Ważna informacja News: Artbook Dragon Ball w Polsce? To możliwe!!

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia
Temat: Buki
Dodane: 15.07.2014 14:59 /
#Bociak - Profil - user - 100% - 6177
https://www.youtu...vrQapI4AhQ

W skrócie - gościu gada o mandze i anime na youtube. Mi się podoba. A wy sami oceńcie.

----- Podpis --------------------

"Żywy byłem zarazą - umierając będę twoją śmiercią" - Marcin Luter
-
Dodane: 15.07.2014 15:25 /
#millera1302 - Profil - user - 40% - 685
Jakoś w styczniu znalazłam typa i nawet podobały mi się te jego vlogi - czasami naprawdę mądrze mówił. Śmiesznie omawiał kolejne chapki Naruto. Jednak teraz troche mnie irytuje. Jego miłośc do One Piece'a można dostrzec w kazdym vlogu, nawet takim zupełnie od czapy. One Piece najlepszy i w ogóle nie ma nic fajniejszego - troszkę denerwuje. Od czasu do czasu zerknę sobie na jakiś jego vlog i tyle. Fajny głos ma.

-
Dodane: 15.07.2014 15:56 - Edytowane przez Darknes /
#Darknes - Profil - admin - max% - 13392
Znam już dośc długo, powiedzmy że gdzieś około roku, może dłużej. Ale jakos nie oglądam wszystkiego co nagrywa. Zainteresowała mnie w sumie tylko kolekcja jego mangi i tyle xD Potem obejrzałem jeszcze kilka filmików na temat anime i mi się więcej nie chciało.

Jak dla mnie to przeciętniak, który się niczym szczególnym nie wyróżnia w świecie "otaku". Chociaż może wśród polskiej społeczności ma jakiś tam w miarę dobry przekaz. No ale w erze takiej globalizacji to serio jest tego pełno na YT.

-
Dodane: 13.09.2014 17:47 /
#Samael - Profil - user - 80% - 3104
Gościa słucham mniej więcej regularnie od czasu kiedy wstawił recenzję o Resident Evil bodajże... albo trochę wcześniej niemniej to jest taka najpewniejsza data na dzień dziś. Przy oglądaniu jego filmów zauważyłem że bywa często irytujący i nieogarnięty do końca w pewnych tematach. Zwłaszcza na początku kiedy źle podał wydawce jednego tytułu. Ogólnie rzecz biorąc to raz ma lepsze filmy a raz gorsze. Na plus ma to że dzięki niemu kilka osób zainteresowało się "Monsterem"

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 16.09.2014 12:20 /
#Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1532
Na dobrą sprawę bardzo ciężko jest mi ustosunkować się do tego człowieka. Bywają filmiki, że są naprawdę świetne, natomiast inne - całkowicie przeciętne (od razu zaznaczam, że nie oglądam go regularnie, ale udało mi się przerzucić sporo jego materiału). Może gdyby bardziej się z tym jakoś ogarnął, to wyszłoby z tego coś bardziej adekwatnego, bo ma niezłe predyspozycje chociażby głosowe :d Wiedzę jako taką ma, widać że się mocno tym interesuje, no ale tak jak napisałam wcześniej - filmik filmikowi nierówny :d

-
Dodane: 26.11.2014 15:22 /
#Ippo - Profil - user - 40% - 830
Jego filmy są fajne w zależności od tego czy temat, o którym mówi jest ciekawy. Myślę, że nie potrafiłby mnie zainteresować czymś o czym nie mam pojęcia. Ogólnie kanał bez szału, ale z nudów można obejrzeć. :)

-
Dodane: 27.11.2014 20:16 /
#Megumin - Profil - user - 70% - 2613
Straszny każual. Sprawdziłem kilka jego filmów m.in. o visual novel i otaku. Nie mam zamiaru oglądać kogoś, kto jest mniejszym weaboo ode mnie i merytorycznie też wiele nie oferuje. Równie dobrze Darknes mógłby założyć kanał i bym mu dał suba.

-
Dodane: 01.12.2014 18:09 /
#Clementine - Profil - user - 0% - 14
Widziałem jego filmiki na youtube i denerwował mnie brak wiedzy, zapominanie nazw własnych czy byki językowe. Wole Turpata i jego rage'e na lagujące mecze w multi jakiś gier.

-
Dodane: 01.12.2014 19:04 /
#Flavi - Profil - user - 0% - 49
Bukiego ostatnio mało oglądam bo przegina pałe,a turpat to już w ogole poszedł na masówke.. jeszcze jest słomiany ale jak dla mnie Jeremy TVone jest najlepszy, fajny glos ma i mądrze gada polecam do tego wielki fan DB

-
Dodane: 02.12.2014 00:56 /
#hlkpl - Profil - user - 90% - 4418
Obejrzałem kilka filmów z jego udziałem i co?? Straszny fan OP, aha ostatnio widziałem film o klasie maturalnej. Strasznie przemądrzały chłop. [yyy] Bym zapomniał że krytykuje Beyblade. [zly]

-
Dodane: 07.12.2014 00:30 - Edytowane przez Darknes /
Fiend napisał/a:
Równie dobrze Darknes mógłby założyć kanał i bym mu dał suba.
what? xD I niby o czym miałby to prowadzić? Prawie o tym samym co Buki? Czyli głównie mangi z polski? :| Bo animu nowych już nie patrzę, a w sieci mang też nie czytam.

Wszedłem w sumie napisac o tym - http://youtu.be/m...

xDD Supa. OP i DB najlepsiejsze mangu w Polsce. Chyba przestanę Bukiego traktować poważnie :|

-
Dodane: 07.12.2014 01:54 - Edytowane przez Bociak /
#Bociak - Profil - user - 100% - 6177

xDD Supa. OP i DB najlepsiejsze mangu w Polsce. Chyba przestanę Bukiego traktować poważnie :|

Bez nerwów. [xd] Przecież w tym całym T0P 5 nie chodziło o obiektywne, erudycyjne zestawienie dojrzałych, wielopoziomowych i dopracowanych do granic możliwości mang jakie można zdobyć w Polsce, lecz o zobrazowanie subiektywnych odczuć autora na temat jego ulubionych mang. W takiej sytuacji nie dziwi już Dragon Ball czy One Piece, ponieważ potrafią one nas napełniać taką oto energią: https://www.youtu...7kZVH849Eo , https://www.youtu...wXKz2CeHwY . No i w rakningu jest Ghost in the Shell oraz Monster, nie jest więc zawalony samymi smoczymi piratami.

Nie wszystko co zwykliśmy nazywać dobrym w sztuce i w życiu, musi stanowić nie lada wyzwanie dla umysłu.

Strasznie przemądrzały chłop.

Każdy kto stara się zachowywać dojrzale, wypowiadać się poprawnie nie okraszając tego zbędnymi uśmieszkami czy gestykulacją (vide filmiki nastolatek), jest z miejsca przedstawiany jako osoba przemądrzała. Jakieś postępackie jest tego źródło.

-
Dodane: 07.12.2014 10:54 /
#Sti3n - Profil - user - 0% - 27
Każdy znajdzie sobie jakieś grono odbiorców. Ja sam oglądam tylko te jego filmiki, które mnie zainteresują. Nie jest zły. Mówi dość mądrze (mimo kilki błędów, ale umówmy się, kto ich nie popełnia?) i potrafi zaciekawić. Osobiście wolę Turpata i Jeremy, ale Buki też czasem ma naprawdę dobre filmy.

https://dragonbal...upsell.pl/
-
Dodane: 07.12.2014 11:07 /
Wiem Bociek o co chodziło w filmiku :p Ale mimo wszystko oceniając subiektywnie czy obiektywnie nie dałbym DB i OP jako numer jeden w Polsce :p Chociaż One Piece to akurat w tym top 5 by się na pewno zmieścił [xd] Nie wiem w sumie jak w przypadku DB zważając na fakt, że musiałbym wybierać (tak samo jak Buki) wyłącznie z mang, które posiadam i czytałem.

-
Dodane: 07.12.2014 18:14 /
#MysteekSSJ - Profil - user - 20% - 273
Jeszcze pare miesięcy temu bacznie przeglądałem jego kanał bo naprawdę było w czym u niego wybierać, a kiedy wbił 10 tysięcy subów zaczął tak lecieć na masówki że to od razu rzuca się w oczy. Nie dziwie mu się skoro dzięki temu dostaje hajs z yt i do tego dostaję dosyć sporo mang od JPF'a, robi to co lubi a jego popularność przybiera tylko na sile (jak na polskie realia to jego 15 tys. subów to już jest naprawdę nie lada osiągnięcie). Osobiście już bardzo rzadko go oglądam a jak już, to wyłączam zazwyczaj w połowie. Jak jeden 10-cio minutowy filmik poświęca na temat, w którym to wyjaśnia, że nie należy porzucać anime w połowie, tylko dać mu szanse do samego końca, gdzie mija miesiąc i wypowiada się na temat Angel Beats i mówi, że gdyby to teraz miał oglądać to porzuciłby to po kilku odcinkach (swoją drogą, to seria jest ogólnie przez niego polecana) no to coś tu się nie zgadza w zeznaniach. Mimo wszystko, respekt mu się należy.

-
Dodane: 26.08.2016 14:33 /
#MaRyJiJusz - Profil - user - 100% - 7200
Myślę, że jest jednym z bardziej sympatycznych jutuberów, ale... ostatnio mnie irytuje, zachowuje się jak rasowy recenzant, który ma monopol na poglądy, ale co gorsza ulega hipokryzji i to najgorszego typu hipokryzji.
Obecnie oglądam go czasem, ale coraz z mniejszą ochotą i pewnie za jakiś czas przestanę w ogóle :p

-
Dodane: 26.08.2016 14:41 - Edytowane przez KaKa /
#KaKa - Profil - user - max% - 13464
Deadbolt napisał/a:
Myślę, że jest jednym z bardziej sympatycznych jutuberów, ale... ostatnio mnie irytuje, zachowuje się jak rasowy recenzant, który ma monopol na poglądy, ale co gorsza ulega hipokryzji i to najgorszego typu hipokryzji.
Obecnie oglądam go czasem, ale coraz z mniejszą ochotą i pewnie za jakiś czas przestanę w ogóle :p

O tak. Poświęciłem temu człowiekowi łącznie jakieś pół godziny, ale to nieporozumienie. On jako jedyny ma rację, reszta jest głupia. Szkoda, że nie mogę znaleźć filmu, w którym mówił, że jak ktoś uważa, że ktokolwiek z Naruto może rywalizować z Goku, musi być debilem :|

EDIT

Już wiem czemu nie mogłem znaleźć

https://www.youtu...qowexXpUkg

Wstydzioszek.

-
Dodane: 26.08.2016 15:08 - Edytowane przez SirPsychoSexy /
#SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 765
KaKa napisał/a:
Deadbolt napisał/a:

O tak. Poświęciłem temu człowiekowi łącznie jakieś pół godziny, ale to nieporozumienie. On jako jedyny ma rację, reszta jest głupia. Szkoda, że nie mogę znaleźć filmu, w którym mówił, że jak ktoś uważa, że ktokolwiek z Naruto może rywalizować z Goku, musi być debilem :|

No za to co powiedział o Naruto to ma u mnie plusa. A co do reszty... No coż koleś podłapał trochę publiki i teraz się trochę gubi i zaczyna gwiazdorzyć. Ten cały Carrioner też tak kiedyś skończy.

Edit...

Buki i tak wiemy że czytasz to forum. Dlaczego zablokowałeś filmik?

-
Dodane: 26.08.2016 15:39 /
#KaKa - Profil - user - max% - 13464
#SirPsychoSexy

Nie miał racji. Itachi mógłby pokonać każdego jednym spojrzeniem tak jak mógłby to zrobić w każdym innym uniwersum z każdą osobą żywą. Ale według Pana "znam w" to jest debilizm

-
Dodane: 26.08.2016 16:08 - Edytowane przez Bohnart /
#Bohnart - Profil - user - 50% - 1025
Gościa znam z tych kilku podlinkowanych na forum filmików i to w zasadzie tyle. Mówiąc fair bardziej zajmuje się całą mangą niż db więc stąd mój brak zainteresowania, co do db mam jeden kanał (geekdom101) i mi styknie. To on pierwszy wydłubał info o SSJ Pink i to dzięki info z tego kanału mogłem o tym napisać w spoilerach. Więc dla fanów db, mocno polecam.

Jeśli chodzi o ocenę Bukiego, to na tyle na ile mogę go ocenić po tych kilku filmach powiem, że to nie moja bajka. Ale ślepy bym był pomijając jego szeroką publikę (ktoś linkował też aska bo padło pytanie o to forum i był na nim całkiem aktywny). Myślę więc że dba o ruch na kanale. Zarzut z grą który tutaj padł, jeśli prawdziwy to wielki minus. Ale skoro ma swoich fanów i ludzi co przy nim dobrze sie bawią to myślę że robi coś dobrego (przynajmniej dla nich) i umila im czas. Samo w sobie to dobra rzecz.
Ergo, nie moja bajka ale życzę mu dobrze. I trochę pokory bo tej nie zawadzi jeśli choć część zarzutów tutaj przedstawionych jest prawdziwa i jest szansa że część jego fanów może się na nim wzorować.

-------------

Co do pokonania postaci z db to z tym itachim chodzi o łapanie w te jutsu z oka? (Zatrzymałem się na deklaracji wojny ninja więc coś więcej to tylko ot tak, z zasłyszenia znam). To w sumie ciekawe by mogło być i zależeć od tego czy, jak w DBS,techniki może negować sama siła przeciwnika (Goku nie pozwolił zatrzymać czasu Hittowi). Na pewno jest o tym temat, poszukam sobie, sorry za offtop.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy