Ważna informacja News: Konkurs - Wygraj kubki i podkładki z logo!

Polecamy

Forum > Hydepark
Temat: Okazywanie uczuć w miejscu publicznym
Dodane: 21.09.2013 19:17 /
#agamemnon - Profil - user - 0% - 30
Dzisiaj, będąc światkiem praktycznie pożycia seksualnego w miejscu publicznym, zaczynam się zastanawiać czy to w ogóle jest dozwolone ...

A jak jest z Wami? Lubicie patrzeć, jak ktoś całuje się / ściska / obmacuje / trzyma za ręce / lub co gorsza robi inne rzeczy w miejscu publicznym? Co w ogóle o tym sądzicie? Jaki macie do tego stosunek?

-
Dodane: 21.09.2013 19:23 /
#Ibuki_Suika - Profil - user - 80% - 3762
Można powiedzieć, że mam do tego stosunek analny, czyli mówiąc prościej mam to w dupie. Nie przeszkadza mi zbytnio gdy widzę jak ludzie się ściskają i całują, choć widziałem już parę szczyli obściskujących się na ruchliwym deptaku, idąc, dodatkowo na środku chodnika, wyglądali jakby się z 20 lat nie widzieli.
Rzeczy podchodzące pod seks mogą już komuś przeszkadzać i nie powinny być praktykowane. Jak już są no to sorry winnetou, to są sprawy intymne i nie należy się z nimi dzielić z publiką.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 21.09.2013 20:16 /
#Blade69 - Profil - user - 40% - 871
Ja mam w tym względzie poglądy zbliżone do Japończyków... wiadomo, że jak się parka wita czy, żegna to pocałować się należy, ale nie wychodziłbym jakoś specjalnie ponad to. Zresztą traktuje to trochę jak taki sztuczny manifest, by pokazać światu jak bardzo się "kochają", a nie sobie.

-
Dodane: 21.09.2013 20:48 /
#KaKa - Profil - user - max% - 13318
A ja tam to w ogóla rzadko widuję xD Ale fakt, trzeba mieć jakiś umiar, jednakże ogólnie to mi to raczej nie przeszkadza. No chyba, że ktoś już za bardzo się wkręca, czyli to o czym mówi Pepe.

-
Dodane: 21.09.2013 21:06 /
#Byczusia - Profil - user - 80% - 3554
O ile to nadmierne nie jest to mi to wisi. Niech se okazują, byleby nie za mocno, bo jak wiadomo co za dużo to niezdrowo i mi się chce wtedy rzygać. Są pewne granice i tyle.

-
Dodane: 21.09.2013 23:11 /
#Bulma 3110 - Profil - user - 50% - 1423
Toleruję wszystko ale z umiarem. Jakoś niezbyt szczególnie mi to przeszkadza, ale oczywiście w granicach rozsądku.

Wydaje mi się jednak, że takie "intymne sprawy" powinno się okazywać w domu, a nie na ulicy.

Zresztą traktuje to trochę jak taki sztuczny manifest, by pokazać światu jak bardzo się "kochają", a nie sobie.

Bo to jest miłość na "pokaz" a nie dla "siebie" :p

-
Dodane: 22.09.2013 01:36 /
#hlkpl - Profil - user - 90% - 4247
Mnie tez nie przeszkadza jak sobie okazują miłość, chyba że jest to love porada przed szkołą średnią. To wtedy jest obrzydliwe. I po prostu prostackie. :d

-
Dodane: 26.09.2013 21:09 /
#malpex - Profil - user - 90% - 4418
Mnie to nie rusza, sam też w pewnym sensie okazuje uczucia jak chodziłem gdzieś z dziewczyną, ale oczywiście wszystko ma swoje granice. Trzymanie za ręce czy pocałunki nie są chyba złe, nawet w miejscu publicznym.

-
Dodane: 29.09.2013 16:02 /
#burokdobudy - Profil - user - 40% - 575
malpex napisał/a:
Trzymanie za ręce czy pocałunki nie są chyba złe, nawet w miejscu publicznym.

Ależ oczywiście, jestem takiego samego zdania. Jak jestem gdzieś z moją piękną w miejscu publicznym, to naturalne jest jeśli mam ochotę ją pocałować, czy ona mnie to nie idziemy się chować z tym do kibla. Jeśli jednak (często na dyskotekach, w klubach, pubach można coś takiego zaobserwować - ogólnie w miejscach, gdzie przebywają z reguły, albo powinni przebywać "dorośli" ;) 15latka, albo napalona 16stka siada już na jakiegoś "łogiera" który stuningowano kaliebro albo tgro podjechał, no to sory... Za łep sie należy złapać i wyprowadzić takich wieśniaków. A tako typiare, to bym... Nie powiem co.

-
Dodane: 01.10.2013 20:18 /
#KapralKruchy - Profil - user - 0% - 14
Wg mnie wszystko ma swoje granice. Tzn "pożarcia" są nietaktowne, lecz żyjemy w wolnym kraju i niestety każdy może robić co mu się żywnie podoba.

-
Dodane: 01.10.2013 21:11 /
#Neska - Profil - user - 0% - 91
Trzymanie za ręce i cmoknięcia mi nie przeszkadzają, a nawet uważam za urocze. Jednak er... "głębsze" sprawy mnie jakoś ten... obrzydzają. Wolę nie patrzeć na takie parki które "walą w ślinę", szczególnie jeśli to szczyle w wieku gimbazy.

Jeśli chodzi o te intymne sprawy to okej, zrozumiem, adrenalina i te sprawy. Mimo to, również wolałabym się nie natknąć na to na spacerku :d

-
Dodane: 01.10.2013 21:16 /
#Arti1915 - Profil - user - 70% - 2276
Idzie sobie dwójka osób to się trzymają za ręce itd :p Tyle, że ostatnio jedna para, na dodatek laska średniej kategorii (:< ;) lizała się z typem przez 15 minut drogi autobusem. Przykry widok ;__;

-
Dodane: 02.10.2013 17:57 /
#Samael - Profil - user - 80% - 3172
Do samego przytulania się, całowania itd nic nie mam. Jeśli mowa już o seksie w miejscu publicznym to już wielka przesada. Jak chcą to do domu albo jakiegoś motelu a nie na ławce w parku. Wszystko z umiarem ludzie [placze]

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 02.10.2013 18:34 /
#KaKa - Profil - user - max% - 13318
Trzymanie za ręce i cmoknięcia mi nie przeszkadzają, a nawet uważam za urocze. Jednak er... "głębsze" sprawy mnie jakoś ten...

No niby tak, jednak wiesz, nie będą się ludzie chować po domach. Oczywiście myślę o normalnej długości pocałunku a nie:

lizała się z typem przez 15 minut

xD

-
Dodane: 11.01.2014 23:19 /

Jak dla mnie to obrzydliwe. Nie lubię się całować - unikam tego jak mogę, więc czas 15 min byłby dla mnie katorgą.

-
Dodane: 14.01.2014 20:32 /
#hlkpl - Profil - user - 90% - 4247
agamemnon napisał/a:

Jak dla mnie to obrzydliwe. Nie lubię się całować - unikam tego jak mogę, więc czas 15 min byłby dla mnie katorgą.

Ja rozumiem że wtedy nie można złapać tchu i tak dalej , poza tym bakterie. Tym bardziej na dworze kiedy można się przeziębić. Racja ale jak tak nie lubisz pocałunków to co będzie u ciebie z pieszczotami nie tylko w usta??? [oczy]

-
Dodane: 06.02.2014 17:00 - Edytowane przez lolek1122 /
#lolek1122 - Profil - user - 0% - 13
Arti1915 napisał/a:
Idzie sobie dwójka osób to się trzymają za ręce itd :p Tyle, że ostatnio jedna para, na dodatek laska średniej kategorii (:< ;) lizała się z typem przez 15 minut drogi autobusem. Przykry widok ;__;

nie no można ale też trzeba wybierać odpowiednie miejsca, autobus zdecydowanie odpada chyba,że jakieś drobne pocałunki.. ale nie lizanie się w autobusie :)

-
Dodane: 09.02.2014 14:45 /
#malpex - Profil - user - 90% - 4418
Aktualnie jak widze parę to juz mnie to denerwuje, ale lizanie w autobusie? dobrze ze się bzykac nie zaczęli :| Nikt nie mówi o dystansie pomiędzy parą, ale bez przesady tak to tylko sobie na nich powrzucam pod nosem, ale troche wyrozumiałości dla innych :(

-
Dodane: 12.02.2014 14:23 /
hlkpl napisał/a:
agamemnon napisał/a:

Ja rozumiem że wtedy nie można złapać tchu i tak dalej , poza tym bakterie. Tym bardziej na dworze kiedy można się przeziębić. Racja ale jak tak nie lubisz pocałunków to co będzie u ciebie z pieszczotami nie tylko w usta??? [oczy]

Wiesz, nie każdy ma takie wyrafinowane wymagania jak Ty :d Mi w porównaniu do ciebie wystarczą jakieś podstawowe gesty ukazywania miłości :d

-
Dodane: 12.02.2014 14:37 /
#Megumin - Profil - user - 70% - 2636
Nie przeszkadza, ale trochę to "sztuczne" w niektórych przypadkach. Chodzi mi tu bardziej o focie na fejsbuczku, nosz, po co to, jak nie dla szpanu? Robią sobie zdjęcie jak się liżą, dla kogo? Po co?

You're not Hvick225, you're just a shitty 5 digit /// osu
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy