Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Dodane: 29.12.2013 12:36 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13870
Dla wszystkich galaktycznych kowbojów - i w ogóle dla wszystkich

Było ich czworo i pies, na pokładzie opancerzonego środka lokomocji? Na tym jednak podobieństwa z pewnym znanym serialem się kończą. Członkowie załogi statku kosmicznego Bebop, miast altruizmem, kierują się w życiu jedną prostą zasadą: zyskiem. Możliwie największym. Spike, Jet, Faye i Ed trudnią się zajęciem, wydawałoby się, całkiem intratnym, są mianowicie łowcami głów. Słowem - zarabiają na życie łapaniem przestępców poszukiwanych międzygalaktycznymi listami gończymi. Chociaż... z tym "zarabianiem" różnie bywa. Co i rusz nasi bohaterowie wpadają w iście kosmiczne tarapaty, w których ważniejsze od uzyskania nagrody jest ocalenie własnej skóry. Jakoś jednak udaje się wiązać koniec z końcem i, choć lodówka świeci pustkami (Faye znów przegrała wszystko w kasynie), pieniędzy jakoś starcza na paliwo, potrzebne, by przemierzać przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu nowych głów do złowienia...
Narwaniec, były policjant, hazardzistka-oszustka oraz haker komputerowy płci nie do końca zidentyfikowanej. Załoga Bebopa, z której pies Ein wydaje się być najnormalniejszy (i najinteligentniejszy), podbiła serca widzów na całym świecie dzięki kultowemu serialowi anime studia Bones. Inspirowana tym hitem manga stanowi świetne uzupełnienie przygód szalonej paczki łowców głów. Dla wszystkich galaktycznych kowbojów - i w ogóle dla wszystkich - trzy tomy komedii sensacyjnej z kosmosu!

Ma ktoś? Czytał? Jak nie to zapraszam do recki.

Podobało się? :p

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 03.01.2014 14:25 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14855
Jeden z największych klasyków, choć samą fabułę znam głównie z anime, to manga od dawna znajduje się na mojej liście życzeń.

-
Dodane: 03.01.2014 14:55 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13870
Znajomość anime nic Ci nie daje. W mandze nie ma praktycznie żadnych nawiązań do tego. Tylko główne postacie te same a historie w ogóle inne.

Moim zdaniem warto kupić. To tylko 3 tomy, a czyta się to szybko i przyjemnie :d

-
Dodane: 03.01.2014 15:02 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Tak samo jak Black jestem zainteresowany tym tytułem zwłaszcza że ma tylko 3 tomy. Niemniej jednak w panach jest gdzieś dalej przez inne ważniejsze priorytety.

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 26.09.2017 12:20 /
Adik - Profil - user - 20% - 385
Kupiłem lata temu, przeczytałem i mogę tylko powiedzieć tyle, że solidna pozycja w swoim gatunku. J.P.Fantastica wydało w standardowym formacie z obwolutą, więc warto dokupić do takich pozycji jak Hellsing czy Death Note.

-
Dodane: 26.09.2017 13:16 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1540
Nie kupiłam, ale miałam większą styczność z tytułem. Kreska dość przeciętna. Nie podobało mi się również wydanie - zwłaszcza okładki. Barwne, lekko "wyblakłe" kolory, przepełnione wizerunkiem bohaterów kojarzą mi się ze starością i zniszczeniem. Przede wszystkim odrzuca mnie tematyka, która nie ukrywam nie jest moją ulubioną z racji sci-fi :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy