Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Szczęśliwa paczka

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Mistrzostwa Świata 2018 w Piłce Nożnej - Rosja
Dodane: 12.06.2018 11:29 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5496
hlkpl napisał/a:
Panowie jaja sobie robicie? Ja rozumiem, że wasza wyobraźnia jest bujna. Ale tak na poważnie na takie coś zmarnowaliście swój czas? Polska w finale?

Panowie poważnie podejdźcie do sprawy, a wtedy będzie zabawa. :p

[cfaniak]

No dobrze, to podchodzimy do sprawy poważnie, czyli:

Polska nie wychodzi z grupy bo przegrywa każdy mecz.

Po mistrzostwach, dziękuję dobranoc, konic dyskusji :d

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.06.2018 12:46 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2401
Bartek30
Ja dodam od siebie. Polska nie wychodzi z grupy, a niemaszki po raz kolejny mistrzami świata i ludzie z TVN dostają orgazmu XD

-
Dodane: 12.06.2018 13:05 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1904
Bartek30 napisał/a:
[cfaniak]

No dobrze, to podchodzimy do sprawy poważnie, czyli:

Polska nie wychodzi z grupy bo przegrywa każdy mecz.

Po mistrzostwach, dziękuję dobranoc, konic dyskusji :d

Ja tam pozytywnie oceniam nasze szanse [wesoly] . Stawiam na powtórzenie sukcesu z 2012 roku remisik, remisik i na końcu porazeczka. Po prostu nasi piłkarze dbają o finanse kibiców polskich i nie chcą by wydawali pieniądze na mecze po fazie grupowej [wesoly] . Trza docenić ich poświęcenie [xd]

-
Dodane: 12.06.2018 17:26 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 873
No to Białkowski raczej nie zaliczy drugiego występu w kadrze przed mundialem xD Fabian w pierwszej, i pewnie Szczęsny a nie Biały w drugiej, no chyba że...

-
Dodane: 12.06.2018 18:09 /
KaKa - Profil - user - max% - 13606
Dziś ofensywnie. No i dobrze, zobaczymy jak Kownacki się odnajdzie na boisku. Wolałbym, żeby to on występował zamiast Teodorczyka, jest przynajmniej perspektywiczny. No nic, oglądamy.

-
Dodane: 12.06.2018 19:01 /
DuchVegety - Profil - user - 10% - 119
Kownacki do zmiany, dzisiaj słabe zawody jak na to że gramy z amatorami oczywiście, bereszyński też słabo, przez pierwsze 15 minut nie potrafiliśmy sprawnie przejść na połowę przeciwnika, generalnie jakoś tak bez jaj dzisiaj...

-
Dodane: 12.06.2018 19:56 /
Uuuu, za wysoko, trochę za bardzo nadmuchali ten balonik xD

-
Dodane: 12.06.2018 20:06 /
DuchVegety - Profil - user - 10% - 119
Przez cały mecz 5 razy pogubiliśmy się w obronie, całe szczęście że To Litwa,
Najlepszy na boisku dzisiaj Krycha, pięknie zarzucał piłke po skrzydłach, zieliński wszedł na 10-15 minut i niewidoczny

-
Dodane: 12.06.2018 21:53 /
DuchVegety

Dobrze, że nie jesteś trenerem xD poza lewym najlepszy z przodu xD

LuigiN2000

Jaki tym razem balonik? Bo chyba nie wiem.

DuchVegety

Chyba nieco mniej.
No i co miał robić na boisku, kiedy wszedł na koniec, kiedy nasi już nie naciskali tak bardzo, a jeśli już to lecieli skrzydłami?

-
Dodane: 12.06.2018 22:43 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13732
Bądźcie poważni, to był mecz z Litwą xD Nie musieliśmy się tutaj o nic bić. Poprzednio było 0:0 i ludzie piep*** że o jezu ale suabo, na euro nie wyjdziemy z grupy. Teraz jest 4:0 i też jest źle [xd] Dobrze, że dał Milikowi pograć, znów nie trafiał ale każda jego zmarnowana szansa przybliża go w końcu do trafienia, im więcej po pudłuje teraz tym większe szanse, że już na MŚ trafi [xd]

Więcej mi się nie chce o meczu pisać bo bym referat skrobnął na temat eksperymentów w taktyce, ustawieniu, jak i o samej grze piłkarzy [xd]

Warto jednak wspomnieć - na plus VAR. Jak na MŚ się będzie tak dobrze spisywał to będę zadowolony.

Mistrzostwa zaczynają się za niecałe 48 godzin. Nasi jutro rano lecą. Ja jestem pełen wiary w fajną przygodę. POLSKA DAWAJ!!!

-
Dodane: 13.06.2018 06:53 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5496
Ten cały VAR to w sumie zajebista sprawa, na pierwszy rzut oka jest to pozbawione wad.
Ale czy faktycznie?
Chyba nikogo pokrzywdzić ten system nie może?
W teorii to ma być ratunek dla niesprawiedliwych decyzji sędziego, jak nie uznane prawidłowe bramki itp.
Ale czy faktycznie jest to takie doskonałe?

Osobiście boje się, że mogą być dyktowane jakieś wysrane karne, ale oby to były tylko moje obawy :p

-
Dodane: 13.06.2018 08:13 /
Moim zdaniem nie ma rzeczy pozbawionych wad i w pełni doskonałych. Zwłaszcza, że to obsługują ludzie, którzy mogą się po prostu pomylić. Najważniejszy jest sędzia, który ciągle przy tym siedzi, bo to on zgłasza przez słuchawkę głównemu "Ej stary, coś chyba źle gwizdnąłeś, chodź zobacz". A jak główny źle gwizdnie a VARowiec nic mu nie zgłosi, bo stwierdzi (też nieprawidłowo), że gwizdnął dobrze i oleje sprawę to gra potoczy się dalej. A jak VAROwiec coś sobie dodatkowo ubzdura i głównemu zasugeruje skorzystanie z VARu w sytuacji gdy to nie jest konieczne to będą się dziać takie dziwne sceny jak w meczu Wisły Płock gdzie prawidłowej bramki im nie uznali [xd]

Ja jestem dobrej myśli. Na MŚ jadą (w sumie już ponad tydzień temu pojechali) najlepsi sędziowie z odpowiednim przeszkoleniem. Dlatego nie ma żadnego Angielskiego sędzi, bo VARu u siebie nie chcą [xd]

-
Dodane: 13.06.2018 08:35 /
Nie wiem na ile oklepanie KELNERÓW może być miarodajne i wiarygodne, ale fajna jest ilość bramek. 5 bo tą Krychowiaka też liczę. Szkoda, że Lewy nie strzelił hat tricka, ale pozytywne myśli przed Mundialem są i wierze, że na mecz z Senegalkiem zepną się na 100% i usadzą ich zaraz na początku meczu :)

-
Dodane: 13.06.2018 14:19 /
Jaki tym razem balonik? Bo chyba nie wiem.

To miał być żarcik dotyczący części naszych kibiców, ale skoro muszę tłumaczyć to znaczy że coś mi nie pykło, więc nieważne :d

Wiadomość doklejona:
Ale jaja Lopetegui zwolniony xD

-
Dodane: 13.06.2018 20:26 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4638
Dziwne rzeczy się dzieją wśród faworytów mundialu.

Trener Argentyny został oskarżony o gwałt na kucharce reprezentacyjnej. [wot]

Trener Hiszpanii na dwa dni przed pierwszym meczem zostaje zwolniony. Ja rozumiem Lopetegui może się źle zachował, ale z drugiej strony chłop chciał zająć posadę, aby Real nie zatrudnił kogoś innego. Real moim zdaniem wybrał niezłą kandydaturę. Ale reprezentacja La Furia Roja może ucierpieć, a to byli faworyci tego mundialu obok Francji i Argentyny czy Niemiec.

-
Dodane: 13.06.2018 20:37 /
Seneka

6 bo Litwin szczeliu ze spalonego, ale też można uznać.

:|

Śmieszna sprawa z trenerem Hiszpanii, gość podpisał kontrakt na przyszłość a ci go zwolnili... bo tak xD Więc raczej Hiszpania nie wygra swojej grupy, bo nastroje będą ponure.

-
Dodane: 13.06.2018 23:21 /
...oklepanie KELNERÓW...
Chyba Ci się reprezentacje pomyliły. w Litwie grają profesjonalni piłkarze, może ze średnio poważnych lig (m.in. Ekstraklasy) ale jednak ligowcy. Kelnerzy (ludzie co poza piłką mają normalną prace) to są w krajach pokroju Gibraltaru.

Krychowiaka bramkę uznajesz? Zobaczymy jak będziesz płakał jak nam Senegal ręką strzeli i uznają bramkę.

bo tak xD
No tak nie do końca. Wyje**li go, bo go Real zakontraktował. Nie wiem co to za cyrk ale powinni poczekać do końca mundialu i dopiero to ogłosić a oni dzień przed wyskoczyli z takim info więc federacja albo nie wiedziała i się wkurzyła albo nie wiem o co poszło xD Ogólnie trochę chora sytuacja.

-
Dodane: 14.06.2018 07:06 /
Chyba Ci się reprezentacje pomyliły. w Litwie grają profesjonalni piłkarze, może ze średnio poważnych lig (m.in. Ekstraklasy) ale jednak ligowcy. Kelnerzy (ludzie co poza piłką mają normalną prace) to są w krajach pokroju Gibraltaru.

Zgoda, ale takie mecze zwłaszcza przed mundialem mają pokazać w jakiej formie jest Polska reprezentacja tak? A nie wiem czy Litwa to poziom Senegalu ( z całym szacunkiem).

Wiadomość doklejona:
Krychowiaka bramkę uznajesz? Zobaczymy jak będziesz płakał jak nam Senegal ręką strzeli i uznają bramkę.

Taak i taką bramkę może nam strzelić jeszcze Japonia i Kolumbia, to jest Sport...

-
Dodane: 14.06.2018 07:45 - Edytowane przez Darknes /
Zgoda, ale takie mecze zwłaszcza przed mundialem mają pokazać w jakiej formie jest Polska reprezentacja tak? A nie wiem czy Litwa to poziom Senegalu ( z całym szacunkiem).
Urugwaj, Meksyk, Nigeria, Korea, Chile... to były sprawdziany pod rywali z grupy. Litwa to taka tradycja, taki amulet Nawałki. Przed Euro 2012 graliśmy z Andorą, skończyło się 4:0 i polegliśmy. Z Litwą było 0:0 a na Euro poszło jednak dobrze. Teraz wypadliśmy nieco lepiej więc nastroje mają lepsze. Oby tylko nie przegrać z Senegalem a sama atmosfera będzie nas niosła w dalszych meczach.

Taak i taką bramkę może nam strzelić jeszcze Japonia i Kolumbia, to jest Sport...
No może. Ale po to jest ten VAR aby takich bramek jednak nie uznawać...
Z Litwą wyszło 2:1 na naszą korzyść więc miejmy nadzieję, że na MŚ system będzie się spisywał równie dobrze.

-
Dodane: 14.06.2018 17:52 /
Seneka

Te mecze nic nie mają pokazać. Przy meczu, Chile nasi byli w trakcie treningów wydolnościowych dlatego sami zgłaszali się do zmiany, Nawalka powiedział, że w ogóle go to nie dziwi.

I nie "to jest sport" tylko sędzia uznał, że była ręka i nie ma gola. Tyle.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy