Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball GT
Dodane: 27.07.2015 13:15 - Edytowane przez shinjiru /
shinjiru - Profil - user - 10% - 113
bo temat o gt a mi się podoba mój przekład xDDD [HO-HO-HO! No proszę...warszafko...] chociaż dalej myślę nad zmianami zwłaszcza w drugiej zwrotce, chociaż wygląda ona dla mnie po prostu jak typową gadaninę w jap stylu a ma mniej z piosenki [takie mam wrażenie lel]

tak w ogóle to trochę mnie to dobiło że to takie ich disco polo o miłości xDDDD brzmi jak piosenka o czymś innym xD jak się nie zna tłumaczenia xDDD ehhh

-
Dodane: 12.07.2018 00:02 /
owerfull - Profil - user - 40% - 872
Seria jest spoko, ale blaknie w porównaniu z Dragon Ball i Dragon Ball Z. Poczynając od słabej według mnie ścieżki dźwiękowej w GT, kończąc na momentach nudy, których w DB i DBZ nie doświadczyłem.

Szczególnie w DBZ odczuwałem epickość na wielką skalę w walkach, GT tego nie oferowało, wręcz przeciwnie, miałem wrażenie, że walki były trywializowane.

-
Dodane: 12.07.2018 07:31 /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6407
GT nie było serią wolną od błędów, przede wszystkim było źle wyreżyserowane, ale z perspektywy czasu (Dragon Ból Super) nie oceniam tej produkcji surowo, bo mogło być gorzej.
Co do momentów nudy to cóż, może ktoś lubi odcinki w których postaci wymieniają trzy ciosy, potem gadają, albo mamy wyeksponowane cierpienie jednej w nich i tu du muzykę pełną napięcia przy kadrze z usmieszkiem badassa... może i ja to lubiłem jak byłem dzieckiem. DBZ jest pełne zapychaczy, transformacji trwających cały odcinek - teraz, gdybym miał czekać tydzień na epek w którym dzialoby się tak niewiele, zaraz porzucilbym oglądanie. DBZ jest kompletnie nieprzystosowane pod współczesnego widza (stąd DBKai się wzięło), dlatego też DBGT odbiega od pierwowzoru w tym względzie - założenie było słuszne, tylko źle zrealizowane.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.07.2018 11:44 /
Sined92 - Profil - user - 10% - 141
GT przypominało zlepek fillerów. Po powrocie do serii po latach, pierwsze odcinki przed sagą z Baby męczyły mnie strasznie - ale fabularnie. Klimat, kreskę i MUZYKĘ uwielbiam. Nie zmienia to faktu, że bez SSJ4 (genialny design) seria pewnie byłaby zapomniana i spalona po premierze - tak jak to powinno być z 95% odcinków DBSuper.

Warto też dodać, że chyba każdy się wzruszył na końcu ostatniego odcinka :) Po śmierci Mufasy w Lion King to jedyny moment, który pocił moje oczy. :d

-
Dodane: 12.07.2018 16:21 /
MUZYKĘ uwielbiam.

Dobry żart. Twoja opinia chyba wyrobiona na podstawie utworów z intro i outro.

https://www.youtu...83335&t=0s Ścieżka dźwiękowa Dragon Ball Z. Buduje odpowiednią atmosferę w zależności od rodzaju sceny.

https://www.youtu...D16B7DC8AE Ścieżka dźwiękowa Dragon Ball GT. Trochę taka sci-fi momentami, bo większa część akcji wiąże się z kosmosem. Bardzo powtarzalna i prosta.

Tu i tu są utwory remiksowane, ale Dragon Ball Z robi to lepiej.

-
Dodane: 12.07.2018 16:44 /
Matex - Profil - user - 10% - 172
owerfull napisał/a:

Dobry żart. Twoja opinia chyba wyrobiona na podstawie utworów z intro i outro.

O gustach się nie dyskutuje, ja również preferuje muzykę z DB GT bardzo podoba mi się utwory grane przez orkiestrę i prywatnie nieraz słucham utworów z DBGT, np theme Goku SSJ4 itp.

Co do GT, lubię tą serię i nie nużyła mnie nigdy, niektóre walki w Zce nie były tak dobre jak w GT i na odwrót.

Druga sprawa że wiele ludzi gada że to nie kanon, a kogo to obchodzi. DBGT jest faktem i istnieje, dobra seria na poziomie.

Jak czytam tutaj komentarze to niektórzy chyba wspominają jaka to Z była majestatyczna tylko przez pryzmat tego co pamiętają jak te 10, 15 czy 20 lat temu oglądali i wspominają najlepsze sceny.

A potem przyszła banda ludzi drąca się że DBGT to nie kanon i DBGT takie złe, a wiele osób zaczęło twierdzić tak samo.

Szkoda, DBGT to dobra seria i sprawiała mi tyle samo przyjemności co Z, czy normalne DB, czy Super

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.07.2018 16:55 /
Gust nie ma nic do tego, że przy muzyce z GT można zanudzić się na śmierć, bo jest tak powtarzalna i prosta [serce]

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy