Ważna informacja News: Konkurs - Wygraj kubki i podkładki z logo!

Polecamy

Forum > Hydepark
Temat: Okazywanie uczuć w miejscu publicznym
Dodane: 12.02.2014 17:14 /
#KaKa - Profil - user - max% - 13318
Te fotki par, podczas pocałunku, to jest irytujące, naprawdę. Choćby dlatego, że po pierwsze oklepane, a po drugie sztuczne. Jak jest to tylko fotka, po prostu, dobra, ale profilowe z taką fotką jest miażdżące ;D

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 26.02.2014 16:12 /
#owerfull - Profil - user - 40% - 690
Trzeba mieć pewne obyczaje, większość młodzieży w dzisiejszych czasach raczej nie ma żadnych. Właściwie to mówię o ludziach 10-30 lat, bardzo duża część z tego przedziału wiekowego to idioci. Wolę już pooglądać mojego pijanego wujka niż pijanego młodzieńca, lepiej się to ogląda.

Dlatego młodzież trzeba prać ile wlezie żeby im wybić głupoty z głowy, wiem ze swojego przykładu i przykładu rówieśników, prać ile wlezie.

-
Dodane: 26.02.2014 17:51 /
#malpex - Profil - user - 90% - 4418
Trzeba mieć pewne obyczaje, większość młodzieży w dzisiejszych czasach raczej nie ma żadnych. Właściwie to mówię o ludziach 10-30 lat, bardzo duża część z tego przedziału wiekowego to idioci. Wolę już pooglądać mojego pijanego wujka niż pijanego młodzieńca, lepiej się to ogląda.

Dlatego młodzież trzeba prać ile wlezie żeby im wybić głupoty z głowy, wiem ze swojego przykładu i przykładu rówieśników, prać ile wlezie.

A co to ma do okazywania uczuć w miejscu publicznym? :| Nie trzeba być pijanym ani głupim żeby się całować i na odwrót.
Tobie przydało by się też parę głupot wybić z głowy :|

-
Dodane: 26.02.2014 18:14 /
#owerfull - Profil - user - 40% - 690
malpex napisał/a:

A co to ma do okazywania uczuć w miejscu publicznym? :| Nie trzeba być pijanym ani głupim żeby się całować i na odwrót.
Tobie przydało by się też parę głupot wybić z głowy :|

Pewnie ma dużo i dodawanie emotek nie sprawi, że jesteś bardziej wiarygodny. Jakie głupoty chciałbyś mi wybić ? Jeśli ktoś uprawia seks w miejscu publicznym, to takich należy spałować na komisariacie, nie ma dla mnie innej opcji.

-
Dodane: 26.02.2014 18:46 /
#Darknes - Profil - admin - max% - 13204
Fiend napisał/a:
Nie przeszkadza, ale trochę to "sztuczne" w niektórych przypadkach. Chodzi mi tu bardziej o focie na fejsbuczku, nosz, po co to, jak nie dla szpanu? Robią sobie zdjęcie jak się liżą, dla kogo? Po co?
Bo fajnie takie zdjęcia wyglądają :d Tylko jak człowiek mądry to ma takie zdjęcia tylko dla siebie, a są też inni, którzy lubią się takimi zdjęciami chwalić w internetach. Mi to jakos mocno nie wadzi jeśli zdjęcie ma czysty charakter artystyczny typu zwykłe cmoknięcie na jakimś epickim tle/krajobrazie gdzie postacie są dość małe na całości zdjęcia. Bo takie z mocnym zoomem na sam pocałunek to słabizna.

Sam bym se takie fotki zrobił tylko problem w tym, że aby to na prawde dobrze wyszło to musi to robić ktoś trzeci... wtf?! xD Musiałbym dodatkowo zabrać kogoś aby za nami chodził :| To głupie.

Tak swoją drogą jeszcze tu nie pisałem. A więc. Jak ktoś się cmoka na przywitanie w policzek czy nawet w usta to nic złego, to samo trzymanie się za rączki czy chodzenie pod rękę. A jakieś poważniejsze okazywanie uczuć to niech lepiej sobie ludzie robią w domowym zaciszu.

-
Dodane: 26.02.2014 19:46 /
#Darknes

Takich zdjęć jakie ty opisujesz praktycznie nie ma. Zawsze wygląda to mniej więcej tak, ze z odległości ~2 - 3 metrów ktoś trzeci (no właśnie, to głupie xD) robi im zdjęcie. Niejdeno już takie widziałem na FB.

-
Dodane: 26.02.2014 20:05 /
KaKa napisał/a:
#Darknes

Takich zdjęć jakie ty opisujesz praktycznie nie ma. Zawsze wygląda to mniej więcej tak, ze z odległości ~2 - 3 metrów ktoś trzeci (no właśnie, to głupie xD) robi im zdjęcie. Niejdeno już takie widziałem na FB.
Ja akurat mam takich znajomych, że parę takich ładnych zdjątek się trafiło :p Pokazałbym, ale po ostatnich doświadczeniach z pokazywaniem wam zdjęć wolę wam już nic nie pokazywać xD

-
Dodane: 27.02.2014 15:19 /
#Ibuki_Suika - Profil - user - 80% - 3762
Te fotki par, podczas pocałunku, to jest irytujące, naprawdę

Co w tym irytującego? Fakt, jeśli chodzi o pary, które po tygodniu wspólnego życia spamują całego facebooka wyznaniami miłosnymi to mogę się zgodzić, że jest to słabe, jednak normalne zdjęcia bez perwersji to przeszkadzają albo ludziom, którzy są samotnymi desperatami, albo takim co przeszkadza wszystko.

-
Dodane: 27.02.2014 16:55 /
#Pepe

No właśnie. Ktoś się zna miesiąc, wrzuci takie zdjęcie i najlepsze jest to, że oznaczy na nim 1000 koleżanek xD I zawsze jeszcze czekam czy wrzuci super pro cytat ze strony cytatynafejsika.pl xDDD

-
Dodane: 06.03.2014 20:48 /
#malpex - Profil - user - 90% - 4418
Z tymi zdjęciami to bez przesady, sam mam takie zdjęcia choć nie udostępniałem ich publicznie :p ale wiadomo ze jak jest supa poważny związek na fb status zmieniony a później pełno zdjęć i rzygania tęczom kto kogo mocniej loffcia to już jest przesada, bo kogo to kurde obchodzi ? xD

-
Dodane: 15.03.2014 23:46 /
#sonmoho1121 - Profil - user - 0% - 75
U mnie w szkole to prawdziwe jaja z okazywaniem uczyć. Jest taka jedna Elvira i na każdej przerwie przychodzi jej chłopak i ją obmacuje w taki sposób że raz myślałem że dojdzie do czegoś więcej [wesoly] . Na jej chłopaka nawet wołamy DJ- if you know what i mean
Ogólnie nie denerwuje mnie to, tylko się zastanawiam czy takim osobom nie jest wstyd.

-
Dodane: 14.09.2016 05:26 - Edytowane przez Darknes /
#cholek56 - Profil - user - 40% - 931
Ostatnio miałem sytuację wracam busem a para przede mną na siedzeniach się lize i maca się.
Druga sytuacja stoję z kolegami na przejściu bo czerwone a po drugiej stronie para się lize i maca.
Pomijam aspekt ze kolega się wtedy Wkurzyl i krzyknął do tamtej dziewczyny ,,jeszcze loda mu zrób'' to się speszyli i przestali :d

Post przeniesiony ze względów regulaminowych do tematu: Okazywanie uczuć w miejscu publicznym

-
Dodane: 14.09.2016 05:29 - Edytowane przez namso91 /
#namso91 - Profil - user - 60% - 1769
Nie miałem i nie będę miał z tym problemu, dopóki nie zobaczę dwóch liżących się "facetów". Oni niech robią takie rzeczy w domu. Żeby być szczerym, lesbijki mi nie przeszkadzają. Więc drogie Panie, możecie to robić gdy namso jest w pobliżu. [serce]

Post przeniesiony ze względów regulaminowych do tematu: Okazywanie uczuć w miejscu publicznym

-
Dodane: 14.09.2016 05:29 - Edytowane przez PunishedVenom /
#PunishedVenom - Profil - user - 20% - 262
Ja jestem za zakazniem takie rzeczy przypominają mi że nie mam dziewczyny i jest mi wtedy smutno :| do homosiów nic nie mam ale niech swoje intersy zostawią dla siebie to i ja wszelkie uprzedzenia zostawie dla siebie.

-
Dodane: 14.09.2016 05:30 - Edytowane przez Stenbar /
#Stenbar - Profil - user - 50% - 1111
#namso91 normalnie jak jeden były polityk platformy mówisz.
Chłop powiedział dziennikarzowi "żart":
"Z pedałami to nie ale z lesbijkami to chętnie bym popatrzał."
I wyleciał z polityki. [szeroki]

Wszystko zależy od sytuacji ale ogólnie lepiej powstrzymać się od okazywania sobie uczuć w miejscu publicznym.Mówię to pomimo faktu, że jestem dość tolerancyjny.
Nie ma dla mnie znaczenia płeć obojga całujących i macających.

-
Dodane: 14.09.2016 05:30 - Edytowane przez Darknes /
Ale masz mądrych kolegów opie :| Cwany pewnie bo was kilku było. Jakim to trzeba być stulejarzem, żeby w taki sposób komentować cudze czułości. Sam nie raz i nie dziesięć całowałem się z dziewczyną na ławce w parku :| Na początku związku całowaliśmy się wszędzie, kek. Potem wiadomo, przyszło trochę ogłady, jedyne miejsce gdzie w zasadzie kontakt ograniczał się do przytulenia czy trzymania za rękę to autobus, a reszta, no sorry ale możesz się odwrócić jak ci stuleja pęka, że sam nie masz nikogo, kto by chciał ci dać buzi. Nie czaję jak za intymne można uznać całowanie się, skoro w dniu ślubu robi się to w kościele przed całą rodziną stojąc pół metra od księdza xDDD

Są pewne normy któych się nie powinno przekraczać, ale to działa w dwie strony, a rzucać tekstami godnymi ćwierćinteligenta do pary, która się kocha jest dalece gorsze od tego, że ktoś się z kimś przytula i całuje. Nie pozdrawiam :|

-
Dodane: 14.09.2016 05:31 - Edytowane przez namso91 /
#namso91 - Profil - user - 60% - 1769
#Stenbar
Przyznam, że ten post był pewną satyrą, tak zwanego zachowania sebixów itp. Gej nie , ale lesbijka tak. Asfalt nie , ale murzynka tak, itd.
Tak, naprawdę jestem dość tolerancyjną osobą i nic bym takim gejom nie zrobił i nie rzucałbym obelg. Chociaż nie popieram takiego zachowania.

EDIT

#Kaka
Jak już jesteśmy przy dublach, to są 2 tematy o "Żan Klocu Van Damie".

-
Dodane: 14.09.2016 05:33 - Edytowane przez Darknes /
KaKa napisał/a:
Nie czaję jak za intymne można uznać całowanie się, skoro w dniu ślubu robi się to w kościele przed całą rodziną stojąc pół metra od księdza xDDD
Nigdy w kościele nie widziałem aby się lizano (imo nazwa dla ostrzejszej formy pocałunku) i obmacywano przy księdzu :| A ludziom na pewno nie chodzi tutaj o zwykły pocałunek, bądźmy poważni, temat (ten zdublowany, chociaż pierwotny też mówi o czymś ostrzejszym niż pocałunki) tyczył się bardziej takiego hardkorowego okazywania uczuć i wkładania sobie rąk pod bluzki czy w majtki, czyli bardziej już gry wstępnej a nawet seksu, a nie zwykłych pocałunków... Ostro się tam u was muszą bawić w kościołach xDD U nas jest to tylko symboliczny pocałunek - takie coś można robić publicznie, na przywitanie, na pożegnanie. Ale nie publicznie się obmacywać i lizać jak napaleńcy, grę wstępną niech ludzie zaczynają w domu a nie w miejscach publicznych xD Ja nie pochwalam takiego czegoś bo sam tego nie robie, ograniczam się publicznie tylko do buziaków/pocałunków.

-
Dodane: 14.09.2016 06:20 - Edytowane przez cholek56 /
#cholek56 - Profil - user - 40% - 931
@Darkness dzięki wielkie już w którymś temacie w 100% piszesz to co miałem na myśli. O tym że prawie to gra Wstępna też chciałem napisać :) Właśnie pisząc lizanie miałem na myśli jak wpychaja sobie języki w buzię, lapia się za dupe itp. Takie rzeczy w domu a nie na ulicy powinno się robić. Zwykły buziak ok rozumiem ale nie pozeranie się. Ja na przykład nie wyobrazam sobie żebym ,lizal sie" i macal swoją dziewczynę w busie, na przejściu, w środku miasta bo moim zdaniem to nie jest coś co każdy musi i chce widzieć.

@KaKa może rzucił tekst jak cwiercinteligent ale moim zdaniem dobrze zrobił bo na przejściu jak ludzie ich widzieli mieli na twarzy niesmak

-
Dodane: 14.09.2016 07:02 /
#kamilpro123 - Profil - user - 10% - 131
mm czego nie lubię w miejscu publicznym, to jak Geje albo Lesby się całują w miejscu publicznym niech sobie będą jak lubią ale niech tego nie robią w miejscu publicznym bo tylko się zbiera na wymioty, a drugie co to dzieci potem to oglądają i robi się coraz więcej typu Gej czy nawet Less to już wgl nie wspomnę , nic dziwnego że jest w dzisiejszych czasach jest ciężko znaleźć swoją połówkę :d

https://www.faceb...190505632/

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy