Ważna informacja Konkurs: Wygraj KOSZULKĘ z Światkoszulek.net

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia
Temat: Buki
Dodane: 12.10.2016 19:26 /
#ASAPGorgonzola - Profil - user - 0% - 20
Strasznie zabawne jest to, że sporo go tu jedzie ponieważ zmieniła mu się opinia o DBS i lubi te odcinki które teraZ wychodzą (większość).

Przeprszam ale to jest fakt że saga future trunksa jest 10 razy lepsza niz początek a ci co mówią że nawet najlepsze odcinki DBS nie równają się z DBZ czy tam DB robią to tylko aby wzbudzić trochę żywej aka. shitstormu dyskusji na tym forum.

-
Dodane: 12.10.2016 19:34 - Edytowane przez zadyma /
#zadyma - Profil - user - 60% - 1698
Aż się zalogowałem żeby się tu wypowiedzieć,(nie żebym wniósł coś merytorycznego do tematu, ale gównoborze działają na mnie jak magnes) ogółem nie wiem o co chodzi z całą tą sprawą, bo nie chcę mi się czytać poprzednich bezwartościowych postów.

Ale od siebie dodam jeśli ktokolwiek czuje się urażony/poszkodowany to jest sam sobie winien.

Dbtardy same sobie są winne bo oglądają tak słabe anime jakim jest DBS i jeszcze się pultają, że ktoś ośmielił się negatywnie wypowiedzieć o ich boskim dziele

Ludzie, którzy oglądają i komentują filmy Bukiego. Jest on na prawdę miernym youtuberem(do tego dojdziemy później). I jeśli lubicie jego filmiki to współczuje gustu i zazdroszczę bezkrytyczności. A jeśli go hejtujecie bo ośmielił się obrazić waszą ulubioną bajeczkę to nic wam nie poradzę, poczekam aż dorośniecie.

Buki też sam jest sobie winien za robienie chu*owych filmików. Na serio gościu opwiada o swoich ulubionych seriach/bohaterach/wydarzeniach z anime a co chwila wali takie błędy merytoryczne, że aż ciężko nie zgrzytnąć zębami. Mylenie imion/technik czy ogólnych wydarzeń jest u niego na porządku dziennym. Zero jakiegokolwiek przygotwania przed filmikiem czy planu odnośnie co i jak będzie się mówić. Gościu chce być mentorem dla (tfu!) otaku w polszy, a zachowuje się jak dzieciak co dopiero obejrzał kilka odcinków naruto i mówi o tym jak to anime nie jest jego pasją. Do tego co chwila te "mhmmmmm". Generalnie co 2-3 zdania zastanawai sie co teraz powiedzieć i mruczy pod nosem. Gdybym miał obejrzeć jeden jego filmik od początku do końca to to bym chyba wyrwał sobie uszy razem z mózgiem.

PS: dajcie link do tego filmiku w którym Buki o was mówi.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 13.10.2016 10:02 - Edytowane przez bekson /
#bekson - Profil - user - 40% - 962
Znalazłem na jego grupie taki link. Oczywiście zarówno link jak i postujący po chwili wylecieli z grupy xD

http://onepiece.c...en-jutuber

Czekam na filmik o optardach xDDDDD

#zadyma
https://www.youtu...Q29YzIU6_M
Kilka pierwszych minut

-
Dodane: 13.10.2016 11:00 - Edytowane przez Bartek30 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4284
#bekson
Od tej afery, nick Buki chyba wypalił mi się w mózgu do końca życia :d
Fakt, drama przypomina pewną inną... Ale nie jest aż tak hardcorowa.

Jednej rzeczy nie rozumiem, czy w końcu określenie DBTARD to osoba hejtujaca DB, czy ją broniąca?
B oraz słyszę jak tak nazywają obrońców, innym razem grupkę hejterów.

Mimo wszystko chyba wszyscy nimi jesteśmy bo większość ma 20+ ileś tam lat, a walimy codziennie posty głównie o jakiejś [ ( "Hinskiej" bajce :d ) ]
Mało tego kłócimy się o nią a niekiedy emocje sprawiają ze dochodzi do słów nienawiści i niezgody, także wszyscy powinni trochę zluzować, a nie się mścić za sprawą DB, aby kogoś zgnoić.

Mniemy tylko nadzieje że te afery/dramy jeszcze do TV nie trafią jak pewne inne :>
Tak czy inaczej, moim zdaniem Buki miał prawo czuć się obrażony i tu go w pełni popieram, ale nie trzeba tego aż tak nagłaśniać.

-
Dodane: 13.10.2016 14:02 - Edytowane przez Megumin /
#Megumin - Profil - user - 70% - 2636
zadyma napisał/a:
Aż się zalogowałem żeby się tu wypowiedzieć,(nie żebym wniósł coś merytorycznego do tematu, ale gównoborze działają na mnie jak magnes) ogółem nie wiem o co chodzi z całą tą sprawą, bo nie chcę mi się czytać poprzednich bezwartościowych postów.
No i właśnie dlatego głąbie nie powinieneś się wypowiadać w tym temacie, jeżeli nie czytałeś żadnych postów, to co w ogóle wiesz o tej 'dramie' (swoją droga te słowo to spore nadużycie, bo to zwykła utarczka kilku użytkowników), w dodatku rozprzestrzeniasz to na jakieś inne forum kompletnie w to niezaangażowane. Po co? Nudzi Ci się i lubisz robić flejmy?

Wyleciało tylko kilku frajerów (inaczej się ich nazwać nie da), którzy wyniszczali tę forum swoim zachowaniem. I Buki był tu bardziej impulsem i przypomnieniem, a nie głównym powodem, oni robili burdel już wcześniej. Przy bukim ta czara goryczy się przelała. I nie dziwię się mu, że nazwał te forum rakowiskiem w większości, kiedyś ta strona była znacznie fajniejsza, ale starzy użytkownicy już się praktycznie nie wypowiadają, a to z czym miał okazję dyskutować to właśnie ta grupka gorszego sortu. Oskarżenia w ich stronę też trafne, wypisywali o nim jakieś bezpodstawne bzdury, a kiedy on przyszedł tu z nimi powyjaśniać kilka kwestii, to oni dalej swoje. Miał prawo nagrać film, w którym wykłada kawe na ławe, inna sprawa, że nie powinien w to mieszać całej strony i ewidentnie wyolbrzymił problem, ale fakt faktem, że prawie żaden ogarnięty user stąd nie prowadził z nim normalnej dyskusji. I nie jestem jego jakimś fanboyem, o jego osobie wyraziłem się już na pierwszej stroni tematu i nie zmieniło się w tej sprawie za dużo, no oprócz tego, że mam do niego większy szacunek. Tylko bądźmy w tej sprawie w miarę obiektywni, a nie trzymamy się zasady, że każdy jutuber to zło. Robi to co mu sprawia przyjemność i w dodatku na tym zarabia, bardzo fajnie, każdy by tak chciał, ale nie każdemu się chce wprowadzić ten plan w życie, a on poświęcił kilka dobrych lat na budowaniu kanału i trochę wysiłku w to włożył.

I tak reasumując, przestańcie już nakręcać gównoburze, której nigdy nie było. Sprawa jest zakończona, black i buki doszli do porozumienia, a osoby winne poniosły odpowiedzialność, nic więcej dodawać nie trzeba. I mam nadzieję zadyma, że nie zareagujesz w swoim starym stylu i nie zaczniesz mnie po kolei cytować. I tak już się wysiliłem i skleciłem trochę dłuższego posta od dawien dawana, a o bukim więcej nie chce mi się gadać, bo mnie on nie interesuje i bardziej bronię dobrego imienia strony, która kiedyś była bardzo fajna, niż jego.

btw. sorry za chaos w poście, słaby jestem w pisaniu dłuższych tekstów i mam 4- z polskiego ._.

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Dodane: 13.10.2016 18:42 /
#ceka9 - Profil - user - 0% - 19
ja też od buki oglądam jak robi recenzje dragon ball super odcinka i powiem że chłop zna się na rzeczy ładne tłumaczy co było fajnego w danym odcinku lub było nie fajnego nad czym można popracować żeby zrobili to lepiej.Nawet potrafi zobaczyć szczegóły w danym odcinku gdzie nie zawsze idzie zobaczyć wszystkie szczegóły i te szczegóły opisywać potrafi oglądam go już dość długo i jak DLA MNIE jest on osobą bardzo dobrą w tym co on robi to jest moje zdanie a wy krytykujecie i oceniacie a sami nie zrobiliście byście tyle co on.

-
Dodane: 13.10.2016 19:37 /
#cycek007-7 - Profil - user - 0% - 1
Ja szczerze nie rozumiem takiego użalania się na YT. Armia bukiego opanuje forum teraz. Burza na temat Bukiego według nie była nie potrzebna jednak sporo racji w tym było, youtuber ciagle zmienia zdanie, jego filmy są ubogie w treść, nie mówiąc już o poprawnej polszczyźnie...Żadnego przygotowania do swoich filmów. To jest internet, trzeba liczyć się z opiniami,pozytywnymi jak i negatywnymi a Buki nie potrafi przyjąć krytyki do siebie. Smutne to ale co poradzić. Zamiast napisać do admina aby zrobił porządek z najwiekszymi krzykaczami to płacze na swoim kanale przyjmując poze Boga :) Troche to śmieszne

-
Dodane: 20.10.2016 15:48 /
#DragonN321 - Profil - user - 40% - 597
Osobiście uważam, że obie strony przesadziły w pewnych kwestiach. Buki osobiście uraził mnie tym, że na podstawie kilku osób nazwał fanów DB najgorszymi i najbardziej toksycznymi fanami anime z jakimi miał doczynienia. Osobiście mogę się poczuć urażony i to w pełni niesłusznie, bo ja go nie hejtowałem, tylko spokojnie wyraziłem moje zdanie na jego temat bez obelg itd. Tymczasem na podstawie paru osób, które wyraziły swoje zdanie w ostrzejszy sposób zostałem wrzucony do wora razem z nimi. Nie interesuje mnie to, bo to nie jedyny "jutuber" jaki istnieje przecież, chociaż za to ma u mnie minusa - a wcześniej poza paroma wadami (które przecież każdy posiada) lubiłem go. Nadal pewnie będę oglądał niektóre jego filmy, chociaż niesmak pozostanie na długo.

A teraz strona DBPolska. Osobiście uważam, że niektóre osoby dostały bana niesłusznie i zostały za ostro potraktowane. W grupce "upadłych" są jednak osobniki, które na bana zasłużyły. Te osoby uwielbiały prowokować kłótnie i atakować innych, a potem samemu, w swoim zamkniętym gronie, żalić się, że ciągle atakują i atakują i nie wolno wyrazić swojego negatywnego zdania. Problem w tym, że da się je wyrazić bez prowokowania i spokojnie, a nie z masą prowokacji i przytyków, czego te osoby zrozumieć nie mogły, albo nie chciały. Ponadto niektórzy strasznie negatywnie reagowali na krytykę: "Nie masz prawa mnie krytykować, bo to moje zdanie i nic ci do niego", a bardzo chętnie krytykowali praktycznie wszystko co popadnie. Ponadto każdy, kto śmiał się w choćby maleńkim stopniu niezgodzić z ich twierdzeniem dostawał automatycznie plakietkę "Fanatyczny obrońca". Strasznie mnie porażała hipokryzja w wykonaniu tych osób (bo jest to cecha, której osobiście nienawidzę): Zarzucali Bukiemu, że kreuje się na boga, a sami sie na takowego kreowali (albo się ze mną zgadasz w pełni i robisz jak ja, albo spadaj, bo jesteś gorszy), albo sami prowokowali kłótnie i atakowali, by potem się żalić, że ciągle się czepiają Ci paskudni obrońcy (oczywiście mianem obrońcy określany był każdy, kto śmiał się z czymś niezgodzić, niezależnie od tego, czy DBS kochał czy nienawidził).

Tyle w temacie. Będzie mi brakowało kilku osób, a za tymi wyżej wymienionymi tęsknić nie będę. Nie trzymam żadnej strony, bo obie strony nie są bez winy i napisałem co która strona zawiniła moim zdaniem. Skrajność nigdy nie jest dobra i praktycznie nie istnieje w tym świecie.

-
Dodane: 26.10.2016 16:56 /
#millera1302 - Profil - user - 40% - 683
Ahahahahahahah, chyba za rzadko tu zaglądam :d

Kanału Bukiego nie chce mi się oglądać już od jakiegoś czasu, ale swojego czasu naprawdę podobało mi się co robił, no ale to nie ważne. Ważne jest to, że on ma po części rację. Tutaj gównoburza może powstać nawet w temacie Byczusi o ulubionym kolorze skarpetek. I o ile do jednych spinaczy można się przyzwyczaić i ich olewać to inni sa po prostu tak irytujący, że nie chce się na forum wchodzić. No.

A wiem czemu Bukiego przestałam oglądać. Brzydko mówił o Naruto a ja w tamtym czasie byłam uwielbiałam Naruto xd

-
Dodane: 09.01.2017 13:12 /
#krzysztof123 - Profil - user - 10% - 245
Kiedyś natrafiłem na jego kanał, gdy przeglądałem coś na youtube o DB. Z czasem dałem mu suba i przez parę miesięcy oglądałem jego filmy, które mnie interesowały, ale z czasem jakoś mnie coś odepchnęło. Niektóre filmy, które wrzucał umiały zaciekawić, a inne były kompletnie nieudane. Nie podoba mi się w jego filmach wysławianie się. Pomijam już fakt, że nie umie wymówić poprawnie imienia paru postaci z różnych anime, ale gość kompletnie nie umie się wysłowić jak mówi bez żadnego przygotowania. Naprawdę aż uszy bolą jak tak szpeci nasz język. Wkurza mnie też to, że udaje głupka, mówiąc że zapomniał imienia jakiegoś bohatera tylko po to by nabić sobie komentarze i ktoś ma go uświadamiać.
Trochę negatywny ten wpis, ale to moje zdanie.

-
Dodane: 09.01.2017 13:16 /
#PunishedVenom - Profil - user - 20% - 271

#krzysztof123
On zawsze był mało elokwentny i miał problemy z tymi nazwami nie wiem czy robi to spejalnie czy też nie ale nie przeszkadza mi to.

-
Dodane: 11.01.2017 22:15 /
#Morex - Profil - user - 10% - 195
Bukiego zacząłem oglądać jakieś 1,5 roku temu. I tak jakoś obejrzałem kilka filmów (wtedy nagrywał głównie filmy o mangach) i miałem podobne odczucia co #krzysztof123. Dwa razy przy mniej znanych seriach film nawet mi się spodobał, a z drugiej strony 4 kolejne były według mnie jakieś mdłe i nijakie i ledwo docierałem do ich końca. Najbardziej podobały mi się chyba podsumowania kolekcji, to zawsze lubiłem oglądać i porównywać ze swoją kolekcją :d

Ogólnie, chłopak poszedł teraz na studia i może tutaj nauczy się sprawniej wymawiać niektóre zagraniczne nazwy, a jego sztuka oratorska się poprawi. Obecnie jego filmy oglądam bardzo rzadko i nie często wytrzymuje do więcej niż 3 minuty. Jakoś nie wnosi on wielu rzeczy do moich braków w wiedzy na temat M/A, także jeżeli mnie nie zaciekawi w kilku pierwszych minutach to go wyłączam.

Jednak trzeba przyznać, że pomysł na kanał mu wyszedł i nie wiem czy to on był pierwszym "jutuberem", ktry założył kanał o takiej tematyce, ale należą się mu brawa za to że przyciągnął do siebie całkiem sporą grupkę odbiorców, rozpromował trochę mange i anime w Polsce i przy okazji dostał/dostaje fajne paczki od wydawnictw i zarabia na youtube :)
No i chociaż inwestuje w sprzęt, a nie nagrywa na starym makintoszu z kalkulatorem zamiast kamery.

Co by nie było życzę mu sukcesów, mam nadzieję że nie będzie się zawsze czesał do tyłu na żel i poprawi swoje mankamenty :)

-
Dodane: 11.01.2017 23:03 /
#ceka9 - Profil - user - 0% - 19
ale ja też oglądam komentarze od bukiego i opinie filmów dragon ball super i nic nie zauważyłem głupiego u niego jak dla mnie on jest super buki i tyle nie interesuje mnie opinia innych na jego temat.

-
Dodane: 12.01.2017 08:36 /
#Morex - Profil - user - 10% - 195
No mnie nie interesuje Twoja opinia na jego temat... Ja mam swoje przemyślenia, Ty masz swoje. O filmach o DBS nic nie mówie bo nie uważam, żeby można było nagrać obecnie coś ciekawego na ten temat, zresztą pomylić się tam w czymś też byłoby wyjątkowo trudno...
Reasumując niech Buki nagrywa swoje filmy, część z nich jak mówiłem jest spoko i fajnie wychodzi, a część mnie nudzi i jak w każdym filmie mogą i czasami pojawiają się jakieś błędy (nie, nie będę teraz oglądał jego filmów, żeby wyłapywać każdy błąd i się tym tutaj chwalić)... Ten kto uważa że każdy film jest bezbłędny i idealny no cóż taka rola fanów mi nic do tego. Ogólnie to z tych 4-5 youtuberów (chyba) mówiących o M/A to Buki jest obecnie i tak najaktywniejszy, więc kogo innego oglądać? :d

-
Dodane: 20.02.2017 16:52 - Edytowane przez Yowee /
#Yowee - Profil - user - 0% - 61
Nie lubię typka. Jest nierzetelny, robi liva ogląda odcinek i myli imiona xD zresztą w większości odcinków to robi więc to że olewa to zamiast się przygotować,, no i ten co ma moc ta co ogniami strzela" xD do tego te dotacje które chce ciekawe za co. Za odcinki robione na odwal się? Że sprawia wrażenie mega bufona który mówi jedno by potem po jednym odcinku podniecać się jak ***. Takim YouTuberom mówię nie.

Edit: Prosiłbym o nie używanie na forum takich stwierdzeń, jest to sprzeczne nie tylko z regulaminem, ale po prostu niesmaczne. - by_black

ByBlack oddam Ci cześć i poddam się się Twej woli czarny panie tegoż forum xD

-
Dodane: 20.02.2017 19:55 /
#KaKa - Profil - user - max% - 13379
#Yowee

Ale ma jakieś grono wyznawców, którzy myślą że wszystko co mówi to prawda, no a niestety nie jest to prawda xD hajs się jednak zgadza.

-
Dodane: 20.02.2017 19:58 - Edytowane przez Yowee /
#Yowee - Profil - user - 0% - 61
KaKa napisał/a:
#Yowee

Ale ma jakieś grono wyznawców, którzy myślą że wszystko co mówi to prawda, no a niestety nie jest to prawda xD hajs się jednak zgadza.

Wiesz każdy czy to youtuber, piosenkarz itp jak bardzo słaby i nawet jakby słabo coś robił to znajdzie się grono wyznawców którzy wierzą w każde słowo i wystarczy że powie się coś złego to bronią nie widzą że ich idol robić coś źle i nierzetelnie. No ale wina jest po stronie youtuberow i,, wyznawców " którzy lykaja papke od idola a buki do takowych należy.

-
Dodane: 20.02.2017 23:45 /
Yowee napisał/a:
KaKa napisał/a:
#Yowee

Wiesz każdy czy to youtuber, piosenkarz itp jak bardzo słaby i nawet jakby słabo coś robił to znajdzie się grono wyznawców którzy wierzą w każde słowo i wystarczy że powie się coś złego to bronią nie widzą że ich idol robić coś źle i nierzetelnie. No ale wina jest po stronie youtuberow i,, wyznawców " którzy lykaja papke od idola a buki do takowych należy.

Coraz trudniej znaleźć kogoś, kto do takich osób nie należy.

-
Dodane: 05.03.2017 21:02 /
#KaKa - Profil - user - max% - 13379
#BuuNaPrezydenta

Dobry nick.
Zalezy od tego, w jakim towarzystwie się obracasz. Zazwyczaj jednak inteligentni ludzie widzą wady i zalety danej osoby, grupy, urządzenia, czegokolwiek...

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy