Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Mistrzostwa Świata 2018 w Piłce Nożnej - Rosja
Dodane: 06.07.2018 18:25 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4627
owerfull Się wypowiada, to ja też muszę. :p

Francja zasłużenie wygrali, ekipa z Ameryki Południowej nie radziła sobie w ofensywie. Nic kompletnie nie tworzy w ataku. Brak Cavaniego był widoczny, Suarez mało widoczny. U francuzów podobał mi się Pavard i Hernandez. Bardzo ładny mecz francuzów oni na poważnie zgłosili swoją kandydaturę do mistrzostwa.

Wieczorem stawiam na Brazylię, ale chciałbym Belgię. Niech rządzi Europa.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 06.07.2018 19:24 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13686
Urugwaj bez Cavaniego to inny Urugwaj. Szkoda trochę, że był kontuzjowany, z nim w składzie mecz byłby dużo ciekawszy.

Francja 2 celne strzały i dwie bramki. Urugwaj mógł strzelić jedną w podobnych okolicznościach jak pierwsza Francuzów jednak Lloris był dziś w świetnej dyspozycji. Celnych strzałów też mieli więcej ale jednak nic im nie wpadło. Szkoda. Francuzi wygrali przy odrobinie szczęścia i błędu Muslery.

Faworyt nie zawiódł, wielka czwórka już osiągnięta. Finał już blisko. Czekamy na Belgów :d

-
Dodane: 06.07.2018 20:49 /
KaKa - Profil - user - max% - 13580
Francja leci po tytuł. Tak czuję. Start mieli kiepski ale rozkręcili się. Mbappe zagra wielki turniej. A potem transfer do Chin xD
Belgia, jeden z faworytów, właśnie ogrywa Brazylię, która to miała tytuł przywieźć. Hm.

-
Dodane: 06.07.2018 21:59 /
owerfull - Profil - user - 40% - 872
No i Belgia wygrała. Szkoda, bo kibicowałem Brazylii [placze] Ich gra bardziej mi się podobała i wydaje mi się, że mieli więcej ciekawych, acz niewykorzystanych sytuacji. Mówi się trudno. Teraz w półfinale zostają kraje europejskie, co jest nawet fajną opcją [serce]

-
Dodane: 06.07.2018 22:06 - Edytowane przez Darknes /
Powiedziałbym, że wiedziałem... ale to było bardziej myślenie życzeniowe (przeczucie) niż faktyczne stawianie na Belgów. Strasznie zgaśli w drugiej połowie, Brazylia ich zabiegała. Pod koniec wyglądali jak Polacy po 20 minutach z Kolumbią xDD Ale w porównaniu z nami oni spięli poślady i dalej sprintowali ile tylko mieli sił aby nie dać Brazylijczykom szansy na bramki. Wejście Augusto mocno ożywiło mecz, 3 minuty na boisku i bramka... minęło znów kilka minut i miał praktycznie 100% sytuację, którą przestrzelił. Jakby walnął na 2:2 to by zaliczył niezłe wejście smoka.

Dla mnie MVP to Courtois lub Hazard. Bramkarz wyciągał dosłownie wszystko. Spokojnie z 5 by mogło wpaść przy jakimś gorszym bramkarzu. Złota rękawica stoi chyba już na jego półce [xd] Hazard chyba jako jedyny z podstawy miał w końcówce siłę coś robić w ofensywie. Gdyby go nie faulowano to by mogła być z którejś z tych akcji nawet 3 bramka. De Bruyne w końcu odpalił, ale w drugiej połowie nieco zgasł. Podobnie Lukaku, w pierwszej połowie przekocur, w drugiej już pod męczony, jak większość drużyny. Widać było, że brakuje im sił ale zaciskali zęby i pruli ile mogli aby zatrzymać Brazylię, udało się. Dużo ich jednak ten mecz kosztował. Myślę, że Francuzi z nimi wygrają.

Mamy Europejską medalową czwórkę. Z jednej strony fajnie i się bardzo z tego cieszę. Z drugiej przydałoby sie troche egzotycznego folkloru i przebojowości na boisku bo teraz Europejczycy będą sobie grali te swoje taktyczne mecze i wyczekiwali na błąd przeciwnika.

Na razie wchodzą mi 2/2 :d Czemu ja kuponu nie obstawiłem [placze]

-
Dodane: 06.07.2018 22:22 /
Belgia się obroniła, pierwsza połowa bardzo fajna. Brazylia cisnęła, ale padały kontry. Pierwsza połowa mogła się gorzej dla Brazoli, niż 0:2. Druga połowa to już dominacja Brazylii, ale nie mieli dobrego ostatniego podania. Wyrachowany futbol wygrał. Karma wróciła za 2002 rok. Belgowie pewnie szaleją do białego rana. :p

-
Dodane: 07.07.2018 14:12 /
Szkoda Brazylii, dominowali przez ponad połowę meczu. I to okropnie dominowali. W zasadzie dwa rzuty karne mogły być. Raz - nie wiem co var powiedział sędziemu, ale wjazd w nogi to karny. Druga sytuacja to ten palec w oku, nikt by nie miał za złe sędziemu, gdyby po sprawdzeniu var zauważył kto tam zawinił i w jaki sposób.

-
Dodane: 07.07.2018 18:44 /
Anglia wygrywa po udanym meczu. Nie był to może jakoś specjalnie przebojowy mecz, ale przyjemnie się oglądało strategiczną wyższość Anglików :) Teraz przed nami mecz Chorwacja - Rosja :)

-
Dodane: 07.07.2018 18:55 /
Trochę nudny w porównaniu z wczoraj. Bardziej reagowałem chyba na niewykorzystane szanse Szwedów niż gole Anglików. Kane nic nie wpakował, ale troszkę zabierał uwagi i dał miejsce innym. 2 celne strzały i dwie bramki. Pickford za to obronił 3 celne strzały Szwedów. Ten Mundial to głównie parada bramkarzy, kto ma w swoich szeregach dobrego golkipera ten gra dalej. Wczoraj udowodnili to Belgowie. Dziś Anglik... a wieczorem Akinfiejew może znów uratować Rosjan.

Zaczął się Euromundial. Finał przedwczesny, Francja z Belgią mogą pokazać ciekawą piłkę a ta strona drabinki bardziej się skupia na nie straceniu bramki niż na jej strzeleniu.

3/3 trafione.

-
Dodane: 07.07.2018 21:06 /
Anglicy wygrywają zasłużenie, Szwedzi mieli dwie okazje co najwyżej. Anglicy nie grali wielkiego futbolu, ale efektywni.

W drugim meczu Chorwacji mają większe posiadanie piłki, ale tak naprawdę nic nie wynikało. Rosjanie popełnili jeden błąd w defensywie i wpadło. ;)

-
Dodane: 07.07.2018 21:52 /
Harry Harry! Harry... Maguire :|

Szwedzi nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Sterling pokazuje, że fajny z niego grajek ale gola to on nie zdobędzie szybko jak tak dalej pójdzie xD
Ogólnie to mecz całkiem w porządalu

-
Dodane: 07.07.2018 22:41 - Edytowane przez owerfull /
Rosja wlasnie remisuje z Chorwacja. Tego sie nie spodziewalem, Chorwacja grala lepiej. Teraz karne rozstrzygna wszystko [serce]

No i Chorwacja idzie dalej! Calkiem emocjonujaca koncowka i zasluzone zwyciestwo dla Chorwatow [kawaii]

-
Dodane: 07.07.2018 23:14 /
Szkoda mi się Rosji zrobiło po tym meczu chociaż im nie kibicowałem. Spodziewałem się innego spotkania a dostałem naprawdę dobry mecz. Rosja oddała wszystko co miała, znów biegała dużo więcej od rywali, walczyła zażarcie i gdy mogło się już wydawać, że stracili nadzieje po bramce Chorwatów w dogrywce oni się nie poddali, ruszyli ze wszystkich sił jakie im zostały i doprowadzili do karnych. Odpadają w na prawdę dobrym stylu eliminując jednych z faworytów a potem odpadając po równej walce z drugim pretendentem. Na pewno czują niedosyt bo to była fajna przygoda i naprawdę niewiele zabrakło aby się znaleźć w wielkiej czwórce i zagrać jeszcze 2 mecze na swojej ziemi do końca mundialowego święta.

Chorwaci mają dużo w nogach ale trzymam kciuki za nich w meczu przeciwko Anglikom :d

4/4 trafione. Moim zdaniem finał FRANCJA VS CHORWACJA. I chciałbym aby to własnie Chorwaci zatriumfowali. Francuzi po srebrze na Euro znów się muszą pocieszyć srebrem. Drużynę mają dobrą ale czytałem, że kibiców bardzo słabych. Od samego początku są jednym z faworytów a podobno Francusy kibice są jedną z najmniejszych nacji jakie przyjechały do Rosji... a mieli sporo bliżej niż tacy Kolumbijczycy, których podobno jest najwięcej i spora część została nawet pomimo odpadnięcia.

-
Dodane: 07.07.2018 23:53 /
Władimir nie zapłacił? Sędziowie nie pomogli? O mój boże [serce]

Rosja odrobiła po stałym fragmencie z gry. Zresztą popełniali błędy w obronie, ale potrafili uniknąć wysokiej porażki. Rosjanie walczyli, robili co mogli, mieli dużo szczęścia. Ale ile mogli na tym jechać.

To już kolejne mistrzostwa, w których futbol defensywny góruje nad futbolem na tak. Choć Francuzi, nie grają jakoś strasznie cofnięci i przechodzą dalej. ;)

-
Dodane: 08.07.2018 04:41 /
IJOMMZ - Profil - user - 0% - 88
[quote]hlkpl napisał/a:
Władimir nie zapłacił? Sędziowie nie pomogli? O mój boże [serce]

Rosja odrobiła po stałym fragmencie z gry. Zresztą popełniali błędy w obronie, ale potrafili uniknąć wysokiej porażki. Rosjanie walczyli, robili co mogli, mieli dużo szczęścia. Ale ile mogli na tym jechać.
Chyba szczęście miała Chorwacja przy drugiej bramce . ;P

-
Dodane: 08.07.2018 12:00 /
Mecz wyrównany, w karnych też niewiele brakowało żebyśmy grali dalej, bo Modric ledwo zmieścił tę piłkę. Też mi szkoda Rosjan zrobiło.
Teraz czkamy na półfinały. W sumie wszystko się może zdarzyć xD Chorwacja będzie znacznie bardziej zmęczona niż Anglia. Nie wiem kto wygra, ciężko coś stawiać xD
Z drugiej strony Francja z Belgią. Też mógłby być z trgo final xD

-
Dodane: 10.07.2018 22:00 /
Znów dobrze obstawiłem. Ale to nie był wybitnie fajny mecz. Tak to już bywa jak Europa gra między sobą. Francuzi mogli dobić Belgów spokojnie ze 3:0 ale w końcówce strasznie marnowali te kontry i jakoś za bardzo im się nawet nie chciało szybko kontrować [xd] Belgowie przez cały mecz tak naprawdę nie stworzyli sobie ani jednej 100% sytuacji, chyba najsłabszy ich mecz na mistrzostwach. Francja się bardzo mądrze broniła, każdy piłkarz był tam zaangażowany w odbiór piłki. Świetnie taktycznie Belgów pozbawili ich atutów.

Jutro może mecz będzie ciekawszy. Oby.

-
Dodane: 10.07.2018 22:09 /
Mecz nie był efektowny, co wspomniał już Darknes. Francja zdominowała, Belgia jednak miała swoje sytuacje. Bardzo szkoda, że na sam koniec Francuzi trochę niepotrzebnie ( z punktu widzenia kibiców i Belgii ) zwlekali z akcją, co uniemożliwiało Belgom wytworzenie sobie jakiejkolwiek sytuacji w ostatnich minutach.

Liczyłem na więcej bramek i ciekawszy mecz, ale nie mam też nic do zarzucenia Francji, no może poza zachowaniem niektórych zawodników w końcówce meczu.

-
Dodane: 10.07.2018 22:16 /
owerfull Oj tam Belgia miała większe posiadanie piłki w pewnym momencie tego meczu. Francja wygrała po błędzie Fellainiego. Jakoś Francja nie była jakimś wielkim hegemonem w tym meczu. Hazard u Belgów bardzo ładnie. Francuzi zrobili swoje grają w finale, aż szkoda, że nie poszedłem do bukmachera.

-
Dodane: 11.07.2018 07:36 /
No
Zagrali se.
Co robił Felaini pod bramką Francuzów?

Francja ładnie blokowała akcje Belgii, ale ogólnie to taki byle jaki mecz, sędzia zepsuł widowisko kradnąc karnego. Tak to by się pewnie karnym skończyło.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy