Ważna informacja News: Ranking klubu AMP II, wygraj super nagrody!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball EX
Dodane: 26.03.2016 10:30 /
#WickedG - Profil - user - 0% - 71
Dzisiaj wrzuciłem najnowszą, 238 stronę.

Odnośnie downloadu - jeśli nie masz konta Google to niestety wszystkie strony trzeba pobierać pojedynczo, jeśli masz Dysk Google to możesz załadować na nim cały folder z tłumaczeniem, klikasz prawym i wybierasz opcje pobierz, otrzymujesz skompresowany folder ze stronami.

Wiadomość doklejona:
Jest już nowa, 239 strona.

Wiadomość doklejona:
Jest już strona numer 240.

----- Podpis --------------------
wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 25.04.2016 17:17 /
#TheVersus - Profil - user - 0% - 8
WickedG napisał/a:
Dzisiaj wrzuciłem najnowszą, 238 stronę.

Odnośnie downloadu - jeśli nie masz konta Google to niestety wszystkie strony trzeba pobierać pojedynczo, jeśli masz Dysk Google to możesz załadować na nim cały folder z tłumaczeniem, klikasz prawym i wybierasz opcje pobierz, otrzymujesz skompresowany folder ze stronami.

Wiadomość doklejona:
Jest już nowa, 239 strona.

Wiadomość doklejona:
Jest już strona numer 240.

W jakich odstępach czasu pojawiają się nowe strony?

-
Dodane: 30.04.2016 20:41 - Edytowane przez Galaxey /
#Galaxey - Profil - user - 10% - 123
Ogólnie nie ma z góry narzuconej reguły co do odstępu między kolejnymi stronami, ostatnio były to mniej-więcej trzy tygodnie. Najnowsza strona pojawiiła się po ponad sześciu tygodniach. Natomiast jeśli dobrze rozumiem to co napisał autor, to najnowszy rozdział ukaże się w dwóch częściach, gdzie pierwsza ma pojawić się w ciągu miesiąca.

Dada las responsabilidades diarias que tenemos que cumplir hemos tardado más de lo esperado en publicar esta portada. Y dada la naturaleza de este capitulo anunciamos que preferimos tener un buen pack de paginas listas antes de publicarlas. Ya contamos con algunas paginas pero preferimos tener al menos la mitad del capitulo para publicarlo en dos partes y asi la lectura del mismo no se vea mermado por la larga espera entre una pagina y otra. Muy probablemente tengamos listo el primer pack el siguiente mes. Estén pendientes.

Sebliet. (26-04-16)

-
Dodane: 19.05.2016 19:58 /
#reaper89o0 - Profil - user - 0% - 12
Galaxey napisał/a:
Ogólnie nie ma z góry narzuconej reguły co do odstępu między kolejnymi stronami, ostatnio były to mniej-więcej trzy tygodnie. Najnowsza strona pojawiiła się po ponad sześciu tygodniach. Natomiast jeśli dobrze rozumiem to co napisał autor, to najnowszy rozdział ukaże się w dwóch częściach, gdzie pierwsza ma pojawić się w ciągu miesiąca.

Dada las responsabilidades diarias que tenemos que cumplir hemos tardado más de lo esperado en publicar esta portada. Y dada la naturaleza de este capitulo anunciamos que preferimos tener un buen pack de paginas listas antes de publicarlas. Ya contamos con algunas paginas pero preferimos tener al menos la mitad del capitulo para publicarlo en dos partes y asi la lectura del mismo no se vea mermado por la larga espera entre una pagina y otra. Muy probablemente tengamos listo el primer pack el siguiente mes. Estén pendientes.

Sebliet. (26-04-16)

(nikt nie rozumie hiszpańskiego xD)

-
Dodane: 15.06.2016 21:18 - Edytowane przez ironik /
#ironik - Profil - user - 20% - 259
Jest nowa strona, ale to tylko okładka chaptera. Tym bardziej jestem ciekawy, bo aż ciekawy jestem, co dalej, zwłaszcza w konkteście nowinek dotyczących DBS, że Spoiler i ciekawe ile w tym będzie inspiracji z EX :d

Wiadomość doklejona:
Pojawiło się kilka stron
http://www.seblie...er-21.html                           

-
Dodane: 28.06.2016 12:03 /
Sorry za dłuższą nieobecność!
Dodałem tłumaczenia stron nowego rozdziału, tym samym dogoniliśmy wydanie angielskie i hiszpańskie.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 28.06.2016 12:27 /
No nie do końca, jeszcze dwie strony są :)                                                           

-
Dodane: 28.06.2016 15:23 /
Ups, racja, zapomniałem wrzucić strony 245 a 246 zauploadwałem do złego folderu, i dlatego nie było ich widać. Teraz wszystko powinno być ok.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 17.07.2016 23:30 /
WickedG napisał/a:
Ups, racja, zapomniałem wrzucić strony 245 a 246 zauploadwałem do złego folderu, i dlatego nie było ich widać. Teraz wszystko powinno być ok.

Będzie jeszcze jakaś kontynuacja, czy ten projekt jest oficjalnie zakończony ?
Przed chwilą to pobrałem, nie czytałem jeszcze.

-
Dodane: 13.08.2016 10:40 /
#PrezesE - Profil - user - 10% - 183
info z facebooka DB EX - mieli problemy techniczne, ale wciąż mają zamiar wypuścić kolejne 6 stron do końca tego miesiąca

https://www.faceb...a/?fref=nf

link dla ciekawych źródła, wymagany hiszpański lub angielski (choć facebook całkiem nieźle tłumaczy i na polski)

-
Dodane: 05.09.2016 23:44 /
#Roshimitsu - Profil - user - 0% - 4
Witam sciągnąłem wczoraj cały plik z komiksem i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie :) Trzymajcie tak dalej i dzięki!

Wiadomość doklejona:
Witam wiadomo może kiedy pojawią się następne strony, bo nie mam fejsa i ciężko jakieś info znaleźć?

-
Dodane: 20.09.2016 01:23 /
Pewnie ciężko w to uwierzyć, ale jest nowa strona :d                                                 

-
Dodane: 20.09.2016 20:00 /
ironik napisał/a:
Pewnie ciężko w to uwierzyć, ale jest nowa strona :d                                                 

Jest nawet jej polskie tłumaczenie i tylko czekać aż zostanie opublikowana i w naszym języku

-
Dodane: 21.09.2016 12:34 /
Wracamy! Jest już najnowsza stronka. W tym tygodniu pojawią się kolejne, postaramy się wrzucać tłumaczenie tak szybko jak tylko się da :)

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 22.09.2016 11:11 /
I jest kolejna strona, ale ciekawi mnie - wrzucacie je gdzieś indziej, czy po prostu jeszcze nie wrzuciliście? Bo ja nadal widzę najdalej 246.

-
Dodane: 24.09.2016 09:40 /
a ktoś w ogóle zauważył / uważa za ciekawe, ze na początku DBEX było DBGT, a teraz zrobiło się z tego Battle of Gods?

-
Dodane: 29.09.2016 18:53 /
Dodałem 2 najnowsze strony, przepraszam za opóźnienia, tym razem zwyczajnie o tym zapomniałem [wot]

Wiadomość doklejona:
Jest już 250 strona.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 30.09.2016 23:27 /
#Roshimitsu - Profil - user - 0% - 4
Nie widzę nowych stron na dysku google tylko ja mam taki problem, czy teraz są gdzie indziej wrzucane?

-
Dodane: 01.10.2016 21:57 /
#mati2150 - Profil - user - 0% - 1
ironik napisał/a:
Jest nowa strona, ale to tylko okładka chaptera. Tym bardziej jestem ciekawy, bo aż ciekawy jestem, co dalej, zwłaszcza w konkteście nowinek dotyczących DBS, że Spoiler i ciekawe ile w tym będzie inspiracji z EX :d

Wiadomość doklejona:
Pojawiło się kilka stron

hm jest więcej stron szkoda tylko że nie przetłumaczonych kto zna eng to sobie sam przetłumaczy :)

-
Dodane: 02.10.2016 16:48 /
mati2150 napisał/a:
ironik napisał/a:

Wiadomość doklejona:
Pojawiło się kilka stron

hm jest więcej stron szkoda tylko że nie przetłumaczonych kto zna eng to sobie sam przetłumaczy :)

no ostatnia strona wrzucona to 250, więc nie wiem w czym problem (jednej brakuje) tylko na dysku gogle to się bardzo wolno ładuje

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy