Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Forum > Komputery, Konsole i Telefony > Konsole i Gry
Temat: Gry: Aktualnie gram/Ostatnio przeszedłem
Dodane: 14.09.2018 15:37 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1516
Właśnie skończyłem Dragon Age Inkwizycja, zajęło mi to kilkanaście godzin i oczywiście nie przebrnąłem nawet przez Zaziemie, czy jak tam się zwało to zadupie. Nie wiem co jest dalej, ale szczerze mówiąc mam to w głębokim poważaniu, psychicznie nie mam siły tego kontynuować. Nie mam żadnej obsesji na punkcie zaliczania gier na sto procent, ale jeśli do jakiegoś tytułu podchodzę to chcę go ograć porządnie, a Inkwizycja jest jak mur, o który rozbiłem się niczym fala o skały. Niech ktoś mi wytłumaczy jak to dostało tytuł gry roku? Nie jestem w stanie tego objąć rozumem. Czy te zadania typu zabij 10 baranów, ubij 20 mobków, zamknij 50 zielonych dziur doodbytniczych, zbierz 30 odłamków syfu, wbij 25 kijów od szczotki w ziemie, rozwiń 10 namiotów, pójdź do punktu B i wróć do punktu A, pójdź do punktu B i dalej do punktu C nie wracając do punktu A, czy te zadania są takie wspaniałe? Z tymi pieprzonymi dialogami bez emocji, gdzie postaci stoją jak słupy soli, a kamera ustawia się tak jakby operował nią ślepy inkwizytor po całonocnej libacji. Gdzie zarządzanie twierdzą jest bardziej uproszczone niż w drugiej części Neverwinter i całość przypomina stworzoną w wolnym czasie aplikację na smartfona, wybierz punkt na mapie i poczekaj dwie godziny. Nie mówiąc już o odradzających się jak w MMO mobkach i tym, że postać porusza się powoli po mapie i ma problem z lekko stromym wzniesieniem stojącym na jej drodze. Nie wiem jak dalej stoi fabuła, ale zawiązanie nudne, jesteś wybrańcem tworzysz organizację, która ma w statucie ocalenie świata, a pewnie pełne zakończenie tej opowieści poznam jeśli kupię DLC. Błędy też wszechobecne.
Warusie oddaj mi moje 60 złotych, ratujcie dobrzy ludzie okradli mnie w biały dzień!
Po Dragon Age 2 i Inkwizycji wiem, że to już koniec definitywny z tą serią jeśli o mnie chodzi, nie wiem co musieliby wydać, żebym do niej wrócił. [placze]

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.09.2018 22:03 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2483
Stenbar
No, a potem Ci napiszą, że gra jest przecież na 100+h! Toż to ogromna, super gra! Też nie wiem dlaczego ta gra dostała goty, takie mmo ale solo xD no, ale przecież to bioware! Super renomowana firma z super marką! No, ale cóż bioware właśnie spadł okropnie poziom wraz z inkwizycją. Potem andromeda, dramy ze zwolnieniami, poprawnościa, feministkami itd

Ostatnio, przeszedłem pierwszego gothica... Eh eh, ta gra była już przestarzała w momencie premiery. W sumie to nawet nie przestarzała, a miała tak głupie rozwiązania, których nikt nie używał, bo po co? Żeby zrobić jakąkolwiek zrobić akcje to muszę trzymać ctrl + przycisk odpowiadający za akcję... Walka jest okropna, nawet jeżeli porownam to do starszych gier. Balans też raczej średni. W dodatku projektowanie misji jest tak nieprzemyslane, że masakra. Przykładowo:
Idę do obozu y, gdzie każą mi zrobić coś w obozie x, znajduje tam co potrzebne i muszę znowu wrócić wrócić do obozu y tylko po to, żeby znów wrócić do x i ostatecznie wrócić do y. W skrócie:

Idz do x>idz do y>idz do x>idz do y.
Jest tam tyle chodzenia, że aż się smutno robi, a eksploracja w tamtych czasach była do dupy, po prostu,więc nuda.

Tylko co mnie skusiło do przejścia tej gry po raz pierwszy? Oczywiście te wszechobecne opinie o tym jaka ta gra jest super mega. Przekonałem się o dwóch rzeczach: te opinie dla mnie sa na wyrost, z wyjątkiem fabuły i dialogów! To jest najlepszy aspekt gry, robiłem te głupie zadania tylko po to, żeby posłuchać dialogów i dowiedzieć się co będzie dalej. Gra obroniła się tylko tym elementem. Co prawda całość wypada raczej średnio, przez wspomniane wyżej elementy.

-
Dodane: 14.09.2018 22:50 /
KaKa - Profil - user - max% - 13647
Cisne równo w demo Fify 19, bo mam ku temu prawo.
Zapowiada się bardzo fajna odsłona. Ciekaw jestem na ile różnic będzie się pełna wersja od dema...

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy