Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Dodane: 05.01.2015 19:21 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13825
Yaoi to u Ciebie półka "nigdy nie kupię" więc już niżej tego się chyba nie da spaść xDD Troszkę słabo oceniasz mangę w takim razie skoro jest aż praktycznie na samym dnie :(

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 06.01.2015 12:02 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14842
Bez przesady, "Soul Eater" jest umiejscowiony w takim świecie, gdzie życie i śmierć przenikają się przez siebie, więc takie humorystyczne przycinki to rzecz normalna, analogicznie "Berserk" powinien być omijany szerokim łukiem, bo przecież tam nawet bezczeszczenie ciał, czy świętości to norma bez krzty humoru.

-
Dodane: 15.01.2015 16:24 /
Taaa, zwłaszcza, że jeden z ich nauczycieli umarł i powstał z grobu więc te ich żarciki są w sumie dopasowane do wykreowanego świata xD Daniel obejrzał jedną recenzję, gdzie małolat udający dorosłego był "oburzony" formą żartu i za bardzo to wziął do siebie :p

Ruszyły kolejne pre-ordery na serię :d Coraz bardziej do przodu i coraz bardziej mi się zaczynają podobać okładki. No i SE ma też świetne grzbiety :d

Historia też się fajnie rozkręciła a w sumie nawet jeszcze połowy historii nie ma więc liczę na coś dobrego i jakieś fajne zakończenie pokroju tego z FMA :p

-
Dodane: 23.01.2015 21:24 /
Muszę przygonić tytuł, bo to ledwie moment do naprawdę ciekawych akcji, a bohaterowie też będą musieli przeskoczyć swoje limity.

-
Dodane: 23.07.2015 11:31 - Edytowane przez Darknes /
Kolejny , tym razem różowiutki tomik w moich łapkach :d Wieczorem się biore do czytania. Coraz bardziej mnie ciekawi ta manga. Jeden z lepszych shonenów jakie czytałem.

Wiadomość doklejona:
Black wielki fanie, jak CI idzie zbieranie mangi bo w temacie to cisza straszna :| Ostatni post to mój pre-order na 11 tomik, teraz dostałem 13 a tu nadal cicho... słabiutko [yyy]

Swoją drogą, dziś ogłosili że rozsyłają tomik a jakieś 20 minut później już mi go kurier przyniósł xDD Biore się za czytanie :d

.....................................
13 tomów za mną. Historia jest na prawdę fajna i się fajnie rozkręciła tylko, że to w sumie dopiero połowa mangi a to wygląda już tak jakby toczyli walkę z głównym bossem, tzn. jeszcze do niej nie doszło ale główna konfrontacja i jej zakończenie to imho ze 2-3 tomy jeszcze... pewnie dojdzie do tego, że ta sprzymierzona wiedźma ich zdradzi i się stanie głównym złym tej serii. Już ciekaw jestem następnej sagi :d

-
Dodane: 28.07.2015 19:10 /
Sprzymierzona wiedźma? Mówi o?

Generalnie "Soul Eater" trzyma poziom, walka i Black Star to jest to, same konkrety, nie ma zbędnych detalów, historia rozkręca się na dobre, że aż czekam na punkt kulminacyjny.

-
Dodane: 01.11.2015 20:09 /
by_black napisał/a:
Sprzymierzona wiedźma? Mówi o?
No o Medusie mówię. Przecież ich wprowadziła do twierdzy Arachne i to jej plan wszyscy w sumie wykonują aby się dostać do środka. Of kors Black Star nie wytrzymał i jak zwykle wparował frontową bramą xDD

Czekam na 15 tomik :d Od 16 zmienia się troszkę koncepcja okładek, nawet mi się podobają.

-
Dodane: 06.12.2015 16:25 /
Excalibur...! Excalibur...! Excalibur...! Najlepszy protagonista ever, co tu dużo mówić [wesoly]

-
Dodane: 09.07.2016 10:51 - Edytowane przez namso91 /
namso91 - Profil - user - 60% - 1757
Soul Eater mnie na razie nie kupiło. Mam obecnie pierwsze 5 tomów z czego ostatniego(#5) nawet jeszcze nie przeczytałem , leży i się kurzy. Z zewnątrz tomiki wyglądają całkiem fajnie , ale troszeczkę gorzej w środku (rysunki).
Pomysł na fabułę całkiem fajny oraz masa dobrego humoru. Ale czegoś mi w tym brakuje i nie mam chęci by dalej kupować i czytać tę mange.

-
Dodane: 29.06.2017 11:43 /
Adik - Profil - user - 20% - 378
Manga w rodzimym wydaniu zbliża się ku końcowi, ostatnie tomy są wydane w zupełnie innej stylistyce, która tak szczerze nie przypadła mi do gustu, ale warto ją dokończyć.

-
Dodane: 29.06.2017 22:29 /
Morex - Profil - user - 20% - 337
Mnie denerwuje ta zmiana grzbietów... Lekko się Wkurzyłem kiedy dostałem szary tom 20. Wiem, że zamierzeniem autora było wprowadzenie "mroku" zarówno do mangi jak i na okładki, ale dziwnie wygląda zbiór tomów 19 białych, 6 szaro-czarnych i znów 1 biały... Moim zdaniem nietrafiony pomysł z okładkami, tak samo jak i przy tytule Monster od Hanami :)

-
Dodane: 03.07.2017 09:46 /
Adik - Profil - user - 20% - 378
#Morex, spokojnie mógł połączyć mrok ze standardową wizją okładek, nie rozumiem dlaczego poszedł tą drogą, kiedy są różne rozwiązania, jak chociażby w innym mangach na rynku.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy