Ważna informacja News: Konkurs - Wygraj kubki i podkładki z logo!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball EX
Dodane: 04.10.2016 21:36 /
#WickedG - Profil - user - 0% - 71
Jest już 251 strona.

----- Podpis --------------------
wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 05.10.2016 15:05 /
#ironik - Profil - user - 20% - 254
Ja i tak widzę najnowszą 247.                                                                        

-
Dodane: 08.10.2016 17:43 /
#PrezesE - Profil - user - 10% - 183
ironik napisał/a:
Ja i tak widzę najnowszą 247.                                                                        

nie mam pojęcia jak ty patrzysz, bo jest wszystkie 251

-
Dodane: 08.10.2016 17:57 /
#ironik - Profil - user - 20% - 254
Teraz już są faktycznie widoczne wszystkie, ale wcześniej nie były i nie tylko ja ich nie widziałem, sądząc po wcześniejszych wpisach. Ponadno od mojego wpisu do Twojego minęły 3 dni. Wiele mogło się w tym czasie zmienić - tyle wystarczyło Jezusowi do zmartwychwstania, nie sądzisz?

-
Dodane: 08.10.2016 22:40 /
ironik napisał/a:
Teraz już są faktycznie widoczne wszystkie, ale wcześniej nie były i nie tylko ja ich nie widziałem, sądząc po wcześniejszych wpisach. Ponadno od mojego wpisu do Twojego minęły 3 dni. Wiele mogło się w tym czasie zmienić - tyle wystarczyło Jezusowi do zmartwychwstania, nie sądzisz?

tylko, że z podobnego powodu sprawdzałem to jeszcze wcześniej i wciąż były wszystkie wypuszczone do tamtego czasu strony (do 250 o ile dobrze pamiętam) - dół poprzedniej strony dyskusji

-
Dodane: 11.10.2016 20:35 - Edytowane przez WickedG /
Ostatnimi czasy nie sprawdzałem dostępności stron na wylogowanym koncie, stąd mogły wyniknąć problemy. Nie robiłem ponownego uploadu, a z tego co patrzyłem na stan dzisiejszy wszystkie strony są widoczne po załadowaniu również bez bycia zalogowanym na koncie Google'a. (korzystam z Chrome). Google Drive ma to do siebie, że czasami lubi się zbugować.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 05.11.2016 01:31 /
#Roshimitsu - Profil - user - 0% - 4
Witam kiedy możemy się spodziewać kolejnych stron DB Ex bo minął prawie kolejny miesiąc a tu cisza, rysownicy na urlopach? :p Swoją drogą z taką kreską to powinni na tym jakiś profit mieć chociażby zrzutka od fanów, żeby mogli się zająć tylko rysowaniem...

-
Dodane: 11.11.2016 10:51 /
Z doświadczenia wiem, że z regularnością w twórczości artystycznej non-profit różnie bywa.
2 października na sebliet.com pojawiła się notka, że pracują nad nowym stronami, ale że chcą mieć gotowych tak z 5-6 zanim je opublikują.
Co prawda ze względu na prawa autorskie nie mogą sprzedawać komiksu, ale jakaś zrzutka na Kickstarterze czy czymś w tym stylu mogłaby przejść, tak robił np. RobotUnderdog przy tworzeniu DBZ: Light of Hope.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 14.11.2016 00:42 /
#Roshimitsu - Profil - user - 0% - 4
Dokładnie tym bardziej, że wystarczy symboliczna złotówka od każdego z fanów komiksu, których raczej nie brakuję. Z tym, że rozwiązanie musi być wiarygodne, żeby kasa trafiła faktycznie do twórców a nie dziwnych pośredników czy założyciela takiej strony...( oczywiście jakiś tam procent zawsze jest wliczony za samo umożliwienie takiej dotacji)

-
Dodane: 11.01.2017 22:01 /
Z informacji na fanpage'u Dragonball EX wynika, że w styczniu zaczną się ukazywać kolejne strony komiksu. https://www.faceb...DBEXmanga/

-
Dodane: 24.02.2017 14:12 /
Mamy dwie nowe, przetłumaczone strony, przed chwilą wrzuciłem je na dysk. Niedługo może pojawią się kolejne, wygląda na to, że Sebliet pociągnął prace do przodu.

Wiadomość doklejona:
Dodałem stronę 254 na dysk.

Wiadomość doklejona:
Dodałem nową, 255 stronę na dysk.

Wiadomość doklejona:
Jest już 256 strona.

Wiadomość doklejona:
Wrzuciłem tłumaczenie 257 strony.

wickedgfantasy.bl...
-
Dodane: 05.03.2017 21:41 /
Przykro mi o tym pisać, ale na stronie twórcy mangi DBEX sebliet'a pojawiła się informacja o przejściu mangi w stan zawieszony na czas nieokreślony. jako powód twórca podaje istnienie kanonicznej kontynuacji DBS. Postaram się za jakiś czas przetłumaczyć całość

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy