Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Mistrzostwa Świata 2018 w Piłce Nożnej - Rosja
Dodane: 18.06.2018 05:00 /
DuchVegety - Profil - user - 10% - 136
Wczoraj fajnie się oglądało reprezentację Meksyku w szczególności w I połowie gdzie dość intensywnie napierali na szwabów :) Troszkę zaskoczyło mnie stwierdzenie szpakowskiego żę jest to niesamowita sensacja... Ja podchodząc do tego meczu stawiałem właśnie na Meksyk w szczególności że Niemcy w towarzyskich się nie popisywali...

-
Dodane: 18.06.2018 08:43 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5534
Meksyk wczoraj by zdecydowanie drużyną którą się najprzyjemniej oglądało, Meksyk słynie właśnie z takich szybkich kontr.
Mogli na luzie i z trzy bramki szwabom strzelić.

Poza tym, Brazylia i Niemcy dały dupy ostro :d
Brazylia mimo iż nie przegrała, to z takim składem powinni rozjechać Szwajcarię, było okej, dopóki nie stracili gola, potem się posypali.
No cóż nasz mecz już jutro oby Lewy dorównał Ronaldo hat-trickiem :d

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.06.2018 09:44 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13825
Bartek30 napisał/a:
Brazylia mimo iż nie przegrała, to z takim składem powinni rozjechać Austrię...
Gdyby Austria była na tych mistrzostwach to pewnie by ją rozjechali xD

Dziś ciekawe czy wejdą pewniaki :d Anglia i Belgia powinny. Szwecja ma gorzej ale chyba dadzą radę.

-
Dodane: 18.06.2018 10:44 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5534
Darknes
Hahhahahahahahahha [szeroki]

Przepraszam najmocniej, nie Austrię tylko chodziło mi o Szwajcarię oczywiście [wesoly]
Nie wiem czemu ale często mylą mi się te dwa kraje [ninja]

-
Dodane: 18.06.2018 16:12 /
Szwedzi dali radę. Korea w sumie niczym nie zagroziła, za to Szwedzi mieli kilka dobrych sytuacji. Mecz środka pola, sporo walki. Liczyłem ostatecznie na jakieś 2:0 ale dowieźli tę jednobramkową zaliczkę. Niemcom łatwo nie będzie :d Meksyk na dobrej drodze do wygrania grupy.

Teraz czas na ogórasków z Panamy... żeby nie było, ja ich za takowych nie uważam. Zobaczymy co pokażą przeciwko Belgom określanym jako jeden z faworytów do medalu.

-
Dodane: 18.06.2018 17:14 /
KaKa - Profil - user - max% - 13647
Szkoda Korei, ale nie stworzyli zagrożenia. Za to atak szwedzki to po prostu xD

Panama - widać, że to całkiem inna klasa piłkarska. Belgia już miała okazje na bramki.
Ale coś niepewnie grają panowie Belgowie...

-
Dodane: 18.06.2018 19:41 /
Panama niestety bez żadnej konkretnej szansy na bramkę. Jednak w pierwszej połowie dawali rade stawić czoła Belgom. Debiutanci nie mieli łatwego rywala, całej grupy nie mają zbyt łatwej. Przeciwko Belgii gra się ciężko ale sądziłem jednak, że Panama pokaże nieco więcej. Chyba jedynym rywalem z którym mogą coś ugrać w grupie jest Tunezja.

Ciekaw jednak jestem jak bardzo Tunezyjczycy postawią się Anglikom. Za niecałe 20 minut się zacznie :d

-
Dodane: 18.06.2018 19:45 /
Darknes

Przecież było sam na sam.

Belgia ma potężną ofensywę, ale z tyłu nawet z Panamą mieli pewne problemy. Ten czarny z warkoczykami w obronie (nazwisko na B, zpomniałem) bardzo niepewny. No i Carrasco tak średnio daje radę w obronie.

-
Dodane: 18.06.2018 21:05 /
Sam na sam? Że niby dla Panamy? Przecież tam padły raptem 2 celne strzały przez cały mecz. Może coś mi umknęło ale nie kojarze jakiegoś klarownego 1 vs 1.

Anglia mocno zaczęła ale słabo skończyła. Pod koniec połowy brakowało im już siły. Na razie 1:1.

-
Dodane: 18.06.2018 21:55 /
Wymęczyli. I dobrze, bo Tunezja murując bramkę nie zasłużyła na punkt. Oni nawet nie udawali że chcą strzelić gola, grali na czas przy 1:1.

-
Dodane: 18.06.2018 22:13 /
Szkoda mi Tunezji. Faworyci wygrali swoje mecze w grupie. Anglia się mocno męczyła przez całą druga połowę, jak na zespół który aspiruje do medalu to zagrali bardzo słabo. Kane w sumie nic wielkiego nie pokazał, bramka z dobitki z trzech metrów a druga to tez dość prosta sytuacja, jedyne za co można go pochwalić to dobre ustawienie.

Anglia vs Belgia to będzie starcie o 1 miejsce w grupie.

Jutro zakończenie kolejki czyli grupa Polaków. Trzymam kciuki [placze]

-
Dodane: 18.06.2018 22:14 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4656
Coś słabo Anglicy, ale przynajmniej oni wygrali w przeciwieństwie do Niemców. :p Plus dla Kane'a za instynkt strzelecki. Ale reszta Anglików nie powalała. Anglia przynajmniej wygrana. Oni wygrali pierwszy mecz na mistrzostwach, po raz pierwszy od 2006 roku. Anglicy mają łatwą grupę, Belgowie nawet mogą im zrobić krzywdę, ale drabinkę maja dość łatwą. Faworyci bez rewelacji, więc mogą synowie Albionu daleko zajść na tych mistrzostwach.

Belgia wygrała z Panamą, ale pierwsza połowa była słaba w ich wykonaniu. Belgijskie gwiazdy kopały się po czole. Druga połowa lepsza w ich wykonaniu.

Szwedzi mączyli się z Koreą, jak dobrze zagrają taktycznie z Niemcami, to mogą im zrobić duże problemy.

Jestem ciekaw jak jutro pokażą się nasze gwiazdy, coś czuję, że może być ciężko. Ale zobaczymy. :p

-
Dodane: 18.06.2018 22:23 /
Darknes

A co miał pokazać? Anglicy najpierw bardzo chcieli podkreślić swoje indywiduwalne umiejętności, potem zaś nie wiedzieli co mają robić. Faktyczny zryw pojawił się wtedy jak z tyłu został chyba tylko jeden obrońca, bo pomocnicy klepali tylko piłkę na połowie xD

-
Dodane: 18.06.2018 22:36 - Edytowane przez Darknes /
KaKa napisał/a:
Darknes

A co miał pokazać?
Kane porównuje się do takich liderów jak Lewandowski, Messi czy Ronaldo... jak na razie tylko jeden z nich pokazał jak dźwiga swoją reprezentację. I nie chodzi tu tylko o bramki, bo Kane strzelił mimo wszystko dwie. Ale Ronaldo walczył o środek pola, pomagał w obronie, było widać jak bardzo chce zwyciężyć. Natomiast Messi i Kane w momencie jak ich drużyna nie miała piłki to praktycznie spacerowali sobie po boisku.

Pomimo faktu, że strasznie Ronaldo nie trawię to doceniam jego zawziętość.

Zobaczysz jak jutro Lewandowski będzie się cofał... przynajmniej mam nadzieję, że będzie tak grał i pomagał z tyłu. Jak dla mnie Robert aktualnie dla naszej kadry jest większym liderem niż Messi dla Argentyny czy Kane dla Anglii.

-
Dodane: 18.06.2018 22:40 /
Darknes

Tylko, że Kane nie miał po co się wracać, on miał tam stać. Był Sterling, Lingard, Alli, bardziej z tyłu Henderson a po bokach Young i Trippier. Kane miał dostać piłkę i strzelić gola.

-
Dodane: 18.06.2018 22:47 /
KaKa napisał/a:
Darknes

Tylko, że Kane nie miał po co się wracać, on miał tam stać. Był Sterling, Lingard, Alli, bardziej z tyłu Henderson a po bokach Young i Trippier. Kane miał dostać piłkę i strzelić gola.
Na Tunezję może to starczyło. Na Belgie myślę, że już może nie starczyć. Anglików ratuje dość łatwa grupa i przy tak zawodzących faworytach również możliwa jest korzystna drabinka...

-
Dodane: 18.06.2018 22:54 /
Darknes

Wydaje mi się, że Belgia dostanie z kontrataków. Chyba, że coś zmienią w personaliach, bo w Belgii defensywni są w sumie tylko ci trzej z tyłu. Carrasco to skrzydłowy, Meunier niby obrońca, ale dużo gra z przodu. Nie wiem czy to wystarczy na młodych Anglików z przodu.

-
Dodane: 19.06.2018 16:14 /
Takiego scenariusza to nawet sobie nie wymarzyłem xD Liczyłem po cichu na jakiś remis a tutaj cyk 1:2 dla Japończyków :d Jestem mile zaskoczony wynikiem. Mecz ogólnie dośc wyrównany więc patrząc przez pryzmat tego, że Kolumbia grała jednak większość spotkania w 10 to w 11 mogą być dość groźni. Czerwona kartka ustawiła nieco Japończykom mecz. Nieobliczalny jest ten Mundial, faworyci ciągle zawodzą :d

Niedługo nasi [placze]

-
Dodane: 19.06.2018 17:51 /
Nie ma się z czego cieszyć. Kolumbia będzie terwz musiała się bić o wszystko z nami.
A jeśli nasi nie zaczną w ogóle zmierzać ku bramce Senegalu to i my będziemy mieli mecz o wszystko.

-
Dodane: 19.06.2018 18:59 /
owerfull - Profil - user - 40% - 895
Reprezentcja Polski jak zwykle przegrywa. Z ciekawości obejrzałem sobie meczyk i nie wiem czym się ludzie emocjonują.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy