Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Dodane: 15.08.2011 17:58 - Edytowane przez by_black /
Seneka - Profil - user - 70% - 2448
Ja podobnie, jak i Wy jestem fanem DB, lecz w swoim zbiorze nie posiadam ani jednego tomu mangi DB, ale wkrótce zamierzam to zmienić! Dlatego pytam Was (znawców tematu) ile by mnie wyniósł zakup wszystkich tomów na raz? Czy jest możliwość dostawy kurierem? Oczywiście chodzi mi o prosto z JPFu, bo te allegro i inne nie wchodzą w grę, za wszystkie odpowiedzi dziękuje.

-
Dodane: 15.08.2011 18:04 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14852
Proponuje Ci zarejestrować się na stronie wydawnictwa i tam przy liście tomików masz ceny poszczególnych tomów. Starsze są tańsze, a w miarę młodsze ciut droższe, opcja kurier jest polecana, gdyż wyjdzie Cię to taniej i szybciej.

-
Dodane: 15.08.2011 18:16 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13870
Jak pisałem tego posta to myślałem, że tomiki są teraz tańsze a się okazuje, że ja kupowałem w promocji, aktualnie zapłacisz 415,20 zł. Aż dziw bierze, że ja rok temu dałem mniej. Radziłbym Ci poczekać do świąt, możliwe, że będzie jakaś promocja to kupisz sobie taniej, niby nieduża różnica ale jednak jest jak się chce zaoszczędzić :d A Przy zamówieniu powyżej 150zł kuriera będziesz miał gratis.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 15.08.2011 20:27 /
sebciom14 - Profil - user - 0% - 62
Zamiast klikać prawy przycisk myszy, wygodniej byłoby, o ile się ma, naciskanie kółka na myszce, to jest jak nic innego otwarcie nowej karty w tle.

-
Dodane: 15.08.2011 20:31 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3151
yy.. jeśli nic się nie zmieniło w przeciągu ostatnich miesięcy, to z tego co mi wiadomo zawsze kurier był za darmo przy zamówieniu powyżej 150 zł, tak więc cenę za kuriera można odliczyć i wychodzi ci te 291,2zł.

-
Dodane: 15.08.2011 21:40 /
malpex - Profil - user - 90% - 4369
Aktualna cena jest 415,20 zł, to i tak jest cena promocyjna bo większość tomików kosztuje 9,10zł gdzie normalnie stoją po 13zł. Więc to co piszą wyżej to zupełna bzdura. Jeżeli jesteś stałym klientem jpf i zbierasz punkty to kupuj w oficjalnym sklepie jednak, nie wiem czy wiesz ale JPF prowadzi swoją sprzedasz także na allegro. Głównie sprzedają całe zestawy w promocyjnych cenach. Tak na przykład zestaw DB 42 tomy plus jakieś tam gratisy jest za 380 zł lecz nie masz punktów. Pamiętaj także ze cena promocyjna na stronie jpf się może kiedyś skończyć i wtedy różnica nie będzie 25 zł a 125zł między kupnem na stronie jpf a kupnem od nich za pośrednictwem allegro.
Pozdrawiam i życze udanego zakupu :)

-
Dodane: 15.08.2011 21:58 /
Arti1915 - Profil - user - 70% - 2243
Kurcze, mi wyszło że na jpf-ie kosztują 439,2, ale może rypłem się w obliczeniach. Ale cennik jest taki:
tomy 1-5=po 12zł
tomy 6-13=po 9.10zł
tom 14=12zł
tomy 15-38=po 9.10
tomy 39 i 40=po 12zł
tomy 41 i 42 po 14zł

Na allegro tak jak pisze malpex dostaniesz cały zestaw Dragon Ball'a taniej, bo za 370zł http://allegro.pl...70911.html , ale znalazłem za 220zł do kupienia wszystkie tomy + gratisy http://allegro.pl...58703.html

-
Dodane: 17.08.2011 16:23 /
malpex - Profil - user - 90% - 4369
Ten zestaw za 220 zł to był sprzedawany w aukcji i przede wszystkim były to tomy używane, przy takiej kwocie wolałbym kupić jednak nowiutkie niż używane i myśle ze autor tematu ma takie samo zdanie.

-
Dodane: 17.08.2011 18:45 /
Arti1915 - Profil - user - 70% - 2243
No tak, tomiki używane, ale ok., 1/3 ceny zaoszczędzona. Ja sam także preferuję kupienie nowych. Mam takie powiedzonko: co nowe to nowe :) Ale jeśli ciąć budżet to czemu nie, jeśli oczywiście są w świetnym stanie.

-
Dodane: 12.01.2012 10:19 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2448
Czy koszt nowej mangi nadal oscyluje w granicach 300 zł? Bo jeżeli tak, to ja bym bardzo chętnie kupił od kogoś używane tomy za dość znośną sumę.

-
Dodane: 12.01.2012 13:34 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14852
Seneka napisał/a:
Czy koszt nowej mangi nadal oscyluje w granicach 300 zł? Bo jeżeli tak, to ja bym bardzo chętnie kupił od kogoś używane tomy za dość znośną sumę.

Najlepiej zobaczyć bezpośrednio w sklepie online wydawnictwa J.P.Fantastica, zarejestruj się i podlicz sobie w koszyku jaki koszt wyjdzie po dodaniu 42 tomów ;)

-
Dodane: 04.03.2012 15:51 /
Cena już raczej nie spadnie. I tak większość tomów jest po 9 zł a kiedyś były po jeśli się nie mylę 12 zł. Ewentualnie jakaś promocja świąteczna może się trafić ale raczej zawsze cena będzie wynosić coś ok 400 zł, czasem poniżej, czasem powyżej, to i tak mniej niż wartość początkowa :p Jeśli kierować się cenami na okładkach to kiedyś trzeba było wydać ponad 500 zł na całość.

-
Dodane: 31.03.2015 14:41 - Edytowane przez Samael /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Db czytałem już kilkukrotnie i jeszcze mi się nie znudziło. W posiadaniu mam wszystkie tomiki. Natomiast bardzo ciekawą sprawą może być oto ta informacja dla osób które jednak miejsca na wersje papierowe nie mają ;p

Rewolucja na rynku mangi - wchodzimy w dystrybucję cyfrową!
Już w II połowie kwietnia rozpoczniemy dystrybucję naszych tytułów w formie cyfrowej.
Zaczniemy od:
-"All You Need Is Kill"
-"Dragon Ball"
Stopniowo będziemy rozszerzać ofertę o kolejne mangi.
Komiksy będą dostępne w formacie epub oraz mobi (czytane od prawej od lewej).
Obsługą i dystrybucją e-booków zajmie się firma Virtualo, będzie je można nabyć przez apple store, virtualo.pl, empik.com i nie tylko. Odczytywać będzie je można na tabletach, czytnikach kindle, smartfonach i komputerach.
E-booki mają być tylko uzupełnieniem naszej oferty i nie zastąpią wydań drukowanych. Cena e-booka w sprzedaży regularnej będzie o 20% niższa od wersji drukowanej.
1 manga to około 200-300 MB - dzięki czemu jakość obrazu zadowoli każdego.
Poinformujemy Was, gdy tylko e-booki pojawią się w sprzedaży Emotikon smile

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 31.03.2015 14:49 - Edytowane przez kordos /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6456
Samael napisał/a:
Db czytałem już kilkukrotnie i jeszcze mi się nie znudziło. W posiadaniu mam wszystkie tomiki. Natomiast bardzo ciekawą sprawą może być oto ta informacja dla osób które jednak miejsca na wersje papierowe nie mają ;p

Rewolucja na rynku mangi - wchodzimy w dystrybucję cyfrową!
Już w II połowie kwietnia rozpoczniemy dystrybucję naszych tytułów w formie cyfrowej.
Zaczniemy od:
-"All You Need Is Kill"
-"Dragon Ball"
Stopniowo będziemy rozszerzać ofertę o kolejne mangi.
Komiksy będą dostępne w formacie epub oraz mobi (czytane od prawej od lewej).
Obsługą i dystrybucją e-booków zajmie się firma Virtualo, będzie je można nabyć przez apple store, virtualo.pl, empik.com i nie tylko. Odczytywać będzie je można na tabletach, czytnikach kindle, smartfonach i komputerach.
E-booki mają być tylko uzupełnieniem naszej oferty i nie zastąpią wydań drukowanych. Cena e-booka w sprzedaży regularnej będzie o 20% niższa od wersji drukowanej.
1 manga to około 200-300 MB - dzięki czemu jakość obrazu zadowoli każdego.
Poinformujemy Was, gdy tylko e-booki pojawią się w sprzedaży Emotikon smile

Cena jednego tomika DB to teraz 12zł. 20% z tego to 2,40.
Czyli jakas stówka różnicy między wszystkimi tomami papierowymi a wszystkimi w e-bookach.
Czy warto?
Jakbym miał wyrzucić 400zł na e-booki to bym wolał dołożyć te 100zł i mieć je na półce, więc oferta tylko dla fanów e-booków.

-
Dodane: 31.03.2015 15:10 /
kordos napisał/a:
Jakbym miał wyrzucić 400zł na e-booki to bym wolał dołożyć te 100zł i mieć je na półce, więc oferta tylko dla fanów e-booków.
[dwa]
Zresztą, przy dobrej promocji można kupić wszystkie tomy za mniej niż 400 zł :p Mi się udało taką promocję wyhaczyć, że kupiłem komplet za bodajże 390zł :d (Teraz kosztują ponad 500 a w pakiecie 450 [xd] ) Więc słabo się opłaca inwestycja w e-booki. No chyba, że ktoś to bardzo lubi.

-
Dodane: 01.04.2015 19:10 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Ciężko teraz o dobre promocje. Sam ileś tomów DB kupiłem jeszcze w tej promocji. Niemniej e-book DB to bardzo dobra rzecz dla osób co nie mają miejsca a chciały posiadać polskie wydanie DB. Poza tym zawsze też może być jakaś promocja na e-booki i będzie jeszcze taniej XDD

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 12.07.2016 10:11 /
namso91 - Profil - user - 60% - 1757
Jestem już od dłuższego czasu posiadaczem wszystkich 42 tomów. Wszystkie zakupiłem na mangarden.pl i jako ciekawostkę podam że zbierałem je sagami od tyłu. Czyli od #36 do #42 itd. XD

Manga oczywiście 10/10 :)

-
Dodane: 12.07.2016 13:55 - Edytowane przez Michal 915 /
Michal 915 - Profil - user - 10% - 155
Manga Dragon Ball była moją pierwszą mangą jaką zacząłem kupować i oczywiście czytać. Choć już minęło parę ładnych lat od ostatniego przeczytania całości, to pamiętam, że tłumaczenie było przyzwoite i nie było się do czego szczególnie przyczepić. Jednak pamiętam, że spolszczone nazwy członków Ginyu Touksentai były zabawne np. Ginyu to Mlekor. Oczywiście manga bardzo mnie wciągnęła tak samo jak anime :) Do tej pory mam nawet zachowane informatory od JPF xD

-
Dodane: 12.07.2016 15:12 /
werg - Profil - user - 0% - 19
Orientuje się ktoś czy JPF będzie wydawała Super??

-
Dodane: 12.07.2016 16:03 /
werg napisał/a:
Orientuje się ktoś czy JPF będzie wydawała Super??
Na chwile obecną nie ale jakby dostali licencję to na pewno będzie o tym pełno newsów.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy