Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Zapowiedź

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Mistrzostwa Świata 2018 w Piłce Nożnej - Rosja
Dodane: 30.09.2012 15:54 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14840
Finaliści MŚ 2018 zagrają w Moskwie, Sankt Petersburgu, Niżnym Nowgorodzie, Kazaniu, Samarze, Soczi, Jekaterynburgu, Rostowie nad Donem, Wołgogradzie, Sarańsku i Kaliningradzie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odrzucono dwie kandydatury - Kransodar i Jarosław.

Tak więc znamy już lokalizacje miast-gospodarzy na MŚ2018 w piłce nożnej, co sądzicie na temat tych miast, samego gospodarza i faktu, że naprawdę będziemy mieli blisko Polski kolejne MŚ :)

-
Dodane: 30.09.2012 16:02 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13725
Nic nadzwyczajnego, mnie bardziej zastanawiają kolejne mistrzostwa w Katarze... swego czasu nie wiedziałem w ogóle gdzie to jest xD

Blisko czy nie, po tym co Ruscy u nas odwalili z głupim marszem nie sądzę aby nas tam miło powitano, bo wina za tę burdę spadła na polaków, chociaż prowokowali ruscy.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 30.09.2012 16:07 /
KaKa - Profil - user - max% - 13605
Co z tego że blisko, skoro i tak mnie tam nie będzie ;D

Cóż, wątpię czy nas tam ktokolwiek miło przywita tak samo jak Dark.

Katar to jedno z najbogatszych państw na świecie, o ile się nie mylę, więc pewnie będą ładne mistrzostwa ;D

-
Dodane: 30.09.2012 16:10 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2400
Trudno powiedzieć co będzie się działo na samych mistrzostwach, bo do 2018 to jeszcze daleko i Polska może stać się futbolową potęgą [śmiech]
A tak na poważnie sama lokalizacja MŚ niewiele daje, bo nie wiadomo, czy Polska się na nie zakwalifikuje..

-
Dodane: 30.09.2012 16:11 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14840
Bardziej mnie ciekawi, jak drużyny zareagują na to, jak wielkie różnice odległości są między miastami-gospodarzami.

-
Dodane: 30.09.2012 16:12 /
Cover - Profil - user - 70% - 2944
Rosja powinna być dobrym organizatorem Mistrzostw Świata.
Cóż daleko do Rosji nie mamy, ale ja i tak tam nie pojadę, więc dla mnie to bez różnicy. Chyba, że jakimś cudem dostałbym bilet, ale to bardzo mało prawdopodobne.

-
Dodane: 30.09.2012 16:13 - Edytowane przez Darknes /
Ale tam blisko pełno Arabusów mieszka, temu się zastanawiam co z tego będzie :p

btw blisko stamtąd do Dubaju, pewnie sobie piłkarzyki hoteliki tam powynajmują a ich państwa stracą na tym ładnie sumki xD

Co do Rosji. Na pewno same rozgrywki będą na poziomie, nam się udało to i im się uda. Gorzej będzie z różnymi burdami. Na pewno nie obędzie się bez jakiegoś skandaliku, większego lub mniejszego ale wątpię aby wszyściutko było cacy. A co do odległości miast... przecież Rosja zajmuje prawie pół kontynentu więc się nikt dziwić nie powinien, i tak względnie blisko będą, bo nie sądzę aby, któreś z tych miast było gdzieś pod Chińską granicą :p

Zresztą, zaraz z ciekawości se zerknę na lokalizację.

EDIT:
Rosja No tak jak myślałem, wszystko jest bliżej Europy. Wyobraźcie sobie jakby piłkarze musieli latać z jednego krańca Rosji na drugi xD

-
Dodane: 30.09.2012 17:38 /
syngohana - Profil - user - 70% - 2753
Rosja to kraj, w którym nakłady na piłkę nożną są ogromne i uważam, że zasłużyli chociażby tym na danie im szansy jako gospodarzom. Rosja jest krajem, gdzie dzieją się najróżniejsze anomalia, więc mistrzostwa mogą być niezwykłe (nie tylko pod względem sportowym).

-
Dodane: 04.10.2012 23:19 /
W sumie jak tak się zastanowić to do Kalingradu mógłbym jeszcze pojechać na jakiś mecz :p To taka mała wersja Rosji xD W dodatku dość blisko.

-
Dodane: 04.10.2012 23:49 /
malpex - Profil - user - 90% - 4369
I tak nie pojade ;p Kaliningrad niby blisko ale nie sądze żebym się wybrał choć kto wie przecież to jeszcze tyle czasu. Jeżeli chodzi o organizacje to raczej nie będzie żadnych wpadek. Kase i stadiony mają więc nie ma problemu żeby zrobić taka impreze.

-
Dodane: 05.10.2012 18:06 /
KaKa - Profil - user - max% - 13605
Do Kalinigradu to mam całą Polskę do przejechania ;D, więc marne szanse abym odwiedził. Z resztą powiem wam, że do Rosji niechętnie bym jechał.

Na pewno będzie tam jakaś większa burda

-
Dodane: 07.10.2012 10:47 /
slander - Profil - user - 40% - 876
Do Kaliningradu jest niedaleko, to dobrze. Oby tylko nasza reprezentacja awansowała na te mistrzostwa :p Tylko dziwią mnie następne mistrzostwa, które odbędą się w Katarze. Dziwne miejsce na organizację tak wielkiej masowo imprezy.

-
Dodane: 26.03.2015 22:59 - Edytowane przez Darknes /
by_black napisał/a:
Bardziej mnie ciekawi, jak drużyny zareagują na to, jak wielkie różnice odległości są między miastami-gospodarzami.
Teraz to się stało chyba najmniejszym zmartwieniem [xd] Nie wiadomo jak do 2018 roku rozwinie się konflikt z Ukrainą.

Ale w sumie ja nie o tym. Są już pierwsze drużyny, które odpadły z turnieju :p

Azja (Rudna Pierwsza):

Wyniki dwumeczy:
Timor Wschodni 5-1 Mongolia
Kambodża 4-1 Makau
Sri Lanka 1-3 Bhutan
Tajwan 2-1 Brunei
Indie 2-0 Nepal
Jemen 3-1 Pakistan

Wiadomość doklejona:

Kolejne ekipy żegnają się już z mundialem [placze]

Ameryka Północna i Centralna (Rudna Pierwsza):

Wyniki dwumeczy:
Wyspy Zielonego Przylądka 1:4 Barbados
Bahamy 0:8 Bermudy
Kajmany 1:1 Beliaze
Nikaragua 8:0 Anguilla
Turks i Caicos 4:12 Saint Kitts i Nevis
Brytyjskie Wyspy Dziewicze 2:3 Dominika
Curaçao 4:3 Montserrat

-
Dodane: 10.04.2015 14:43 /
Sango - Profil - user - 70% - 2431
Mam nadzieję że nie zabiorą Rosji tych mistrzostw, jestem bardzo ciekaw jak to wszystko się odbędzie :)

-
Dodane: 12.04.2015 10:20 /
Heliaze - Profil - user - 90% - 4671
To będzie bardzo ciekawy turniej, gdzie może paść mnóstwo sensacyjnych wyników. Latynoskie drużyny mogą sobie nie poradzić z tak gwałtowną zmianą klimatu. Zresztą nie ma chyba nic bardziej skutecznego, niż zatrzymanie Brazylijskiego/Hiszpańskiego wirtuoza... pogodą. Jeśli uda nam się zakwalifikować, to będzie bardzo ciekawie.

-
Dodane: 12.04.2015 14:08 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4634
Rosja mistrzostw nie straci, jak była interwencja Rosjan na Ukrainie i Ktoś Ukraińcy się wycofali?? W 1936 roku odebrali igrzyska?? Nie i teraz tego nie zrobią. Chyba że zacznie się trzecia wojna światowa. :p

-
Dodane: 12.04.2015 14:33 /
Heliaze - Profil - user - 90% - 4671
Na odebranie Mistrzostwa Świata Rosji już dawno jest za późno. FIFA nawet swego czasu groziła Brazylijczykom, że na ostatnią chwilę mogą przenieść turniej do innego zakątka świata, ale oczywiście było to tylko niesforne grożenie palcem.

-
Dodane: 15.06.2015 23:17 - Edytowane przez Darknes /
Następne rundy kwalifikacji ruszyły i mamy kolejnych, którzy żegnają już mundial [placze]

Ameryka Północna i Centralna (Rudna Druga):

Wyniki dwumeczy:
Kuba 1:1 Curaçao
Belize 5:1 Dominikana
Guyana 6:6 Saint Vincent i Grenadyny
Saint Lucia 4:5 Antigua & Barbuda
Barbados 2:3 Aruba ( Pierwotnie 2:0 oraz 1:0 jednak drugi mecz rozstrzygnął się walkowerem na korzyść Aruby)
Bermudy 0:1 Guatemala
Grenada 2:1 Portoryko
Suriname 1:4 Nikaragua
Kanada 6:0 Dominika
Salwador 6:3 Saint Kitts i Nevis

Rozumiem, że takie ogórki się biją tak wcześnie ale co tam robi Kanada? xD

A tymczasem w Azji rozpoczęła się druga runda kwalifikacji, czyli runda grupowa, do stałych bywalców dołączyli zwycięzcy dwumeczy z pierwszej rundy, ciekawe jak im pójdzie w swoich grupach :d

-
Dodane: 09.07.2015 13:13 - Edytowane przez hlkpl /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4634
Dziś poznaliśmy koszyki z których będą wylosowane grupy eliminacyjne MŚ w strefie europejskiej.
Oto one:
Koszyk 1:

Niemcy, Belgia, Holandia, Portugalia, Rumunia, Anglia, Walia, Hiszpania,Chorwacja.

Koszyk 2:

Słowacja, Austria, Włochy, Szwajcaria, Czechy, Francja, Islandia, Dania, Bośnia i Hercegowina.

Koszyk 3:

Ukraina, Szkocja, Polska, Węgry, Szwecja, Albania, Irlandia Północna, Serbia, Grecja.

Koszyk 4:

Turcja, Słowenia, Izrael, Irlandia, Norwegia, Bułgaria, Wyspy Owcze, Czarnogóra, Estonia.

Koszyk 5:

Cypr, Łotwa, Armenia, Finlandia, Białoruś, Macedonia, Azerbejdżan, Litwa, Mołdawia.

Koszyk 6:

Kazachstan, Luksemburg, Liechtenstein, Gruzja, Malta, San Marino, Andora.

Polska jednak z trzeciego koszyka. Ciężko może być z tym awansem. :o

-
Dodane: 09.07.2015 13:47 /
I mówiłem, żeby się nie przejmować pieprzeniem medii na temat tego aby unieważnić mecz z Grecją xD Jak będziemy wygrywać to nikt nas z koszyka nie wyrzuci za jeden towarzyski mecz xD

Fajna by była dla nas grupa:
Rumunia
Austria/Czechy
Polska
Estonia
Litwa
San Marino

Z takiej grupy byśmy pewnie wyszli bez problemu :p :d Inne federacje już się od dawna biją i już niektórzy poodpadali z turnieju a u nas jeszcze nawet losowania nie było [xd]

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy