Ważna informacja News: DBS: Broly: Oficjalny trailer już jest!

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa
Temat: Kill la Kill
Dodane: 11.05.2013 21:07 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2664
Pierwsza seria TV nie tak dawno powstałego studia Trigger, który pokazał kinówką Little Witch Academia, że potrafi oraz ma ogromne chęci do działania, ciśnie z grubej rury następnym projektem, który jest właśnie Kill la Kill! Pozycję już zaplanowano na dwa sezony, po ile odcinków tego jak na razie jeszcze nie wiemy, zresztą nie wiadomo, kiedy wystartuje w telewizji ale zapraszam do materiałów poniżej.

- http://www.youtub...C5QBT_dOxU
- http://www.youtub...7796-c3g4g

Ryuuko Matoi, tak będzie nazywała się tytułowa bohaterka dzierżąca ogromny miecz basami, przeniesie się do szkoły w której zrobi niemałą rozpierduchę, kierowana zemstą na...?

- http://www.kill-l...

Studio: Trigger (Little Witch Academia, Inferno Cop)
Reżyser: Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Panty & Stocking with Garterbelt)
Scenariusz: Kazuki Nakashima (saga Gurren Lagann)
Projekt Postaci: Sushio (One Piece Movie 7, Kissdum Engage Planet)
Szef Animacji: Sushio (One Piece Movie 7, Sakura Taisen The Movie)
Muzyka: Taku Iwasaki (saga Gurren Lagann, JoJo’s Bizarre Adventure Odc. 10~26, Kenshin OAVs)

----- Podpis --------------------
Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 28.09.2013 21:54 /
Megumin - Profil - user - 70% - 2585
A tu mamy nowy ochłap, bo inaczej tego nie można nazwać. Pierwsze 30 sekund animacji, które... niespecjalnie tą animacje uwydatniają, ponieważ dostajemy coś zbliżonego do pokazu slajdów. :T

Ja tam serię będę oglądał, więc Marcinku możesz śmiało zakładać tematy z odcinkami. :>

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Dodane: 28.09.2013 22:15 - Edytowane przez Marcin00 /
Fiend napisał/a:
Ja tam serię będę oglądał, więc Marcinku możesz śmiało zakładać tematy z odcinkami. :>

Po co? Równie dobrze można przecież w tym temacie komentować nie tylko tytuł, ale najnowsze odcinki, w temacie "SRAO" dobrze to zadziałało! [xd] [umarl] Zresztą po to ten temat założyłem też...

-
Dodane: 04.10.2013 18:03 - Edytowane przez JCD /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4410
Najgłupsze anime, jakie w życiu widziałem. Puni Puni Poemi, czy nawet FLCL się chowa. Trochę podobne jest do TTGL.

Dodatkowo okraszone jest bardzo kiepską grafiką i nie lepszą animacją.

Jest tak głupie, przesadzone i kiczowate... że aż dobre. Osobiście polecam, sam będę oglądał.

-
Dodane: 06.10.2013 12:37 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Ostatnio mało anime oglądam a nawet prawie w ogóle. To anime jest tak durne że wątpię abym przebrną przez wszystkie te odcinki. (Mundurki/Uniformy Goku [placze] ) Animacja akurat tutaj mi się podobała i tylko tyle. Chociaż nie gdyż połowa wielkich nożyczek też supa [yyy]

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 12.10.2013 11:32 /
Jestem po drugim odcinku i co można byłoby tutaj skrobnąć, a no tak kreska oraz animacja zaraz rzucają się w oczy, jednym nie pasuje, zaś drugim jak najbardziej i ja zaliczam się do tych drugich! Animacja, czy kreska jest dziwaczna, ale pasuje jak pięść do oka dla tej pozycji, studio Trigger najwidoczniej obrał sobie taki kierunek.

Co do samego tytułu, to po dwóch odcinkach mamy pełno akcji, dziwacznego humoru, fanserwisu też nie zabrakło. [umarl]

-
Dodane: 12.10.2013 12:18 /
Marcin00 napisał/a:
Jestem po drugim odcinku i co można byłoby tutaj skrobnąć, a no tak kreska oraz animacja zaraz rzucają się w oczy, jednym nie pasuje, zaś drugim jak najbardziej i ja zaliczam się do tych drugich! Animacja, czy kreska jest dziwaczna, ale pasuje jak pięść do oka dla tej pozycji, studio Trigger najwidoczniej obrał sobie taki kierunek.

Co do samego tytułu, to po dwóch odcinkach mamy pełno akcji, dziwacznego humoru, fanserwisu też nie zabrakło. [umarl]

Trzyma poziom. Tzn jest tak głupie i kiczowate, jak się spodziewałem.

-
Dodane: 26.10.2013 18:29 /
JCD napisał/a:

Nie bądź znów taki negatywny, bo wciąż to oglądasz, a gdzie tam koniec. [xd] Najnowszego odcinka jeszcze nie oglądałem, więc nie mam o czym pisać, chociaż mnie też zaczął zastanawiać fakt, jakim cudem Satsuki świeci? [oczy] Bynajmniej ojciec od Mako, to stary zboczeniec i małolaty podgląda...

-
Dodane: 26.10.2013 18:35 /
Marcin00 napisał/a:
JCD napisał/a:

Nie bądź znów taki negatywny, bo wciąż to oglądasz, a gdzie tam koniec. [xd] Najnowszego odcinka jeszcze nie oglądałem, więc nie mam o czym pisać, chociaż mnie też zaczął zastanawiać fakt, jakim cudem Satsuki świeci? [oczy] Bynajmniej ojciec od Mako, to stary zboczeniec i małolaty podgląda...

Ależ nie jestem negatywny.
Ba! Anime w 4 epku wskakuje na nowe poziomy głupoty i szaleństwa. Więc jednak się da, mi to pasuje. Gdyby tylko kreska i animacja była lepsza. No dobra, klimatyczna jest, ale to jej jedyna zaleta - pod względem technicznym to jest tragicznie.

-
Dodane: 04.11.2013 21:26 /
NoClan - Profil - user - 40% - 993
Zamierzałem się przystawiać do tego anime, no ale czytając wypowiedzi i komentarze, zwątpiłem. Nie mogę się wypowiedzieć. Musiałbym obejrzeć :)

-
Dodane: 28.03.2014 18:43 /
Łooo w tym anime mają suty xD

Walki są słabe, głównie przez tragiczną animacje, ale jakoś da się je oglądać. Wolałem jednak Kill la Kill jako komedie.

Wiadomość doklejona:
Heh skończyło się.
Robiło się coraz bardziej podobne do TTGL, logiki ciężko tam szukać czy umiaru. Ale jak się przymknie oczy to otrzyma się całkiem dobrą komedie (która trochę poważnieje pod koniec).

Miło mi się oglądało, daje 7/10

Ps. Nonon ma super głos [serce]

-
Dodane: 01.05.2014 11:22 /
pyka90 - Profil - user - 10% - 103
JCD napisał/a:
Łooo w tym anime mają suty xD

Hahahaha, rozbroiło mnie to xD Ale fakt, w większości anime tego nie ma (mój chłop mnie ostatnio uświadomił, widocznie lubi zwracać uwagę na takie szczegóły [hym] )

Co do samego Kill la Kill... wielu narzekało na kreskę, mnie ona na swój sposób urzekła. Coś nowego, innego, ciekawego i dla mnie przyzwoitego dla oka. Po prostu ma swój urok, do którego trzeba się odpowiednio nastawić :)
Fabuła jest po prostu głupkowata, ale ja nie tego szukałam. Może wyrosłam z czegoś takiego, ale niezbyt mi się to spodobało, momentami czułam się zażenowana przy tym anime, więc stanęłam na bodajże 8 odcinku. Nawet te skąpe mundurki mi nie przeszkadzały, ale prócz głównej bohaterki i jej mundurku nie podobają mi się postacie. A ta laska co rządzi szkołą wygląda jak facet [oczy] . Chciałam się przy tym pośmiać, ale jedyny moment który mnie lekko rozbawił to dwa kopulujące się w tle białe koty, pokazane przez 2-3 sekundy. Resztę oglądałam z kamienną twarzą. W sumie może kiedyś do tego wrócę, bo nie lubię porzucać czegoś co zaczęłam, a anime samo w sobie pomimo mojej krytyki nie jest najgorsze. Jak ktoś lubi niekiedy chore akcje i dziwactwo, to polecam :p

-
Dodane: 01.05.2014 12:46 /
Usunięty - Profil - user - 10% -
Spodziewałem się czegoś lepszego po tym tytule, niestety zawiodłem się. Kreska mimo wszytko może się podobać lecz do perfekcji sporo jej brakuje. Niektóre modele postaci były kanciaste a wyciekający zewsząd fanserwis stał się w połowie już nudny. Historia też jest napisana pod schemat, zemsta rodzina to wszystko było przerabiane już setki razy. Jedyne co wpadło mi w oko to charyzma głównej bohaterki. Daję temu anime ocenę 6/10 być może obejrzę je kiedyś ponownie lecz wtedy już z dużą dozą dystansu przymykając oko na niektóre elementy.

-
Dodane: 18.11.2014 23:42 /
Esey - Profil - user - 50% - 1462
Serię widziałem. Cóż mogę rzec... Na pewno nie jest to moja ulubiona seria, ani jakiś tytuł must to see. Przerysowana fabuła, golizna może wielu zniechęcić, ale dla mnie w ten swój głupawy sposób nawet to trafia, że jest to śmieszne, choć czasami wcale mi do śmiechu nie było. Nie przepadam za seriami, gdzie nad wyraz świecą golizną, no ale cóż, to BARDZO specyficzna seria, a że również widoczny jest duży humor, to tak bardzo nie przeszkadzało. Również oprawa graficzna mi się spodobała, taka... hmm, jak to powiedzieć.. inna ^^. Końcowa ocena to tak 6.5/7 z przymrużeniem oka.

-
Dodane: 15.04.2018 13:35 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3869
Właśnie skończyłam serię. Co mogę o niej napisać?
Jest dobra. Nie, nie jest rewelacyjna czy genialna, bo jednak ma trochę wad:
kreska- specyficzna, nieco taka przypominająca tą z cartoon network- niestety animacja jest po prostu lipna.
Dwa- charaktery. Owszem nie twierdzę, że postacie są złe, nudne czy ubogie w cechy charakteru, bo to nieprawda, ale niestety co mi się nie podobało: od razu wszystko dostaliśmy na tacy. Nie było za bardzo odsłaniania stopniowego charakteru bohaterów. Najbardziej jednak polubiłam odważną, nerwową Ryuuko i naiwna Mako, ale też generalnie wszystkie postacie lubiłam. Każdy tu na swój sposób jest oryginalny.
Początek- wolałabym by był bardziej tajemniczy.
Zalety:
Humor- Ecchi,ecchi wszędzie. Jest bardzo zabawnie ,zwłaszcza Mako i jej rodzinka, czy nudist beach.
Nie ma co tu narzekać na nudę, ale powinni czasem zamiast dużo się dziać przystopować, coś wyjaśnić. Ja zostałam z pewnym zbiorem pytań.
Ocena 6/10

-
Dodane: 16.04.2018 14:44 - Edytowane przez Mateo Frozen /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 853
Seria mi się podoba, najbardziej jej nieprzewidywalność, wciąż coś mnie zaskakiwało, a to duży plus dla mnie. Kreska jest specyficzna ale im dłużej oglądałem tym mniej mi przeszkadzała a po zakończeniu stwierdzam że dobrze pasuje do tej zwariowanej serii.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy