Dziś jest Niedziela, 22 stycznia 2017, godz 19:12
Online: 463, statystyki
Dodane: 10.10.2016 21:58
#Siwas - user - 40% - 997
KaKa napisał/a:

Ja popieram krytykę tej całej nowej grupki dyskutantów, którzy weszli tu i zaburzyli kompletnie cały ład, dyskusje, trolle, hejty na wszystko, obrona tych hejtow.

No owszem trochę spin i hejtów było, ale po za tematem tabu (DBS) byli spoko ziomkami.

----- Podpis --------------------
Dodane: 10.10.2016 22:01 - Edytowane przez cholek56 dnia 10.10.2016 22:23
#cholek56 - user - 40% - 931
Siwas napisał/a:
KaKa napisał/a:

Ja popieram krytykę tej całej nowej grupki dyskutantów, którzy weszli tu i zaburzyli kompletnie cały ład, dyskusje, trolle, hejty na wszystko, obrona tych hejtow.

No owszem trochę spin i hejtów było, ale po za tematem tabu (DBS) byli spoko ziomkami.

Jeśli hejtem jest to że ktoś pisze co i dlaczego się nie podoba to już nie wiem co nie jest hejtem .
To nie jest atak w Twoją stronę :) tylko ostatnimi czasy pisali co i dlaczego się nie podoba a niektórzy gownoburze kręcili ze nie wolno źle pisać bo to czepialstwo więc jak już karać to obydwie strony.

A Buki jak to Buki gada :d raz się podoba raz nie raz karci za logikę innym razem podnieca się nowym poziomem z pupy wyjetym ;) ale nie mam nic do niego

Edit Siwas no nie pisze ze tak nie było :d
Ale jakby dali małemu trunksowi niebieskie włosy to nikt by się nie klocil ;)

Dodane: 10.10.2016 22:09
#Dem0niasty - user - 10% - 157
Na ogół jest tak, że ktoś napiszę negatywną opinię z uzasadnieniem odnosnie DBS, to zaraz się go czepiają i wychodzi reakcja łańcuchowa.

A co do tematu, to się już wypowiedziałem, do bukiego nic nie mam, ale go nie oglądam.

Dodane: 10.10.2016 22:15 - Edytowane przez Siwas dnia 10.10.2016 22:25
#Siwas - user - 40% - 997
Dem0niasty napisał/a:
Na ogół jest tak, że ktoś napiszę negatywną opinię z uzasadnieniem odnosnie DBS, to zaraz się go czepiają i wychodzi reakcja łańcuchowa.

Ja ostatnio miałem odczucie, że jest odwrotnie, broniąc kanonu zostałem wyzwany od fanboja DBS :) A największy nieuzasadniony gnój w DBS był o kolor włosów Trunksa.

A co do Bukiego, no owszem raz mnie zraził jak nazwał DBS gównem, no ale cóż 5-ty odcinek był słaby a reszta odgrzewane kotlety. Potem od sagi turnieju zaczął DBS chwalić, no ale cóż bądźmi realistami zmienił decyzję bo DBS się zmieniło, a teraz bądźmy obiektywni, co prawda nadal kreska i animacja nie jest taka jaką byśmy sobie zażyczyli, ale nie jest tak tragicznie jak było, ale walki nadal kuleją.

Dodane: 10.10.2016 22:28 - Edytowane przez bekson dnia 10.10.2016 22:28
#bekson - user - 40% - 721
Coś mi się przypomniało, ale że godzina późna, to już nie ogarniam.

Najpierw mówił coś o tym, że nienawidzimy tu wszystkich youtuberów, a potem, że jest tu kilku youtuberów, którzy to czytają ?
Mam rozumieć, że mamy tu masochistów, którzy zamiast olać to "rakowisko" czytają wylewane na nich wiadra pomyj ?

Weźcie mi to wytłumaczcie, bo może to ja jestem już zmęczony i czegoś nie rozumiem xD

Dodane: 10.10.2016 22:31 - Edytowane przez Ruqer dnia 10.10.2016 22:32
#Ruqer - user - 60% - 1585
KaKa napisał/a:
#Ruqer

Bez argumentów? Ja widziałem tam cytaty. Ba, opisał sytuację, którą wykreowaliście przez burze w każdym temacie. Widzę, że was wszystkich piecze, że ktoś spoza tego kilka wzajemnej adoracji coś wam wytknął

Dawał cytaty, które dotyczyły tylko i wyłącznie jego osoby. Jednak on odnosi się do fanów dragon balla ogólnie, nie tylko tych, którzy go wyzywają, a tych, którzy wchodzili w jakieś tam dyskusje na forum(przecież od tego jest forum xD ). Wszystkie cytaty dotyczyły youtuberów. Jednak on wyzywa fanów DB jako fanów DB, a nie hejterów youtuberów. Nie widzicie tego, gość mówi: "zostawmy zarzuty o mnie", a później cytuje posty, które dotyczą własnie jego.

#bekson
Chyba jo, ale wierszyk fuzjonka wyśmiewa ludzi, którzy oglądają to co im się nie podoba. Widzę tutaj pewne podobieństwo :d

Dodane: 10.10.2016 22:34
#Yui-chan - user - 100% - 6085
Ruqer napisał/a:
KaKa napisał/a:
#Ruqer

Bez argumentów? Ja widziałem tam cytaty. Ba, opisał sytuację, którą wykreowaliście przez burze w każdym temacie. Widzę, że was wszystkich piecze, że ktoś spoza tego kilka wzajemnej adoracji coś wam wytknął

Dawał cytaty, które dotyczyły tylko i wyłącznie jego osoby. Jednak on odnosi się do fanów dragon balla ogólnie, nie tylko tych, którzy go wyzywają, a tych, którzy wchodzili w jakieś tam dyskusje na forum(przecież od tego jest forum xD ). Wszystkie cytaty dotyczyły youtuberów. Jednak on wyzywa fanów DB jako fanów DB, a nie hejterów youtuberów. Nie widzicie tego, gość mówi: "zostawmy zarzuty o mnie", a później cytuje posty, które dotyczą własnie jego.

Serio, nie wiem czym tu się przejmować:
Jakiś koleś umieścił na jutubie filmik, w którym wylewa żale, za to, że go na jakiejś (w tym przypadku naszej) stronie ktoś shejtował i... yyy, ok. :|
O co tyle hałasu?
Jak się dobrze poszuka, to i na fb się z wielu tutejszych dyskusji różne anony śmieją, tak jak i my śmieszkujemy z nich. Taki już jest internet.

Preserwatywa i pigułka wczesnoporonna tego forum
Dodane: 10.10.2016 22:36
Yui-chan napisał/a:
Serio, nie wiem czym tu się przejmować:
Jakiś koleś umieścił na jutubie filmik, w którym wylewa żale, za to, że go na jakiejś (w tym przypadku naszej) stronie ktoś shejtował i... yyy, ok. :|
O co tyle hałasu?
Jak się dobrze poszuka, to i na fb się z wielu tutejszych dyskusji różne anony śmieją, tak jak i my śmieszkujemy z nich. Taki już jest internet.

Przejmować się nie przejmuję, napisałem swoje zdanie, ktoś mi na nie odpowiedział, to ja najzwyczajniej w świecie mu odpowiadam. Na tym to polega :|

Dodane: 10.10.2016 22:36 - Edytowane przez Bartek30 dnia 10.10.2016 22:39
#Bartek30 - user - 80% - 3633
#Dem0niasty #cholek56 #Ruqer
Ej ale wiecie o co poszło prawda?
Bo nie chodziło o negatywne komentarze o DBS, tylko o obrazy, wyzwiska i inne chamskie zachowania w stronę tak zwanych obrońców i osób dobrze wypowiadających się o DBS.
Buki po prostu oberwał takim rykoszetem, a też czytał to forum i uznał że hejt i inne takie złe rzeczy mają tu miejsce, także nie wmówicie mi że nazywanie kogoś "debilem umysłowym albo że ma schizofrenie i jest gimbusem" bo lubi DBS, to przejaw zwykłej niegroźnej negatywnej opinii a nie hejtu.

Po za tym, Buki zacytował parę wpisów które go osobiście uraziły, także argumenty też były z jego strony.

Dodane: 10.10.2016 22:47
#Bartek30
Ja tam nie neguję, że wyzwiska są złe, wręcz przeciwnie. Jeżeli jednak ktoś jest osobą "publiczną" to raczej normalne, że będą takie komentarze. Mnie tam nie obchodzi spór wyzwiskowy, a samo to, że mówi, że DBTardy kłócą się o kanony i inne rzeczy - przecież od tego jest forum. Sam wierszyk tego drugiego gościa nie miał dosłownie nic powiązanego z wyzwiskami dotyczącymi jutuberów. My na forum też raczej nie wyzywaliśmy się tylko dlatego, że ktoś coś tam lubi, a ktoś nie. Zazwyczaj bezskutecznie próbowaliśmy przekonać innych do swoich racji jakimiś argumentami - każdy miał swoje, nieważne po której stronie stał.

Chamskie zachowania były i z jednej, i z drugiej strony, więc nie rozumiem o co chodzi.

Dodane: 10.10.2016 22:59
#Stenbar - user - 50% - 1099
Dopiero teraz obejrzałem te siedem minut, które Buki poświecił temu forum.To było zmarnowane siedem minut.Ten zryw youtuberów przeciwko grupie użytkowników z dbpolska, tego nie warto nawet komentować.Co ten Buki próbował zrobić?To było wylewanie żalu?
Żałosne, tyle powiem i na tym kończę.

Dodane: 10.10.2016 23:09
#KaKa - user - max% - 13218
Bany się nie sypały za dyskusje, bo to nie były dyskusje tylko zorganizowane działanie, mające na celu wprowadzenie zamętu.

Co do "spoko ziomków". Deadpool narobił już na tym forum tyle śmieci i tyle razy się poprawiał, że perma powinien dostać kilka razy. Od kiedy ja tu jestem to zasłużył ja jakieś dwa xD
Seneka myślał że można być trollem, nie będąc inteligentnym. No nie można. Sytuacja z tematem nt. kolejności oglądania serii tylko utwierdza w tym, że w ogóle nie myślał co robić liczył tylko na to że ktoś napisze ze GT to nie jest kanon.
Namso - nie znam. Wiem tylko że pije tanie piwo.

Serio, jakiś buki na swoim kanaliku umieścił film o tym, że uważa daną dwójkę za słabą, bo go wzywają w taki sposób, jak mu się nie podoba, w efekcie czego temat zostaje zbombardowany bólem dupska "hehe mnie to nie rusza, ale jak on mug", jedno wielkie mulitkonto (które w pewnych okresach było w porządku, pozdrawiam Deadpoola przed zostaniem dedbolem) pisze ze bez niego forum upadnie, a przy okazji wychodzi na jaw "spisek" tej dwójki z amatorem Kuflowego. Powinniśmy powiedzieć "Dziękuję pan buki", bo jego film, względnie lekki, sprawił że to, co psulo atmosferę od niemal roku, odeszło.

#Ruqer

Bo fandom DB jest upośledzony. Nawet te proste dyskusje o poziomach mocy. Można się w to angażować, redi zawsze wrzuci pomocne skany, matematyka pomoże, ale przyjdzie ktoś, kto uważa że Songo jest najlepszy i nie ma dyskusji. Wszyscy fani X-Men przyjmują pewne komiksy jako side story, nie liczy się, jest ale nieważne, a GT? "ja lubię to uznaję" i zamęt w dyskusji, bo to tak jakby uznawać AF, historia niezwiązana, zaprzeczona przez mangową. Nie mam kontaktu z wieloma społecznościami żale porównaj sekcje "Naruto" ćo "Dragon Ball", zobaczysz czemu z DBTardów się śmieje.

Dodane: 10.10.2016 23:30 - Edytowane przez Sined92 dnia 10.10.2016 23:32
#Sined92 - user - 0% - 48
Jeżeli chodzi o to forum to patrząc na pseudo-poprawność i rzekomą "politykę" prowadzenia forum, które zapewnia ciągłość działania (zacytuję):
"To forum istnieje od 2007 roku, istnieje dlatego iż poza głównym regulaminem kierujemy się również swoimi żelaznymi zasadami." by_black.
to naprawdę mi odechciewa się udzielania (dodam, że znam minimum dwie osoby, które przez te "żelazne zasady" przestało nawet tu wchodzić) i nie dziwię się, że ktoś traktuje to forum jako miejsce minimum odstępujące od standardów.

Swego czasu był śmieszek o tym, że Mr.Popo spłodził Black Goku. "Żelazna zasada", która traktuje użytkowników - no nie wiem, żeby tu nikogo nie obrazić - za nie potrafiących myśleć samodzielnie? zmienia tytuł na "Dragon Ball: Black zdemaskowany - pół żartem pół serio". Czy da się gorzej?

Jak ktoś napisze gówno-temat o tym jakich zeszytów w szkole używa, to spoko. Jak w spoilerach, opiniach, czy czymkolwiek występuje offtop na 10 stron - co w tym złego. Ale jak już ktoś założy temat, gdzie śmieszki są naprawdę na poziomie - to niebywałe! trzeba to usunąć! Boże Boże! Jeżu Jeżu! NIE AKCEPTOWALNE!!!!

W porównaniu do większości jestem naprawdę biernym użytkownikiem. Bywam tu często, nawet systematycznie co niedzielę zamiast mszy. Odpalam tematy i tak na 3-4 randomowej opinii na temat nowego odcinka zamykam zakładkę, bo muszą zrobić kąpiel oczu. Zaczyna się popadanie w skrajności - od "najlepszy odcinek serii" do "ja już nie mogę tego oglądać - takie to nielogiczne" - bo ku.wa wszystkie bajki ociekają logiką jak krople wody po dobrze schłodzonym piwku.

Nie mogę jednak zapomnieć o użytkownikach, którzy mają poczucie humoru, fajne poglądy, myślą samodzielnie oraz dyskusje z nimi to przyjemność (w moim wątku o Mr. Popo, naprawdę zauważyłem kilku fajnych userów, którym nie odmówiłbym wypadu na Sake czy bardziej ekskluzywnie - dobre Whisky).

Co do Bukiego - zwykle wyłączam go nie kończąc nawet 3 minut jego wywodów. Oglądałem tylko filmiki z DB, jednak styl i prowadzenie zupełnie mi nie odpowiada. Co nie zmienia faktu, że szanuje za pasję :)

Dodane: 10.10.2016 23:38
#Bohnart - user - 40% - 803
#KaKa

Mówiąc fair ostatnio też miałem takie odczucie ale w stosunku tylko do jednej ze zbanowanych osób która to notorycznie insynuowała różne pierdoły w kierunku userów o innym zdaniu. Może to miało być śmieszne, nie wiem. Dla mnie nie było. Bardziej gówniarskie i niskie.

Co do bukiego to się wypowiadałem, nie jestem widzem ale znów z ciekawości wszedłem na ten film zobaczyć o co chodzi. Był dotknięty tym co tutaj się działo i jego sprawa. Nasza wolność kończy się tam gdzie zaczyna się cudza i jako że już do sprawy się odnosił to miał pełne prawo zareagować na inny sposób. Tak jak każdy z nas ma prawo bronić swojego dobrego imienia. Pamiętam że padło tutaj oskarżenie o to że ukradł grę ufundowaną przez fanów w celu ogrania jej. Sprawę wyjaśnił i to było potrzebne. Fakt ża dialog prowadził też dobrze o nim świadczył.

Co do Fuzionka to jego wierszyk był raczej satyrą nabijającą się z tonu w jakim była część pisanych tutaj postów. Choć tak naprawdę można było się spodziewać że doleje oliwy do ognia i reakcje Ruqera bądź Stenbara to jej ewidentny wynik. Na moje było to zupełnie niepotrzebne wbicie szpili.

Zresztą podobnie niepotrzebne jak chwalenie się części userów pod filmem Bukiego tym, że db polska robi teraz czystki.

Dodane: 11.10.2016 02:16
Fuzionek powiedział co wiedział, półprawdę, która dla nikogo nie była zaskoczeniem, a Buki wylał swój żal, miał do tego prawo.Moim zdaniem powinni jednak te sprawę ograniczyć do tego forum.Oboje z tego co wiem mają tu konta.(Jest na forum jakiś Fuzionek, chyba oryginalny. :d )Wywleczenie swoich bólów na youtuby było bez sensu.
Temat jak dla mnie wyczerpany.

Dodane: 11.10.2016 08:44
#Bartek30 - user - 80% - 3633
#Ruqer
Tylko rozumiesz, prowadzenie dyskusji z różnymi poglądami na dana sprawę a toczenie kłótni np: o te Kanony to dwie różne sprawy.

I nie licząc na chwilę sprawy Bukiego.
To jedna z osób zbanowanych, obrażała na prawo i lewo w chamski sposób innych userów ( mnie też ) a każde zwrócenie uwagi kończyło się zasłoną "bo to negatywna opinia, odwal się ode mnie"
Dla tego został wprowadzony program odchamiania forum.

Wracając do sprawy filmiku Bukiego, to tak obserwowałem co tam się dzieje i macie świadomość że Administracja oficjalnie przeprosiła Bukiego za te chamskie zachowania za tych kilku userów?
Na ich miejscu spalił bym się ze wstydu że obcy ludzie za nich przepraszają i próbują załagodzić spór.
Powinni przynajmniej przeprosić Administracje, to moje zdanie, nie ważne czy Buki przesadził czy nie.
( Moim zdaniem miał on i Fuzjonek racje )

Dodane: 11.10.2016 09:33
Dopiero teraz zauważyłem te przeprosiny.Dzięki #Bartek30, pomogłeś mi stracić resztki szacunku do administracji tego forum.
Buki- człowiek, który nie jest w stanie znieść negatywnego komentarza na swój temat.
Dopisuje to do długiej listy jego wad.

Dodane: 11.10.2016 09:36
#by_black - systemadmin - max% - 14830
Przypominam, iż temat ten dotyczy osoby Bukiego i jego działalności, więc proszę o zakończenie dyskusji na temat funkcjonowania stron i forum.

Dla przypomnienia, rejestracja nie narzuca nikomu obowiązku korzystania z forum, ani jego przeglądania. Jeżeli komuś jest źle, to także nikt nikogo tutaj nie trzyma.

Idąc do sklepu nie niszczycie jego zawartości, ani nie stwarzacie nikomu problemu ponieważ jest to nie etyczne, a także ściągniecie na siebie konsekwencje. Tak też jest tutaj, nasza działalność nie będzie zanieczyszczana osobami, które nie potrafią uszanować naszej pracy, przy okazji robiąc z siebie ofiary, a z bas idiotów, czerpiąc z tego radość.

Wystarczy jeden życzliwy użytkownik, aby wszystkie brudy wyszły, tak samo z tymi, którzy chcięli ściągnąć lawinę banów na nie pasujących im użytkowników. To nie jest forum grupy wybrańców tylko dzieło wielu ludzi, a talże jego nadzoru.

Ci, którzy są krytyczni do nas wciæż tu są, bo nas krytyka nie niszczy, ale na pewno nie będą tu ci, którzy niszczą renomę naszego dzieła.

Tyle w temacie, każdy użytkownik korzystający z forum, niezależnie od tego czy ma pozytywne czy negatywne opinie, może być spokojny, lecz każdy, kto używa sobie naszego forum do swoich celów pożegna się z forum i właśnie po to powstała komisja.

Damn right!
Dodane: 11.10.2016 10:07 - Edytowane przez Xeriuss dnia 11.10.2016 10:24
#Xeriuss - user - 0% - 47
by_black napisał/a:

Idąc do sklepu nie niszczycie jego zawartości, ani nie stwarzacie nikomu problemu ponieważ jest to nie etyczne, a także ściągniecie na siebie konsekwencje.

Nie wypada w sklepie też drzeć się na kasjerkę przy kasie jak dużo ludzi jest w jednej kolejce i mówisz aby zadzwoniła po druga osobe aby otworzyła inna kase. Niby nie wypada, ale jak to pomoże to jesteś bohaterem innych kupujących co stali w tej dużej kolejce :)

A teraz przez Bukiego, to społeczność która tutaj liczy 30-50 aktywnych na forum jest hejtowana przez jego widzów. Buki ma racje, Buki najbardziej poszkodowany. Ich te kilka tys na te kilka ludzi na forum. Nie mógł on tego załatwić tutaj w tych 4 ścianach tylko żalić sie w filmie?

edit: Jak ktoś myśli, że darcie się na kasjerkę, która jest na stanowisku i wykonuje swoja pracę, przyspieszy przyjście drugiej (która może być na przerwie etc.) to jest burakiem - yui-chan

edit: Jak by to były pojedyńcze przypadki to tak. ALe tak było, jest i bedzie codziennie. A w sklepie nie pracują 2 kasjerki tylko wiecej. ALe nie ciągnijmy dłużnej tutaj tematu kasjerki :) Może w innym temacie.

Dodane: 11.10.2016 10:42
#lampek - user - 0% - 22
Moim zdaniem prawda gdzieś leży pośrodku. Krytykować można ale jest jakaś granica. Natomiast Buki jak twórca jest dla części społeczeństwa (tych co oglądają yt i jego kanał) niejako osobą publiczną i musi mieć to na uwadze.

Oglądam wybrane jego materiały - głównie livy o odcinkach DBS. Czasem się z nim zgadzam czasem nie ale to nie powód aby wyrażać się o nim w sposób jaki dokonali tego niektórzy forumowicze.

Ja ogólnie profesje "jutubera" oceniam negatywnie. Oglądam pewne kanały głównie, te których materiały moim zdaniem niosą jakąś wartość, poprzez przygotowanie autora/ów (np. poprzez znalezienie i zebranie informacji dotyczącej omawianego zagadnienia), ale niestety większość popularnych juberów w Polsce to filmiki o niczym - gejmerzy, którzy tylko ogrywają gry i coś tam gadają; jakieś głupie scenki typu "Co mówią uczniowie/studenci" itp., jakieś testowanie jedzenia... Często tez robią filmiki, w których rozdmuchują pewne sprawy jak jakaś obraza ich w komentarzy czy w filmiku innego twórcy. Buki jest dla mnie gdzieś pośrodku - czasem omówi jakiś ciekawy news, z drugiej strony potrafi gadać i robić filmiki o niczym (jakieś unboxingi itp.).

Polecamy
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: AMPolska.net - Wortal manga, anime, otaku | Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms