Ważna informacja News: DBS: Broly: Oficjalny trailer już jest!

Polecamy

Dodane: 06.09.2014 06:58 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Mam newsa: zmieni sie jednak liternictwo polskiego tytulu. Japonczycy nie zaakceptowali obecnej wersji, tytul musi byc prosty i bez zbednych dodatkow. Niebawem nowa wersja zostanie zaprezentowana, jest juz gotowa.

Macie [zly] Dla tych co jarali się wcześniejszą wersją. Teraz według mnie będzie lepiej zwłaszcza że to "K" nachodziło na przód obwoluty. Pierwszy raz cieszę się chyba z wymogów japońców

----- Podpis --------------------
W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 06.09.2014 09:09 /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6408
Darknes napisał/a:
jajo666 napisał/a:
owerfull napisał/a:
jajo666 napisał/a:
Uwielbiam tą mangę ale w życiu bym nie kupił ani tomiku wiedząc, że autor nie zamierza jej skończyć...

Czyli znasz zamiary autora tej mangi ? Daj źródło tej wiedzy.

Z góry założę, że czytasz tą mangę skoro się wypowiadasz na jej temat. Tak więc zapewne też wiesz, że w przeciągu dwóch lat powstało zaledwie kilka chapterów które w normalnym wypadku powinny się pojawiać w ciągu jednego miesiąca...
Przez ostatni rok autor tworzył inny tytuł więc Berserka odstawił troszkę na bok, ale teraz rzekomo wraca już wyłącznie do niego więc przesadzasz. Na pewno jego zamiarem nie jest porzucenie i nie dokończenie serii.

Kto go tam wie tego Miurę - tyle, co on Berserka ostatnio rysował, to płacz i żal, więc... może zapędził się w kozi róg z tą serią i nie wie, jak to pociągnąć bez jej psucia. :|
Tym bardziej, że Berserk znacznie odbiegł już od tego, czym był na początku (a magiczne powstanie supa miasta jest imho suabe w c**j).

Co do samego wydania Berserka, to zastanawiam się nad zmarnowaniem kasy na kupowanie tych tomów - kreska świetna (no, może nie od samego początku ale ojtam ojtam), świetny klimat i fabuła którą można sobie przypomnieć, bo już sporo czasu minęło... tyle, że ile to by wychodziło u nas wszystko? 2 lata?

-
Dodane: 06.09.2014 10:21 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13690
kordos napisał/a:
tyle, że ile to by wychodziło u nas wszystko? 2 lata?
xDDDDDDDDDDDDDDD
To mnie rozbawiłeś chłopie :d
2 miesięcznik = 6 tomów rocznie (plus minus ewentualne obsunięcia xD) W 2 lata to będzie dobrze jak wyjdzie 12 tomów :p

-
Dodane: 06.09.2014 10:26 - Edytowane przez kordos /
Darknes napisał/a:
kordos napisał/a:
tyle, że ile to by wychodziło u nas wszystko? 2 lata?
xDDDDDDDDDDDDDDD
To mnie rozbawiłeś chłopie :d
2 miesięcznik = 6 tomów rocznie (plus minus ewentualne obsunięcia xD) W 2 lata to będzie dobrze jak wyjdzie 12 tomów :p

No to świetnie, doprawdy. [yyy]
Nie rozumie, nie mogli jakiegoś zbiorczego wydania zrobić czy co? Albo częściej to wypuszczać? :|

-
Dodane: 06.09.2014 10:36 /
Jak zaczną częściej wypuszczać to tłum się oburzy, że innych tytułów wychodzi mniej :p A wydania zbiorcze nawet jakby były to by wychodziły rzadziej. Pewnie co 3-4 miesiące. Tylko w sumie nie wiem ile w zbiorczym jest tomów, ale pewnie 2 albo 3 to w sumie wcale dużo szybciej by nie było a cena zbiorczego by była pewnie wysoka.

Mi się podoba tak jak jest. Zbieram sporo różnych tytułów więc dwumiesięczniki są całkiem spoko. Zwłaszcza jak mi się przeplatają miesiącami między sobą. I taka kolekcyjka fajnie na półce wygląda, imho lepiej niż te wielkie tomiska przypominające bardziej książki niż mangi.

-
Dodane: 06.09.2014 10:40 /
Darknes napisał/a:
Jak zaczną częściej wypuszczać to tłum się oburzy, że innych tytułów wychodzi mniej :p

Walić inne tytuły, przecież to Berserk. [yyy]

-
Dodane: 06.09.2014 11:18 - Edytowane przez Darknes /
kordos napisał/a:
Darknes napisał/a:
Jak zaczną częściej wypuszczać to tłum się oburzy, że innych tytułów wychodzi mniej :p

I chwała im a to, że go w ogóle wydają. Kiedyś marzono chociażby o jednym tomie rocznie xD Kiedyś jak mieli mało tytułów na głowie a DB było mega popularne to szli z tym jak burza i co 2 tygodnie był tomik xD No ale, tera jest strasznie dużo przeróżnych mang a wydawnictwa starają się wszystkich w miarę zadowalać.

Nawet jeśli wychodził będzie co 2 miechy to ciekawy jestem czy na bieżąco będziesz go kupował :p

-
Dodane: 06.09.2014 12:25 /
Darknes napisał/a:
kordos napisał/a:
Darknes napisał/a:

I chwała im a to, że go w ogóle wydają. Kiedyś marzono chociażby o jednym tomie rocznie xD Kiedyś jak mieli mało tytułów na głowie a DB było mega popularne to szli z tym jak burza i co 2 tygodnie był tomik xD No ale, tera jest strasznie dużo przeróżnych mang a wydawnictwa starają się wszystkich w miarę zadowalać.

Nawet jeśli wychodził będzie co 2 miechy to ciekawy jestem czy na bieżąco będziesz go kupował :p

Jak będzie kosztował 20zł to może wyskubię jakieś groszaki na to, ale nie gwarantuję. xD

-
Dodane: 06.09.2014 14:59 /
Gohan-kun_1992 - Profil - user - 40% - 653
kordos napisał/a:
Darknes napisał/a:
kordos napisał/a:
Darknes napisał/a:

Jak będzie kosztował 20zł to może wyskubię jakieś groszaki na to, ale nie gwarantuję. xD

Z tego co wiem ma to być wydane w formacie A5 więc jego cena prawdopodobnie będzie wynosić 25.20zł.

Wiadomość doklejona:
by_black napisał wszystko w poście rozpoczynającym temat, wstyd mi że dopiero teraz to zauważyłem, ale widzę że się nie pomyliłem co do ceny :d

Racja silniejszego zawsze lepsza bywa!

-
Dodane: 11.09.2014 17:24 /
Jak już wspominałem wcześniej... teraz macie info prosto z fb wydawnictwa
Zmieniła się nieco obwoluta do nadchodzącego BERSERKA. Zgodnie z zaleceniami wydawcy japońskiego uprościliśmy projekt logo. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba

okładka: https://fbcdn-sph...da63849f27

Bardziej podoba mi się ta czcionka. :)

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 11.09.2014 17:26 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14835
Teraz to wygląda lepiej niż przyzwoicie. Na szczęście chociaż raz Japończykom coś się nie podobało, co wyszło w ostatecznym efekcie na dobre.

-
Dodane: 11.09.2014 18:45 /
Mi to w sumie dużej różnicy nie robiło. Tamten tytuł był bardziej taki, no... widowiskowy xD Ten jest prostszy i zbliżony bardziej ku oryginałowi. Jeden grzyb, nie będę się w tytuł przecież wpatrywał tylko czytał środek :d A na półce to w sumie bardziej się grzbiety liczą. Tamta czcionka była w takim zadziornym ala gotyckim stylu, nieco bardziej egzotyczna i coś mi się zdaje, że chyba z tamtym grzbietem tomik bardziej by przyciągał wzrok osób, które w ogóle mang nie czytają. Już po swoich znajomych zaobserwowałem do czego lubią pchać łapska jak stoi gdzieś na widoku.

Nie pozostaje nic tylko czekać aż się zobaczy tomik w realu :d Zawsze lepiej się mangi prezentują po wydruku niż na projektach w sieci.

-
Dodane: 11.09.2014 19:08 /
Gotykiem to ja mam tatuaż zrobiony :d Wcześniejszego loga określić nie umiem ale to drugie "R" jak z cyrylicy.

Osobiście teraz bardziej mi się podoba... Problem w tym że dalej nie umywa się do amerykańców. A ja będę się wpatrywał gdyż wszystko się liczy począwszy od grafiki na okładce, po czcionki aż do kropek. Szkoda że nie z wszystkiego można zrobić coś widowiskowego, prsotego a zarazem intrygującego. Mam tylko nadzieję że nie będzie baboli w zawartości :d

aaa i taki szczegół gdyby ludzie czepiali się tego napisu na tyle
I zrobiliśmy ten napis umyślnie - w japońskiej wersji na przodzie i grzbiecie tytuł jest w katakanie, a na tyle w romaji. My zrobiliśmy dokładnie odwrotnie (huehuehuehuehuehuehue)

-
Dodane: 18.09.2014 15:04 - Edytowane przez Darknes /
Zakładka dodawana do pre-orderów - https://scontent-...e=54CC4C57
Nawet spoko. Tylko ciekawe jaka będzie wymiarowo bo jak to będzie takie małe coś jak przy SnK to walić taki dodatek xD

PS. Oh, już wiem wymiary :d 5x18 [szeroki] :)

-
Dodane: 18.09.2014 15:29 /
owerfull - Profil - user - 40% - 872
Fajnie fajnie, Griffith <3 Ja już mam pre-order złożony i wiem, że to będzie seria którą powrócę w ramiona, a raczej kieszeń JPFu, hihihi.

-
Dodane: 18.09.2014 16:27 /
owerfull napisał/a:
Fajnie fajnie, Griffith <3 Ja już mam pre-order złożony i wiem, że to będzie seria którą powrócę w ramiona, a raczej kieszeń JPFu, hihihi.

Ołwa [placze]

Dark... słabo z tą zakładką. Myślałem że będą się bardziej starać jak przy SnK a tu jednak nie :(

-
Dodane: 18.09.2014 17:00 /
Samael napisał/a:

Dark... słabo z tą zakładką. Myślałem że będą się bardziej starać jak przy SnK a tu jednak nie :(
Zakładki z SnK sa gówniane xDDD Są najmniejsze ze wszystkich jakie do tej pory dostawałem :p Nawet te zakładki ze starego sklepu za punkty lepiej wypadają przy tych gratisowych z SnK :p

-
Dodane: 18.09.2014 17:06 /
Darknes napisał/a:
Samael napisał/a:

Zakładki z SnK sa gówniane xDDD Są najmniejsze ze wszystkich jakie do tej pory dostawałem :p Nawet te zakładki ze starego sklepu za punkty lepiej wypadają przy tych gratisowych z SnK :p

Chodzi mi w pewnym sensie o promocję czy też o brak plakatu... Zawsze jakiś dodatek a z Berserka mozny by zrobić świetny plakacik. Bądź co bądź SnK miało lepszą promocję a jest to manga nie sięgająca nawet do pięt Berserkowi

-
Dodane: 18.09.2014 17:36 /
Ale przecież nigdzie nie napisali, że to jedyny dodatek :| Do Abary mają być dwie karty a nadal projektu nie pokazali :p Cierpliwości. Ja sądzę, że na zakładce się nie skończy bo wtedy serio troszkę słabo by było.

-
Dodane: 18.09.2014 17:40 /
Darknes napisał/a:
Ale przecież nigdzie nie napisali, że to jedyny dodatek :| Do Abary mają być dwie karty a nadal projektu nie pokazali :p Cierpliwości. Ja sądzę, że na zakładce się nie skończy bo wtedy serio troszkę słabo by było.

Owszem ale premiera za niecały miesiąc co jest troszku moim zdaniem niedorzeczne. Wiesz, ludzi zainteresują dodatki, chciało by nabyć a okazuje się że już kasy nie mają na pre-order. Takie rzeczy powinni pokazywać z półtora miesiąca wcześniej. Berserk to Berserk i jestem troszku niecierpliwy :p i mam nadzieję że to nie ost dodatek.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy