Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball EX
Dodane: 29.09.2014 20:11 /
redi87 - Profil - user - 50% - 1412
Autor DB EX poleca między czasie nową mangę rysowaną przez tego samego autora:

http://moffett199...Q-Special2

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 29.09.2014 21:52 - Edytowane przez Siwas /
Siwas - Profil - user - 50% - 1094
Vegeta SSJ5 to wygląda imponująco w końcu coś nowego odbiegającego od GT a przybliżonego do Fan Arta AF ;D

-
Dodane: 30.09.2014 07:48 - Edytowane przez redi87 /
Najlepsze jest to, że te wszystkie mangi fanowskie typu AF mają dużo mniej błędów niż samo GT, które rzekomo było kontynuacją DBZ xD

-
Dodane: 30.09.2014 14:19 /
Sama ostatnia kinówka DBZ BoG, wybiła Dragon Balla GT, teraz wiadome jest, że nie będzie żadnego SSJ4 w Dragon Ballu, co najwyżej Vegeta wbije jakiś epicki poziom tak mi się wydaję ;)

-
Dodane: 07.11.2014 21:17 /
WickedG - Profil - user - 0% - 70
Nowy rozdział gotowy! Przepraszam za tygodniowe opóźnienia, ale byłem ząjety w szkole. Szykujcie się na moc SSJ5 :)

Wiadomość doklejona:
Dzisiaj wrzuciłem pół rozdziału 12. Sorki za te opóźnienia ale w ostatni weekend były święta i nie miałem czasu. Ciekawostka: od tego rozdziału okładki są kolorowe.

Wiadomość doklejona:
Rozdział 12 jest już wrzucony w całości. Jak się uda to do końca roku postaram się zrównać z oryginałem.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 10.11.2014 00:23 /
Aż szkoda gadać jak naciągana jest ta transformacja Opętanego Goku w SSJ5 ;) Jeszcze nigdy nie widziałem, by ktoś po regeneracji przeszedł transformację ;D

-
Dodane: 10.11.2014 15:50 /
Siffyy - Profil - user - 10% - 203
Dobrze, że ktoś w końcu postarał się o jakąś kontynuację. Szkoda tylko, że takie produkcje są pokazywane w internecie a nie na szerszą skalę :)

No i propsy dla tłumacza :)

-
Dodane: 10.11.2014 16:30 /
Siwas napisał/a:
Aż szkoda gadać jak naciągana jest ta transformacja Opętanego Goku w SSJ5 ;) Jeszcze nigdy nie widziałem, by ktoś po regeneracji przeszedł transformację ;D

A Cell? ;p Cell po regeneracji dzięki komórkom Sayain'ów dostał takie power upa, że dorównał siłą Gohanowi SSJ2, więc gdyby był sayaina'em, to prawdopodobnie osiągnął by ssj2.

-
Dodane: 11.11.2014 12:04 /
To Vegeta powinien osiągnąć SSJ2 albo MSSJ po walce z Android 18 xD A im wyżej tym ciężej, a tu nagle po fasolce pum i lvl up, bez żadnego spinania pośladów. Też ciekawe, że utrzymuje senzu w całości walcząc na takich poziomach mocy :d

A Cell to inna bajka, cały się zniszczył i odrodził z jednego głupiego procesorka, Saiyanie nie mają takich możliwości by otrzymać takie obrażenia by z nich praktycznie prawie nic nie zostało, zregenerować się i wielki power up :d

-
Dodane: 11.11.2014 16:38 /
Siwas napisał/a:
A Cell to inna bajka, cały się zniszczył i odrodził z jednego głupiego procesorka, Saiyanie nie mają takich możliwości by otrzymać takie obrażenia by z nich praktycznie prawie nic nie zostało, zregenerować się i wielki power up :d

Owszem mają takie możliwości :) . Przypomnij sobie Goku i Vegete na Namek - Np. Goku po regeneracji był 50x silniejszy niż przed walką z Recomem a obrażenia miał dużo mniejsze niż Cell.

Cell po regeneracji pomnożył swoją siłę tylko przez 2, bo SSJ2 (100x basic) = 2x SSJ (50x basic).

-
Dodane: 11.11.2014 17:08 /
Dzięki za uznanie Siffyy :) Co do nagłego wskoczenia na SSJ5 - wytłumaczeniem może być albo właśnie Zenkai (czy wzrost mocy po regenaracji), albo to, że Senzu ze smoczego wymiaru mają mocniejsze działanie od tych ziemskich.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 11.11.2014 18:33 - Edytowane przez Siwas /
redi87 napisał/a:
Siwas napisał/a:

Owszem mają takie możliwości :) . Przypomnij sobie Goku i Vegete na Namek - Np. Goku po regeneracji był 50x silniejszy niż przed walką z Recomem a obrażenia miał dużo mniejsze niż Cell.

Cell po regeneracji pomnożył swoją siłę tylko przez 2, bo SSJ2 (100x basic) = 2x SSJ (50x basic).

Namek to inna bajka xD, ten przyrost był tylko po to aby Goku mógł trochę powalczyć z Freezą na kaiokenie x10,20, a DB właśnie miało się kończyć na walce z Freezą. A widziałeś jakiś większy przyrost energii po regeneracji niż ten Goku po Namek ? Ile razy bohaterowie doznawali dużo większe obrażenia i nie stawali się nie wiadomo jak silniejsi ;)

Sam Akira mówi, że DBZ BoG dzieje się w urodziny Bulmy parę lat po pokonaniu Buu, ale przed narodzinami Pan, wtedy kiedy wszyscy Bohaterowie są prawie u progu maksymalnej siły (Podejrzewam, że to się głównie tyczy Vegety, Goku, Gohana no i Piccollo) Więc skoro są u takiego progu możliwości to już nie można z nie wiadomo skąd zrobić taki Power Up po regeneracji xD

-
Dodane: 12.11.2014 07:46 /
Siwas napisał/a:

Namek to inna bajka xD, ten przyrost był tylko po to aby Goku mógł trochę powalczyć z Freezą na kaiokenie x10,20, a DB właśnie miało się kończyć na walce z Freezą. A widziałeś jakiś większy przyrost energii po regeneracji niż ten Goku po Namek ? Ile razy bohaterowie doznawali dużo większe obrażenia i nie stawali się nie wiadomo jak silniejsi ;)

Akurat Namek jest najbardziej wiarygodną sagą :) . Pamiętaj, że wzrost siły po regeneracji jest różny, nawet przy podobnych obrażeniach. Np. Vegeta po walce na ziemii zyskał jedynie 4-6k KI więcej a po walce z Recomem w trakcie walki z Freezerem był już ok 15x silniejszy po fasolce.

-
Dodane: 12.11.2014 14:28 - Edytowane przez Siwas /
Ale skoro wszyscy Bohaterowie są prawie u progu maksymalnej siły w BoG, to już wątpię by się wzmocnili 33 krotnie z powodu regeneracji jak to było z Goku na namek (ewentualnie młodzi jeszcze mogą się dużo poprawić i przewyższyć ojców, co jest wątpliwe). Ale mniejsza już z tym, widziałeś w DBZ by ktoś po regeneracji osiągnął nowy poziom poza Cellem ? :d

-
Dodane: 12.11.2014 19:29 /
Ten fanfic zaczął powstawać, zanim wyszło BoG, więc sądzę że wydarzenia z tej kinówki nie były brane pod uwagę przy jego tworzeniu. Ja dalej obstawiam, że te senzu są lepszym towarem od ziemskich i dają sporego kopa do mocy, której nadwyżka znajduje swoje ujście w przemianie SSJ5.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 12.11.2014 22:31 /
no wszystko możliwe, jak ja bym chciał, żeby Vegeta wygrał w końcu z Goku, wiecznie jest ten niedosyt nierozstrzygniętej walki xD

Bo w prawdzie na ziemi Vegeta by pokonał Goku ;)

-
Dodane: 19.11.2014 21:45 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 425
A wiadomo czy ten twórca będzie dalej robił tę mangę?? Tu cos napisane jest że stoi w miejscu to jedno, drugie na 18 Chapterze chyba koniec...

-
Dodane: 05.12.2014 19:49 /
Manga będzie dalej kontynuowana, tylko narazie jest wstrzymana żeby mogli chwilę popracować w spokoju i ptem wrzucać kolejne rozdziały. Wkrótce powstanie artykuł na temat całej mangi i najprawdopodobniej zostanie tu opublikowany, czekam tylko na wiadomość od Seblieta, który ma dostarczyć mi dodatkowych informacji o komiksie, w tym o planach na przyszłość.

Wiadomość doklejona:
OK, pół rozdziału 13 jest już wrzucone, drugie pół powinno być w ten weekend. Sorry za tą obsuwę, ale jestem mega zawalony w szkole, ostatnio miałem matury próbne itp.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 06.12.2014 14:48 /
No akcja zaczęła się robić naprawdę ciekawa, ale ciekawe co z Gotenem, bo szkoda by został pokonany tak samo jak Trunks xD

-
Dodane: 18.12.2014 19:48 /
Rozdział jest już gotowy w całości, dzisiaj doszło sześć stron. Nie będę Ci spojlerował Siwas, zapraszam do czytania :)

Wiadomość doklejona:
Hej! Mam ekstra wiadomość: rodział dwunasty można oglądać teraz jako anime (po angielsku)! Łapcie linka: https://www.youtu...e=youtu.be Opunu wykonał naprawdę niezłą robotę. W ten weekend wrzucę też tłumaczenie 14 rozdziału, keep it locked!

wickedgfantasy.bl...
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy