Ważna informacja News: Ranking klubu AMP II, wygraj super nagrody!

Polecamy

Forum > Portal i DBPolskaSubs
Temat: Portal: Niedziałający plik/link!
Dodane: 01.02.2008 12:35 - Edytowane przez by_black /
#by_black - Profil - systemadmin - max% - 14974
01. Jak pobierać z zippyshare.com?
- Aby móc pobierać plik z zippyshare.com, należy wybrać pomarańczowy button oznaczony "Download Now".

02. Film nie odtwarza się.
- Upewnij się, iż film pobrał się w całości. Jeżeli tak, należy pobrać aktualną paczkę kodeków i ją zainstalować, najlepiej pobrać stąd pakiet kodeków Combined Community Codec Pack (CCCP) . Uwaga! Przed instalacją kodeków odinstaluj wszystkie jakie do tej pory miałeś zainstalowane!

03. Pobrany film nie da się przewijać lub nie można go obejrzeć do końca.
- Przyczyną jest nie pobranie pliku do końca, podczas pobierania mogło zerwać połączenie, nie tylko na serwerze ale również po stronie klienta. Rozwiązaniem jest ponowne pobranie, jeżeli mimo to nadal problem wyskakuje, jedynym wyjściem jest pobieranie aż do skutku.

04. Brak synchronizacji w dźwięku i w obrazie w odcinkach.
- Problemem może okazać się brak odpowiednich kodeków, lub brak ich aktualizacji (Patrz punkt 2).

----- Podpis --------------------
Damn right!
-
Dodane: 26.10.2015 17:42 /
#radiousluk - Profil - user - 0% - 4
Filmy się w ogóle nie chcą pobierać, nie wchodzą na zippyshare tylko ładuje się strona cała biała i nic się nie dzieje. Od początku wchodzę w strefę plików, dragon ball super db polska sub klikam na którykolwiek z plików (chciałbym wszystkie pobrać) żaden nie działa. Działa tylko ostatni odcinek 16 z lewego menu podręcznego ze strony głównej.

-
Dodane: 26.10.2015 18:24 /
Wszystko działa, jeżeli u Ciebie ten problem wciąż nie zniknął, to polecam po prostu wyczyścić cache.

Damn right!
-
Dodane: 04.11.2015 19:24 /
#niufka - Profil - user - 0% - 1
pobrało się ale cytuje że wystąpił błąd i nie mozna otworzyc jako archiwum. nie da się łączyć
mówie o shippuudenie the last np

-
Dodane: 05.11.2015 15:06 - Edytowane przez by_black /
niufka napisał/a:
pobrało się ale cytuje że wystąpił błąd i nie mozna otworzyc jako archiwum. nie da się łączyć
mówie o shippuudenie the last np

Wystarczy otworzyć główny plik z rozszerzeniem zip i przeciągnąć go na folder, należy pamiętać aby w jednym folderze znajdowały się wszystkie party. Ewentualnie wyodrębnić za pomocą systemowego archiwizatora.

Damn right!
-
Dodane: 14.02.2016 15:28 /
#Kacpersus - Profil - user - 0% - 1
Gdzie znajduje się poradnik dotyczący kodeków? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Pomoże ktoś?

-
Dodane: 14.02.2016 15:31 /
Kacpersus napisał/a:
Gdzie znajduje się poradnik dotyczący kodeków? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Pomoże ktoś?
Pobierz stąd kodeki do systemu 32-bit, zainstaluj dając cały czas dalej, na samym końcu odznacz dwie opcje, jedna z nich to bodajże reset [...]. To wszystko.

Damn right!
-
Dodane: 14.02.2016 15:46 /
#HasztagMaupka - Profil - user - 10% - 191
U mnie wszystko dobrze się pobiera nie wiem jak u was [cfaniak]

Ramen ramen ramen ramen tiu tiu tu tu tu ti tu tu tu
-
Dodane: 19.04.2016 13:33 /
#KARO_4 - Profil - user - 0% - 1
Dragon Ball, ... Z, ... GT chciałem sobie przypomnieć ale wyskakuje że www66.zippyshare.com zgłoszone zostało jako przypadek oszustwa i nie mogę ściągać.

-
Dodane: 19.04.2016 13:54 /
KARO_4 napisał/a:
Dragon Ball, ... Z, ... GT chciałem sobie przypomnieć ale wyskakuje że www66.zippyshare.com zgłoszone zostało jako przypadek oszustwa i nie mogę ściągać.
Wystarczy wybrać opcję z prawego rogu "Ignoruj" i plik rozpocznie pobieranie. Sytuacja ta to wynik złego użytkowania hostingu, przez użytkowników, którzy wrzucają zainfekowane pliki, a przeglądarki mierzą wszystko jedną miarą.

Damn right!
-
Dodane: 19.04.2016 14:21 /
#Stenbar - Profil - user - 50% - 1138
Nie wiem czy to dobry temat ale nie jestem w stanie oglądać DB Kai online na pełnym ekranie.Ten problem mają też chyba inne osoby.Jest jakieś rozwiązanie?

-
Dodane: 19.04.2016 15:39 /
#demon119 - Profil - user - 50% - 1263
Stenbar napisał/a:
Nie wiem czy to dobry temat ale nie jestem w stanie oglądać DB Kai online na pełnym ekranie.Ten problem mają też chyba inne osoby.Jest jakieś rozwiązanie?

A jakiś błąd ci wyskakuje wtedy czy jak? + próbowałeś na innej przeglądarce oglądać?

-
Dodane: 19.04.2016 15:49 /
Mam Mozille Firefoxa próbowałem odpalić jakiegoś Explorera ale jest nawet gorzej.
Nie pojawia się żaden komunikat odcinek działa normalnie ale po kliknięciu na przycisk powiększenia nic się nie dzieje tak mam w Mozilli a w Explorer w ogóle nic się nie pojawia.

-
Dodane: 19.04.2016 15:58 - Edytowane przez demon119 /
Stenbar napisał/a:
Mam Mozille Firefoxa próbowałem odpalić jakiegoś Explorera ale jest nawet gorzej.
Nie pojawia się żaden komunikat odcinek działa normalnie ale po kliknięciu na przycisk powiększenia nic się nie dzieje tak mam w Mozilli a w Explorer w ogóle nic się nie pojawia.

Możesz spróbować odinstalować i zainstalować od nowa flasha. Zainstalować najnowsze sterowniki między innymi do karty graficznej. Wyczyść rejestr i system CCleanerem. Jak nie podziała także możesz spróbować na czas oglądania wyłączyć antywirusa.

-
Dodane: 19.04.2016 16:13 /
Próbowałeś może obejrzeć na dbpolska jeden z odcinków Kai?
Może spróbuj jeden włączyć wtedy będę miał pewność, że problem jest po mojej stronie.

-
Dodane: 19.04.2016 16:33 - Edytowane przez demon119 /
Stenbar napisał/a:
Próbowałeś może obejrzeć na dbpolska jeden z odcinków Kai?
Może spróbuj jeden włączyć wtedy będę miał pewność, że problem jest po mojej stronie.

Sprawdziłem na 2 urządzeniach i 3 przeglądarkach i nie działa. Więc coś oni mają problem raczej. Btw te odcinki jak widzą są na AnyFiles radzę oglądać na innym serwisie. Z tego powodu iż na anyfiles oglądasz w gorszej jakości.
edit sprawdziłem bezpośrednio db kai oglądać na Anyfiles i tam nie ma problemu by przejść na pełen ekran. Więc problem leży po stronie tej strony.

-
Dodane: 19.04.2016 16:45 - Edytowane przez Stenbar /
To mi akurat wielkiej różnicy nie robi czy działają online czy nie.
Ja zawsze pobieram.Jeden odcinek to kilka minut czekania a po pobraniu jest lepsza jakość.
Ciekawe czy admini tej strony coś na ten temat powiedzą bo chyba są świadomi tego jak działają odcinki online.

-
Dodane: 19.04.2016 17:30 /
W kwestii online komuś już odpowiadałem, sprawdzałem poszczególne odcinki i nie trafiłem na ten problem. Nic na to nie poradzimy, co do nowych odcinków wrzucamy już odcinki w HD na VA, więc jakość będzie coraz lepsza.

Damn right!
-
Dodane: 04.07.2016 22:48 /
#mela159 - Profil - user - 0% - 2
Ja z kolei mam problem z 50 odcinkiem serii Super, mianowicie po pobraniu odcinka wszystko hasia, poza dzwiękiem :( niby mógłbym obejrzeć online, bo tam działa dzwięk, tyle że pobieram dla kogoś... A oglądać Dragon Balla w wersji niemej to zbrodnia wręcz... Może ktoś w jakiś sposób pomóc ? Tylko ja mam ten problem ? (Inne odcinki hulają prawidłowo)

-
Dodane: 05.07.2016 00:03 /
#T3TRU53K - Profil - user - 0% - 96
mela159 napisał/a:
Ja z kolei mam problem z 50 odcinkiem serii Super, mianowicie po pobraniu odcinka wszystko hasia, poza dzwiękiem :( niby mógłbym obejrzeć online, bo tam działa dzwięk, tyle że pobieram dla kogoś... A oglądać Dragon Balla w wersji niemej to zbrodnia wręcz... Może ktoś w jakiś sposób pomóc ? Tylko ja mam ten problem ? (Inne odcinki hulają prawidłowo)

Rowniez pobralem ten odcinek i mi dziala prawidlowo. Sprobuj pobrac jeszcze raz, gdy problem nie ustapi pobierz inna przegladarka. Warto sprobowac, bo pobiera sie szybko i wazy niewiele ;)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy