Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > One Piece
Temat: One Piece: Ród D
Dodane: 04.12.2010 23:21 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13922
No dobra teraz wiem więcej xDD Źle myślałem co do ojca Lyffy'ego ale teraz już wszystko jasne.

A więc przewinęło się przez anime kilka osób mających w nazwisku literkę D. Niektórzy są sławnymi złoczyńcami inni zaś stoją po stronie "Sprawiedliwości". Co ich wszystkich łączy, prócz tej literki xD Jakie plany ma Dragon wobec swojego syna bo bez powodu go na pewno nie ratował. No i w ogóle wszelakie możliwe spekulacje i wasze domysły na temat tego dziwnego i ważnego rodu.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 04.12.2010 23:29 /
Heliaze - Profil - user - 90% - 4663
Nie jestem pewien czy to aby na pewno był jakikolwiek ród, tym bardziej że "D" posiadały też mniej znaczące postacie, ale każda na swój sposób była wyjątkowa.
Plany Dragona... Według mnie on chce po prostu zniszczyć marynarkę, w zasadzie jej trzon a mam tu na myśli tych „5 starszych gwiazd”. Jeszcze ta tajemnica z pustym wiekiem. Ogólnie dużo rzeczy może wiedzieć Garp w końcu z niewiadomych przyczyn jego syn nagle zniknął xD. Co do dalszych planów Dragona ciągle nachodzą mnie myśli dotyczące zakończenia wielkiej ery piratów.

Spoiler

W mandze podczas rozmowy Białobrodego i Rogera, Białobrody dowiedział się na czym polega wola "D"

Koniec spoilera.

-
Dodane: 15.02.2011 21:47 /
Karuzel Goku - Profil - user - 10% - 102
Nie sądzę żeby Dragon miał jakieś cele wobec luffiego. Po prostu jak każdy ojciec chciał pomóc, uratować syna a może po prostu akurat tam był i se zobaczył o luffego złapał smoker, A to zrobie psikusa mu i uratuje luffiego. Kto to wie :p

-
Dodane: 15.02.2011 22:35 /
Agrael - Profil - user - 30% - 465
Każdą osobą z D, cechuje to, że posiadają Haki. Nie jestem pewien tylko co do Haki Czarnobrodego, ale jestem pewien, że co najmniej zwykłe Haki posiada. Nie jestem także pewien co do tego, że Jaguar D Saul posiadał Haki, ale mniejsza o to. Pewnym jest, że każdy z D jest piratem, mniej lub bardziej znanym dążącym do tytułu Króla Piratów i każdy ma w sobie pewien potencjał. Być może są poniekąd związani z Pustym Wiekiem o którym jednak nic właściwie nie wiemy.

-
Dodane: 16.02.2011 11:17 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13922
Nie każdy z D jest piratem. Garp jest w marynarce i Saul też był. Saul odszedł bo mu sie polityka światowego rządu nie podobała, z Garpem może być podobnie bo ostatnio chciał zabić Sakazukiego.

Helq przeczytałem ten twój spoil ale to już było w anime (ufff) :d Chyba ta cała wola "D" polega na tym aby głosić o istnieniu One Piece i sprawić by ludzie czuli się wolni pływając po morzach i szukając skarbu.

-
Dodane: 16.02.2011 15:56 - Edytowane przez Haudziarz /
Haudziarz - Profil - user - 100% - 6205
Białowąsy rozmawiał o tym z Rogerem... ale nie ujawnili nam tej rozmowy. xD Zaraz po tym Biały oznajmił, że One Piece istnieje. Więc może ma to jakiś związek z owym skarbem? xD

-
Dodane: 17.02.2011 10:30 /
Darknes napisał/a:
Nie każdy z D jest piratem. Garp jest w marynarce i Saul też był. Saul odszedł bo mu sie polityka światowego rządu nie podobała, z Garpem może być podobnie bo ostatnio chciał zabić Sakazukiego.

Jeżeli chodzi o Garpa to chciałbym go zobaczyć w prawdziwej akcji [serce] , zawsze go coś zatrzymuje :( .

-
Dodane: 12.01.2012 15:07 /
Kyuubi - Profil - user - 30% - 537
Jeżeli chodzi o ród D jest to tajemnica ,nie tak oczywista jak skarb One piece. Mam nadzieje że w najbliższym czasie Oda ukarze chociaż cząstkę tajemnicy, ale na to się nie zapowiada bo przecież bohaterowie są dopiero w połowie Grand Line.

-
Dodane: 13.02.2012 04:44 - Edytowane przez Prynio /
Prynio - Profil - user - 10% - 112
Mam wrażenie że Dragon chcę żeby Luffy mu pomógł obalić Marines w Nowym Świecie dlatego go uratował, Marines to jedno ale Dragon chcę też Światowy Rząd obalić ogólnie dla mnie Dragon razem z Luffym chce zrobić rewolucje światową. co do "D" to mam wrażenie że tylko osoba z nazwiskiem jak i wolą "D" może znaleźć drogę do Raftel bo to trochę dziwne że nawet Yonkou nie znaleźli tego skarbu, to są tylko moje przypuszczenia.

-
Dodane: 21.07.2015 11:39 /
Jestem na bieżąco tylko z anime, ale z tych strzępków informacji można według mnie mniej więcej wywnioskować, czym może okazać się Ród/Wola D.

Doflamingo obawia się wszystkich "D", Law wspomniał o tym, że "D" jak dawniej wszystko zakończy. Docieramy w tym momencie to Pustego Wieku, gdzie narodziła się Potęga Światowego Rządu. Przedstawiciele "D" mogli przeciwstawić się Światowemu Rządowi, ponieważ wiemy również o tym, że w tamtym momencie miała miejsce "Wielka Wojna". Newgate musiał wiedzieć dużo, dużo więcej, bo zasugerował Sengoku, że podobny konflikt w przyszłości będzie miał miejsce. Na pewno "D" nie powstrzymali Światowego Rządu, ale mogli w czymś znacząco im przeszkodzić.

-
Dodane: 25.10.2015 11:28 /
NoClan - Profil - user - 40% - 988
Ród D. został przedstawiony prze Doflamingo jako naturalni wrogowie Bogów, tutaj Tenryubito. Całkiem ciekawe posunięcie zważywszy na to od jakiego długiego czasu mamy do czynienia z bohaterami z D. To dopiero teraz jakoś nam się to wszystko rozjaśnia. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Postacie z rodu D, są bardzo silne, czy samo posiadanie takiego wrostka w imieniu i nazwisku czyni silnym? Raczej nie..

-
Dodane: 04.05.2017 19:59 - Edytowane przez dzekiszogun1 /
dzekiszogun1 - Profil - user - 0% - 38
Wola "D". Aktualnie co wiemy z mangi, jak z anime jest to, że ród D spowoduje kolejną wojnę, ale na obszarze całego universum One piece, no przynajmniej jeden z nich. Każdy z przedrostkiem D jest zapamiętany. Kilkoro z nich jest na wysokim poziomie, np: Monkey D Luffy jest warty aktualnie 500 000 000 beli, po walce z Oficerami Big mam a może z samą Big Mam ( Luffy rzucił wyzwanie Big MAM koło pałacu neptuna przez telefon ( denden musi ?, czy jak to tam się nazywa). Jeżeli Światowy rząd by się, o tym dowiedział że Słomiany Kapelusz walczył z Big Mam, jak z rodziną Vin Smoke, to na pewno nagroda za Załogę Słomianych Kapeluszy się podniesie, Zostać Królem Piratów. Monkey D Dragon najbardziej poszukiwany przestępca w One Piece, jest tak samo potężny. CzarnoBrody inaczej Marshall D. Teach użytkownik dwóch niesamowicie potężnych diabelskich Owoców, zastępca białobrodego jako Yanko, doży do odszukania ONE PIECE, i byciem najsilniejszym. Monkey D Garp Bohater Marynarki, wysoko postawiony Marine, walczył z Golden D Roger. GOlD D ROGER- Król Piratów, posiadacz ONE PIECE, a także wiedzę co się stało w przeszłości. Inaczej mówiąc wola D jest czymś wyjątkowym, Jest to ród potężny którego obawia się sam Światowy Rząd, dali przykład gdy nie wypowiadali pełnego imienia Rogera, nazywali go tylko GOlD ROGER. Białobrody przed śmiercią powiedział, że kiedyś pojawi się Ktoś z D, i on wyzwie cały świat do wojny. A ja wam powiem gdy Monkey D Luffy dotrze do Raftel, przy tym zostając Królem Piratów. To on w tedy wyzwie cały świat do walki. .

-
Dodane: 06.12.2018 23:51 /
kameqq - Profil - user - 0% - 2
will of D. - Freedom
Prawdziwi potomkowie królów, a nie świńskie tenryuubito które ma pieniądze.
@up Myślę, że Luffy wyzwie świat do walki w drodze na raftel, bo jakby tam dotarł to by pewnie tylko sprzątał xd ale kto wie
Ciekawi mnie co planuje Teach i czy naprawde się nazywa Marshall D" Teach, czy to D jest tylko podkradzione.
D - Ci których zadaniem jest pokrzyżwoanie planów światowego rządu, widać że te dziadygi nie są byle zwykłe a mają łeba, ale młodzieży jak widać po worst generation nie brakuje, ciekawe jakich D. jeszcze poznamy :d
D. musiało powstać jako bunt w tych 500 lat amnezji, więc musieli ostro przeżyć te czasy
Ja to widzę w ten sposób ^_^

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy