Ważna informacja News: J.P.F: DB Super #1 - polskie wydanie ...

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa: Polski Rynek > J.P.Fantastica
Temat: J.P.F: Tokyo Mew Mew
Dodane: 12.06.2013 22:36 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14815
Kto pamięta "Czarodziejkę z Księżyca"? Dziękuję. Pytanie drugie: kto wyobraża sobie opowieść w tym samym guście, ale o wiele bardziej zwariowaną? Acha. Rozumiem. W takim razie - sięgnijcie po serię "Tokyo Mew Mew". Ichigo Momomiya, gimnazjalistka jakich wiele... Nie. Po wypadku w muzeum to już nieaktualne. Bo co z tego, że, jak wiele koleżanek, podkochuje się w szkolnym koledze? Innym koleżankom w kulminacyjnym punkcie randki raczej nie wyskakują kocie uszy... nie rosną im ogony... wreszcie, inne koleżanki, w sytuacji, gdy źli kosmici rozpoczynają inwazję na ziemię, nie zmieniają się w kocie obrończynie prawości. Chyba. Chociaż...? Jak się okazuje, Ichigo ma jeszcze cztery towarzyszki, każdą z genami innego zagrożonego wyginięciem zwierzęcia. W piątkę stanowią drużynę o osobliwej nazwie "Tokyo Mew Mew". Wszystkim, którzy zagrażają przyszłości Ziemi, odpłacą dziś z nawiązką - miau!
Szalone? Otóż to. Ale coś w tym jest. Opowieść o Ichigo zapoczątkowała w Japonii modę na tak zwaną "truskaweczkę" oraz zainicjowała prawdziwy "pokojówkowy" boom na cosplayach. Manga doczekała się ekranizacji w postaci serialu anime oraz 2-tomowej kontynuacji - "Tokyo Mew Mew a'la mode". ...i wszystko jasne. Miau.
Źródło: jpf.com.pl

Tak zapowiada się sama historia, a w temacie zapraszam do opinii na temat samej mangi i jej polskiego wydania z J.P.Fantastica.

Zapraszam także do zapoznania się z Recenzją

-
Dodane: 13.06.2013 08:41 /
Gohan-kun_1992 - Profil - user - 40% - 652
zapowiada się tak w miare może skuszę się na ten tytuł
ile to ma tomików cała seria?
a i ile odc ma serial anime?

----- Podpis --------------------
Racja silniejszego zawsze lepsza bywa!

-
Dodane: 13.06.2013 08:55 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13514
W recenzji pisze ile ma tomów :p

Opis nie zachęca [xd] Z Czarodziejki z Księżyca lubiłem tylko piosenkę z openingu :p

Recenzja... miętowe echo, sałatkowy przypływ, budyniowa obręcz i truskawkowe uderzenie xDD Bardzo w stylu Dybały :d Neko dzieffczynki już mnie nie kręcą tak jak 5-6 lat temu ;) :p Tak swoją drogą to sądziłem, że to ma 4 tomy i byłem skłonny to kupić jeśli recka mi się choć troszkę spodoba ale 7 tomików + średnio zachęcający obraz fabularny mangi mnie jakoś specjalnie nie przekonuje, chociaż może kiedyś :p Tak na prawdę dopiero zaczynam swa przygodę z gatunkiem shojo, jak się do niego bardziej przekonam i uzupełnie braki w kolekcji to jest 50% szans, że to kupię.

W dodatku neko dziewczynka ma na imię Ichigo... się przyzwyczaiłem, że to męskie imię :|

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 26.09.2017 12:18 /
Adik - Profil - user - 20% - 367
Od takie Czarodziejki z Księżyca, tylko o wiele bardziej kawaii. Mi się podobało, taka mała odskocznia od tych wszystkich "wytężaczy umysłów" i siekanek ;)

-
Dodane: 26.09.2017 13:22 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1535
Uwielbiam "Czarodziejki z Księżyca", dlatego też ten tytuł zaciekawił mnie już dawno temu. Seria z pewnością nie należy do wybitnych, ale mimo to fajnie się ogląda. Typowy "poprawiacz humoru" wypełniony idealnie dobraną cukierkową muzyką. Postaci, tutaj można by się lepiej wykazać, ale w ogólnym odbiorze wypadają OK.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy