:10 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14815
Dzisiaj swoją premierę ma 13 tom mangi "One Piece", kurde jak to szybko teraz leci, aż normalnie budżet mój się nadrywa [placze]

-
Dodane: 05.09.2012 12:23 /
Dzisiaj już wyjechał od J.P.F.-u trzynasty tomik mangi "Ouran", jeszcze kilka i koniec serii chyba nie?

-
Dodane: 11.09.2012 08:25 /
Tak, zgadza się, Ouran liczy sobie bodajże 18 tomików :p

Teraz od JPF'u wyjechał Klan Poe xD Ktoś kupił, lub ma zamiar ?

-
Dodane: 11.09.2012 08:45 /
Sam nie wiem co myśleć o tej mandze, z jednej strony niby ciekawie to się prezentuje od strony fabularnej, ale z drugiej strony, do końca do mnie to nie przemawia.

-
Dodane: 11.09.2012 08:53 - Edytowane przez Darknes /
Do mnie też nie, shojo, romans z młodymi wampirami... normalnie zalatuje mi to Zmierzchem xD Dlaczego te wampiry takie popularne ? [yyy]

Hahaha... pierwszy tomik chyba się słabo sprzedał bo pre-order drugiego tomu jest o 10 zł tańszy niż w początkowych założeniach :d

-
Dodane: 16.11.2012 22:51 /
Fallen_Angel - Profil - user - 0% - 59
Czy 22 tom Bleacha jest już dostępny w Empiku? Premiera niby 14 listopada była, ale jak wczoraj odwiedziłem sklep, to żadnego tomu nie było, co jest baaaardzo dziwne. Szczególnie w Suwałkach (pamiętam jeszcze, że 2 listopada leżały trzy tomy z numerem 21).

-
Dodane: 17.11.2012 00:18 /
Sprawdź w poniedziałek lub wtorek. Ewentualnie spytaj przy ladzie. Jeśli w sklepie jest wydzielona specjalna pólka tylko na mangi to na pewno wiedzą ile dni po premierze przychodzi do nich towar. Ewentualnie można sobie zawsze zamówić to co się chce do sklepu, za samo zamówienie nic nie płacisz, tylko za sam towar.

-
Dodane: 08.12.2012 18:23 /
owerfull napisał/a:
Wlasnie wczoraj przyszedl do mnie Soul Eater i nie widze zadnych brakujacych stron( bo jak mozna je widziec ? xD), tomik pieknie pachnie i juz w dniu dzisiejszym zostanie przeczytany :3. JPF zrobilo sie konkretnym wydawnictwem, az sobie cos zamowie na gwiazdke... moze xD.

Ja dopiero pójdę po niego po niedzieli do empiku, aż żal mi tyłek ściska, że jeszcze go nie mam na swojej półeczce [placze]

-
Dodane: 21.12.2012 18:00 /
Naruto #57
Ani jednego błędu czy literówki nie było. Tylko w tych galeriach pomiędzy chapterami gdzie są 4 rysunki przysyłane przez japończyków dwa opisy były zamienione xD Ogólnie bardzo dobry tomik, szybko i przyjemnie się czytało. Szkoda tylko, że skończył się w tym samym momencie co anime [yyy]

-
Dodane: 02.02.2014 19:16 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Było ich Jedenaścioro
Z powodu braku chęci przebrnąłem dopiero przez pierwszą historię. Manga ciekawa i kreska bardziej podoba mi się niż w Klanie Poe. Tak wgl dość sporo tekstu a dawno nie czytałem mangu z taką ilością teksu xD

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 23.05.2014 13:32 /
Braciszek.

Manga solidna. Jak zwykle w sumie. Tylko lipa, że nie ma żadnych kolorowych stron :( Karty kolekcjonerskie bez wiekszych rewelacji, ale przynajmniej sporawe są :d Natomiast zakładka to śmiech na sali xDD Jakość taka jak zwykle, tylko, że rozmiar strasznie maluteńki. (Nadal Yumegari ma najlepsze zakładki jak dla mnie)

Co do historii. Jeszcze nie czytałem xD

-
Dodane: 24.05.2014 18:51 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Też ostatnio dostałem "Mój Drogi Bracie" i również nie mam kiedy przeczytać. Niemniej mam nadzieję że będzie to dobre a z zakładkami widze że mnie popierasz :p już dawno mówiłem o tym że Yumegari ma najlepsze zakładki :d

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 08.10.2014 19:17 - Edytowane przez Darknes /
Naruto #65

W końcu dostrzegłem chyba geniusz kisiela. Do 64 tomu manga była bardzo ok. Sam 64 tomik niesamowicie wciągał i robił bardzo dobre wrażenie pomijając fakt, że zwykłe walki ninja przerodziły się w jakąś nuklearną potyczkę megazordów...

65 tom mnie zabił juz na początku. Ciekawiło mnie po co Kisiel znów wcisnął do serii Orochimaru a tu bum, ten kretyn wskrzesił Kage, których się rzekomo wskrzesić nie dało :| Pierwszy chapter nowego tomu i już mi się czytać w sumie odechciało dalej xD No ale nie, ciekawy jestem co się stanie dalej, muszę się przecież dowiedzieć czemu tak bardzo ludzie to teraz hejcą, więc czytam...

Braciszkowie sobie wspominają stare czasy, Hashirama śmieszkuje, Tobirama każe mu zamknąć ryj... nie, nie wierzę w to co czytam... biedni Uchiha, są kochaniutcy ale przez to rodzi się w nich nienawiść i im bardziej nienawidzą tym mocniejsze mają oczy xD Bicz plis. Cała seria ma bazować na tym, że miłość Narutoła ocali cały świat a tu się okazuje, że jego besfriend zyskuje coraz lepsze oczka dzięki nienawiści a miłość ma zapieczętowaną.

Potem jest jednak w sumie lepiej, flashbacki sa całkiem ciekawe i fajnie zrobione. Poznajemy historię powstania osady i relacje łączące Madarę i Hashiramę. Na końcu odpowiedź Sasuke, która w sumie była oczywista od momentu jak poznał prawdę o bracie. No i epicka końcówka jak Kage ruszają do akcji.

Martwi mnie jednak dalszy ciąg. Do końca niby 5 tomów a przecież sam Hashirama da radę Madarze więc jak ruszą tam w czwórkę + Sasuke z ekipą i Orochimaru to chyba wygrają to z palcem w dupie. W dodatku Mineto ma niespodziankę dla syna czyli pewnie kolejny power up się szykuje... niby historia z jednej strony zapowiada się epicko ale z drugiej martwię się o poziom tego materiału bo nie potrafię sobie wyobrazić aby przeciągać taką potyczkę jeszcze przez 5 tomików.

Jakość tomiku tez wielce ok, ani jednej literówki i jakiegokolwiek innego błędu :)

-
Dodane: 15.07.2016 13:11 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 745
No może nie do końca nowy bo leżał już od jakiegoś czasu na półce ale niech będzie :)

One Piece 40

Jestem po lekturze 40 tomu i muszę przyzna że jak to w łan pisie przygoda porywa tak samo nie zależnie ile razy została przeczytana :) Najbardziej w tym tomiku mnie interesowało jak będzie rozwiązana sprawa G2 i jego technik bo obawiałem się sporego miksera językowego ale jak się okazało poza samym biegiem z którym sprawa była oczywista od początku to techniki G2 mamy w pełni po Polsku i dobrze bo wraz z postępem historii mogłoby się zrobić dziwnie :)

Pieśń Apolla 2

Przeczytałem też w końcu drugi tom pieśni Apolla i muszę napisać że nie żałuje wydanych pieniędzy bo historia była wciągająca i czytało ją się świetnie. Czekam na więcej Tezuki. Chyba nawet od waneko ma teraz coś spod jego pióra wyjść o ile się nie mylę

-
Dodane: 27.03.2017 18:09 /
Właśnie dotarł do mnie kolejny tom One Piece o numerze #44... jeszcze nie czytałem ale fabuła większości znana, a przynajmniej tym co OP oglądali. Ennies Lobby dobiegło końca a wraz z nim saga Water 7. Teraz nadszedł czas na chyba najlepszą częśc One Pieca, czyli pogoń w ratowaniu brata i wojna :d

Mam pytanko natomiast, a nawet dwa.

Ostatnie 6 stron mam białych, nic na nich nie ma... ktoś jeszcze tak ma? Bo smiało by się tam zmieściło posłowie, którego mi w tomie brakuje xD Bohaterowie żegnają się z Merry, wszyscy płaczą i koniec, na kolejnej stronie jest wydrukowane logo OP, a potem kolejne 6 stron puste...

Drugie pytanie do osób co dostają karty z postaciami. Dostajecie do tego też koszulki? Na początku dawali w każdej paczce koszulkę do karty a od kilku numerów ich nie dostaje, w jednej już mam po kilka tych kart i przestają się już tam mieścić więc przydała by się kolejna sztuka [yyy]

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy