Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Dodane: 28.03.2017 09:51 /
Morex - Profil - user - 20% - 337
numer #44 jeszcze do mnie nie przyszedł (może dzisiaj?), także o pustych stronach się nie wypowiem. Jeżeli chodzi o karty postaci to koszulki dostałem dwie (z One Pieca na początku i z Soul Eatera). Obecnie mam ten sam problem co Ty i chyba będę musiał sobie dokupić w papierniczym koszulkę A5, bo już dawno koszulek od nich nie dostałem :(

Wielka wojna yeeeyy w OP!!! Szkoda tylko, że najpierw będą ze dwa tomy z Gecko Morią... Ten wątek jakoś nieszczególnie przypadł mi do gustu :/

-
Dodane: 28.03.2017 18:04 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13870
Mi Moria się podobała... chyba głównie przez aspekt Brooka :d Ale faktycznie, jakoś mi ta saga z głowy wyleciała i se ubzdurałem, że od razu po zakończeniu Water Seven będzie od razu Archipelag xDD Czyli do Marineford będzie trzeba i tak poczekać pewnie do 2018 xD

PS. Jak już dostaniesz tomik daj znać jak manga wygląda na końcu [xd] Bo brak posłowia i te puste strony mnie drażnią [xd] Już drugi raz tak mam, wtedy jak pytałem ludzi to nikt prócz mnie tak nie miał [yyy]

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.04.2017 11:27 /
Morex - Profil - user - 20% - 337
No na moją odpowiedź chyba poczekasz, bo po telefonicznej zamianie adresu na nowy zjadło mi część adresu w mangardenie i dopiero co dostali Bleacha zawróconego przez poczte... OP otrzymam w takim razie jakoś za 2-3 tygodnie... [placze]

Witam!

Wrócił do nas 46 tom mangi bleach wysłany w zamówiniu nr. XXXX na
dane podane przy zamówieniu:

Marek XXXXXXX

Poczta Polska zgłasza brak dokładnego adresu- w tym przypadku
zgłoszeniu uległ numer mieszkania, proszę o przesłanie w wiadomości
zwrotnej dokładnego adresu dla przesyłek Pre-Orderowych na jaki
zmienimy również przy innych zamówieniach.

Swoją drogą przy wpadce yatty (ewidentnie z ich winy), do zamówienia z preorderem musiałem dopłacać, a tu proszę jak miło :)

Wiadomość doklejona:
#Darknes Właśnie dostałem tomik OP i też mam 4 puste strony na końcu, ale zapewne (a nawet na pewno) jest to spowodowane cięciem arkusza papieru w drukarni i późniejszym składem formatu na wielokrotność ósemek przy tym formacie :) My u siebie tniemy na wielokrotności szóstek, ale to troche większe formaty. Także moim zdaniem błędu nie ma, chociaż mogliby to zapełnić jakimś posłowiem od tłumacza chociażby :p

-
Dodane: 14.04.2017 11:32 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6226
Właśnie dostałem tomik OP i też mam 4 puste strony na końcu, ale zapewne (a nawet na pewno) jest to spowodowane cięciem arkusza papieru w drukarni i późniejszym składem formatu na wielokrotność ósemek przy tym formacie :) My u siebie tniemy na wielokrotności szóstek, ale to troche większe formaty. Także moim zdaniem błędu nie ma, chociaż mogliby to zapełnić jakimś posłowiem od tłumacza chociażby :p

Pusty wiek, wymazane karty historii. xDD ba dum tss

-
Dodane: 12.09.2017 12:44 /
Adik - Profil - user - 20% - 385
Z nowych tomików zaliczam One-punch Mana, Atak Tytanów i Berserka, oczywiście standardowo, wykonanie nie pozostawiające wiele do życzenia, przekład również na poziomie.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy