Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Dodane: 13.09.2013 20:43 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3901
Jak w temacie. Nosicie? Co sądzicie o tego typu ciuchach? Drażnią was, a może wręcz przeciwnie? Ja czasem noszę sobie spodenki dresowe- ale tylko po domu (swoim, lub jak jestem w cudzym-czyt. u kogoś nocuję) ,ale tak na ulicy to bym w życiu ich nie nosiła.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 13.09.2013 20:44 /
MaRyJiJusz - Profil - user - 100% - 7183
Dresy są fajne, ale w pewnym sensie źle mi się kojarzą :p ale lubię je i często chodzę, rzadziej w bluzach, ale spodnie bardzo często.

-
Dodane: 13.09.2013 21:02 /
Megumin - Profil - user - 70% - 2585
Deadpool napisał/a:
Dresy są fajne, ale w pewnym sensie źle mi się kojarzą :p

Niech zgadnę... "w******l od dresów"?

Dresy są wygodne, wyglądają dobrze ( choć zdarzają się nieciekawe przypadki ) i ogółem są kozackie. Materiał potrafi denerwować, ale są różne kroje, nawet takie gładkie w dotyku, well każdemu powinno spasować.

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Dodane: 13.09.2013 21:32 /
Scouter - Profil - user - 0% - 65
Nienawidzę dresów...
Najbardziej drażni mnie, jak ktoś chodzi w komplecie dresowym, a najgorzej jak jest to dziewczyna. Dresy są wg mnie najlepsze po domu :d

-
Dodane: 13.09.2013 21:48 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4674
Ja nie mam żadnego dresu w domu. I nie potrzebuje dresa. Ani wygodne ani nie zapewnia ciepła w zimne dni. [yyy]

-
Dodane: 13.09.2013 21:57 /
#Fiend

No pacz, jakbyś zgadł xDD :d Ale serio, mam złe skojarzenia i nawet głupio mi się ubierać w cały dres, tak jak mówiłem, najczęściej spodnie dresowe, bo są najwygodniejsze [serce]

-
Dodane: 13.09.2013 22:11 /
Arti1915 - Profil - user - 70% - 2243
Dresy ubieram tylko na siłownię, i to głównie zimą.
Nie lubię tego typu odzieży, nigdy nie lubiłem i chyba nie polubię. O ilę w miare dobrze dopasowane bluzy rozumiem, to wiszące dresy są dla mnie śmiesznie wyglądającym ciuchem na nosicielach xD

-
Dodane: 13.09.2013 22:20 /
Deadpool napisał/a:
#Fiend

No pacz, jakbyś zgadł xDD :d Ale serio, mam złe skojarzenia i nawet głupio mi się ubierać w cały dres, tak jak mówiłem, najczęściej spodnie dresowe, bo są najwygodniejsze [serce]

Nom, ja też nie czułbym się dobrze cały otulony dresem, spodnie mi wystarczą. IMO suabo wygląda taki "zestaw", kojarzy mi się z... dresami ( oczywiście tymi mentalnymi ).

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Dodane: 13.09.2013 22:30 /
#Fiend

No właśnie mnie też, jakoś bym się nienaturalnie czuł gdybym nosił całość, ale same spodnie to gitnie :p

-
Dodane: 13.09.2013 23:54 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1540
Scouter napisał/a:
Nienawidzę dresów...
Najbardziej drażni mnie, jak ktoś chodzi w komplecie dresowym, a najgorzej jak jest to dziewczyna. Dresy są wg mnie najlepsze po domu :d

Dziewczyna w dresie to coś strasznego ! Rozumiem mieć jakieś spodnie sportowe na zajęcia z wf bądź siłownie - ale tak na miasto ? Jakoś mi się to nie widzi :p Chociaż nie powiem - jak jestem chora to zakładam spodnie dresowe, cała się zakrywam i śmigam byle tylko nikt mnie nie widział :p

Lubię natomiast bluzy dresowe :) Jak dla mnie najlepsze są takowe kangurki bądź zapinane na zamek . Są wygodne i bardzo praktyczne. Fajnie noszą się też bluzy z kapturem (ja lubię czarne) z takiego jakby flauszu :d

-
Dodane: 14.09.2013 00:28 /
Sharingan1916 - Profil - user - 10% - 105
Lubie dresy. Sam w nich chodze na co dzień i nie mam nic przeciwko osobom noszącym dresy. Ciuch jak każdy inny. Są wygodne i jest dużo modeli (wzorów). Gość w jeansach może być taksamo niebezpieczny jak ten w dresie jak już ktoś się tego czepia.

-
Dodane: 14.09.2013 13:11 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
Chodzę praktycznie tylko w dresach. Mam jedne jeansy, są straszenie proste, prawie że eleganckie, dlatego chodzę w nich chyba tylko do kościoła ;D Czasami ubieram do szkoły ale rzadko. Ale oczywiście chodze w takich "śliskich" w dotyku dresach, a nie w takim czymś http://images04.o...kazja-.jpg

Bluzy dresowej takiej typowej, luźnej nie mam, ale ogólnie to chodzę głównie w bluzach na zamek z kapturem, bądź po prostu z kapturem.

PS Co złego jest w takim komplecie http://img.szafa....s-nowy.jpg Prócz tych sandałów na nogach xD?

-
Dodane: 14.09.2013 13:30 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Owszem lubię dresy zwłaszcza podczas treningów dobra sprawa. Niemniej jednak wolę nosić zwykłą bluzę i jeansy. Chociaż Pit Bull West Coast ma fajny dres który kiedyś kupię (a najlepiej jak dostanę gdyż liczę w przyszłości na ich sponsoring :d )

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 28.09.2013 09:38 /
Neska - Profil - user - 0% - 90
Hejt po całej linii. Rodziciele - oboje wuefiści, więc dresów się naoglądałam wystarczająco. Zrozumiem, jeśli do domu lub do ćwiczeń, ale inaczej to kategoryczne nie.

Chyba, że rozmawiamy o tych zarąbiście wygodnych, dużych, podszytych męskich bluzach *rozpływa się* Te to podkradam na potęgę! <3

-
Dodane: 28.09.2013 14:14 /
malpex - Profil - user - 90% - 4369
Noszę dresy sporadycznie ale noszę. Choć nie są to typowe dresy ale szerokie, grube bawełniane, czasem jak ide na dwór to zakładam, albo jak na piwko albo zeby nie iśc potem do klubu bo mnie nie wpuszczą :d
A w domu to norma jak sie zimno robi.

-
Dodane: 28.09.2013 15:55 /
burokdobudy - Profil - user - 40% - 575
Ja noszę dres, dres fajny jest :d Spodnie to tylko po domu, czasem na trening, czy do jakiś prac na podwórku. Bluzy dresowe natomiast zdarza mi się nosić często, ale bawełniane tylko, bo innych nawet nie mam(ewentualnie polar) :d

-
Dodane: 28.09.2013 16:24 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1198
Jedyne chwile w których przepraszam się z moimi dresami to wtedy gdy dopadnie mnie jakaś paskudna choroba i smyczę się w nich po domu.

Osobiście jeśli wolę więcej luzu to inwestuję w bojówki, a jako że ponad pół życia spędziłem na szlaku to takie spodnie sobie bardzo cenię. Poza tym, standardowo jeansy. Ale dopasowane, nie z krokiem w kolanach, ja nie ''pier... rezus'' cyt. film ,,chłopaki nie płaczą''.

Co zaś tyczy się ludzi je noszących to ciężko mi się wypowiedzieć bo to nie moje towarzystwo więc i nie ma co ferować wyroków na lewo i prawo. Wiem natomiast, bo widzę, że masa ładnych, szczupłych, dziewczyn bardzo skrupulatnie dba o to by figury o którą tyle dbają nie pokazywać, wszak lepiej na tyłek wciągnąć łopoczący na wietrze worek.

-
Dodane: 30.03.2014 22:50 /
pyka90 - Profil - user - 10% - 103
Fiend napisał/a:
Deadpool napisał/a:
Dresy są fajne, ale w pewnym sensie źle mi się kojarzą :p

Niech zgadnę... "w******l od dresów"?

Co wy chcecie, przecież "dresy" to troskliwi ludzie! Tak często podchodzą i pytają "masz jakiś problem?" ...

Dobra, dość stereotypowych żartów, przejdźmy do właściwego tematu, który widzę został nieco zapomniany :p
Ja nic do dresów nie mam, choć sama nie noszę. Jedyny wyjątek to czasem w domu, na siłowni, albo na wieczorne biegi wokół osiedla.
Bardziej drażni mnie fakt, że niektórzy nie potrafią się ubrać stosownie do sytuacji. Bo nie ukrywajmy, przyjście np. na czyiś ślub w dresie świadczy już o braku... sama już nie wiem czy kultury, szacunku czy rozumu. A znam takie przypadki.

-
Dodane: 30.03.2014 23:12 /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6457
Fiend napisał/a:
Dresy są wygodne, wyglądają dobrze ( choć zdarzają się nieciekawe przypadki ) i ogółem są kozackie. Materiał potrafi denerwować, ale są różne kroje, nawet takie gładkie w dotyku, well każdemu powinno spasować.

Mnie nie. Drsy mnie denerwują - za równo ubiór, jak i subkultura. Czemu? jeśli chodzi o ubiór to dla mnie o wiele wygodniejsze są jeansy - nie uprawiam na codzień sportów. Jeśli chodzi o subkulturę, to spotkałem wielu drechów i w stu procentach to byli troglodyci.

-
Dodane: 30.03.2014 23:18 - Edytowane przez Megumin /
kordos napisał/a:
Fiend napisał/a:

Mnie nie. Drsy mnie denerwują - za równo ubiór, jak i subkultura. Czemu? jeśli chodzi o ubiór to dla mnie o wiele wygodniejsze są jeansy - nie uprawiam na codzień sportów. Jeśli chodzi o subkulturę, to spotkałem wielu drechów i w stu procentach to byli troglodyci.
Niah, ale mnye chyba za takiego nye uważasz, co kordoś? :|
Ostatnio także przestawiłem się na jeansy, nye jakieś rurki tylko zwykłe, dość proste ;3

PS. Nye czuj się lepszy z powodu wypicia mniejszej ilości mleka, nyaaa~

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy