Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa
Temat: Akame ga Kill!
Dodane: 18.01.2015 12:57 /
Gohan-kun_1992 - Profil - user - 40% - 648
Wojownik Tatsumi wyrusza w podróż do Stolicy, by zarobić tam jakiś grosz dla swojej biednej i głodującej wioski. Jednak to co znajduje przerasta jego oczekiwania.Miasto tonie w niewyobrażalnej korupcji, której źródłem jest zdemoralizowany Premier kontrolujący to, co dociera do uszu małego Imperatora. Po tym jak chłopak praktycznie sam pada ofiarą jego niecnych przekrętów, Tatsumi zostaje zwerbowany przez "Night Raid", grupę zabójców chcącą wyeliminować zło trawiące Stolicę bezlitośnie zabijając tych, którzy za nie odpowiadają.
Trailer serii:
https://www.youtu...45hvq7C5GM
Seria zakończona 24/24 odcinki.
Anime oceniam na 9,5/10.
Jeden z najlepszych tytułów jakie widziałem, szczerze polecam.

----- Podpis --------------------
Racja silniejszego zawsze lepsza bywa!

-
Dodane: 19.01.2015 15:23 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2666
Oglądałem, czytałem i całkiem dobra oraz solidna pozycja jak na tego typu akcję. Mangę jednak stawiam o ocenę wyżej, aniżeli anime z tego względu, że jest więcej szczegółów, które dodają uroku tyjże serii, a Akame jest jej najjaśniejszym punktem, bo w końcu doczekała się mangi o swojej przeszłości. Tatsumi niemający bladego pojęcia o świecie podróżuje do stolicy, gdzie czeka go zmierzenie się z brutalną rzeczywistością - świat nie jest usłany różami.

Spoiler

Ogólnie rzecz ujmując anime oceniam na 7/10, a mangę na 8/10.

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 21.01.2015 13:33 /
Esey - Profil - user - 50% - 1458
Pierwszy odcinek zupełnie mi nie podpasował, nawet przebrnąć przez niego nie mogłem. Nie wiem sam dlaczego, może przez to połączenie humoru i akcji, co już totalnie mnie nudzi? odcinek nie wywarł na mnie żadnego wrażenia, tyle tylko, że opening mi się podobał. Seria jako jedna z niewielu dropnięta i do oglądania na pewno nie wrócę.

Time waits for no one
-
Dodane: 27.02.2015 22:19 /
lukaszplpl - Profil - user - 0% - 1
Ja jestem zachwycony znów anime, szkoda mi właśnie było większości postacie jak zginęły w anime, jednak anime naprawdę genialne. Rzeczywistość nie raz aż za dobitna, kreska piękna i fabuła niby zwyczajna, ale wyróżnia się jednak to, że nie przeżyją wszyscy jak w większości lub postacie są nieśmiertelne i power upy dostają. Ba nawet nie których złych było mi szkoda, bo i te były naprawdę db stworzone :d anime na pewno polecam każdemu ;)

-
Dodane: 08.07.2018 22:02 - Edytowane przez DoozleAnime /
DoozleAnime - Profil - user - 40% - 551
Powiem tak - całą serię przeleciałem w 2 dni i muszę przyznać, że jestem nieco rozbity emocjonalnie przez te śmierci ;v Samo anime oceniam 9/10 (ten jeden punkt odjęty przez to, że całe anime wydawało się być przyspieszone, akcja zapieprzała zdecydowanie za szybko). Bardzo podobała mi się postać Bulata i Akame oraz motyw z tymi brońmi specjalnymi.

To co mi się natomiast nie podobało to związek Tatsumiego z Mine - o wiele lepszym rozwiązaniem byłaby Akame. No ale to już taka błahostka :d

-
Dodane: 08.07.2018 22:15 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1195
DoozleAnime napisał/a:
Powiem tak - całą serię przeleciałem w 2 dni i muszę przyznać, że jestem nieco rozbity emocjonalnie przez te śmierci ;v Samo anime oceniam 9/10 (ten jeden punkt odjęty przez to, że całe anime wydawało się być przyspieszone, akcja zapieprzała zdecydowanie za szybko). Bardzo podobała mi się postać Bulata i Akame oraz motyw z tymi brońmi specjalnymi.

To co mi się natomiast nie podobało to związek Tatsumiego z Mine - o wiele lepszym rozwiązaniem byłaby Akame. No ale to już taka błahostka :d

dodałbym jeszcze, że wszystkie się podkochiwały w Tatsumim, ale dlaczego nie w końcu tak wszyscy po kolei umierali xD

-
Dodane: 08.07.2018 22:31 - Edytowane przez DoozleAnime /
DoozleAnime - Profil - user - 40% - 551
Siwas napisał/a:
DoozleAnime napisał/a:

dodałbym jeszcze, że wszystkie się podkochiwały w Tatsumim, ale dlaczego nie w końcu tak wszyscy po kolei umierali xD

Właśnie to mnie najbardziej irytowało - że nawet główna postać koniec końców umiera. (swoją drogą śmierć Leone była bez sensu). Dobrze, że manga jest inna xD

-
Dodane: 15.08.2018 18:40 /
plewka098 - Profil - user - 0% - 64
Oglądałem serie i do dziś mam mieszane uczucia. Po pierwsze dlaczego wszyscy poumierali, skoro w mandze masę osób żyje? Połowa rzeczy nie trzymała się kupy jeśli chodzi o mangę a postacie ginęły dosłownie co odcinek i nikt po nich nie płakał, ponieważ za krótko je znaliśmy i nie wiedzieliśmy o nich wiele. Zaczynamy z Tatsumim, który zapowiadał się być głównym bohaterem, ale jednak umiera. Najlepszą rzeczą w tym anime była raczej muzyka.

-
Dodane: 30.09.2018 12:10 - Edytowane przez Byczusia /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3887
Generalnie dobra seria. W sumie większość postaci zginęła podczas serii, co mnie nie dziwi, bo walczyli nieraz na śmierć i życie. Pomieszanie powagi z sielanką- o dziwo tu można tu uznać za zaletę- postacie z jednej strony wiedzą, że mogą wkrótce umrzeć, więc starają się też cieszyć chwilą. Główny bohater- w sumie akurat da się jego co nieco zrozumieć- nie zachowuje się jak ,,robot", nie umie się pogodzić ze śmiercią przyjaciół, ale za to dobrze walczy, stara się nie poddawać. Co do żeńskich postaci- nie przepadałam za Kurome i jej logiką- Kocham siostrę, ale chcę ją zabić. Natomiast bardzo polubiłam Akame- inne żeńskie postacie też mi zbytnio nie przeszkadzały- trudno mi było za nimi nie przepadać. Niestety, ale ostatnie odcinki to już było na siłę.
Spoiler

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy