Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - 1/8 finału!

Polecamy

Dodane: 10.08.2017 20:58 - Edytowane przez iglo13 /
#iglo13 - Profil - user - 40% - 710
Bobers25 napisał/a:

IDŹ włącz zetke. Ja się bawię tak samo za każdym razem nawet jak odpalam sceny z yt. Ale to przez sentyment super ssalo przez 90% odcinków :d

no ja też sie dobrze bawie jak sobie odpalam najlepsze sceny z zetki. Co nie znaczy ze cała Zetka ma taki poziom. I to jest takie podtrzymywanie tego sentymentu. Zgadzamy sie?

Ja już nic nie pisze w tym temacie, ciebie nie przekonam a tylko jakies prewencyjne bany moga polecieć na tydzien czy dwa

edit, do wszystkich tych lepszych co nie dają sie oszukać ludziom z internetów.

ostatnie lata w necie to istna patologia jeśli chodzi o poziom argumentacji. Zgadzasz sie z czymś? Znaczy ze pewnie Buki to mój guru, dałem sie zmanipulować, jestem biednym dzieciaczkiem co dał sie oszukać. Buki leci na hajs, pewnie płace mu donejty. Cały jego fanbase jest zmanipulowany i niezdolny do myślenia.
A reszta to prawdziwi samodzielni myśliciele
Denerwuje mnie to strasznie

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 10.08.2017 21:34 - Edytowane przez JCD /
#JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4395
iglo13 napisał/a:
ostatnie lata w necie to istna patologia jeśli chodzi o poziom argumentacji. Zgadzasz sie z czymś? Znaczy ze pewnie Buki to mój guru, dałem sie zmanipulować, jestem biednym dzieciaczkiem co dał sie oszukać. Buki leci na hajs, pewnie płace mu donejty. Cały jego fanbase jest zmanipulowany i niezdolny do myślenia.
A reszta to prawdziwi samodzielni myśliciele
Denerwuje mnie to strasznie

Wcale teraz nie jest gorzej, po prostu teraz bardziej to widać, bo im więcej mainstreamu gdzieś się pcha, tym bardziej poziom spada.

A co do "sprzedania się" to zgadzam się w 100% [zly] Jak to jest, że Buki chce zarabiać na czymś pieniądze? :| Powinien robić wszystko za darmo (bo nam się NALEŻY) i jeszcze nam dziękować, że chcemy to oglądać [zly]
Jak chce pieniędzy, to niech mu mama/tata da [yyy] dzięki temu on nie marnuje czasu i nie denerwuje swoich widzów tylko robi filmiki... i to DOBRE [zly] filmiki, bo jeszcze audytorium straci.

-
Dodane: 10.08.2017 22:54 /
#Pattgoten - Profil - user - 0% - 28
Kurcze, nie wiem co strzeliło Buksonowi do głowy, że odpalił z tym filmem...
chodzi zapewne o przypodobanie się swojej grupie fanów, która wysyła mu donejty na live'ach, aczkolwiek nie chciałbym wysnuwać tak pochopnych wniosków.
Charyzmy odmówić mu nie można, nawet gościa lubię, ale dzisiaj pocisnął takiego gniota, że osobiście dałem mu łapkę w dół, żeby trochę się chłop otrząsnął i zjadł snikersa, bo zaczął rozrzucać gnój wokół siebie i niepotrzebnie gwiazdorzyć.

-
Dodane: 10.08.2017 23:16 /
#bekson - Profil - user - 50% - 1253
Pattgoten napisał/a:
Kurcze, nie wiem co strzeliło Buksonowi do głowy, że odpalił z tym filmem...
chodzi zapewne o przypodobanie się swojej grupie fanów, która wysyła mu donejty na live'ach, aczkolwiek nie chciałbym wysnuwać tak pochopnych wniosków.
Charyzmy odmówić mu nie można, nawet gościa lubię, ale dzisiaj pocisnął takiego gniota, że osobiście dałem mu łapkę w dół, żeby trochę się chłop otrząsnął i zjadł snikersa, bo zaczął rozrzucać gnój wokół siebie i niepotrzebnie gwiazdorzyć.

Gość mówi ludziom to co chcą usłyszeć i jeszcze mu za to dają hajs
Tak tbh. to nawet nieźle to wykombinował

Coś jak kołczingi gdzie ludzie chodzą by usłyszeć, że są zwycięzcami i to właśnie im mówią xD

-
Dodane: 12.08.2017 10:05 - Edytowane przez Bociak /
#Bociak - Profil - user - 100% - 6177
Fandom pod wezwaniem św. Maksymiliana Kolbe, misjoniarzysty w Japonii. Tylko to jest rozwiązaniem. Tylko jego Niepokalanów z Nagasaki przetrwał zrzucenie amerykańskiej Genki Damy. Czy Goku budował z nim by kościół? Uważam, że jak najbardziej, bo jego serce było czyste w stopniu tak wysokim, że stopy jego wraz z całym ciałem utrzymały się na obłoku Kinto.

Torpedowanie Bukiego, który bardzo dużo robi dla cementowania fandomu nie było by postawą godną Son goku.

Stachurski - Nadejdzie taki dzień

Spoiler *1
Spoiler *2

"Żywy byłem zarazą - umierając będę twoją śmiercią" - Marcin Luter
-
Dodane: 12.08.2017 13:31 /
#Siwas - Profil - user - 50% - 1076
Bla bla bla w wielu aspektach ma gościu rację ;p

Ja ogólnie już się przeżarłem tym hejtem na forum xD Animacja/rysunki kulały przez pierwsze dwie Sagi można było narzekać, ale jak już wszystko od strony technicznej podwyższyło standardy to i tak ludzie robili gównoburzę np. o kolor włosów Trunksa ;] Więc chcąc nie chcąc zawsze się znajdzie imbecyl co będzie coś hejtować nie zdając sobie sprawy z tego, że wymaga logiki od bajki która jej nigdy nie miała, bo ciągle się zmieniała i tutaj mamy to samo xD

-
Dodane: 12.08.2017 14:34 /
#zakolaveget - Profil - user - 0% - 86
Siwas napisał/a:
... wymaga logiki od bajki która jej nigdy nie miała, bo ciągle się zmieniała i tutaj mamy to samo xD

Załóżmy, że jest to prwada. No i co to zmnienia?
Wymaga logiki, ładu i składu bo jest starszy niż 8-letni gówniarz który oglądał fatalnie przetłumaczony okropny francuski dubbing na rtl7. Czekał 20 lat, zasługuje na dopracowaną serię. W moim odczuciu manga jest taka. Co prawda dwa ostatnie chaptery to jakies nieporozumienie, ale i tak czytając dzieło toyotaro czuje większą satysfakcję niż oglądając mizerotę toei (universe survival arc poza paromi odcinami podoba mi się, żeby nie było że jestem """""hejterem""""""" ;)

P.S. Na argument, że DBS jest adresowane do dzieci, a nie 30-letnich dziadów, zadam pytanie - po co oczka do fanów typu mafuba, kaioken, arale, pilaf i tym podobne koncepty z pierwszej części DB?

-
Dodane: 12.08.2017 15:55 - Edytowane przez Bartek30 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4787
Ogólnie lubię oglądać filmy Bukiego, a to że czasem skarży się na hejty, normalka w końcu każdy "jutuber" ma swoich fanów oraz hejterów.

A jak komuś przeszkadza jego opinia, to zawsze może go po prostu nie oglądać, i będzie spokój :p

-
Dodane: 12.08.2017 16:50 /
#Darknes - Profil - admin - max% - 13391
Wkurzacie mnie już... kontent Bukiego nie kończy się na Dragon Balu a jego fani w każdym temacie nie dotyczącym DB zaczynają robić zbędne dyskusje o DB. Przestańcie zaśmiecać temat dyskutowaniem na temat DB bo znów będzie trzeba trzepnąc was packą, żebyście ochłonęli. Ani ja nie chce rozdawać zbędnych ostrzeżeń, ani wy ich nie chcecie dostać, więc zapobiegawczo radzę - nie piszcie jeśli post ma dotyczyć Dragon Balla.

-
Dodane: 13.08.2017 03:13 /
#breakingmirai - Profil - user - 10% - 170
Ja uważam, że Buki jest nawet okej. Nie zawsze się zgadzam z jego zdaniem, ale HELOŁ, po to się ogląda takie rzeczy (i czyta posty na forum), żeby poznać zdanie innych ludzi. Dla mnie anime DBS to gówno i wyznaję tylko mangę, ale szanuję zdanie Bukiego i innych ludzi. I tak, dostrzegam plusy anime i kiedy trzeba to je chwalę. Problem w tym, że jak dla mnie jest ich... mało.

-
Dodane: 28.08.2017 18:34 /
#error4040 - Profil - user - 0% - 18
Tak sobie obejrzałem live'a. Najpierw wyśmiewa Zenków, że nie umieją liczyć do 9.
Później z działania 133 - 105 wychodzi mu 18, a jak wszyscy po kolei poprawiają, że 28 i że matematyka się kłania, to wyskakuje, że to pewnie komentarze dzieciaków bez matury, matmy rozszerzonej i studiów. Taka żałość, że aż odcinek wyłączyłem.

-
Dodane: 28.08.2017 20:09 /
#Seneka - Profil - user - 70% - 2203
error4040 napisał/a:
Tak sobie obejrzałem live'a. Najpierw wyśmiewa Zenków, że nie umieją liczyć do 9.
Później z działania 133 - 105 wychodzi mu 18, a jak wszyscy po kolei poprawiają, że 28 i że matematyka się kłania, to wyskakuje, że to pewnie komentarze dzieciaków bez matury, matmy rozszerzonej i studiów. Taka żałość, że aż odcinek wyłączyłem.

Widać, że jest taki sam jak te Zenki. Śmieszy mnie, że z taką łatwością wierzy w to, co jest wszędzie pisane i podaje jako informacje, że hola , ale seria zbliża się do końca! Gościu z takim doświadczeniem w chińskich bajkach powinien puścić to mimo uszu, albo jeżeli już powiedzieć na końcu i skwitować to jakimś żartem/przypuszczeniem. A on zasugerował, że MUSI tak być , bo jest 1 odcinek więcej, czasem ręce opadają

-
Dodane: 28.08.2017 21:02 /
#bekson - Profil - user - 50% - 1253
error4040 napisał/a:

Masz jakiś timestamp?

#Seneka

Zaszkodziło mu od nadmiaru chińskich bajek xD

-
Dodane: 28.08.2017 22:56 - Edytowane przez BobTheDog /
#BobTheDog - Profil - user - 0% - 45
Bociak napisał/a:
Fandom pod wezwaniem św. Maksymiliana Kolbe, misjoniarzysty w Japonii. Tylko to jest rozwiązaniem. Tylko jego Niepokalanów z Nagasaki przetrwał zrzucenie amerykańskiej Genki Damy. Czy Goku budował z nim by kościół? Uważam, że jak najbardziej, bo jego serce było czyste w stopniu tak wysokim, że stopy jego wraz z całym ciałem utrzymały się na obłoku Kinto.

Torpedowanie Bukiego, który bardzo dużo robi dla cementowania fandomu nie było by postawą godną Son goku.

Stachurski - Nadejdzie taki dzień

Spoiler *1
Spoiler *2

Ty, Bociak a zdajesz sobie sprawę, że to jest zbyt mądrze napisane, zbyt obszrnie i nikt tego nie przeczyta ? Zapewne rozumiesz iż mógłbyś to wydrukować, nastpnie pójść wgłąb lasu, wysrać się pod rozłożystym krzakiem i podetrzeć popełnionym tekstem. W ten sposób otrzymasz porównywalny zasięg, z którym chciałbyś dotrzeć do odbiorcy.

-
Dodane: 29.08.2017 11:34 /
#error4040 - Profil - user - 0% - 18
bekson napisał/a:

Masz jakiś timestamp?

https://youtu.be/...uH4?t=3508

To już przed samym apogeum, jak cofniesz bardziej to tam dopiero wyliczał. A tutaj będzie pokaz żenady.

-
Dodane: 29.08.2017 14:34 /
error4040 napisał/a:
bekson napisał/a:

Masz jakiś timestamp?

https://youtu.be/...uH4?t=3508

To już przed samym apogeum, jak cofniesz bardziej to tam dopiero wyliczał. A tutaj będzie pokaz żenady.

Hahah i to jest jeden z powodów czemu nie wspieram jego twórczości i pisze o nim negatywne wypowiedzi, przecież on sam się o nie prosi! [prawie jak merkel i unia europejska]xD
Jak 28 odcinków jest dużo na zakończenie turnieju, skoro nie jesteśmy nawet w apogeum , a gdzie połączenie Super z Zetką i poruszenie kilku wątków? Niech gościu zmieni dilera :/

-
Dodane: 29.08.2017 14:50 /
#iglo13 - Profil - user - 40% - 710
Seneka napisał/a:

Hahah i to jest jeden z powodów czemu nie wspieram jego twórczości i pisze o nim negatywne wypowiedzi, przecież on sam się o nie prosi! [prawie jak merkel i unia europejska]xD
Jak 28 odcinków jest dużo na zakończenie turnieju, skoro nie jesteśmy nawet w apogeum , a gdzie połączenie Super z Zetką i poruszenie kilku wątków? Niech gościu zmieni dilera :/

28 odcinków na pare pojedynków(przecież wszyscy płaczą ze randomów jeszcze nikt nie wyrzucił...) to jest mało? Ktoś liczy ze walka Goku z Jirenem bedzie trwać 20 odcinków? Sorry ale mamy XXI wiek, żaden dzieciak nie wysiedzi w skupieniu tak długo nad jednym motywem

-
Dodane: 29.08.2017 15:03 /
iglo13 napisał/a:
Seneka napisał/a:

28 odcinków na pare pojedynków(przecież wszyscy płaczą ze randomów jeszcze nikt nie wyrzucił...) to jest mało? Ktoś liczy ze walka Goku z Jirenem bedzie trwać 20 odcinków? Sorry ale mamy XXI wiek, żaden dzieciak nie wysiedzi w skupieniu tak długo nad jednym motywem

Z twoim tokiem rozumowania to serie mogli skrócić do 60 odcinków i też by było dobrze... Bo komu się chce patrzeć na kolejne transformy Goku , albo brzydkie pojedynki. To zaden argument. A jeśli seria na prawdę się wtedy skończy to odpalę mu eurosa za bycie nostradamusem w świecie animu.

-
Dodane: 29.08.2017 15:19 /
#Bobers25 - Profil - user - 30% - 423
error4040 napisał/a:

Buki opisał swoich widzów idealnie xD dzieciaki go oglądają tylko xD

-
Dodane: 29.08.2017 17:00 /
#demon119 - Profil - user - 60% - 1606
iglo13 napisał/a:

Tak, tak mamy 21 wiek, dzieciaki nie wysiedzą przy jednym motywie.
One piece dobitnie pokazuje jak dzieciaki się nudzą jednym motywem. Ostatnia saga dressrosy wiesz ile trwała? 100 odc czyli 2 lata. A jest to jedno z najbardziej popularnych shoenów. Ale dalej wmawiaj, że akcji nie można teraz przedłużać bo się dzieciaki znudzą.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy