Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Forum > Hydepark > Moda, Zdrowie i Uroda
Temat: Grupa krwi
Dodane: 24.08.2012 23:08 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3887
Jak w temacie.Jaką macie grupę krwi? Ja mam 0Rh +, dosyć popularna grupa, a wy? Zapraszam serdecznie do tematu.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 27.08.2012 14:35 /
Megumin - Profil - user - 70% - 2583
Kuuuur... , a ja nie wiem jaką to ja mam grupę krwi.Aż sam się sobie dziwię ale jakoś szczególnie mnie to nigdy nie interesowało.

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Dodane: 15.02.2013 17:03 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
O jaa... Ja też właśnie sobie uświadomilem że nie wiem jaką mam grupę krwi, ale nie wiem, jakoś nie interesuje mnie to a jak sobie otym myślę to i tak zapominam xD

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 16.02.2013 10:30 /
gohanek16 - Profil - user - 50% - 1161
Ja mam prawdopodobnie taką jak Buczusia o ile dobrze pamiętam xd . Też muszę dokładnie sprawdzić bo to trochę wstyd nie wiedzieć jaką ma się grupe krwi xd .

-
Dodane: 16.02.2013 10:34 /
Samael - Profil - user - 80% - 3090
Z tego co pamiętam mam grupę krwi 0 :| zastanowię się i może w przyszłości zostanę dawcą (jeśli dożyję xD) :)

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 16.02.2013 17:00 /
#daniel122

To dobra sprawa bycie dawcą. Mój brat jak skończył 18 to od razu zaczął oddawać, po pierwsze dzień wolny od szkoły, po drugie duużo czekolady, Pepsi a na Boże Narodzenie jakiś tam upominek dają xD

-
Dodane: 22.02.2013 11:49 /
#KaKa

To zachęciłeś mnie jeszcze bardziej :d skończę 18 lat to zostanę dawcą krwi i szpiku [szeroki]

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 22.02.2013 22:37 /
pawel_m11 - Profil - user - 40% - 687
Ja mam tzw. "królewską krew" :d ARH+. Ale do szczęscia mi to nie potrzebne. Przydałoby się umieścić grupe krwi np. na legitymacjach lub dowodach.

-
Dodane: 22.02.2013 22:40 /
krupek123 - Profil - user - 40% - 592
Jeśli dobrze pamiętam to posiadam BRH+ a do póki nie dają kasy za oddawanie jej to nie będę dawał xD

-
Dodane: 22.02.2013 23:01 /
Lunatic - Profil - user - 50% - 1076
Ja mam grupę krwi ARh-. Nigdy nie planowałem być dawcą krwi, ale jednorazowo w liceum zgłosiłem się na ochotnika. Z tego co wiem, to prócz słodyczy honorowi dawcy dostają również jakieś zniżki np. na przejazdy komunikacji i w niektórych ośrodkach leczniczych są przyjmowani poza kolejką. Prawdopodobnie jest tego więcej.

Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorszy, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepszy.
-
Dodane: 23.02.2013 08:15 /
kogut23 - Profil - user - 0% - 39
Ja mam grupe krwi RH-.Do tego mam słabą krzepliwoś krwi i to uchronilo mnie od wycięcia migdałków :d , z drugiej jednak strony był to wiek,w którym trzeci migdałek zanika,więc to tak jakby nie mieli czego wycinać.

-
Dodane: 11.05.2014 12:57 /
millera1302 - Profil - user - 40% - 697
Ja niestety nie mogę być dawcą krwi, ale zawsze chciałam - to znaczy pewnie bym padła przy tym pobieraniu, ale liczą się chęci. Gdzieś tam kiedyś na kroplówce ze swoją krwią wyczytałam, że mam ARh-. Beka w ogóle, ze urodziam się zdrowiutka, bo moi rodzice mają konflikt krwi.

Btw. trochę spamerki tematxD

-
Dodane: 11.05.2014 16:57 /
millera1302 napisał/a:
Ja niestety nie mogę być dawcą krwi, ale zawsze chciałam - to znaczy pewnie bym padła przy tym pobieraniu, ale liczą się chęci. Gdzieś tam kiedyś na kroplówce ze swoją krwią wyczytałam, że mam ARh-. Beka w ogóle, ze urodziam się zdrowiutka, bo moi rodzice mają konflikt krwi.

Btw. trochę spamerki tematxD

Ja dopiero zamierzam, za młody jestem a fajna sprawa bo i pomóc można i się ludziom pomoże, ale podobno jak człowiek obraca głowę w drugą stroną niż wbita jest igła to się tak bardzo nie "stresują".

-
Dodane: 19.08.2015 00:49 - Edytowane przez Daiki_Ninomiya /
Daiki_Ninomiya - Profil - user - 50% - 1411
Mam odważny zamiar iść zostać dawcą po 26 listopada, przy okazji poznam swoją grupę krwi bo nie było mi dane się tego dowiedzieć, niestety. :/

Jednak nie poszedłem w moje urodziny zostać krwiodawcą... Zrobiłem to tydzień później! :d Mimo to dalej swojej grupy krwi nie znam bo jakoś nie pomyślałem żeby o to spytać. Dowiem się przy drugiej wizycie, jak dostanę książeczkę honorowego dawcy. :)

-
Dodane: 19.08.2015 01:21 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
Ja nie wiem jaką mam grupę krwi, nie miałem okazji poznać i oby nie musiał, nie wiem jaką grupę krwi ma moja matka, a bociany mają swoje grupy krwi. :p

-
Dodane: 19.08.2015 08:29 /
Pircio - Profil - user - 0% - 89
Ja jestem honorowym dawcą krwi od 2 lat, oddałem ponad 6,5L krwi.
0 RH+ dodatni, kell ujemny - mam bardzo rzadką krew, mogę oddawać każdemu krew lecz przyjąć mogę tylko taką samą jak moja. Nie ma się czego bać, nic strasznego :)

-
Dodane: 19.08.2015 12:18 /
cezar2405 - Profil - user - 0% - 18
Też mam 0 RH+, oddałem dopiero dwa razy, bo zazwyczaj niestety nie mam czasu za wiele. Dodatkowo przy mojej małej masie lekarz zalecał mi oddawać rzadziej, bo taki ubytek krwi to spore osłabienie.

-
Dodane: 19.08.2015 12:40 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Nie wiem czy mnie mozna nazwać głupkiem w tej kwestii bo już stary jestem a nadal nie wiem jaką mam grupę krwi xD Nigdy się jakoś mocno tym nie interesowałem bo ta informacja nie była mi do niczego potrzebna...

-
Dodane: 19.08.2015 15:48 /
Jak już pisałem wcześniej. Zostałem honorowym dawcą, krew oddałem już 6 razy. Natomiast nad szpikiem jeszcze myślę dość poważnie. Ma grupa krwi to natomiast RhD+ dodatni. Wcześniej było "z tego co pamiętam..." a teraz jest 101% pewności :)

ps. Zachęcam do oddawania krwi wszystkich :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy