Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Mistrzostwa Świata 2018 w Piłce Nożnej - Rosja
Dodane: 25.06.2018 07:28 /
KaKa - Profil - user - max% - 13647
Bobers25

Faktycznie dzisiaj zero zaangażowania xD

I tak, to są gówniani kibice, bo tam, gdzie należy się krytyka, to się tę krytykę daje, a nie zaczyna jechać po każdym od a do z czyli mówić o tym, że zarabiają na reklamach, albo że nie umie grać.

Tak, zapomnieli. XD
Albo, że trzeba oddać walkower. Postawa kibica.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 25.06.2018 07:38 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2436
https://www.youtu...codo5i5G0E

Boże, jakie to piękne... :d
Nic dodać nic ująć w sedno
Masakracja

-
Dodane: 25.06.2018 08:39 /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6452
Polska zagrała jak umiała... chociaż w sumie nie. Tych piłkarzy stać na więcej, przynajmniej tak się wszystkim wydawało (włącznie z nimi samymi), jak ktoś napisał wcześniej - był pompowany balonik, a teraz pękł i się okazało jak wypadliśmy. Stąd to rozgoryczenie i te komentarze kibiców.
Teraz mam nadzieję, że Japonia wygra z wysokim wynikiem i ostatnia kolejka ułoży się tak, że wyjdzie z grupy.

-
Dodane: 25.06.2018 11:08 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 20% - 392

Masakracja

PRzeciez ten gosc plecie same glupoty

Tomaszewski gada jak wiatr zawieje. Sam od poczatku pompowal najbardziej ten balonik. po losowaniu grupy, ze spokojnie wyjdziemy z pierwszego miejsca, przed Senegalem, ze wygramy z nimi, po porazce z senegalem, ze tym razem naprawde wygramy. a jeszcze jakis czas temu mowil, ze stac nas na bycie mistrzami swiata i cos o tym, ze mamy najlepszych napastnikow na mistrzostwach (Miliku... no i o LEwy to LEwy tu nie ma watpliwosci). :d . JAk dla mnie on mowi same glupoty, i nie da sie go sluchac
https://www.youtu...pa6f1Aqjew ten filmi kgo najlepiej weryfikuje.

Lepiej posluchac obiektywnego prawdziwego eksperta :d Hajto, tez gosc jest naprawde madry, idealnie wszystko wypunktowal
https://www.youtu...GHUIVRSL7k reszta w studiu poza nim bez wiekszego znaczenia, najlepiej tylko jego wypowiedzi sluchac , a reszte przewijac. Nie tylko na tym filmiku, ale wczesniej po senegalu tez wypunktowal wszystkie nasze problemy, nawet przed rozpoczeciem mistrzostw obawial sie o pilkarzy, co malo graja, i mial 100 % racji ze wszystkim.

-
Dodane: 25.06.2018 11:21 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13825
Jacy ludzie tutaj są tępi i udowadniają, że mam racje. Napisałem, że cebularze popadają ze skrajności w skrajność to teraz popadli w taką skrajność, że twierdzą, że ja zabraniam krytykować kadrę... chociaż sam ją skytykowałem, gdzie tu podziała się wasza logika? Nie wiem jak wam prościej przetłumaczyć, że nie chodzi o nie krytykowanie tylko o bycie chorągiewką, która popada ze skrajnego zadowolenia w skrajne wkurzenie.

Przykład?
Na Euro grali w reklamach i zagali dobrze, wszyscy się zachwycali.
Teraz zagrali źle i ludzie pierd*** że to przez reklamy, przez pieniądze, że im się nie chce.
Rozumiecie na czym to polega czy nadal próbujecie mi zarzucać, że zabraniam krytykować kadrę? xD

Pompowania balonu ja osobiście nie dostrzegłem. Raczej tonowano nastroje i mówiono o tym, że naszym celem jest wyjście z grupy, a nie medale. Mówiono, że to bardzo wyrównana grupa i każdy może wygrać tam z każdym - niestety okazało się, że nie każdy, bo Polska odstawała od reszty. Teraz można to krytykować bo nawet tego minimalnego planu się nie udało wykonać. No i chyba moim zdaniem zawalił tutaj najbardziej Nawałka, przez złe przygotowania i źle dobraną eksperymentalną taktykę, chociaż po piłkarzach można było oczekiwać czegoś więcej to w sumie powołania też się okazuje nie były zbyt dobre. Niektórzy nie zagrali ani minuty, a Ci co zagrali zaprezentowali się po prostu źle. Adam twardo się trzymał starej kadry z Euro, która w klubach mało grała zamiast zaryzykować młodymi ambitnymi chłopakami. Gdzieś w międzyczasie w kadrze padła również atmosfera - na ŁNP dodano nowy blog, obejrzałem go, a 30 minut później został usunięty. Był bardzo stonowany, nudny, piłkarze już tak nie śmieszkowali.

Nawałka się strasznie pogubił czego ostatecznym dowodem jest chociażby wprowadzenie Glika. Skoro był sprawny powinien grać od początku, skoro niesprawny to po co wszedł na końcówkę? Dostajemy w dupę 3:0, czwarta bramka niczego tu nie zmieni - i tak widać, że gramy na afere to dawaj dużego Milika do przodu, a Kryche cofnijmy na defensora, strzelmy chociaż jedną, niech się ludzie chwilę pocieszą, po co nam w tym momencie Glik (nie do końca sprawny) nawet przy kontuzji Pazdana? Nie mam pojęcia.

Jak stałem pierwszy murem za Nawałką tak teraz jestem pierwszym, który twierdzi że się chłop pogubił po tych 5 latach i już stracił teraz zaufanie kadrowiczów więc ten wózek dalej nie pojedzie. Nie trzeba tu prześmiewczo pisać, że "Haha, już 5 lat temu wiedziałem, że to zły wybór!" Skąd wiedziałeś? Przez poprzednie lata było przecież ok.

-
Dodane: 25.06.2018 13:32 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2436
Karotte napisał/a:

Masakracja

PRzeciez ten gosc plecie same glupoty

Tomaszewski gada jak wiatr zawieje. Sam od poczatku pompowal najbardziej ten balonik. po losowaniu grupy, ze spokojnie wyjdziemy z pierwszego miejsca, przed Senegalem, ze wygramy z nimi, po porazce z senegalem, ze tym razem naprawde wygramy. a jeszcze jakis czas temu mowil, ze stac nas na bycie mistrzami swiata i cos o tym, ze mamy najlepszych napastnikow na mistrzostwach (Miliku... no i o LEwy to LEwy tu nie ma watpliwosci). :d . JAk dla mnie on mowi same glupoty, i nie da sie go sluchac
https://www.youtu...pa6f1Aqjew ten filmi kgo najlepiej weryfikuje.

Lepiej posluchac obiektywnego prawdziwego eksperta :d Hajto, tez gosc jest naprawde madry, idealnie wszystko wypunktowal
https://www.youtu...GHUIVRSL7k reszta w studiu poza nim bez wiekszego znaczenia, najlepiej tylko jego wypowiedzi sluchac , a reszte przewijac. Nie tylko na tym filmiku, ale wczesniej po senegalu tez wypunktowal wszystkie nasze problemy, nawet przed rozpoczeciem mistrzostw obawial sie o pilkarzy, co malo graja, i mial 100 % racji ze wszystkim.

No to masz nawalonych ekspertów z Polsata, którzy powiedzieli o meczu w tym samym tonie:
https://www.youtu...u1LZFk4VY4
Ogólnie syf kiła i padaka, patologia piłki kopanej. Krytykuje kadrę bo mam do tego prawo :) Zagrali gorzej niż źle i tak nie pisałem podczas ojro.

Wiadomość doklejona:
Bilić - „To nielogiczne. Tego nie da się wyjaśnić. Polacy wyglądali, jakby nie chcieli tu być. A przecież to niemożliwe, bo to mundial. Nic z tego nie zrozumiem, bo mieli też wielkie nadzieje, by zajść daleko. Zasłużyli tylko na jedną rzecz - pakowanie walizek”.

z FB i co nadal uważacie, że nie warto i nie można ich krytykować???

-
Dodane: 25.06.2018 13:45 - Edytowane przez Darknes /
Seneka napisał/a:
z FB i co nadal uważacie, że nie warto i nie można ich krytykować???
A jest tu ktokolwiek kto tak uważa? [xd]

http://weszlo.fm/...-kolumbia/

Stanowski jak zwykle w punkt. Krytyka, ale uzasadniona. Nie gadanie, że się do niczego nie nadają, tylko co się nie udało, dlaczego i jak ogólnie wypadaliśmy jako kraj, nie tylko pod względem piłkarskim ale tez kibicowskim. Nie ujmuje przy tym Nawałce wcześniejszych dokonań tak jak co niektórzy twierdzący, że się nigdy do niczego nie nadawał - a niestety spotkałem się z takim gadaniem. Dlatego o tym wcześniej napisałem, ale tutaj chyba akurat nie zostałem zrozumiany o jakich ludzi mi chodziło :|

na takiej wikipedii napisali już, że jedyną bramkę na MŚ zdobył Krychowiak xD A przecież jeszcze z jedną możemy strzelić...

-
Dodane: 25.06.2018 15:11 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5534
Smutny jest dla nas ten mundial, czemu zagraliśmy źle?
Nie wiem, ale na pewno jest jakiś konkretny powód takiej sytuacji.

Trudno stało się, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, chwile płaczu była i każdy miał prawo popłakać trochę z tego powodu.
Nasi kopacze piłki też pewnie są źli i sfrustrowani, więc nie ma co przezywać tego, w końcu to są tylko ludzie.

-
Dodane: 25.06.2018 15:54 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1903
https://sportowef...-meczu-pol

Najlepszy jak dla mnie przegląd sportowy "Dziady. Futbolowy dramat w dwóch aktach". :d
Więc nie tylko kibice jadą po naszych :p

-
Dodane: 25.06.2018 16:25 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1516
Dziennikarzyny też? Oczywiście, że tak to robactwo poczuło zapach padliny, więc ruszyło by wyprodukować kilka "mocnych" tytułów w procesie rozkładu. Pewnie większość z tych gazetek przed mundialem tylko nabijało oczekiwania względem naszej kadry. Hejtu wyprodukowaliśmy sporo, zawsze jest go więcej niż coś wartej krytyki. [nerw]

-
Dodane: 25.06.2018 16:48 - Edytowane przez Darknes /
Rosja w końcu trafiła na rywala z dobrej półki. No i mamy wynik. 2:0 dla Urugwaju.

I co panowie co po Cionku tak jeździli? Cheryshev przeprosi i będzie błagał na kolanach o wybaczenie czy jednak po prostu dalej będzie grał? Bo ja myślę, że zrobi to samo co Cionek. Z tą różnicą, że pewnie w Rosji nie będą mu kazać wypier***

Tak, tak. Rosja ma pewne wyjście, inna sprawa. Własnie, że nie. U nas pewnie jakbyśmy wyszli z grupy a z Japonią by Cioenk strzelił swojaka byłoby podobnie. Mimo wszystko Cionka kariera w kadrze dobiegła końca. Był zbyt elektryczny aby nowy selekcjoner na niego stawiał.

Egipt se na pocieszenie wygra chyba ten mecz. Chociaż Arabia się ciut stawia, karnego wywalczyli ale nawet z karnego nie strzelili. Ścigają się z Polską pod względem najgorszej drużyny turnieju. Drugiego karnego jednak wykorzystali. Czyli Polska króluje.

-
Dodane: 25.06.2018 17:19 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1903
Darknes napisał/a:
Rosja w końcu trafiła na rywala z dobrej półki. No i mamy wynik. 2:0 dla Urugwaju.

I co panowie co po Cionku tak jeździli? Cheryshev przeprosi i będzie błagał na kolanach o wybaczenie czy jednak po prostu dalej będzie grał? Bo ja myślę, że zrobi to samo co Cionek. Z tą różnicą, że pewnie w Rosji nie będą mu kazać wypier***

Tak, tak. Rosja ma pewne wyjście, inna sprawa. Własnie, że nie. U nas pewnie jakbyśmy wyszli z grupy a z Japonią by Cioenk strzelił swojaka byłoby podobnie. Mimo wszystko Cionka kariera w kadrze dobiegła końca. Był zbyt elektryczny aby nowy selekcjoner na niego stawiał.

Egipt se na pocieszenie wygra chyba ten mecz. Chociaż Arabia się ciut stawia, karnego wywalczyli ale nawet z karnego nie strzelili. Ścigają się z Polską pod względem najgorszej drużyny turnieju. Drugiego karnego jednak wykorzystali. Czyli Polska króluje.

W Rosji nie będą kazali mu wypier... W Rosji wystarczy urlop na Syberii [serce]

-
Dodane: 25.06.2018 18:36 /
Arabia Saudyjska z punktami xD Statystyki mocno na ich korzyść więc im sie w sumie należało. Szkoda, że tak późno bo źle w piłkę nie grali i z każdym kolejnym meczem się rozkręcali.

Urugwaj się rozkręcił, dziś trochę wyżej niż minimalistyczne wymęczone 1:0.

Moje przewidywania w grupie A się w sumie sprawdziły. Jednak obstawiałem, że o drugą lokatę z Rosją powalczy Egipt a tymczasem okazuje się, że lądują na samym końcu.

-
Dodane: 25.06.2018 20:06 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4656
Arabia zasakoczyła tak wyśmiewana ekipa, przez którą "eksperci" uważali, że 48 drużyn na mundialu, to za dużo. A teraz ta Arabia ograła Egipt z Salahem.

Urugwaj ładnie ograł Rosjan, pewnie u nich też balon pękł po dwóch meczach. :p Urugwaj odpalił, a teraz zaczną eksperci pojawiać, co będą ich umieszczać w gronie faworytów. Bo wygrali z dość przeciętną Rosją. ;)

-
Dodane: 25.06.2018 21:00 /
Błąd Hiszpanów w rozegraniu piłki i sensacja w Kaliningradzie - Maroko wychodzi na prowadzenie. Nie trwało to jednak długo. Akualnie Hiszpanie remisują i znajdują się na drugiej pozycji w tabeli więc czeka na nich Urugwaj.

Portugalia się nieco męczyła ale w końcu piłkę dostał stary dziad Quaresma i popisał się fajnym uderzeniem za pola karnego. Gol, Portugalia na prowadzeniu, drabinka znów układa się dla nich korzystnie, w 1/8 czeka Rosja, wystarczy podwyższyć i zapewnić sobie lepszy bilans od Hiszpanów.

Szkoda mi zarówno Iranu jak i Maroko. Oba zespoły grały całkiem nieźle. Maroko powinno wygrać z Iranem i miało dużą szansę na remis z Portugalią, zabrakło szczęścia. Iran w pierwszym meczu natomiast nieco szczęśliwie ale w drugim niewiele zabrakło do remisu z Hiszpanami. Więc oba zespoły zaprezentowały się całkiem nieźle na tle silnych Europejskich reprezentacji. Pozostały im jeszcze drugie połowy aby dać swoim kibicom jeszcze nieco radości... Iran pewnie nadal wierzy jeszcze w sukces. Druga połowa zapowiada się całkiem ciekawie.

-
Dodane: 26.06.2018 08:59 /
Wczoraj dwie, a w zasadzie trzy niespodzianki, chociaż mecz Egiptu był o pietruszkę więc nikt się nim nie emocjonuje.

Portugalia została ocalona, w samej końcówce wystarczyło nieco lepiej przymierzyć i mielibyśmy sensację i Iran na pierwszym miejscu.
Z drugiej strony, gdyby marokańczyk cofnął nogę minimalnie wcześniej to byłoby sensacyjne zwycięstwo. Ciekawy dzień.

-
Dodane: 26.06.2018 14:37 /
Wczoraj emocjonujący wieczór. Tak się walczy o wyjście z grupy! Iran byl o włos od wyeliminowania Portugalii z dalszej fazy turnieju, zabrakło naprawdę niewiele a z 3 miejsca wskoczyli by na 1. Remis skomplikował jednak na tyle życie Portugalczykom, że ostatecznie zamiast Rosji zagrają z Urugwajem.

Plany pokrzyżowało Hiszpanom też nieco Maroko - ci pokazali jak się gra o honor. Mało brakowało a by sensacyjnie wygrali. Osttecznie Hiszpania remisuje i wychodzi z pierwszego miejsca co zapewnił im w pewnym stopniu Iran.

Ogólnie fajna grupa, duże przetasowanie w trakcie trwania meczów a w końcówce to już w ogóle niesamowite emocje. Nagle Iran remisuje, Hiszpania przegrywa, bach Hiszpania remisuje a Iran ma dogodną sytuację na 2:1. W końcu jakieś konkretniejsze emocje! Jak na razie mecze w tej grupie przyniosły najwięcej emocji, przynajmniej mi.

Szkoda mi zarówno Iranu jak i Maroko [2] Oba zespoły grały dośc fajny futbol i udowodniły, że na Mundialu nie ma słabych drużyn (poza Polską).

PS. VAR tym razem na plus. Uznany gol dla Hiszpanów i karny dla Iranu oraz Portugalii. Jednak ocena przez sędziego sytuacji w której Ronaldo z premedytacją uderza rywala na minus. Dla mnie czerwona i nie gra z Urugwajem.

-
Dodane: 26.06.2018 21:50 /
Jeśli Argentyna wygra (właśnie trees doliczony czas gry) to będą dymy. Sędzia nie uznał karnego dla Nigerii po ewidentnym zagraniu ręką. I Messi jednak pociągnął drużynę do awansu xD chyba że nagle coś się wydarzy, zobaczmy.

-
Dodane: 26.06.2018 21:56 /
Pierwszy naprawde mega nudny mecz na tych mistrzostwach. Francja z Danią bardzo zachowawczo, bali się zaryzykować. Dania się trochę bała, że jak przegra a wygra Australia to będzie klops. Jednak myślę, że znali wynik drugiego meczu i mogli sie czuć nieco swobodniej. No cóż, w końcu kiedyś musiał paść taki nudny remis, lepiej w grupie niż w dalszej fazie.

Peru ładnie zagrało honorowy mecz. Dali kibicom nieco radości na koniec tej imprezy. Należą im się brawa bo w sumie z Danią grali bardzo dobrze i powinni to zremisować a wtedy to oni mogliby się cieszyć z awansu.

-
Dodane: 26.06.2018 23:44 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4656
No trzeba Argentynie pogratulować, pomimo fatalnej gry. Messi wykorzystał okazję, nadal nie rozumiem Meza, który nadal popełnia błędy. Gra a na ławce Dybala? Aguero wchodzi w 80 minucie. Mascherano prowokuje karny, dodatkowo jest najwolniejszym w tej kadrze. Higuain znów o mało nie wywalił Messiego z turnieju. [facepalm] Jak ten facet nadal gra w tej kadrze?

Chorwaci zmienili skład, a i tak wygrali. Mocna kadra i przeciwnik w 1/8 finału dość łatwy. Więc oni mogą być w czwórce. Mogą mieć medal na tych mistrzostwach.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy