Ważna informacja News: Konkurs: Wielka Bitwa

Polecamy

Forum > Film, Serial i Program TV
Temat: Film: Uniwersum Marvel
Dodane: 03.08.2016 12:43 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13600
Oglądałem to jak byłem mały to moge nie pamiętać :p W sumie to nawet lepiej, film będzie dla mnie ciekawszy.

No że Parker dostanie własny film to wiem bo jest na tej "mojej" liście III Fazy :p Zdziwiło mnie po prostu, że zrezygnowano z 3 części The Amazing i znów wyzerowano serię.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 03.08.2016 14:08 /
KaKa - Profil - user - max% - 13490
#Darknes

Pisałem to 3 lata temu. Pozdrawiam jeśli oglądasz filmy w pracy, ja nie mam tak dobrze ;/ Swoją drogą pozdrawiam jeśli w 3 dni pobrałeś wszystkie te filmy i je obejrzałeś. Generalnie mam do obejrzenia wszystko oprócz Iron Mana, bo na kapitanie Ameryce usnąłem. Wyobraź sobie Darku, że można mieć różne zajęcia, o oglądaniu 10 filmów Marvela nawet nie myślałem. W sumie nawet nie pamiętam tej listy xD

-
Dodane: 03.08.2016 14:21 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2365
#KaKa
Ja też przysypialem na kapitanie Ameryce i mówię to jako "fan" filmowego uniwersum. Dla mnie to był jeden z gorszych filmów marvela :p natomiast dwójka i trójka to zupełnie inny poziom. Jak chcesz też coś zupełnie "niezobowiązującego" to polecam guardians of the galaxy - śmiało można oglądać bez znajomości poprzednich filmów marvela i bez ogladania kolejnych. Sam film jest mega :p

Mimo wszystko trzeba pamiętać, że filmy marvela to kino rozrywkowe, więc głębokich przemyśleń się nie spodziewajcie.

-
Dodane: 03.08.2016 23:36 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1156
Co jak co ale ten Spider-Man w avengers to całkiem inna alternatywa do oryginalnego SPIDER-MANa, tutaj masz gówniarza nastolatka, zaś oryginalny Spider-Man chyba studiował i dorabiał jako fotograf.

-
Dodane: 03.08.2016 23:54 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2365
Siwas napisał/a:
Co jak co ale ten Spider-Man w avengers to całkiem inna alternatywa do oryginalnego SPIDER-MANa, tutaj masz gówniarza nastolatka, zaś oryginalny Spider-Man chyba studiował i dorabiał jako fotograf.

Sam nie czytam komiksów, ale właśnie "eksperci" mówią, że komiksowy "oryginalny" spider man był nastolatkiem i chodził do liceum. W dodatku był zartownisiem.

-
Dodane: 04.08.2016 00:01 - Edytowane przez Siwas /
Siwas - Profil - user - 50% - 1156
Ruqer napisał/a:
Siwas napisał/a:

Sam nie czytam komiksów, ale właśnie "eksperci" mówią, że komiksowy "oryginalny" spider man był nastolatkiem i chodził do liceum. W dodatku był zartownisiem.

Komiksów jest od zawalenia, oryginalna jest chyba ta seria:

Spoiler

Nawet w 2001 roku była gra SPIDER-MAN i miałeś możliwość zbierać komiksy do kolekcji, a tą okładkę dałem w przykładzie bo to był pierwszy komiks do zgarnięcia w tej grze na budynku fantastycznej 4-ki xD

-
Dodane: 04.08.2016 08:36 /
#KaKa

To jak 3 lata temu to filmów było jeszcze mniej xD Nigdzie nie napisałem, że oglądam w pracy bo nie oglądam :| Napisałem, że większość dnia w niej spędzam a mimo to dałem radę wszystko nadrobić. Ty i różne zajęcia? Ty tylko siedzisz na forum i narzekasz, tyle robisz. Już dawno byś to wszystko obejrzał, tylko forum trzeba wyłączyć :p Zresztą, nie musisz nic pobierać, aktualnie masz wszystko dostepne w HD online, pobieranie było opłacalne z 5+ lat temu jak wersje online były kiepskiej jakości.

Co do Spider Mana to on początkowo chyba serio był jeszcze w szkole średniej a dopiero potem poszedł studiować. Chociaż, ja się akurat nie znam na Marvelowskich produkcjach.

-
Dodane: 04.08.2016 11:51 /
#Darknes

Wyobraź sobie, że w szkole spędzam więcej czasu niż ty w pracy :| Oprócz tego też pracowałem, no i kłamiesz, że nie robię nic poza siedzeniem tu tak jakbyś wiedział jak wygląda moje życie i ile mam obowiązków :| No ale mniejsza.

Oglądanie on-line nie jest fajne, bo trzeba oglądać na komputerze, a filmy wolę oglądać w tv, więc musi być nagrany na pendrive

Spider-Man był w szkole średniej z tego co pamiętam, w sumie nawet nie pamiętam czy studiował...

-
Dodane: 04.08.2016 13:05 /
Nie wiem w jakim kraju ty mieszkasz, że w lipcu i sierpniu spędzasz więcej czasu w szkole niż ja w pracy :| Drobna rada, zamiast marudzić jak stara panna z menopauzą weź dupę w troki i coś rób. Nie koniecznie musisz oglądac filmy marvela ale rysowanie czy programowanie o którym ciągle gadasz samo się nie nauczy. Masz pełno obowiązków, super, ale mineły 3 lata i aż nie chce mi się wierzyć że przez tyle czasu nastolatek nie miał czasu obejrzec kilku filmów [xd] Zwłaszcza mówię tu o okresie wakacyjnym, bo w sumie zebrało juz się 6 wolnych miesięcy nie licząc reszty wolnych weekendów, ferii i przerw świątecznych.

Jak masz nowy TV to prawdopodobnie masz w nim neta :p Zresztą, od kiedy oglądanie na kompie jest takie fee? Monitor 20+ cali to za mało? Ja sporo filmów oglądam na 15 calowym laptopie i jest ok. No ale przecież trzeba oglądac na wypasie, no jasne :d Dzisiejsze dzieciaki :|

W wersji filmowej (pierwszej trylogii) studiował ale nie wiem jak się to ma do oryginalnego pierwowzoru bo komiksów o Spider Manie jest mnogo więc istnieją różne wersje Parkera [xd] A ja w sumie nie wiem która jest ta pierwszą, niby można sprawdzić se daty wydań ale... no nie chce mi się w tym grzebać bo to w sumie mało istotne dla mnie. Przydałby się dedból, on się zna :(

-
Dodane: 04.08.2016 13:20 - Edytowane przez KaKa /
#Darknes

What?
Monitor ma 19 cali o jest źle ustawiony, TV ma 22 i nie ma w nim neta, ale mogę se leżeć :p

No cóż, rysuje, programowanie umarło, ale powstanie ;(
A co do filmów... Czasem mi się nie chce, wolę oglądać tv z doskoku niż skupić się na filmie. Pół roku zbieram się do Creeda XD

Ogólnie aktor z pierwszego spider mana był po prostu za stary do roli licealisty, Amazing Spider-Man jest bardziej "realistyczny" pod tym względem

-
Dodane: 04.08.2016 13:24 /
cholek56 - Profil - user - 40% - 923
KaKa napisał/a:
#Darknes

Wyobraź sobie, że w szkole spędzam więcej czasu niż ty w pracy :| Oprócz tego też pracowałem, no i kłamiesz, że nie robię nic poza siedzeniem tu tak jakbyś wiedział jak wygląda moje życie i ile mam obowiązków :| No ale mniejsza.

Oglądanie on-line nie jest fajne, bo trzeba oglądać na komputerze, a filmy wolę oglądać w tv, więc musi być nagrany na pendrive

Spider-Man był w szkole średniej z tego co pamiętam, w sumie nawet nie pamiętam czy studiował...

Ja o 16 konczylem lekcje i 17 kurs na prawko wracałem do domu i ZAWSZE znalazłem czas żeby film obejrzeć. Teraz pracuje, w domu coś robię i też znajduje czas.
Filmy pobieram i przesyłam do Tv przez DNLA.

Nie lubię spider mana z Tobym Jest nudny i niejaki. Z Wojny Bohaterów mi się podoba Spider więc chyba obejrzę. Ja czekam na drugą część Deadpoola :)

-
Dodane: 04.08.2016 14:32 /
#cholek56

Ty znalazłeś, ja nie znalazłem, pewnie występują spore różnice w wynikach w nauce + mieszkam w pokoju z bratem, a on też podejmuje decyzje odnośnie oglądanych filmów.

Tak, to prawda, że pierwszy Spider-Man był taki... "bez jaj", ale to też nie było tak źle, przynajmniej dało się zauważyć zmianę charakteru w trzeciej części.

-
Dodane: 04.08.2016 15:34 /
KaKa napisał/a:
#cholek56

Ty znalazłeś, ja nie znalazłem, pewnie występują spore różnice w wynikach w nauce + mieszkam w pokoju z bratem, a on też podejmuje decyzje odnośnie oglądanych filmów.

Tak, to prawda, że pierwszy Spider-Man był taki... "bez jaj", ale to też nie było tak źle, przynajmniej dało się zauważyć zmianę charakteru w trzeciej części.

Ja z 2 siostrami w pokoju więc co Ty wiesz o życiu. Jeszcze walka o to co oglądać i o pilota masakra :d znajduje czas się pouczyc, naprawdę na wszystko czas znajdę nawet jak wracam późno :) kwestia ustalenia sobie trybu pracy :) jeszcze książkę poczytam. Poucze się,obejrze film, w domu coś zrobię.

Nie przepadam za spider manem taka pipa trochę. Z kapitana był zabawny a nie dretwy jak patyk. Ogólnie kapitana lubię każda część mi się podobała.

-
Dodane: 04.08.2016 16:59 /
#cholek56

To ci współczuję szczerze, no chyba że siostry młodsze :p

Cóż, mi sporo czasu przepada na naukę, ale dla stypendium warto. :p

No cóż, kapitan Ameryka był niby ciekawy, przespałem główną akcje i obudziłem się na ostatniej scenie :p

-
Dodane: 04.08.2016 17:24 /
KaKa napisał/a:
#cholek56

To ci współczuję szczerze, no chyba że siostry młodsze :p

Cóż, mi sporo czasu przepada na naukę, ale dla stypendium warto. :p

No cóż, kapitan Ameryka był niby ciekawy, przespałem główną akcje i obudziłem się na ostatniej scenie :p

Starsze. Oglądają telenowele. Ja tam nie uczę się na stypendium szkoda mi młodości na to. Bo siedzieć w książkach a potem praca więc przepada ta ,,młodość".

Mi dwójka się najmniej podobała. Najbardziej trzecia część się podobała za tą walkę bohaterów.

-
Dodane: 22.08.2016 13:48 /
MaRyJiJusz - Profil - user - 100% - 7184
Jeśli chodzi o obecną sytuację to wygląda to tak:

Seriale:
Agents of SHIELD, sezon 4, (2016) wystąpi Ghost Rider, Robbie Reyes, mają pojawić się także znani Inhumans.
Luke Cage, sezon 1 (2016)
Iron Fist, sezon 1 (2017)
The Defenders, sezon 1, serial o drużynie składającej się z Daredevila, Jessici Jones, Luke'a Cage'a oraz Iron Fista. (2017)
Daredevil, sezon 3 (2018)
Jessica Jones, sezon 2 (2018)
Damage Control, sezon 1. (2017)
Cloak and Dagger, sezon 1, (2017)
Punisher, sezon 1 (2018)

Filmy:
Doctor Strange (2016)
Guardians of the Galaxy vol.2 (2017), mówi się, że Stallone zagra Novę.
Spider-man Homecoming (2017), w filmie pojawi się Stark, Captain America i Black Widow.
Thor: Ragnarok (2017), w filmie pojawi się Hulk i zaadaptowana zostanie historia komiksowa "Planet Hulk".
Black Panther (2018), w filmie może pojawić się Winter Soldier.
Ant-Man and the Wasp (2018)
Captain Marvel (2019), główną rolę zagra Brie Larson.
Avengers: Infinity War (2019), pierwotnie film miał się dzielić na dwie części, pierwsza miała mieć premierę w 2018, druga w 2019, obecnie wiadomo iż filmy będą mieć oddzielne fabuły i nie wiadomo czy pierwsza część będzie mieć premierę w 2018, czy w 2019, zdjęcia ruszają pod koniec tego roku.
Inhumans, zostało anulowane, choć oficjalnie tylko zawieszone, ale nie wiadomo jak z tym jest, ponieważ ważny wątek Inhumans pojawił się już w serialu Agents of SHIELD i podobno w czwartym sezonie mają pokazać ważniejszych Inhumans, a może nawet rodzinę królewską o której miał być ten film.

-
Dodane: 17.04.2017 02:02 - Edytowane przez Darknes /
Strange to wychodzi w 2017, a nie 2016 :p

Jednak nie wytrzymałem 4 lat xD

Widziałem Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów... to już nie jest Kapitan Ameryka, to są już bardziej Avengersi :| W dodatku mi się nie spodobało. Jeden gościu napuszcza na siebie nawzajem bohaterów a Ci się bezmyślnie zaczynają tłuc. Steve próbuje tłumaczyć Starkowi o co chodzi a Stark go nie słucha. Ok, zawsze był zarozumiały ale kurde :| To inteligentny facet, jak taki gość nie chce w ogóle wysłuchać drugiej strony tylko woli rozpirzyć pół lotniska aby to jego było na wierzchu?

Fajnie wypada Spider-Man nowy. Jako Parker trochę lamus, ( z tych wszystkich wcieleń najbardziej lubię Maguire) ale jak już jego twarzy nie widać to wesolutki i rozgadany z niego pajączek. No i według nowej wersji pro strój dał mu Stark :d

Pantera też wypadła całkiem fajnie. Licze na dobry film solowy, mam nadzieję taki prawdziwy solowy, bo ostatnio to coraz więcej crossów w tych filmach.

Mimo tego, że fabuła siadła, brak jakiegoś fajnego antagonisty to oglądało sie przyjemnie. Poziom spadł ale nadal imho lepiej to sie prezentuje niż konkurencja z DC :p

Mam nadzieję, że ta trzecia faza się rozkręci na dobre i reszta filmów będzie lepsza.

-
Dodane: 17.04.2017 09:00 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5336
#Darknes

Fajnie wypada Spider-Man nowy. Jako Parker trochę lamus, ( z tych wszystkich wcieleń najbardziej lubię Maguire) ale jak już jego twarzy nie widać to wesolutki i rozgadany z niego pajączek. No i według nowej wersji pro strój dał mu Stark :d

No też uważam że Maguire był idealnym aktorem pod Parkera, tylko te filmy były takie trochę... no wiesz, czegoś w nich brakowało.

No ale ten nowy Spider( homecoming ) ma zadatki na bycie w końcu tym idealnym filmowym spajderem, w którym faktycznie będzie zachowywał się tak jak w komiksie albo w sławnej kreskówce Spider-Man z Fox Kids :d
Która jest o niebo lepsza od tego czegoś ( ultimate spider-man )
No ale zobaczymy, mnie najbardziej smucił fakt że Spider był za stroną iron mana, bo wiem że w komiksach był po stronie Kapitana, co moim zdaniem było by lepsze, i bardziej by pasowało do jego charakteru, no ale zrobili odwrotnie, szkoda, bo tak bardziej lubię kapitana.

-
Dodane: 22.05.2018 22:16 /
Nie chodzi tu o idealnego aktora dla Pająka tylko o tamtą wersję osobowościową Parkera ogólnie. Nazwisko aktora podałem aby ludzie po prostu szybciej skojarzyli o którego Parkera mi chodzi. Tak samo wolałem relacje Parker - Marry Jane niż Parker i związek z Gwen... czy teraz z tą czarną Liz :| Nowego pajączka nieco polubiłem po jego solowym filmie ale jego laska to przegięcie xD Oddajcie mi moją Marry!

Nadrobiłem sobie nieco III Faze projektu.

Dr. Stange mi się spodobał. Nigdy mocno Universum się nie interesowałem więc słabo znałem tę postać ale film kozacki. Fajna moc, dość fajny scenariusz i intryguje mnie jaką rolę odegra on w całym Universum.

O drugiej części Strażników Galaktyki pisałem chyba w osobnym temacie. Też kozacki film.

O Ragnaroku też pisałem w innym wątku. Również fajnie wypadł. No i Strange zaliczył drobny epizod i powoli wchodzi w ten kanon.

O Spider-Manie nowym chyba wątku nie było. Też widziałem. Oglądałem go chyba o 3-4 w nocy i wciągnął niesamowicie. Nowy Parker, tak jak już wspomniałem wyżej mi się spodobał i go polubiłem, jedynie wątek miłosny średnio mi się spodobał. Wolałbym klasyczną Marry. Od tej całej Liz to bardziej mi się podobała ciotka Petera xDDD Dobry MILF z tej May :d Marisa się nieźle trzyma jak na swój wiek.

Jestem w połowie III Fazy i o ile pierwszy film w postaci kolejnej części Kapitana Ameryki mi się średnio spodobał i był chyba najsłabszym w całym uniwersum o tyle z każdym kolejnym miałem coraz więcej zabawy i rozrywki oprawionej w fajną akcję.

Przede mną Czarna Pantera. Zebrała dobre oceny i w sumie to czekałem na singlowy film od czasu obejrzenia 3 części Kapitana więc mam nadzieję, że się nie zawiodę.

No i kolejni Avengersi, którzy wbili się szarszą do topki najlepszych filmów wszech czasów. Aktualnie 24 miejsce. Żaden inny film Marvela wcześniej nie osiągnął takiego rezultatu.

W tym roku czeka nas jeszcze druga część Ant-Mana gdzie pokaże się nowy bohater (w sumie bohaterka) Osa. No i jeszcze 2 filmy w 2019 roku. Więc ta III Faza w ogólnym rozrachunku może okazać się mega kozacka pomimo słabego początku.

-
Dodane: 23.05.2018 10:31 /
Adik - Profil - user - 20% - 376
Trzecia faza jest naprawdę epicka. Wszystkie filmy ubawiły mnie, a nowi Avengersi sprawili, że cały rok oczekiwań na kolejną część będzie bolesny, dopóki jej nie zobaczę :p

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy