Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa: Polski Rynek > J.P.Fantastica
Temat: J.P.F: Resident Evil: Marhawa Desire
Dodane: 03.01.2013 19:53 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14855
Na swoim koncie w serwisie facebook, wydawnictwo przedstawiło okładkę trzeciego tomu: http://sphotos-d....0626_n.jpg

Utrzymana w stylu poprzednich bardzo fajnie się prezentuje.

-
Dodane: 03.01.2013 20:02 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13870
Zielona, wiedziałem xD Ludzie już tak spekulowali odkąd wyszła druga, niebieska... tylko nikt chyba postaci nie trafił :d Aby tylko ostatnia nie była żółta :|

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 03.01.2013 20:35 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Niom zielona fajnie się prezentuje :d już chcę mieć ten tomik w swoich łapkach ^.^ dobrze że będzie jeszcze tylko jeden tom ^^

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 03.01.2013 23:41 /
daniel122 napisał/a:
Niom zielona fajnie się prezentuje :d już chcę mieć ten tomik w swoich łapkach ^.^ dobrze że będzie jeszcze tylko jeden tom ^^
Ja mam pre-ordera za 16 zł :d Tylko czekam na premierę :) Te mutanty mnie zaciekawiły.

-
Dodane: 30.01.2013 20:22 /
Darknes napisał/a:
daniel122 napisał/a:
Ja mam pre-ordera za 16 zł :d Tylko czekam na premierę :) Te mutanty mnie zaciekawiły.

Ja kupię dopiero w lutym i zapewne w empiku :| niestety nie miałem zbytnio kasy w ttym miesiącu [placze] ale może w lutym kupię :)

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 30.01.2013 20:30 - Edytowane przez Darknes /
Czemu 3 tomik do mnie nie dotarł ? Bo leżał kilka dni u sąsiadów :| [yyy] No kurde, paczka zwykła, bez niczego, zawsze była polecona i z priorytetem... nie dość, że szło to tydzień czasu to dodatkowo listonosz wręczył sąsiadce aby przekazała [skrzywiony]

SPOJLERY!!!
Cóż mogę powiedzieć. Nie spodziewałem sie tego! O ile domyśliłem się, że to Nanan w tym bierze udział o tyle nie spodziewałem się, że to Bindi była tą złą :| Jest jeszcze zakapturzona postać, która dała jej wirusa, nadal jedna wielka tajemnica i nawet za bardzo nie ma z czego snuć domysłów [yyy]

Zaskoczyli mnie obrotem wydarzeń. Plusik :d Zaskoczył mnie sam Ricky, który nagle zaczął odgrywać suuupa hiro, troszkę mu nie wyszło, ale sie starał :d No i na końcu wejście drużyny do akcji [serce]

3 scenki fanserwisowe... podobało mi się :d Całkiem subtelnie to zrobione i dodaje smaczku a nie obrzydza tak jak w innych tytułach. W dodatku autor bardziej postawił na kształtne pupy niż przerośnięte cycki. Jak na razie na 3 tomiki były bodajże 4 scenki z czego 3 w ostatnim tomie xDD

-
Dodane: 07.02.2013 13:11 /
Na początek 3 tom ma najlepszą obwolutę :) z resztą akcja nabiera bardzo szybko tempa :d Też nie spodziewałem się że to Bindi bierze w tym udział [yyy] a myślałem że to taka dobra dziewczynka [placze] chociaż zabieg ten jest ciekawy :) Owszem wkroczenie BSAA kozackie [serce] Normalnie już nie mogę się tego co zaprezentuje nam 4 a zarazem ostatni tomik [serce]

-
Dodane: 05.04.2013 09:59 - Edytowane przez Darknes /
To mnie gnojki zaskoczyli. Jednak nie 4 a będzie 5 tomów. A już myslałem, że w maju zakończę tytuł i na jego miejsce miały wskoczyć Pieski, a tu dupa, psują mi cały harmonogram zakupów xD

Ale już ruszył pro-order na czwóreczkę to można zamawiać [serce]

-
Dodane: 05.04.2013 12:18 /
Jeden tom wte czy wewte różnicy nie robi. Poza tym 5 tomów to nie tak dużo aczkolwiek mnie tą informacją zaskoczyli.

-
Dodane: 25.04.2013 17:05 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14855
Dzisiaj wydawnictwo J.P.Fantastica przedstawiło oficjalnie okładkę czwartego tomu mangi "Resident Evil: Marhawa Desire", więc jednak kolor żółty, zatem jaki kolor czeka nas na piątce? Ja obstawiam biały.

-
Dodane: 25.04.2013 17:16 /
Nom ładna obwoluta i dobrze się składa bo mam zamówiony pre-order :d Ja tam nie obstawiam bo wiem że nie trafię ale tak sobie strzelę i niech będzie też biały

-
Dodane: 28.04.2013 11:09 /
Darknes napisał/a:
Aby tylko ostatnia nie była żółta :|
xD Jednak nie będzie :d Bo przedostatnia jest żółta xD Ale jak to pisałem to miały być 4 tomy :p

No cóż, obawiałem się żółtości ale jednak ciekawie sie prezentuje. Wykorzystali już podstawowe barwy więc trudno strzelać w kolor kolejnej, może pomarańcz, albo znów czerwień na zakończenie... wszystko byle nie róż [xd]

-
Dodane: 28.04.2013 11:12 /
Może szarość zamiast bieli :d kto wie jaki będzie kolor kto wie ;) Teraz już raczej mało co mnie zaskoczy w tych dwóch tomach :)

-
Dodane: 21.08.2013 18:14 /
Przeczytałem se 4 tomik. Tu już bez większych zaskoczeń. 3 tomik wypada imho najlepiej w całej tej serii. Ale jeśli chodzi o akcję to w 4 tomie mamy całkiem fajną rzeź. Zwłaszcza walka Merah z Bindi.

No i nawet ciekawa historyjka o przeszłości bohaterów :p

Ciekawe kiedy wyjdzie 5 tomik. Coś długo to teraz trwa, a podobno w Japonii już jakiś czas temu ukazał się ostatni chapek.

-
Dodane: 28.12.2013 19:10 /
Całość została wydana. Ostatni 5 tomik czytało się przyjemnie ale to zakończenie... nawet nie dowiedzieliśmy się nic więcej o babce w kapturze. Przyjemne czytadło i wgl ale zawiodłem się trochę. Były momenty zaskoczenia i wgl ale jednak to i tak za mało.

-
Dodane: 03.02.2014 18:50 /
Przeczytałem 5 tom ;-DDDD

Można to opisać jednym słowem: słabo :|

"Kim jest tajemnicza kobieta w kapturze?" Tak napisali z tyłu tomu i co? Nie dowiadujemy się kim jest xD Sądziłem, że opis z tyłu będzie zachęcał do przeczytania i znalezienia odpowiedzi na pytania a tu dupa. W ogóle cieniutki ten tom. W połowie tomu już uciekają i akcja się kończy, potem jest sprzątanie, paplanina o tragedii i na koniec wcisnęli epilog jak to dzielny Ricky biega z aparatem pośród mutantów, robi zdjęcia, ratuje ludzi i poszukuje dziewczyny w kapturze. (Jakby tego nie było to by tomik miał ze 150 stron tylko :| )

Jakby zakończenie zrobili porządne to dałbym 9/10 nawet. Ale, że to lekko zrypali to pozostanę przy mocnym 8/10 bo się to jednak czytało całkiem nieźle, no i było zdeczka dramatycznie. Na końcu nawet ukochana Piersa ginie ratując mu życie, propsuje. Przynajmniej nie było tu jakiegoś przesadzonego happy endu, że się wszyscy ratują.

W sumie to tylko miało być wprowadzenie do gry. W grę nie grałem, ale fajnie jakby w tej grze głównym celem było odnalezienie tej zakapturzonej baby i jej laboratorium i zakończenie tego wszystkiego. Może kiedyś se w to zagram jak będę znów czytał mangę :p

-
Dodane: 28.09.2017 11:30 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1540
Pozytywnie zaskoczył mnie ten tytuł. Najbardziej podobała mi się kreska i sposób ukazania postaci. Kreacja zombie również niczego sobie - wyglądały bardzo realistycznie i mogą nieźle przestraszyć.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy