Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Mistrzostwa Świata 2018 w Piłce Nożnej - Rosja
Dodane: 16.06.2018 12:47 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5621
Ohohoho.

Francja cieniutko gra, tacy zawodnicy, takie gwiazdy a zupełnie im nie idzie z Australią.
Cóż, kto wie może jeszcze się skończy tak że znów Francja nie wyjdzie z grupy :d
Byłyby jaja i powtórka z innych mistrzostw.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 16.06.2018 13:22 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13922
Cieniutko? Ciągle tworzą sytuacje bramkowe a Ty mówisz, że to jest cienko? xDD Australia to nie byle jaki ogórek, nikt nie mówił, że będzie łatwo jednak przewage Francuzów widać nie sprawdzając nawet statystyk... <ide sprawdzić>

Posiadanie: 55% vs 45% - dla Francji
Sytuacje: 8 vs 5 - dla Francji
Strzały: 5 celnych, 3 niecelne vs 1 celny, 3 niecelne - dla Francji

Dalej mi się nie chce już pisać bo przez patrzenie na statsy tylko jednym okiem obserwuje mecz xD

Ale głupota Francuza xDD Ręką wybija dośrodkowanie, było bramkarzem zostać to byś se mógł tak łapska wyciągać frajerze :| 1:1, bardzo dobrze! Go Australia!

-
Dodane: 16.06.2018 14:05 /
KaKa - Profil - user - max% - 13652
Bartek fachowiec widzę.

Francja nie miała kompletnie pomysłu na grę, coś tam nie pasuje, pomoc się nie spisała. Dopiero po zmianach coś ruszyło. Oczywiście karny z tak idiotycznej sytuacji, e aż żal komentować. No ale piekna bramka na koniec skończyła mecz.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 16.06.2018 14:19 - Edytowane przez Darknes /
Wypowiedź Pogby rozwaliła system xDDDDD

Paul stwierdził, ze mecz był dla nich ciężki bo byli zaskoczeni tym, że Australia grała w piłkę xD Czyli co? Myśleli, że Australia będzie stała i patrzyła jak im strzelają? xD Myśleli, że się będą ciągle bronić i nie zaatakują w ogóle?

Francja ma kupę indywidualności ale nie widać w tym za bardzo drużyny. Druga bramka bardzo przypadkowa. Nawet nie jestem pewny czy to był strzał, bo mam wrażenie, że Pogba chciał najpierw podbić piłkę aby przejść obrońcę i dopiero strzelać a przy próbie podbicia poszedł rykoszet po nodze obrońcy i wpadło xD Szkoda nieco Australii. Lubię jak ten słabszy wygrywa. A Francuzom by się przydało takie wiadro zimnej wody.

Teraz czas na debiutanta [serce] Czy Messi da rade pociągnąć swoją kadrę tak jak Ronaldo? :d Islandia tanio skóry nie sprzeda, to waleczny zespół i strasznie im kibicuje bo na Euro udowodnili, że nieprzypadkowo się znaleźli na imprezie w Europie... teraz mogą to powtórzyć na MŚ, na co po cichu liczę :p

-
Dodane: 16.06.2018 15:51 - Edytowane przez Bartek30 /
KaKa
[serce]
No widzisz, mamy podobne odczucia do gry Francuzów.
Mecz z golami z przypadku, no i jeden gol z głupoty ( ta ręka )

No ale dobra, Francja wygrała zobaczymy czy w następnym meczu się obudzą.

Teraz mamy Argentynę i Islandię.
No zupełnie inny mecz, sporo szybkich akcji, coś się dzieje i FAJNE gole :)
Szkoda tych niewykorzystanych akcji Islandii, bo to oni zasłużyli na prowadzenie.
A messi, no cóż dobrze rozgrywa coś robi i tylko tyle.

Mecz ogólnie pozytywny.

Edit:

I po meczu, messi po prostu zawiódł, nie strzelił karnego, zmarnował wszystkie okazje jakie miał, mamy 1:1 Islandia dobrze broniła, kontrowersyjna akcja z drugim karnym bo BYŁ, VAR nie dał rady czy Polski sędzia zawiódł?

Ciekawy mecz, przyjemnie się go oglądało.

-
Dodane: 16.06.2018 17:02 - Edytowane przez Darknes /
No i tak jak myślałem, że Messi nie da rady. Próbował, ciągnął do przodu ile mógł, z wolnego w mur, nawet z karnego mu się nie udało. Duża przewaga Argentyny, ale posiadanie piłki i tworzone sytuacje nie przyniosły rezultatu. Islandia bardzo fajnie zagrała, miała swoje sytuacje, nie pogniewałbym się gdyby wygrali. Fajny mecz, wydaje mi się, że lepszy niż ten Francuzów.

Troszkę kontrowersja z karnym... w sumie dwie, jedna z ręką, druga z leciutkim zahaczeniem. Jakby Marciniak gwizdnął 3 razy wapno dla Argentyny to myślę, że Islandia by nie miała jakichś wielkich pretensji. Stało się jednak co się stało, Islandia się cieszy.

Mimo wszystko Wikingowie tworzą historię. Pierwszy mecz na MŚ, pierwsza zdobyta bramka, pierwszy obroniony karny, pierwszy punkt. Duże szanse na awans z tej grupy.

Teraz czas na Peru, czyli najstarsza kadra na MŚ. Niektórzy na tym forum twierdzili, że to ogórki i chętnie by ich widzieli w naszej grupie. Za moment się przekonamy co potrafią. Osobiście stawiam na Duńczyków, ale łatwo mieć raczej nie będą.

-
Dodane: 16.06.2018 18:36 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4702
Francja miała dość słaby mecz, oni jako faworyt mundialu powinni tą Australię pokonać tak na spokojnie 3:0. Ale jak sobie przypominam drogę Niemców do finału cztery lata temu w Brazylii, to jednak nie przekreślam tej ekipy. Na Euro też mieli słabsze mecze, a grali w finale o Portugalii nie mówiąc.

Argentyna może mieć gorzej, ma cięższych rywali do pokonania. Choć z Nigerią czy Chorwacją może im być łatwiej ponieważ te ekipy nie będą grac tak defensywnie jak Islandia. Brawo dla Islandczyków, może nawet wyjdą z grupy. Jestem ciekaw jak zaprezentuje się Chorwacja.

Mecz Peru i Danii na razie na remis. Większość meczy mocno defensywna albo z jedną ekipą mocna nie potrafiącą się przebić przez zasieki.

-
Dodane: 16.06.2018 18:49 /
Trzeba przyznać że karnych jest od groma w tym turnieju, i jest to zasługa VAR'u.

Mecz peru ciekawy, Peru ciśnie ale nic z tego nie wynika po za nieudanym karnym, cóż może coś się stanie w drugiej połowie.

-
Dodane: 16.06.2018 18:50 /
Potężny stres Peruwiańczyka i mamy remis. Zobaczymy jak sobie poradzą po przerwie. Na razie nastroje musiały mocno polecieć w dół. Ale niech grają swoje dalej.

-
Dodane: 16.06.2018 18:59 - Edytowane przez Darknes /
Ciekaw jestem zdania ludkow co jeszcze kilka miesięcy temu mówili, że Peru jest słabym ogóraskiem... nam Dania potrafiła wpie*** 4:0 a z Peru się strasznie męczy, nie mieli żadnej porządnej akcji. Za to Peru groźnie kąsa i aż szkoda tego zmarnowanego karnego. Cueva się strasznie spalił w momencie gdy się zatrzymał. Bramkarz się rzucił na czuja, wystarczyło trącić tę piłkę w środek bramki aby sobie po prostu wpadła.

Liczę, że Peru wygra. Chociaż postawiłem na Danie xD

-
Dodane: 16.06.2018 19:57 - Edytowane przez Bartek30 /
No nieźle, Peru grało a Dania strzeliła bramkę.

Peru masa sytuacji nie wykorzystanych ( głównie karny ), grało lepiej a wygrała Dania.
Piłka nożna bywa bezlitosna i w tym meczu tak właśnie było, nie wykorzystane sytuacje się mszczą, i się zemściły bezlitośnie na Peru, szkoda kibicowałem im bardzo mocno :(

-
Dodane: 16.06.2018 20:21 /
Szkoda mi Peruwiańczyków, tyle czekali na taką imprezę, dobrze się zaprezentowali ale mimo wszystko wracają do hotelu z niczym. W następnych meczach tanio skóry nie sprzedadzą ale będzie już trudniej. Z Francją będzie ciężko, z Australią mogą powalczyć ale Kangury też będą walczyć o życie/honor więc to nie będzie proste.

Dania miała tak na prawdę dwie dobre sytuacje. Jedną wykorzystali. Tak bywa w piłce.

Za 45 minut chyba hit dnia. Chorwaci znów mażą o medalu, ciekawe jak szybko tym razem odpadną [xd]

Jak na razie weszło mi:
4/7

-
Dodane: 17.06.2018 08:08 /
Darknes
Chyba wszystkim było ich szkoda :(

Oni grali, oni stwarzali sytuację, ale niestety to za mało.
Muszą lepiej to ogarnąć w następnym meczu, wtedy będą się cieszyć.

-
Dodane: 17.06.2018 08:55 - Edytowane przez Darknes /
2 celne strzały (1 z karnego) Chorwacji i wygrywają 2:0 [xd] Ledwo się mundial zaczął a już mamy kontrowersje i dziwne niesprawiedliwe wyniki. Chociaż tutaj trudno mówić o niesprawiedliwości bo Nigeria miała 2 celne strzały... więc tak naprawdę najsprawiedliwsze byłoby 1:0 dla Chorwacji. Nigeria wypadła słabo w tym meczu, jakoś tak nie dostrzegłem w nich woli walki, wyglądali jakby już byli zmęczeni a to dopiero pierwszy mecz xD

Koniec mundialowych emocji. Moim zdaniem wczoraj najlepsze było starcie Argentyny z Islandią. Jakbym robił ranking to:

1. Argentyna vs Islandia
2. Peru vs Dania
3. Chorwacja vs Nigeria
4. Francja vs Australia

-
Dodane: 17.06.2018 19:24 /
No to dzisiaj mamy kolejną sensację na tych mistrzostwach, po remisie Argentyny kolejny faworyt turnieju stracił punkty na dzień dobry. Tym razem Niemcy coś słabo zagrali, pierwsza połowa dla Meksykanów zdecydowanie. Druga dla Niemców, ale nic z tego obrońcy tytułu nie wykorzystali, nie chce skreślać ich po pierwszym meczu, ale coś słabo się prezentowali, a jak Meksyk czegoś nie zawali, to Niemaszki mogą trafić na Brazylię w 1/8 finału. :o

-
Dodane: 17.06.2018 20:20 /
Pierwszy raz czułem ogromne emocje na tym mundialu. Tak bardzo kibicowałem Meksykanom. No i się udało. Niemcy mieli tylu dobrych ofensywnych piłkarzy na boisku, a nie potrafili strzelić bramki. Meksyk mógł ich wypunktować 3:0 lekko, ale tak czy owak, jest świetnie.

-
Dodane: 17.06.2018 20:21 - Edytowane przez Darknes /
Pierwszy mecz bez rewelacji. Kostaryka tylko na początku grała dobrze i oddała kilka strzałów na bramkę a potem dopiero w końcówce coś tam jeszcze próbowali. Serbia miała więcej z gry ale dopiero stały fragment przyniósł im upragnioną bramkę, całkiem ładną zresztą. Zasłużone zwycięstwo Serbów.

Drugi mecz juz fajny, dość szybki, zwłaszcza pierwsza połowa. Wynik też cieszy. Szkoda ze Meksyk marnował kontrataki i tylko jeden był skuteczny bo mogli śmiało wsadzić ze 3 bramki. Wychodzili często 2 vs 1, a nawet 3 vs 1 i nie potrafili tego dobrze rozegrać. Druga połowa mocno dla Niemiec ale grali za wolno aby zagrozić Meksykowi. Myśleli chyba że wygrają na stojąco, dawno nie widziałem tak bezradnych Niemców, momentami brakowało pomysłów na rozegranie, głównie dlatego ze koledzy stali w miejscu i nie wychodzili na pozycję więc nie było po prostu z kim rozegrać.

Brazylia się jak na razie mocno męczyła ale Coutinho walnął z dystansu i teraz już będzie z górki. Szkoda Szwajcarów, trzymam kciuki za jakieś fartowne 1:1 xD

-
Dodane: 17.06.2018 23:12 /
Brazylia coś słabo zagrała, bez pomysłu, bez jakiegokolwiek składu ich gra. Neymar dramat, choć pokopany bez błysku. Na plus Silva i Marcelo, no może jeszcze Coutinho.

Bardzo nie efektywna ta Canarinhos, niby okazje były, ale nic nie potrafili wykorzystać, zmiany wykonane przez Tite coś rozruszały. Widać było, że Brazylia ma niemoc w ataku.

-
Dodane: 17.06.2018 23:39 /
Fajny mecz, piękna brama Coutinho. Zaskakujący gol Szwajcarii. Zaskoczył. Wszystkich. Wrzuta na jednego piłkarza i nikt pilki nie przeciął. Szkoda, że Miranda nie trafił, bo było blisko

Ciekawie po tych pierwszych meczach.

-
Dodane: 17.06.2018 23:48 /
Europa to potęga!

Jak na razie tylko Niemcy przegrały swój mecz, reszta Europejskich ekip albo wygrywa albo remisuje. Pozostały na placu boju jeszcze:
Szwecja - spore szanse na wygraną.
Belgia - spore szanse na wygraną.
Anglia - spore szanse na wygraną.
Polska - ciut mniejsze, ale wierzę że też damy radę.

Brazylia się nie popisała. Neymar nie pociągnął drużyny, zbytnio nie błyszczał. Błąd Brazylii, pierwszy raz chyba widziałem że nie poszli za ciosem tylko oddali nieco pole gry a Szwajcarzy się coraz bardziej nakręcali. Początek drugiej połowy dla Szwajcarów i skutkiem tego zdobyta bramka. Brazylia próbowała ale nie wychodziło a Szwajcarzy się nakręcali, między 75 a 85 minuta to oni stwarzali sobie sytuacje a zanosiło się raczej, że w końcówce będzie raczej odwrotnie. Dopiero ostatnie 5 minut + doliczone 5 to natarcia Brazylijczyków, które ostatecznie nie przyniosły rezultatów. Fajny mecz, cieszy mnie ten wynik chociaż obstawiłbym w ciemno Brazylię.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy