Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Dodane: 08.12.2012 18:11 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13895
A więc już kilka dni po premierze, pre-ordery pewnie już doszły więc... temat będzie służył ocenie jakościowej tegoż właśnie tytułu. Tłumaczenie, wydruk, błędy w korekcie... chwalcie się coście wyłapali xD

>wiem, że się wypowie pewno garstka, w tym ja i potem nikt nie będzie chciał tak samo jak w innych tematach gdzie moje posty są ostatnie [yyy]

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 08.12.2012 18:13 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14702
Matko, jak ja się nie mogę doczekać tego tytułu w empiku, matko, jak ja już chcę tą mangę, to najlepszy dzień mojej mangowej przygody, jak dostanę go do rąk :d

-
Dodane: 08.12.2012 20:47 /
Samael - Profil - user - 80% - 3090
A ja się nad zakupem zastanawiam -.- SE nie jest takim tytułem który muszę mieć. Niestety grudzień i styczeń odpadają bo mam tego wszystkiego za dużo na głowie^^" może jak zostanie jakieś parę groszy to się zastanowię. Ecchi jest w tym słabe niestety -.- jeszcze przejrzę w empiku czy wgl warto wydać te 18.90

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 08.12.2012 20:59 /
>Ecchi

xDD To shonen. Najlepiej jakby tam wcale fanserwisu nie było. Jak usłyszałem, że tam czarownice cycki pokazują to zwątpiłem w trafność mego wyboru przy zamówieniu :| A ty nie kupisz bo mało Ecchi ? xD To w takim razie śmiało polecam "Miłość krok po kroku" od Waneko [szeroki]

-
Dodane: 30.12.2012 14:32 /
Darknes napisał/a:
>Ecchi

xDD To shonen. Najlepiej jakby tam wcale fanserwisu nie było. Jak usłyszałem, że tam czarownice cycki pokazują to zwątpiłem w trafność mego wyboru przy zamówieniu :| A ty nie kupisz bo mało Ecchi ? xD To w takim razie śmiało polecam "Miłość krok po kroku" od Waneko [szeroki]

Miłośc krok po kroku pewnie kupię :) ale nie teraz -.- Tak wiem że to szonen ale jest w nim i też ecchi które jest słabe (w HOTD przesadzili z cyckami -.- ale nie tym mowa) jak już jest to niech będzie tak jak w SKR :) gdyby wydał ktoś SKR prenumerata od razu zamówiona jak w przypadku Brejkera [serce] Z tego co słyszałem walki nie są za ciekawe, jest do pewnego momentu fajna a potem słabo i nie wiem czy się za to brać -.- osobiście wolał bym Beelzebuba lub FT ^^ (Beelzebuba prawdopodobnie nabędę w przyszłym roku na przełomie września^^) Okładki mi się też nie bardzo podobają takie ubogie :|

Wiadomość doklejona:
Hahaha Black ale hejt na twojego ukochanego SE http://www.youtub...cuJQ0QOuOU bynajmniej ja tego inaczej nie mogę nazwać xD

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 14.01.2013 17:37 /
Cover - Profil - user - 70% - 2932
Kupiłem, przeczytałem, wrażenia? Dość pozytywne. Moim zdaniem w SE jest stanowczo za dużo fanserwisu.. Walki jakoś szczególnie mi się nie podobały, ale... Soul Eater bardzo mnie wciągnął - nie było żadnych monotonnych momentów, humor jak dla mnie stał na wysokim poziomie. Kreska? Na samym początku mi się nie podobała, jednak później się to zmieniło.

-
Dodane: 14.01.2013 17:43 /
Czytając pierwszy tom, byłem mile zaskoczony, tłumaczenie wypadło co najmniej o kilka leweli wyżej niż te, które przyszło mi czytać w przeszłości, okładka oraz wydanie prezentuje się bardzo dobrze, od strony technicznej nie mogę się niczego przyczepić. Zdecydowanie jestem na tak, recenzje oraz moją opinię możecie znaleźć w dziale z recenzjami :)

-
Dodane: 18.01.2013 18:20 /
Esey - Profil - user - 50% - 1458
Haha, ostatnio dostałem tom 1 do domu! Mega, chociaż na początku nie mogłem się skupić na czytaniu. Wygląd postaci mnie trochę rozpraszał i rozmieszczenie wszystkiego siało zamęt w mej głowie :X ! ale szybko się przyzwyczaiłem i z chęcią bym chciał więcej, dużo więcej! NAJLEPIEJ JUŻ XD

Time waits for no one
-
Dodane: 21.08.2013 18:18 /
Uffff... czasem się bałem, że kupuję kolejny tytuł z przedziału "On-going" i dostanę jakąś niekompletną historyjkę ale na szczęście manga została już zakończona więc śmiało można skolekcjonować cały tytuł :)

-
Dodane: 21.08.2013 18:52 /
Przecież od dawna było wiadomym, że zaraz manga dobiegnie końca, to nie "Naruto" czy "One Piece", nieskończona opowieść :p Teraz autor SE skupi się na spin-offie mangi.

-
Dodane: 21.08.2013 19:10 /
Jak się nie czyta na bieżąco to nie wiem czy wiadomo. Ludzie porzucili serię kilka chapków przed końcem bo myśleli, że to się będzie ciągnąć. A ludzie komentujący tytuł u JPFu też potrafili marudzić, że to kolejny tasiemiec na x lat, a się jednak okazuje, że to raptem 25 tomików będzie.

-
Dodane: 21.08.2013 19:33 /
Jak czytam marudy na J.P.F-ie, to zastanawiam się, czy ci ludzie w ogóle mają pojęcie o tasiemcach i o tym o czym w ogóle sami piszą :p

-
Dodane: 21.08.2013 20:08 /
Dark bardzo ciekawa informacja która może zmieni moje podejście odnośnie zbierania serii :p

Black sorry ale ty też marudzisz :p przykład Służącej Przewodniczącej.

-
Dodane: 21.08.2013 20:40 /
Tutaj bardziej chodzi o przekład, a nie o tytuły, czy widziałeś mnie, abym marudził przy jakiś mega mangach, że po co się za to brać? No nie, bo każdy ma swój gust i może w to trafić, owszem nazwałem OP tasiemcem bez końca, ale czy ktoś się z tym nie zgodzi?

-
Dodane: 22.04.2014 12:48 - Edytowane przez Darknes /
by_black napisał/a:
Tutaj bardziej chodzi o przekład, a nie o tytuły, czy widziałeś mnie, abym marudził przy jakiś mega mangach, że po co się za to brać? No nie, bo każdy ma swój gust i może w to trafić, owszem nazwałem OP tasiemcem bez końca, ale czy ktoś się z tym nie zgodzi?
Ja! [zly] Za jakieś 50-60 tomów na pewno zbliżymy się bardzo mocno ku końcowi tej wspaniałej opowieści o piratach :d :d :d

Po prostu niektórzy ludzie wolą krótsze serie, których w ciągu roku może być kilka, tak jak teraz dostajemy Kabato, Another, Doubt, Judge + MegaMangi... tak samo marudzili na SE (6 tomów rocznie to mimo wszystko i tak tytuł na 4, prawie 5 lat) jak marudzą teraz na 18 tomikowe Shojo :p Wszystkim nigdy nie dogodzisz. Ale fakt faktem, dla około 80% nabywców SE było tytułem potencjalnie tasiemcowatym w stylu "kolejny shonen". Szczególnie dziewczynom i ludziom gustującym w czymś poważniejszym brakowało innych mang, teraz weszło kilka Shojo takich jak Kabato i Służąca + MegaMangi od czasu do czasu też są i będą Shojkami, więc 3D będą zadowolone, w dodatku mamy też Waneko, które ostatnio idzie w przeciwnym kierunku i zaczyna równoważyć shoneny z shojkami... wydawnictwa starają się powoli równoważyć to aby narzekań było jak najmniej, ale bądźmy szczerzy, zawsze znajdzie się ktoś komu coś pasować nie będzie :p Ale mimo wszystko zróżnicowanie gatunkowe mamy coraz więcej, zaczęły pojawiać się seineny, horrory, thillery. A cykl MM to dla mnie strzał w dziesiątkę bo mamy tu prawdziwe klasyki, z różnych gatunków, autorów - legend, którzy byli można rzec prekursorami tworzenia mang w Japonii.

Ale w sumie co ja tu pisze... może mi Black założy jakąś pod stronkę z Blogiem, albo wykorzystam domenę ampolska i zacznę tam pisać swe złote mysli na temat naszego rynku, co? xDD

Wiadomość doklejona:

Serio, Czarny, serio? :| Tak lubisz ten tytuł i zero postów na temat kolejnych tomów?

-
Dodane: 05.01.2015 17:32 /
Powoli doganiam wydanie JPF i wciąż jestem zadowolony rodzimym wydaniem.

Wydarzenia nabierają już akcji, w końcu jesteśmy już praktycznie na połowie historii i jest już na czym zawieść oko, walki są świetne, humor prze genialny, klimat "Soul Eater", to coś, czego nigdy nie zapomnę i z zamkniętymi oczami będę sięgał po ten tytuł. Jeszcze chciałbym dostać do swoich rąk "D.Gray-man" i będę w takich klimatach spełniony.

-
Dodane: 05.01.2015 18:35 /
Ja cały czas na bieżąco :d Pierwsze tomy mocno średnie, ale klimat i stworzony świat ciekawił. Fanserwis się potem ogranicza prawie do zera, humor w sumie zostaje podobnych lotów, czasem potrafi rozbawić czasem wręcz przeciwnie, człowiek się po czole stuka myśląc jakie to głupie, może czasem aż tak głupie, że po przeczytaniu drugi raz się człowiek lekko uśmiechnie. W międzyczasie rozkręca się też akcja i zaczyna się robić na prawdę ciekawie pod względem fabularnym. Jedni knują przeciw drugim a miedzy nimi knują jeszcze inni. Zrobił się z tego na tyle spoko tytuł, że jest teraz drugą z kolei mangą, na której tomy czekam z niecierpliwością i gdy tylko je dostaję od razu czytam. Reszta mang najczęściej po rozpakowaniu ląduje gdzieś na kupce "przeczytam w wolnym czasie" ale SE wraz z Naruto zawsze mają priorytet :d Szkoda, że SE do tej pory wychodził tak strasznie rzadko, może to się zmieni.

Black nadrabiaj swego ulubieńca, na co czekasz! [zly]

-
Dodane: 05.01.2015 18:44 /
Aktualnie SE spada u mnie na sam koniec jakichkolwiek list zakupowych... Jest to spowodowane akcją z grobem która mnie zniechęciła. Mam tylko nadzieję że następcą SE będzie Beelzebub który według mnie wydaje się być ciekawszą pozycją

-
Dodane: 05.01.2015 19:13 /
Lulz... przez jeden słaby żart skreślasz cały tytuł i dajesz mu najmniejsze szanse kupna? To nawet gorzej niż jak Black skreślił Paradoxa za motyw przewodni [xd]

-
Dodane: 05.01.2015 19:14 /
Jest też taki czynnik jak ograniczone fundusze i lepsze pozycje na oku :p W dodatku i tak jest u mnie wyżej niż "włassalord"czy inne yaoi więc bez tragedii :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy