Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. I Przygotowania ...

Polecamy

Forum > Hydepark
Temat: Okazywanie uczuć w miejscu publicznym
Dodane: 14.09.2016 07:34 /
#PunishedVenom - Profil - user - 20% - 271
kamilpro123 napisał/a:
w dzisiejszych czasach jest ciężko znaleźć swoją połówkę :d

Reszta twojej wypowiedzi to shit (jak można się spodziewać po takim nicku, no chyba że to jakaś satyra wtedy wszystko jest spoko ) ale ten part to 100% tru [placze]

-
Dodane: 14.09.2016 10:22 /
#Dem0niasty - Profil - user - 10% - 149
Miałem kolegę w szkole, co na każdej przerwie lizał się i macał z dziewczyną, rozumiem, że byli zakochani, ale taki widok był trochę niesmaczny. Oczywiście nie mam nic przeciwko jednemu, delikatnemu pocałunkowi w miejscu publicznym, ale żeby się zaraz obściskiwać i całować? Takie rzeczy to tylko w domu lub w mało widocznym miejscu :d

-
Dodane: 14.09.2016 20:50 /
#Byczusia - Profil - user - 80% - 3610
Nie mam nic przeciwko delikatnym okazywaniom sobie uczuć, np. całowaniu się w parku czy przytulaniu. Natomiast zbyt namiętnym pieszczotom publicznie mówię NIE- są pewne granice.

-
Dodane: 14.09.2016 20:53 /
#Stenbar - Profil - user - 50% - 1170
Temat ma już trzy strony a jeszcze nikt nie zdecydował się sprawdzić jak do tego podchodzi prawo.
Czy za publiczne uprawianie seksu można np. dostać mandat?
Czy to podchodzi pod zakłócanie spokoju? [yyy]

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.09.2016 21:42 - Edytowane przez namso91 /
#namso91 - Profil - user - 60% - 1763
#Stenbar
Obnażać się publicznie nie można, to uprawiać seksu tym bardziej. XD Za takie rzeczy można nawet pójść siedzieć, na parę dobrych lat.

Edit

Pierwszy lepszy przykład:
http://www.dzienn...,id,t.html

-
Dodane: 14.09.2016 23:19 /
#Yui-chan - Profil - systemadmin - 100% - 6259
Okazywanie uczuć do nie tylko uprawianie seksu i zazwyczaj z tymi mniej ostentacyjnymi formami nie mam problemu. Z trzymajacymi się za rękę dziewczynkami czy tulacymi facetami też nie, choć pocałunki homoseksualistów na widoku pubicznym są imho nie na miejscu... chyba, ze ukradkiem. W sumie namietne pocałunki hetero też nie są najwlasciwsz zachowaniem w miejscu publicznym. Wszystko winno mieć swój czas i miejsce.

"Wierzę, że śmierć dla Chrystusa to największy dar od Boga. Cóż za cudowny początek roku!"
- Pedro Bautista przed ukrzyżowaniem, a ty mi powiesz, że Boga nie ma, bo nie wymodliłeś 3+ na koniec roku z matmy
-
Dodane: 14.09.2016 23:59 /
#Stenbar - Profil - user - 50% - 1170
Dzisiaj, będąc światkiem praktycznie pożycia seksualnego w miejscu publicznym, zaczynam się zastanawiać czy to w ogóle jest dozwolone ...

Pierwszy post z tematu jasno wskazuje, że temat dotyczy też seksu więc o tym również wspomniałem.

-
Dodane: 11.01.2017 17:20 /
#millera1302 - Profil - user - 40% - 681
Arti1915 napisał/a:
Idzie sobie dwójka osób to się trzymają za ręce itd :p Tyle, że ostatnio jedna para, na dodatek laska średniej kategorii (:< ;) lizała się z typem przez 15 minut drogi autobusem. Przykry widok ;__;

średniej kategorii xd

Ja tak sobie myślę, że jak taka para nastolatków nie ma się gdzie spotykać, bo u jednych i drugich w domach ciągle przesiadują rodzice, to niech się całują ww miejscach publicznych. Wiadomo, są jakieś granice, ale co komu przeszkadza przytulająca czy tam całująca się para. Może autobus to nie miejsce na to, ale park? Czemu nie;P

Wydaje mi się, że kiedyś już dodawałam tu posta...

-
Dodane: 11.01.2017 18:33 /
#pix07 - Profil - user - 0% - 83
tak długo jak nikomu to nie przeszkadza to czemu nie ale pocałunek i przytulanie i trzymanie się za rękę a nie seks w miejscu publicznym :p
a w domu róbta co chceta :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy