Ważna informacja News: Konkurs: Poszukiwacze Smoczych Kul!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 13.08.2017 03:09 - Edytowane przez breakingmirai /
#breakingmirai - Profil - user - 10% - 151
#Ruqer

O ty hejterze jadowity, jak możesz się nie cieszyć z nowego dragon bula po tylu latach!? Nie podoba się to nie oglądaj!!11!1!11jedenjedenwykrzynikoneone!!1!

Pozdrawiam prawdziwych fanów.

Jestem ślepy i trzeźwy i dopiero teraz ujrzałem Twój post, tak więc GOMENE za późny odpis.

Manga:
No tak, bo manga jest NIEKANONICZNA, mimo że Toriyama ma w nią tyle samo, o ile nie więcej, wkładu. Eh, ci fanboje kononu.

Pozdrawiam prawdziwych fanów. x2

----- Podpis --------------------
Black Goku? Znam tylko kogoś o imieniu Goku Black.
Kakarot? To chyba jakieś nieporozumienie. Kakarotto się kłania.
Vegito? Wait... what? KakaroTTO + VEGEta = VEGETTO, learn the difference, goddammit!

-
Dodane: 13.08.2017 03:40 - Edytowane przez error4040 /
#error4040 - Profil - user - 0% - 10
Już się bałem, że będzie więcej dziwnych dźwięków wróżki od ki-blastów robiącej coś w stylu "yamsza-szaszaszasza", ale na sczęście Gohan nadrobił dadadada za całą rodzinę. Odcinek przeciętny, zaczynają wrzucać jakieś sentymentalne bzdury i zasiewać poczucie że robią źle, a to zmierza zawsze w złą stronę.

Ciekawi mnie kogo scenarzyści wyznaczą do wyzywania Magetty, bo jego wypadnięcie powinno być kwestią chwil, choć pewnie tak się nie stanie.

-
Dodane: 13.08.2017 06:34 /
#damianuss2000 - Profil - user - 10% - 116
Oglądając zapowiedź następnego odcinka na serio zacząłem żałować, że anime nie opiera się na mandze, albo nie ma z nią więcej wspólnego niż zarys fabuły i finał.
Red wraca z czapy, nie używany w żaden sposób od początku Super. Pewnie się okaże, że dla oszczędzania staminy, o czym wcześniej nie myśleli specjalnie, tylko coś przebąkując.
Tymczasem w mandze poziom jest pokazywany od samego początku, już od dawna wiemy, że pod pewnymi względami jest lepszy od silniejszego Blue i że warto go czasem użyć.
Ehh, Ci scenarzyści Toei...

-
Dodane: 13.08.2017 08:04 /
#bekson - Profil - user - 50% - 1194
https://prnt.sc/g...

Tak jak wcześniej pisaliśmy, nie nałożyli wszystkich efektów na tamten obrazek, tu już ma poprawną aurę

-
Dodane: 13.08.2017 09:48 /
#eertynn - Profil - user - 0% - 25
Wychodzi na to, że TOP3 wojownik wszechświata 11 jest mocniejszy od Hita? Przez myśl przeszła mi aż współpraca Goku, Hita i Jirena vs końcowy boss sagi.

-
Dodane: 13.08.2017 11:33 /
#scouser - Profil - user - 0% - 58
mam nadzieje, że Toppo szybko poleci. nie mogę patrzeć na tego gościa. gagowy jak ch*j, wąs, postura i te gesty pedalskie, mam nadzieje, że poleci w podskokach. Jiren też średnio pasuje, bo wygląda jak łysy koksu z bramy, ale chociaż nie odwala takiego szajsu jak reszta jego wszechświata.

-
Dodane: 13.08.2017 14:39 /
#zakuuus - Profil - user - 0% - 5
scouser napisał/a:
mam nadzieje, że Toppo szybko poleci. nie mogę patrzeć na tego gościa. gagowy jak ch*j, wąs, postura i te gesty pedalskie, mam nadzieje, że poleci w podskokach. Jiren też średnio pasuje, bo wygląda jak łysy koksu z bramy, ale chociaż nie odwala takiego szajsu jak reszta jego wszechświata.

Wyczerpałeś temat 11U.

-
Dodane: 13.08.2017 14:46 /
#DragonN321 - Profil - user - 40% - 626
scouser napisał/a:

Popieram. Toppo i te jego gadki o sprawiedliwości już się robią nudne.

-
Dodane: 13.08.2017 18:24 /
#joee0o - Profil - user - 0% - 63
Najlepsze kwestie dialogowe w turnieju ma Jiren. On wie, że turniej to nie żarty i tutaj nie ma miejsca na telenowele.

-
Dodane: 14.08.2017 12:41 /
#jeetemmaniek - Profil - user - 0% - 1
A jakby tak wszyscy z Areny plus bogowie rzucili się na króla wszystkiego to nie dadzą rady go zabić ? Wtedy uratowane wszystko co się da :) .

-
Dodane: 14.08.2017 12:55 /
#iglo13 - Profil - user - 40% - 679
scouser napisał/a:

płycej tego opisać sie już chyba nie dało. U11 to łysy dres z bramy i pedały.

-
Dodane: 14.08.2017 19:53 - Edytowane przez RKOssJ /
#RKOssJ - Profil - user - 0% - 21
niby taki szybki jak swiatlo ten dyspo a prosze spojrzec minuta 45 https://www.youtu...v6UizFZQFA

-
Dodane: 14.08.2017 20:33 /
#Ruqer - Profil - user - 70% - 2122
#RKOssJ
No, chyba nie ma co oczekiwać jakiejś większej spójności wewnętrznej w DBS. Już nie raz pokazali nam, że scenarzyści nawet ze sobą nie współpracują, a czasami to chyba nawet nie oglądają/czytają poprzednich odcinków/skryptów. W serii mamy pełno bezsensownych powtórzeń no i m.in takie kwiatki :p

-
Dodane: 14.08.2017 20:49 /
#RKOssJ - Profil - user - 0% - 21
Ruqer napisał/a:
#RKOssJ
No, chyba nie ma co oczekiwać jakiejś większej spójności wewnętrznej w DBS. Już nie raz pokazali nam, że scenarzyści nawet ze sobą nie współpracują, a czasami to chyba nawet nie oglądają/czytają poprzednich odcinków/skryptów. W serii mamy pełno bezsensownych powtórzeń no i m.in takie kwiatki :p

wiadomo :) tak tylko wtracilem bo akurat mi youtbe pokazal i na temat nastepnego epka

-
Dodane: 17.08.2017 11:49 /
#Godlo24 - Profil - user - 40% - 656
Według opisów kolejnych odcinków, Roshi, jako boski mistrz, przeszedł specjalny trening, gdzie teraz pokaże na prawdę co potrafi, plus jego walka z kobiecym seksapilem, czyli uwaga za tydzień kolejny nudny zapychacz.

Ciekawi mnie co ten boski mistrz potrafi, pewnie dzięki temu specjalnemu treningu(bo to DBS), jest na poziomie Cella :d

-
Dodane: 17.08.2017 11:59 /
#Wszechmogacy - Profil - user - 0% - 44
Godlo24 napisał/a:
Według opisów kolejnych odcinków, Roshi, jako boski mistrz, przeszedł specjalny trening, gdzie teraz pokaże na prawdę co potrafi, plus jego walka z kobiecym seksapilem, czyli uwaga za tydzień kolejny nudny zapychacz.

Ciekawi mnie co ten boski mistrz potrafi, pewnie dzięki temu specjalnemu treningu(bo to DBS), jest na poziomie Cella :d

Z tym treningiem chodzilo tylko o to, ze noe bedzie tryskal krwia z nosa jak zobaczy kawalek dupy.
Jezus skad takie pomysly ludzie tutaj biora.. poziom cella xD

-
Dodane: 17.08.2017 12:29 /
#Godlo24 - Profil - user - 40% - 656
Wszechmogacy napisał/a:
Godlo24 napisał/a:

Z tym treningiem chodzilo tylko o to, ze noe bedzie tryskal krwia z nosa jak zobaczy kawalek dupy.
Jezus skad takie pomysly ludzie tutaj biora.. poziom cella xD

Bo to Dragon Ball Super? Tutaj Roshi pokonał Tiena, który powstrzymywał przez chwile 2 forme Cella? Gdzie Roshi padł by od strzała Raditza? xD

I nie, według opisu, nic nie ma o strzelaniu krwi z nosa, bo to DBS tutaj nie ma krwi? xD Wyraźnie jest specjalny trening i na jakim poziomie jest Roshi, tak brzmi opis :) )

-
Dodane: 17.08.2017 13:01 - Edytowane przez joee0o /
#joee0o - Profil - user - 0% - 63
całość za DB super polska
Odcinek 105 (27.08.2017): Odważny pojedynek! Żółwi Pustelnik ryzykuje życiem!

Weekly Shonen Jump: “Boski Miszcz wkracza do akcji! Sekretny plan Żółwiego Pustelnika?!”
Turniej Mocy przechodzi w kolejną fazę! Żółwi Pustelnik w końcu rusza do akcji!!
Podczas gdy Goku łączy siły z Hitem, sytuacja na turnieju zmienia się z każdą chwilą! Nawet Żółwi Pustelnik, który obserwował pojedynki i analizował przeciwników od początku turnieju, rozpoczyna wymianę ciosów z wojowniczką Czwartego Wszechświata, Caway!! W końcu staruszek pokaże co potrafi!
Żółwi Pustelnik przeszedł specjalny trening przed Turniejem Mocy! Poznamy rezultat tego treningu.

Królowie Wszechrzeczy i wszyscy bogowie obserwują pojedynki! Który wszechświat zniknie następny?!

Goku próbuje pomóc Boskiemu Miszczowi, ale ktoś blokuje mu drogę!
Quitela w tym tygodniu: Czwarty Wszechświat atakuje seksapilem!
Bóg zniszczenia Quitela prowadzi Czwarty Wszechświat! Jego wojowniczka, Caway, używa swego seksapilu na Boskim Miszczu!! Jaka będzie reakcja Pustelnika, który zawsze reagował na kobiece wdzięki?!

Animedia: Do tej pory Żółwi Pustelnik obserwował walki innych. Czy dzięki treningowi, który przeszedł przed turniejem, jest w stanie wygrać z seksowną wojowniczką Czwartego Wszechświata, Caway?

-
Dodane: 17.08.2017 14:41 - Edytowane przez Dyspo /
#Dyspo - Profil - user - 0% - 1
https://www.youtu...o9q6VH5LaI

W ten mniej więcej sposób (znaleźć jakieś lepsze rozwiązanie niż miniaturki po boku, np. podzielenie ekranu na 3 części) powinni przedstawiać turniej, wtedy czuć dynamikę prawdziwego battle royal ;)

-
Dodane: 17.08.2017 15:09 /
#Xill_5 - Profil - user - 0% - 32
I wówczas straciłbyś 2/3 tego, co się dzieje na arenie. Wtedy DBS miałby już w ogóle negatywne komentarze nawet wśród Japończyków, bo skupialiby się na walce Goku i przegapiliby ważny gag u Vegety itp. Poza tym nie słyszeliby głosów, bo wszystko by się zlewało. Dla mnie szkoda, że pojedynki między innymi wszechświatami się nie odbywają, a jeśli już, to jest to jeden cios i zawodnik wylatuje z areny. Naprawdę jestem ciekaw, jak to w mandze zostanie przedstawione.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy